לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

טיפטיפונת!Avatarכינוי:  צוות טיפטיפונת

בת: 22

תמונה

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2010    >>
אבגדהוש
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
הוסף מסר

10/2010

תקירו את עצמכן דרך השמיים!


הינה כל המזלות:

מזל מאזניים:

תכונות חיוביות: הגיוניים, אובייקטיביים, נעימי הליכות, אוהבים הרמוניה, שלווים, רגישים לזולת, אוהבים נוחיות, טובים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם תמיד לפשרה, בעלי חוש אומנות מפותח, אוהבים את ה"יחד" בחברויות ובמשפחה.  תכונות שליליות: חסרי יכולת החלטה, חסרי ביטחון, משנים את דעותיהם בתכיפות, קשה להם להיפתח רגשית ולכן ישמרו על מרחק מהזולת, עלולים להיות קרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.


מזל מאזניים הוא המזל השביעי בגלגל המזלות, וזוהי הנקודה בה אנחנו מתחילים לראות שינוי. בעוד שששת המזלות הראשונים בגלגל המזלות מתמקדים על היחיד, השישה האחרונים מתמקדים על הקשר של האינדיבידואל עם האחר, ועם העולם בגדול. מזל מאזניים מודאג מאחרים ומהיחס שלהם כלפיו. אפשר לקרוא לזה סימן השותפות- אנשים אלו לעולם לא רוצים להיות לבד. בשביל מאזניים הכל טוב יותר אם הוא נעשה בזוג. בני מזל מאזניים טובים בחלוקה לזוגות מפני שהם מייצגים איזון, הרמוניה, וחוש למשחק הוגן. בעוד שהם שחקני קבוצה אמיתיים בעבודה, השותפות האהובה עליהם היא בבית הנישואים. מאזניים מרגישים הכי שלמים כאשר הם נמצאים בסביבת המאהב, לנצח.


סמל המזל הוא מאזניים, וכמו שמכאניקת האיזון שואפת להישאר שווה ומיושרת, כך גם המאזניים רוצים להישאר על ספינה מאוזנת, ובטוחה. חשבו על מאזני הצדק ואיך שהם פועלים על מנת לשמור על האיזון הנכון. באותו אופן, בני מזל מאזניים הם אובייקטיביים, ורוצים לעשות את הדבר שטוב לכולם. עם זאת, זה אפשרי שהמשיכה להגינות היא מסיבה שונה- מאזניים מתעבים קונפליקטים. שתי כפות המאזניים מנסות ללמוד כל זווית אפשרית בתקווה להשיג שלום, רוגע, צדק והרמוניה- כל כך המון, שאחרים עלולים לראות אותם כהפכפכים והססניים. אם זה מה שלוקח כדי להימנע מעימות, זה בסדר עם מזל מאזניים. בני המזל אסטרטגים חריפים וממולחים, מארגנים קבוצות בנינוחות ויציבות ומבצעים את העבודה בשלמות- בהתאם לאיכות הקרדינאלית שמותאמת למזל. תצפה מהמאזניים להיות אנשים חברתיים, חברותיים וידידותיים.


תפיסת מימד הזמן: המאזניים קשור לעבר ולילדות, וזמן אצלו הוא זיכרון ,ואולי כאב מסוים היוצר תחושה פטליסטית. ייתכן שרווח לחץ זמנים סביב בית או משפחה. המאזניים מתוח, אך הוא דם דורם למתח על סביבתו הקרובה, בעיקר בקרב המשפחה. הזמן קשור אצלו לדמויות ההורים, וההימצאות בבית מזכירה ומבטאת את ממד הזמן וההיסטוריה יותר מאשר החוץ.


קריירה ועבודה: בני מזל מאזניים יחוו וואקום וריקנית בעבודה, מובטלות ואולי אף הסתבכויות. ייתכנו מצבם שבהם אי אפשר לנתק או להיפרד מעבודה מסויימת או מאדם בעבודה. חסרה תקשורת ואולי חסר מידע. במקרים מסויימים יהיו כשלונות והתמוססות של פרויקטים. יש דבר מה לא רציונלי בתחום העבודה, או לחילופין מיקוד בעבודה טיפולית פסיכולוגית או רפואית. צפויים תהליכים של קורבן והקרבה בעבודה וגם עבודה בהתנדבות, או כך לפחות ירגישו בני מזל מאזניים מדי פעם בפעם. בלבולים ותחושה של טוטאליות מלווים את הקריירה. מזל זה קשור לשותפויות, תיירות, עריכת דין, אופנה, יופי, קוסמטיקה, בשמים, חברות ביטוח ואוכל. המאזניים לעיתים מאכזבים בקריירה ביחס להבטחה התחילית שהקרינו. כספים: הנטייה הכלכלית פיננסית היא חזקה במיוחד, אך ישנן טרנספורמציות, סכנת רמאות בעיקר סביב אדמות ונדל"ן. ייתכנו מצבים הקשורים לכפייתיות ומעגלי הרס ובנייה והתחדשות בכל הנוגע לרכוש וכסף. למזל מאזניים תהיה התחדשות כלכלית חזקה וגם מצבי נפילה- הם מוצאים עצמם נסחטים רגשית על רקע כלכלי.


