מתלבט אם ללכת לישון.

 

מצד אחד, ללכת לישון נראה הדבר ההגיוני ביותר לעשות עכשיו. אני גם עייף פיזית וגם מרגיש חרא באופן כללי, ואם אכבה את המערכות זה יעזור לי להיטען פיזית וגם לא להתמודד עם החרא שלי עכשיו שממש לא בא לי להתמודד איתו.

 

מצד שני, זה שאני מכבה את המערכות לא בהכרח מבטיח לי שאטען פיזית, הרי המטענים שלי גם ככה תקולים ולא משנה כמה זמן אני אשהה כשהמערכות מכובות אני אקום עם 15 אחוז סוללה, או פחות. חוץ מזה, אם אלך לישון עכשיו אני בטח אתעורר בערב ואז לא אשן כל הלילה, כמו שקרה לי בכל הימים של השבוע האחרון.

 

מצד שלישי, אני כל כך עייף. אני מרגיש שהעור שלי זקוק למגע של המצעים עליו. איכשהו בצהריים תמיד המגע של הפוך הרבה יותר רך ונעים.

 

מצד רביעי, כשאני מתעורר אני מרגיש כמו בהמת משא.

 

הלבטים קשים מנשוא ואין לי מושג מה לעשות. ללכת לישון ולהתעלם מכל בעיות חיי, להכין את עצמי ללילה לבן שבסופו יום עבודה, או - לסבול עכשיו שבתכלס אין בזה שום דבר טוב רק למשוך עד עשר בלילה ואז ללכת לישון שינה שבטח לא תספק אותי ואז ללכת לעבודה.

נראה לי שעניתי לעצמי, פשוט אין לי כוח ללכת עייף מחר לעבודה. אבל ככה או ככה אני אלך עייף. אני גם ככה מרגיש חרא ולא בא לי לחיות אז אני אלך לישון ואדמיין לי דברים טובים, זה ממש עוזר לי לשכוח הכל ולהרגיש בטוח ובלתי פגיע. מוזר.

 

לילה טוב.

 

כתבתי את זה ביום שני וזה ממש מצחיק אותי כשאני קורא את זה עכשיו, מת מעייפות ולא מצליח להרדם מארבע בבוקר.

 

 

לבבות.