לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה


כינוי: 

בת: 21

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
2/2014

פנטזיית יום הולדת.


 מוקדש לבן 30 החביב עליי.

 

 


 

 

נסענו למקום הקבוע שלנו בימי שישי. הגעתי עם הבנות בסביבות 2 בלילה, לבושה בשורט קטנטן אדום, גרביון שחור-שקוף וגופיה שחורה דקיקה, רפויה עם מחשוף עמוק שדרכו מבצבצת קלות לעתים חזיה אדומה עם פפיון במרכזה. שיער ארוך נשפך על גב חשוף. הרגשתי סקסית מתמיד.

 

נכנסנו ישר למוזיקה שחורה. רקדתי בתנועות אגן מעגליות, יורדת עד למטה ועולה, משחקת בשיער, עוצמת עיניים. עוברת מילדון חתיך אחד לאחר. מדליקה אותם וממשיכה הלאה. כולם שריריים, גבוהים ומטופחים עד אימה. הלכתי אל הבר לשתות עוד איזה צ'ייסר, ומיד קלטתי מרחוק את הבעלים של המקום – עומד לו שם בנונשלנטיות יהירה, לבוש בפשטות כמעט מרושלת. לוק אשכנזי לתפארת כמו שאני אוהבת.

 

שתיתי שני צ'ייסרים והלכתי אליו. "תגיד לי מזל טובבבב", אמרתי בחמידות-זנותית שכזו. מזל טוב! נשיקה בלחי וחיבוק (מאמץ מסוים כשאת מעט שיכורה ומנסה להגיע לגבר שגבוה ממך בראש וחצי) והלכתי משם.

 

כעבור שעתיים וחצי כבר הייתי שיכורה כיאה לילדת-יום הולדת ומסוחררת מתשומת לב גברית. התחיל להיות קר. הלכתי לשמירת חפצים לחפש את הג'קט שלי. נכנסתי פנימה, והוא בדיוק נכנס לחדר הפנימי שיוצא מתוך השמירת חפצים. נכנסתי אחריו והוא סגר אחרי את הדלת.

"איך שהתלבשת היום..." הוא אמר, מסתכל עליי במבט לא ברור עם העיניים הירוקות-כחולות האלה. חייכתי לעצמי והתיישבתי לידו בזמן שהתעסק באיזו ניירת מיותרת.

 

"בסוף לא באת לשתות איתי" אמרתי לו בקול מתפנק, משכלת רגליים ונשענת קצת כלפיו. נותנת לגופיה להשמט קצת קדימה ולחשוף שדיים עגולים כבדים, בהירים בניגוד עז לחזיה האדומה, פורצים מעט את גבולותיה. "את פשוט חרמנית קטנה" הוא אמר, תוך כדי שהוא מסדר מעטפות באיזו קופסא. 'תתייחס אליי כבר!' חשבתי לעצמי. "כן? למה אתה חושב?" אמרתי.

 

"את יודעת שאני צודק." הוא אמר, מניח את הקופסא בצד, מחפש איזה משהו על השולחן.

 

תפסתי את ידו וסובבתי אותו אליי, פניו במרחק נגיעה מפני. "אתה מוכן להתייחס אליי כבר?" אמרתי בשקט, ותוך שניה הוא משך אותי לעמידה והצמיד אותי לקיר עם הגב אליו, נצמד אליי מאחור.

 

"מה את רוצה ממני אה? מה? תגידי את זה כבר" הוא נהם באוזני, תופס ביחד אחת את שתי ידיי ומצמיד אותן לקיר מעל לראשי.

קימרתי את גבי אחורה והצמדתי את ישבני אליו, מרגישה את הזין שלו קשה דרך הג'ינס, משחררת אנחה קטנה. "תזיין אותי, תדפוק אותי" ייללתי בקול מתחנן, מנסה להרגיש כמה שיותר ממנו שאפשר. הוא הכניס את ידו מאחור דרך המכנסון הקטנטן שלבשתי וחפן את ישבני, צובט אותו, ואז את הכוס שלי, מרגיש שאני רותחת גם דרך הגרביון והחוטיני הקטן.

"את פשוט ילדה קטנה וחרמנית, זה מה שאת" הוא אמר, והוריד ממני במשיכה אחת את המכנסון, הגרביון והחוטיני עד לגובה אמצע הירך, מעביר שתי אצבעות על פתח איברי הנוטף והחם ודוחף אותן לפי. אני מוצצת את אצבעותיו בלהט, מרגישה את טעמי, ומפתלת את ידי אחורה, פותחת את כפתורי הג'ינס ומורידה אותם, מכניסה את ידי לבוקסר הצמודים ואוחזת את איברו בידי, מלטפת אותו, והוא קשה ותפוח. גונחת קצת רק מלדמיין אותו בתוכי.

לפתע הוא משך את ידי כלפי מעלה והצמיד את איברו אליי, מחליק אותו עליי ואני כל כך רוצה אותו, נצמדת אליו וגונחת ומתחננת שיזיין אותי, ואחרי כמה שניות של המתנה מיוסרת הוא חדר אליי בבת אחת עד הסוף, ומיד התחיל לזיין אותי, מהר וחזק, כל פעם יוצא כמעט עד הסוף ונכנס בי.

 

"כןן כן פאק, תדפוק אותי, אוי גאד" גנחתי בלי שום שליטה על מה שאני אומרת, והוא ליפף את שיערי בידו ומשך את ראשי אחורה על כתפו, מתנשם מעט באוזני, גורם לי להרטיב את עצמי עוד יותר, אם זה אפשרי בכלל. אני מכופפת את גבי למטה ומעלה את הישבן מעט, והוא תופס אותו בידיו ודופק אותי יותר מהר ממה שחשבתי שאפשר, סוטר לו בעוצמה. "כן, תרביץ לי, כןן בבקשה" התחננתי, שיזיין אותי כמו כלבה, שרק יעשה בי כל מה שהוא רוצה. עוד סטירה, ועוד אחת, ולפתע הוא הפסיק.