זוגיות: יהיו ניתוקים ופרידות פתאומיות באהבה. שדה ההיכרויות הוא אירוע קבוצתי חברתי, או היכרות מפתיעה ולא שגרתית דרך מחשב, תקשורת או טלוויזיה. המשיכה היא לטיפוס גבוה, אלגנטי, חברותי ותקשורתי והממד הקובע הוא היכולת להתחבר ולהתיידד. מזל מאזניים חווים הפתעות ותדהמות לא מתוכננות באהבה, ודבר נוסף- רומנים ללא ממד של זמן או גיל. ניתוקים ופרידות המלווים בהחצנה ודרמטיזציה רגשית מוגזמת. מיניות:האנרגיה המינית במזל זה חזקה ופיזית יותר ממה שהדבר מופגן בהתנהגות חיצונית.


בריאות:תיתכן רגישות בתחומים אחדים: כליות ומערכת השתן, בגרון, בלוטת התריס, צוואר וגב עליון. רצוי להקפיד בתזונה תיתכן רגישות במערכת החיסונית עניין הקשור לתזונה שאינה מוקפדת מספיק. לבוש: צעיר במראה, ספורטיבי, קליל, תיתכן חיבה לכובעים. יחס לעבר/לעתיד:העבר מחובר למשפחה ולמקורות ולדמויות ההורים. היחס ביקורתי ונוקשה. היחס לעתיד אוהב, אופטימי, יצירתי- אהבה ויצירה מחברים את המאזניים לעתיד. יחס למוות: טבעי, סולידי. ללא דרמות מיוחדות. יחס לאוטו: קיים רצון למכונית ספורטיבית ויפה במיוחד. רצוי שתהיה גדולה ומרווחת ביבוא אישי מחוץ לארץ.

צעדים ראשונים - מזל מאזניים זקוק להערצה. אל תשקלו את מחמאותים לפני שאתם מספקים אותן. הגישו אותן על מגש של כסף, שייבלעו מהר, אבל אל לכם לטעות להיות יותר מדי ברורים. אתם חייבים להיות כנים ולא לפזר מחמאות שיגרתיות או נדושות. לדוגמא, אל תעשו אותו מישגה שעשה גבר אחד: הוא אמר לדוגמנית מזל מאזניים יפה שיש לה ידיים יפות, בו-בזמן שהתפרנסה המצגת ידיה היפות בפירסומי טלוויזיה. הרי היא ידעה זאת בלאוי הכי, ולכן מה שאמר לה לא עשה כל רושם. החמיאו לגבר חכם על מבנה גופו, לאישה יפה על שכלה. כך לא תחזרו שוב על מה שכבר נאמר מאה פעם.

אם אתם מחפשים נושא פתיחה, הסבו את השיחה לחדשות היום. חוו דעתכם בצלילות. מזל מאזניים עלול לחלוק על דעתכם, אך בנועם. הוא להוט ביותר לשמוע את שני הצדדים. עצה אחת: הוא נוטה לעמוד לצידו של הסובל או העקוש. יש לו אהדה רבה לנחשולים ולמיעוטים. אל תשכחו: "מאזניים" אוהב נוחיות. אם ניתנת לו מתנה, תהא זו משהו ראוי לזיכרון. כסף טהור, זהב ארבעה-עשר קאראט, קריסטל, יהלומים זעירים, שמפניה צרפתית. האישה מזל מאזניים מעריצה תכשיטים, בפרט מעוצבים.

מזל עקרב:

תכונות חיוביות: חזקים, טיפוסי אישיות של שורדים, חותרים ומגיעים לכל מטרה שהם מציבים לעצמם, מעמיקים, שומרי סוד, נאמנים ביחסיהם, מגנטיים וכריזמטיים לחברים ולסביבה, נחושי החלטה, בעלי רגשות עזים.  תכונות שליליות: פגיעים, נקמנים, נוטרי טינה, עקשנים, מניפולטיביים, מופנמים, בעלי חזות קרה, יוצרים סביבם חומה שקשה לעבור אותה, שתלטניים, סגורים מאוד ולא מראים את הרגשות שלהם אלא רק לאחר שהצד האחר עומד במבחן.


