לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

גיוס תרומות בחו"למלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


9/2011

כיצד תוכלו לגרום לתורמים לתרום לעמותה שלכם:


גיוס הכספים בארה"ב על ידי מוסדות התורה והחסד בארה"ק נפוץ מאוד, על ידו נעזרים מוסדות רבים בהתמודדותם עם הוצאותיהם הגדולות הקיימות, והודות לכך מתאפשר להם אף להרחיב את פעולותיהם.  

 

ישנם כמה דרכים להגדיל את סך התרומות שמקבל המוסד המבצע גיוס כספים בארה"ב. דרכם של מוסדות רבים - לקיים ביקורי בית אצל התורמים הפוטנציאלים, היתרון בביקורים מסוג זה, הוא היחס האישי והרגשת השייכות שמקבל התורם. ישנם גם מוסדות המארגנים 'דינרים' גדולים וערבי התרמה, גם לדרך זו ישנם יתרונות - כגון שיפור תדמית המוסד בעיני התורם, ויצירת תחרות בין התורמים. אך בסופו של דבר מציגים כל המוסדות בפני התורמים, פרוספקטים מרשימים, תמונות של פעילויותיהם, והמלצות של רבנים המוכרים בציבור. כלומר, המכנה המשותף בין כל המוסדות הוא שכולם מגייסים כספים למטרות נעלות ובאותם השיטות. לכן הדבר החשוב ביותר שיתן למוסדכם עדיפות על המוסדות האחרים הוא להציג בפני התורמים מאזנים של ניהול פיננסי נכון. בכך ידעו התורמים, שבהעברת התרומה למוסד שלכם ינוצלו כספי התרומה בצורה הטובה ביותר.

 

התורמים הגדולים בארה"ב, תורמים מסיבותיהם שלהם. לרוב מדובר ביהודים עמידים המקורבים למוסד הספציפי והם מעוניינים לתמוך ולקדם את מטרות המוסד, אך רבים מהם תורמים גם מסיבות כלכליות. התרומה למוסד ללא כוונת רווח - מוכרת ברשויות המס וניתן להזדכות עליה כהוצאה. לכן על חברות או גופים פרטיים המרוויחים כסף גדול, לבחור האם לשלם אחוז מס גבוה או לחילופין - לתרום את הכסף לפי ראות עיניהם ולהגיש את התרומה כהוצאה מוכרת.

 

כל העוסק בתחום של גיוס כספים בחו"ל ובעיקר בארה"ב, יודע שהמשימה אינה פשוטה כלל. יהודים החיים בארה"ב ומעוניינים לתרום למוסד בארץ, לרוב - אינם יכולים להזדכות על ההוצאה שלהם ולכן התרומה שיעבירו אותם תורמים למוסד בישראל, תהיה בהכרח קטנה יותר מכפי יכולתם, ובפרט בשנים האחרונות שמספר התורמים הולך וקטן וסכומי התרומות קטנים מבעבר. לכן חשוב מאוד לעזור לתורם להזדכות במס ושהתרומה שיעביר תחשב לו כהוצאה המוכרת למס ההכנסה האמריקאי. מוסדות ישראליים רבים המגייסים כספים בארה"ב, הבינו את הנושא והקימו עמותה בארה"ב, בכך מקבל המוסד שלהם עדיפות אצל התורם על פני מוסדות אחרים.

 

משה בונקר  www.bunkercpa.co.il

נכתב על ידי , 12/9/2011 02:51  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטAvatarכינוי: 

בן: 33

Skype:  bunker0505@gmail.com 

תמונה
הבלוג משוייך לקטגוריות: עבודה , התנדבות ומעורבות חברתית , כלכלה וצרכנות
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות למשה בונקר אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על משה בונקר ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