 

הסתובבתי אליו מתנשמת והוא לחש לי "בואי נראה מה את שווה".

 

השענתי אותו על הקיר וירדתי על ברכיי, מסתכלת עליו מלמטה, מתחת לזין שלו. פתחתי את פי והתחלתי ללקק אותו עם קצה הלשון, עוברת עליו מלמטה למעלה, ומצד לצד עד לכיפה, מלקקת אותה עם לשון בחוץ ומסתכלת עליו במבט זנותי, לא מנתקת את מבטי כשאני מכניסה אותה לפה ומלקקת מסביב ומוצצת בעדינות, וממשיכה להסתכל לו בעיניים כשאני מכניסה את איברו כמעט עד הסוף לפי, מרטיבה אותו בלי למצוץ חזק עדיין.

הוצאתי אותו מפי, מרגישה אותו פולט אנחת תסכול קלה. הוא ממש לא עומד לקבל את מה שהוא רוצה כל כך מהר.

 

ליטפתי אותו בשתי אצבעות, וירדתי ללקק את הביצים עם קצה הלשון, ואז עם כל הלשון, ואז מצצתי אותן. מלטפת אותו קצת מהר יותר, ומרפרפת עם קצה הלשון על הביצים כשהן בפי, משחררת ממנו אנחה קטנה שמרעידה אותי (אחד הדברים שהכי מחרמנים אותי זה גניחות גבריות).

 

עליתי חזרה אל הזין והכנסתי את כולו לפה בבת אחת, מתחילה למצוץ אותו חזק ועמוק, לא מרפה את הוואקום לרגע, סוחטת עם ידי אחרי פי.

"פאק כן, כן כלבה" הוא סינן, תפס בשיערי ודחף אותו עוד קצת פנימה, כמעט חונק אותי אבל המשכתי בכל זאת, מלטפת את הביצים תוך כדי וגם קצת מאחוריהן.

לפתע הוא משך את ראשי אחורה מהשיער. פתחתי את פי וליקקתי את הכיפה, מתאמצת להשאר במגע למרות שהוא מרחיק אותי. התחלתי לשפשף אותו כשהוא רטוב, מחליקה עליו, מרגישה רעד עובר בו בתגובה לזה ואת אחיזתו בשיערי מתהדקת. שפשפתי מהר יותר, מחכה שיגמור על כל הפה והלשון שלי בפה פתוח, מסתכלת לו בעיניים.

הרגשתי אותו פועם קלות בידי ועיניו נעצמו לרגע, שפשפתי הכי מהר שאני יכולה ותוך רגע הוא ירה על שפתיי ולשוני עוד ועוד שפיך.

הוא המשיך לאחוז את שיערי עוד כמה שניות עד שנרגע, והכניס את השפיך שעל שפתיי לפי באצבעו, נותן לי למצוץ אותה, ללקק ממנו הכל ולבלוע.

 


 

 

 

 

 

 

 

נכתב על ידי , 2/2/2014 23:08   בקטגוריות חרמנות, גמירות, גברים, גבריות, מציצות, מציצה, סקס, פנטזיות, שליטה, שליטה לייט, תשוקה, אירוטיקה  
8 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 חלמתי על אונס.


בחורה אדמונית חיוורת עור יצאה עירומה מתוך אגם, ונשכבה על החוף לבדה. מבין השיחים והעצים התקרבו אליה ארבעה-חמישה גברים לאטם, כחיות טרף.

לפתע אחד אחז ברגל אחת, שני ברגל השניה ופסקו אותן לצדדים, ועוד שניים על הידיים, והחמישי חדר אליה בבת אחת עד הסוף ומיד החל לדפוק אותה בקצב מהיר לפני שהספיקה לקלוט מה קורה, נשען עם שתי ידיו על שדיה הזקופים והלבנבנים.

היא התחילה מיד להתפתל, מבועתת, אך לא הצליחה להמלט, ולפתע אחד מהם דחף את איברו לפיה עד הסוף וריתק את ראשה לרצפה.

 

ואז התמונה השתנתה ואני מסתכלת מהצד, ובעצם אני במיטה, יודעת שאני חולמת את זה, נוגעת בעצמי ואני רטובה ורותחת. מעבירה שתי אצבעות על הפתח ומרטיבה את הדגדגן, לוחצת עליו באצבע אחת, מחליקה עליו ומשפשפת אותו, גונחת

 

הוא דופק אותה חזק, ולמרות שהיא מתנגדת הכוס שלה רטוב לגמרי, ואחד מהם כבר גמר עליה, על הפנים, והיא בוכה ומכוסה זרע ורטובה למרות הכל.

 

אני מתקמרת על המיטה, מגבירה קצב ומרגישה את הדגדגן פועם מעט תחת האצבע שלי, רועדת, גונחת, מרגישה איך זרמים ורעידות עוברים בכל גופי ומתמקדים בנקודה אחת, המחשבות מתנתקות לשניה ואני גומרת חזק ויותר ארוך ממה שזכור לי שגמרתי אי פעם.

 

ועם המחשבה הזאת התעוררתי.

 

נכתב על ידי , 2/2/2014 20:15   בקטגוריות חרמנות, מציצות, סטיות, סקס, שליטה, תשוקה, פנטזיות  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

14,439
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , 18 עד 21 , סקס ויצרים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לחדשה-ישנה אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על חדשה-ישנה ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