מזל עקרב הוא המזל השמיני בגלגל המזלות. הם מזל שאסור בשום פנים ואופן לקחת אותו בקלות. אלו שנולדו במזל עקרב רציניים מאוד במשימתם ללמוד על אחרים. אין טעות, שיחה קלושה או פטפוט בשביל העקרבים, להפך: בני מזל עקרב יתרכזו בשאלות המהותיות, בעוד הם מלקטים את הסודות ששוכנים בתוכן. הם מתייחסים לעצמם עם התחלות וסיומים, והם אינם מפחדים מכך. הם גם מטיילים בעולם שחור לבן, עם מעט מאוד שימוש באפור. הסקרנות שלהם היא ללא גבולות, והופכת אותם לחוקרים מומחים. אנשים אלו אוהבים לחקור ולבחון ויודעים איך להגיע לתחתית הדברים, לשורש העניין. העובדה שיש להם אינטואיציה מפותחת וחריפה, בהחלט עוזרת.


סמל המזל הוא עקרב. בדיוק כפי שהעקרב העוקץ הקטן היה מעדיף להרוג את עצמו מאשר להיהרג, בני מזל עקרב נמצאים בשליטה מוחלטת על המזל והגורל שלהם. החיים תמיד עוברים במונחים האישיים של העקרב, הם מקדמים את האג'נדה שלהם ומודאים שהדברים נעים קדימה, בדרכם. אחרים עשויים למצוא את העקרב כשתלטני ונוטה להרס עצמי, אך זה היופי שלהם. יש להם כוחות מתחדשים עצומים, ממש כמו הסמל שלהם שיכול לאבד את זנבו ומיידית לגדל חדש.


העקרבים חסרי הפחד מפסידים לעיתים רחוקות מאוד- הם פשוט ממשיכים הלאה, עקשנים ונחושים להצליח, בהתאם לאיכות הקבועה שמותאמת למזל עקרב. הם עובדים קשה מאוד כדי שבסופו של דבר הם יוכלו להתרווח אחורה עם הרגשה של סיפוק עצמי. הם מלאי תשוקה, עזים ומלאים בתאווה. הם בנוסף מאוד מורכבים וסודיים, אז אל תצפה להשיג או ללמוד הרבה עליהם, הם עלולים להפוך להיות חשדניים ולסוג אחורה במהירות. הכי טוב לא להמר נגד עקרבים, מאחר ששומרי הסודות הסקסיים האלו הם במפתיע רבי תושייה.


תפיסת מימד הזמן: הזמן גמיש ומתומרן. ייתכנו שתי מערכות זמן שונות, או תפישת זמן ב2 ממדים. זמן קשור למידע ויש להתגמש ולתמרן אותו. הזמן מתקשר לניהול סמכות ומנהיגות ובעיקר- הזמן מיטיב עם הכבוד העקרבי ונותן סמכות. זמן הוא משאב, אך זמן הוא שליטה אצל עקרב. עקרב רוצה שיתנו לו כבוד, משמע- יתנו לו זמן כמו שהוא צריך.


קריירה ועבודה: יש בעקרב מרכיב תחרותי ורצון להיות במקום הראשון. הוא מוכן להילחם על כך, וממילא יהיו לו עימותים, מחלוקות וגם ביקורת על הבוס. אם הוא עצמו עוסק בניהול, הוא יספוג ביקורת רבה. עבודות הקשורות לצבא, מודיעין, הייטק, ספורט, אלקטרוניקה, ועיסוקים בעלי ממדים חשאיים כגון ריגול ומשטרה. נוסף על כך עבודות טיפוליות כמו רפואה פסיכולוגיה ועבודה סוציאלית. עקרבים שואפים לניהול וסמכות. אמביציה ושאפתנות בולטות מאוד באישיותם. הם יגיעו לפרסום ולהכרה במסגרת העבודה, אך בתהליך הדרגתי וקשה ובגיל מבוגר למדי. התחושה בעבודה היא של מיידיות ודגש על ההווה תוך לחץ זמן ותחרות. עקרב תמיד נדרש בעבודה להיות צעיר ולוחם, ובכל אופן העבודה דורשת חשיבה וטיפול במידע ותקשורת. יש לעקרב כושר המצאה אלתור וחדשנות. הוא צופה את העתיד למרחוק. כספים: הכסף חשוב לעקרב ואף תורמים לתחושת הגאווה והאגו המשתפרים בגיל מבוגר יותר, עם רכישת הסטטוס. יכול הימור וספקולציות, בורסה, קזינו, רולטה וכדומה. יש קש של כספים לחוץ לארץ, לימודים תורמים למצב בבנק ואפילו תחום הטבע והחיות מתקשר לכספים. החלפות כספים ומניפולציות כלכלית קיימות אצל העקרב. במערכת העקרבית יש שני גורמים מרכזיים ויכולת תמרון וניידות של כסף.


זוגיות: עקרבים רוצים בזוגיות רגועה, סולידית ושקטה. זוגיות נתפשת כחלק מהמערך הכלכלי שלהם בחיים. משיכה לטיפוסים מסובכים מורכבים ולא פשוטים. אף על פי שהעקרב עקשן ולא גמיש בזוגיות, הוא מרגיש קורבן והקרבה ביחסים. הוא יידרש לטפל הרבה ולתת מעצמו ולוותר לפחות בתחושתו הסובייקטיבית. בעיות תקשורת בזוגיות שדורשות השקעה רבה ומסירות מלאה. הרצון לטוטליזציה, הקנאה והרכושנות יצרו בעיות רבות בקשר. העקרבית ביקורתית וסלקטיבית ונוטה לחנך את הגבר וגם לטפל בו. תיתכן התמוססות של מערכת היחסים ואכזבה רגשית עמוקה, או חס וחלילה אובדן. עקרבים מרגישים נתק אך אינם יודעים להיפרד ויישארו במצבים רגשיים לא פשוטים לאורך תקופות- נצח. ממד הזמן אינו קשור לזוגיות ואינו אוחז בו. העקרב נע כמטוטלת בין לתת אולטימאטום של או-או באהבה, לבין לסלוח ולוותר לחלוטין. מיניות: העקרבים קשורים ישירות לאנרגיה המינית, קיימת משיכה לצעירים והצורך בגיוון מיני אינטנסיבי. המצב של שני פרטנרים מיניים בפרק זמן אחד, אף הוא עשוי להתרחש. הצורך בתרגום מילולי לתכנים, ואובייקטיים מיניים או שיחות טלפון לוהטות גם הן קשורות למקום שצוין. עקרב יכול לעשות שימוש במידע מיני על אחרים, או שיעשה שימוש במידע סודי- הוא לאחר או האחר לו.


בריאות: איברי מין, רחם, וחזה הם בעלי הרגישות אצל עקרב נוסף על רגישות בכליות, כאבי ראש, רמת הברזל. לבוש: לבוש סולידי, צנוע, שמרני במובן מסויים. לא נפרד מבגדים. הבגדים נתפשים כתחפושת, כגורם מסתיר, ומטשטש זהות.  יחס לעבר/לעתיד: העקרב מבין שהעבר הוא גם העתיד שלנו, אך העתיד קשור לביקורת ועבודה ושם הוא מתבטא. רצון לנתק ולהתנתק מהעבר. יחס למוות: יחס מיסטי אך גם תפישות שונות ומנוגדות. מוות מתחבר עם שכנים וקרובים ואחים. יחס לאוטו: עקרב רוצה אוטו פשוט וסולידי, המכונית קשורה להסתרה וסודיות ותורמת כלכלית לעקרב.

צעדים ראשונים (מזל עקרב) - בהחלט אפשר לקבוע לגבהים ככלי התנהגות. תחילה, התייחסו אליהם ברצינות. גאוותם נענית לחנופה שבתשומת-לב בלעדית. לא חשוב מה שה"עקרב" אומר- אל תקחו זאת יותר מדי ברצינות. לא נתכוונתי לעטון בזכות הצביעות. למזל עקרב יש אינטואיציה נפלאה, הגובלת בתורת הניסתר, ומסוגל הוא לחשוף את מחשבותיך הכמוסות. אף על פי כן, הם מאוד רגישים למחמאות, ולא ישתוממו למשמע החנופה הגלויה ביותר- אף כי לא תצליחו להוליך אותם שולל. אל תקמץ במחמאות. איך היא לבושה (לרוב, פרובוקטיבית, צעקנית, כדי למשוך תשומת-לב), כמה יפה היא, או איזו בת-שיחה חכמה היא. כשהוא מתלוצץ, צחקי- הוא ייפגע, אם לא תעשי כן. השתדלי להתעלם מחסרונותיו. למעשה, השתדלי לראותם בבחינת מעלות: למשל, אני אוהבת גבר שיודע מה שהוא רוצה, אף פעם לר ראיתי שמישהו ינצח אותך בוויכוח, או אתה כל כך גברי, יקירי. אין להציע ללכת לתיאטרון, להפליג לנסיעה ארוכה או לצאת למסיבה סוערת, כי מזל עקרב אוהב בית יותר מדי. לשבת ערב בבית, להאזין לתקליטים טובים- מבטיח התקדמות רבה יותר.
  
מוטב תמיד לבקש עצה, אף פעם אין להציע משהו שמזל עקרב מתעב. יש ללכת לקראתו יותר ממחצית הדרך בכדי שהיחסים יהיו תקינים. מין הדין לקבל את ההנחה שמזל עקרב יודע כל דבר קצת יותר טוב מכל אדם אחר, ובדרך זו ניתן לשבות את ליבו. היו חמים ברגשות. מזל עקרב זקוק להמון חמימות וייענה בהתאם. מעל לכל, הקדישו תשומת-לב בלעדית למזל עקרב, בין שזה גבר או אישה אחרת יהיה מלא תרעומת וקינאה. יש לשתף פעולה בכל תכניותיו. מזל עקרב אינו אוהב שמנסים להסיטו מדרכו, הייעתר רק לשינויים קלים בה. כשאתה מוציא אישה עקרב, הייה חופשי עם כספך. אם היא מזמינה אותך לארוחת-ערב, דאג שתביא איתך בקבוק שמפניה יקר.
  
אם את מנסה למשוך גבר  מזל עקרב, היי פרובוקטיבית, לבשי שמלות שיחמיאו לגופך, התבשמי בבושם המצודד ביותר. ומה שנוגע למתנות לגבר או לאישה נסו-נא תכשיט אקזוטי, קמיע מקסיקני או אפריקני. העקרבים אוהבים לעטר את גופם. תן לה ללבוש משהו חשקני ונועז בצבע ארגמני גועש. תני לו מגפיים מעור שחור, או חגורה מרשימה מאבני-חן. לגבי אישה מזל עקרב, נסה לתת לה עגילי טופז. הטופז הוא אבן-החן המביאה לה מזל, ועגילים גדולים ומתנודדים יגרמו לה התגרשות ארוטית סמויה, כשהם מתחככים על צווארה.

מזל קשת:

תכונות חיוביות: בעלי נשמה חופשייה, אוהבים מרחבים, אנשי שיחה, בעלי הומור, אידיאליסטיים, אוהבים לגוון ולשנות, שונאי שיגרה, חשיבתם בעלת גוון פילוסופי, בעלי יכולת ומזל להתרומם ממצבים קשים, ספונטאניים, בעלי רוח ספורטיבית, הרפתקנים, עצמאיים. תכונות שליליות: חסרי מנוחה, חסרי טאקט, קשה להם להיות במקום אחד ועוד יותר קשה להם כאשר יש להם הרגשה שתחושת החופש שלהם נלקחת, זקוקים לריגושים מסוגים שונים, אוהבים להגזים בדבריהם, לא אוהבים לקחת על עצמם אחריות.


מזל קשת, המזל התשיעי בגלגל המזלות, הוא המטייל של גלגל המזלות. זה לא שוטטות או טיול פזיז ללא כיוון עבורם, להפך. קשת הם מחפשי אמת, והדרך הטובה ביותר בשבילם לעשות זאת היא לטייל, לדבר עם אחרים ולקבל כמה תשובות. ידע הוא מפתח עבור בני מזל קשת, מאחר שהוא ממלא את הגישה רחבת-האופקים שלהם לחיים. בני מזל קשת מתעניינים להוטים בפילוסופיה ודת, והם מוצאים שתחומי הידע האלו מסייעים למסע החיפוש הפנימי שלהם. בסופו של יום, הקשתים חושקים לגלות את משמעות החיים, והם הם מביאים את זה לידי מימוש בעוד שהם עושים חיים, כך יותר טוב.


הסמל של המזל הוא הקשת, ובמקרה הזה הקשת הוא קנטאור (חצי אדם, חצי סוס). קנטאורים היו האינטלקטואלים של המיתולוגיה הרומאית העתיקה, והקשתים יכולים להיות כהעתקים המודרניים שלהם. בני מזל קשת הם הוגי דעות נהירים וצחים, והם בוחרים להסתכל על התמונה הגדולה רוב הזמן. הם בנוסף מאוד אוהבים כאשר אחרים מסכימים עם נקודות המבט הטובות שלהם. למרות זאת, הקשתים יכולים להיות מאוד וכחנים ובוטים. לא נכון לומר שאנשים אלו נוקשים, מפני שקשת יקשיב למה שלאחרים יש לומר, תכונה של אלו בעלי האיכות המשתנה. אכן, קשתים הם צרכנים נלהבים של מידע- והקשבה היא הנתיב המהיר ביותר לתשובות שהם צריכים. זה רעיון טוב לתת לבני מזל קשת המון מרחב לחקור את העולם שסביבם. ברגע שאנשים אלו מתחיל להרגיש מכותרים, הם יתחילו להרגיש חסרי סבלנות ויהפכו קשים. תפיסת מימד הזמן:לקשת יש ביקורת חמורה על איחורים והוא רוצה את הזמן כפי שהוא רואה אותו, דייקני להפליא. בשביל הקשת זמן הוא עשייה וראייתו היא ריאליסטית ומציאותית ביותר. הזמן מזוהה באופן ישיר עם כסף, עבודה ורכוש.


קריירה ועבודה: הקשתים יעסקו בעבודות שנדרשת בהן הדייקנות וזאת למרות הנטייה שלהם למרחב רעיוני. מקצועות כמו ניהול, תיירות, שפות, תרגום, תקשורת, בעלי חיים ומקצועות טיפוליים מתאימים לבני מזל קשת. הקשתים זקוקים לחופש ביטוי בתפקידם ולמרחב יצירתי. קשרים טובים בעבודה חשובים לו מאוד ומשפיעים לטובה על הצלחתו- הוא יעבוד במרץ וחשק. לעיתים הקשת יתקשה לשים לב לפרטים ואף ימצא את עצמו מפזר את האנרגיה שלו בכמה עבודות בו זמנית בשטחים רבים. יש לו אומץ להמר בעסקים ולכן אפשר לראות הצלחה רבה של בני מזל זה בענייני חו"ל. בני מזל קשת הם בעלי תפישה מהירה ויש להם אהבה לעשות דברים בגדול ולתכנן פרויקטים רחבים כמובן בלי להתעסק בפרטים הקטנים. כספים:בניגוד לאופי הפזרני והמרחבי של הקשת, קיים בהם צד המראה על יכולת זהירות ורצינות בכספים. הכספים קשורים לעבודה קשה והדרגתית ולכן הקשת צומח לאט מבחינה כלכלית.

זוגיות: מזל קשת משתעמם מהר מזוגיות ובעיקר רוצה לצאת ממנה לחופש, בן/בת הזוג חייבים להיות חברים וידידים ולא להיכנס למצב הסמיך הרגשי שהקשת נופל בו. אצל בני מזל קשת יש נטייה לכיבוש מהיר של האהבה ולאחר מכן קושי ושיעמום מהשגרה. רגשותיו של הקשת חמים, כנים וישירים והוא מעדיף בני זוג צעירים בנפשם ובפילוסופיית החיים שלהם. אצל הקשתים יש נטייה לפלרטט, אך הם חוזרים הבייתה עם מצפון נקי. מיניות: אצל הקשתים קיימת ביישנות מסוימת וצורך בביטוי אורלי במיניות. ישנה כמיהה לא ממומשת למיניות שמשום מה אינה מושג. כמו כן יש אידיאל שקשה לממשו והוא נתון רק במישור הדימיון. הקשת תופס את החווייה המינית כרוחנית טוטאלית, שיש בה מן הריפוי הפיזי והנפשי. הקשת שונא שגרה ולכן מחדש הרבה בחיי המין.


בריאות: רגישות בתחומים אחדים: גב תחתון, אגן ירכיים, רמת אבץ, עניינים גניקולוגיים. לבוש:לבוש צעיר, לעיתים אף זרוק, קשת לא אוהב בגדים שמבגרים אותו וכן אביזרים בגדים או תכשיטים מגבילים. יחס לעבר/לעתיד: הכחשות רבות קיימות בנוגע לעבר המערבות לעיתים תחושות נחיתות והשפלה. לעומת זאת, העתיד של הקשת הוא פתוח, זורם, דינאמי ומגוון. יחס למוות: מנגנוני הכחשה קשורים למוות, קושי בקבלתו, רחמים ועצב רב. יחס לאוטו:רצון לאוטו שמושך תשומת לב מהסביבה ושאפשר להתגאות בו.

 

צעדים ראשונים (מזל קשת) - הם אנשי שיחה חמימים ומעניינים, ועל כך יש להקשיב היטב ולהציג שאלות מתאימות. רצוי לגלות לו, ל"קשת", מוח ערני ופעיל, ולאפשר לו להפגין את חריפותו שלו. אם לא ניחנת בחריפות מוח, נא למצוא לך אובייקט אהבה אחר. מזל קשת משתוקק אך ורק אל אנשים עם שכל ובעלי תגובות מהירות. לבני מזל קשת חוש הומור דק, הם אינם אוהבים שיחות בטלות, או את אלה שאין בכוחם להתמודד בשיחה מתוחכמת. אם יש לך חולשה לסוסים או כלבים, הרי נושא משותף טבעי לשניכם. גם חתולים הוא אוהב- אם כי אינם חשובים בעיניו כד כדי כך, מכיוון שהחתולים המבוייתים אינם מחלקים את מזל קשת את אהבתו לפעילות בחוץ.


במפגש הראשון, עשו משהו בחוץ, לכו לשחות בים (חוף לשוחים בעירום, אם יש כזה באיזור מגוריכם), שכן מזל קשת ייענה ברצון לבלתי מקובל ולנועז. או אפשר להציע פיקניק ביער, רכיבה על סוסים, סקי או טיפוס הרים נא לדאוג שיהא בכוחך להתמודד עם זה. מזל קשת ידוע בכושר ההתמדה והמרץ שלו. אפשר גם להציע לצאת למחנה נופש ללילה או לסוף שבוע. הצעה כזו לא תעשה על קשת רושם שלילי, שהרי הוא פתוח וגלוי בעניין המין, ולא ייתרשם לרעה שרעיון הרפתקני וחריג. אולי לעניינו בקונצרט של רוקנרול בפרט כשזה בחוץ? אולי להשיג כרטיסים לקומדיה מוסיקלית או לבלט, מזל קשת אוהבת את שניהם. הוא נהנה מכל דבר שיש בו מוסיקה ותנועה על הבמה. מסיבה בבית? אין להזמין חבורה גדולה. מזל קשת מעדיף שהמפגש יהיה קטן, כך שיוכל להרשים מבחינה חברתית. מתנות הוא מקדם בברכה. נא להעניק משהו שאפשר ללבוש בחוץ כפפות נהיגה מעור חזיר, כומתה וסודר מצמר, או דבר אחר שיפעיל את האינסטינקטים הצועניים שלו- תיק לנסיעות או נרתיק לדרכונים. זה לא חייב להיות מהודר. המחיר אינו מהווה גורם- המחשבה היא הקובעת. הדבר החשוב לזכור הוא שמזל קשת מוכן תמיד להיות ידידך. זה תלוי בך, אם אמנם יש בך שאיפה שיחסים אלה יהפכו למשהו עמוק יותר.

 

מזל גדי:

מכל בני המזלות בן מזל גדי נחשב לשאפתן ביותר. הוא מסוגל לטפס אט אט במעלה החיים על מנת להגיע לפסגה. גם אם הוא כושל ימשיך הלאה, ולעולם לא ישכח את היעד שלו. הוא מסתפק במועט, וחותר להשגת מטרותיו בנחישות מדהימה, ולרוב ידע לנצל כהלכה את ההזדמנויות הנקרות בדרכו. הוא יתחכך באנשים בעלי מעמד ויקשור קשרים במקומות הנכונים. הוא חומרני ולהוט לצבור ממון ויוקרה, ויעשה זאת בעבודה קשה, תוך הפעלת משמעת עצמית וחוש האחריות. הגדי מתמקד בד"כ בהשגת בטחון כלכלי, לכן הוא רציני, זהיר ומחושב ולעולם לא יניח כספו על קרן הצבי. נאמר על הגדי, כי "לעולם לא יפסיד בקרב, אלא אם כן חישב ומצא שההפסד בקרב חיוני לניצחון במלחמה כולה". הוא מעשי ואינו שוגה בחלומות. רגליו מעוגנות בקרקע מוצקה, ולא יניח לרגשותיו לפגוע בדרכו המציאותית ובהגיון הבריא השולט בו. הוא יכול להפגין חביבות, נועם ואדיבות, אולם בתוכו הוא חזק כברזל ומסוגל לעמוד בלחצים רבים. הוא נוטה לשמרנות, על כן ישתדל ללכת בתלם. פעילות חריגה זרה לו ואף מעוררת בו התנגדות. לגדי כושר ארגון ותכנון מעולים. הוא נוטה לתכנן את סדר יומו זמן רב מראש, ואינו שש לשיבושים בלוח הזמנים. הוא יעיל מאד בעבודתו, מסור, אחראי ובעל תחושת חובה אך נוטה לדאגנות יתר, לפסימיות ודיכאון. יש בו לעתים, הבעה חמורת סבר, אך למרות זאת ניחן הגדי בחוש הומור סרקסטי, אהבת מתיחות וקריקטורות (כל עוד אין הוא מהווה חלק מהן). יש בו בגדי תחושה של יראה כלפי העבר - הן כלפי התבונה והניסיון של עולם המבוגרים, והן כלפי השורשים המייצגים את המשפחה על כל ערכיה

מזל גדי במשפחה - ההורה: נוטה להציב כללים מעשיים וברורים של "מה מותר ומה אסור", כי אלה מהווים בסיס יציב לחיים. הוא דורש משמעת, אחריות ומילוי חובות, לעתים עד כדי הגבלת הספונטאניות והאינדיווידואליזם של הילד. הורה זה דומיננטי, מעורב בחיי הילד ויעודדו להישגיות והצלחה. יתכן אף שיפעיל עליו לחצים על מנת שייטיב לטפס בסולם החברתי. הילד עלול לפתח רגשות אשמה, כאשר יחוש שאינו עומד בציפיותיו של ההורה. ההורה תומך בחלוקת תפקידים מסורתית בבית. מכאן הקונפליקט שבעיקר בא לידי ביטוי בחייה של האם הגדייה: היא שאפתנית ורוצה להצליח בכל מחיר בקריירה שלה, אולם תחושת חובה עזה מלווה אותה ביחס לביתה וילדיה

 

הילד: נחשב ל"מבוגר מלידה", רציני, אחראי, חרוץ, מעשי ויעיל. רצוי שסדר יומו יהיה מוגדר ומתוכנן, כי לרוב אינו אוהב הפתעות. הוא נוטה לבצע בקפדנות את המשימות המוטלות עליו. הוא שופט עצמו בחומרה בגין טעויות שוליות, על כן רצוי לעודדו ולחזק את הדימוי העצמי שלו. הוא ילמד מגיל צעיר ערכו של הכסף, וישמח לחסוך את דמי הכיס שלו ל"רכישה משמעותית" שתהא מעשית עבורו. בזבוזים על חפצים חסרי ערך אינם הסגנון שלו

 


מזל גדי בתחום המקצועי - בהיותו שאפתן, נמשך בן מזל גדי לעיסוקים המספקים לו תחושת כיוון ותכליתיות, יציבות, קביעות ובטחון. יחסו לעבודה רציני ואחראי. רצונו עז להגיע להישגים ולהצליח. הוא מסוגל לעבוד קשה ויעפיל לפסגה צעד אחר צעד. הוא מסתפק במועט וחותר להשגת מטרותיו בנחישות. הגדי ניחן בכושר ארגון ותכנון מעולים. אין כמוהו בשעת חירום, בה נדרש איפוק ותפקוד בתנאי לחץ, כדי להציל את המצב.  מזל גדי בתחום הכספי - בן מזל גדי אוהב כסף ומוכן לעבוד קשה על מנת להשיגו. כבר מילדות יחסוך את דמי הכיס שלו, ובבגרותו ישקיע אך ורק השקעות בטוחות. בשל זהירותו, אינו נוטה להניח כספו על קרן הצבי. הוא מחושב, אך כלפי האנשים האהובים עליו יפגין נדיבות ורוחב לב. רכישותיו מעשיות בד"כ, ולרוב יחשוב פעמיים בטרם יבזבז סכום כסף גדול
לחץ לחזרה למעלה ולתוכן העניינים

 


מזל גדי והבריאות - רגישותו של בן מזל גדי טמונה בברכיים, בעמוד השדרה, בפרקים, ברצועות הסחוס, הגידים, השיניים, הציפורניים, העור וכיס המרה. יליד המזל נוטה לסבול ממחזור דם איטי הגורם להצטננויות ולשיגרון. נטייתו להדחיק רגשותיו עלולה להחליש את בריאותו. אולם באורח פרדוכסלי, דווקא עם השנים בריאותו משתפרת. למעשה, הגדי אינו יודע להיות מאושר עד הסוף. פסימיות וספיקות עצמיים מלווים אותו ומדכאים אותו. עליו ללמוד לראות את חצי הכוס המלאה ולתת ביטוי לרגשותיו וכעסיו

 

 

מזל גדי וזוגיות - בן מזל גדי מקיף עצמו בחומת הגנה היוצרת תחושת קרירות. למרות הקושי שלו להפגין רגשות, פועם בתוכו לב רומנטי הכמה לאהבה ובטחון. פלירטים ויחסים קלילים אינם הסגנון שלו. הוא זקוק ליחסים קבועים ויציבים הנמשכים לאורך זמן. התייחסותו לקשר הזוגי, כמו לכל דבר בחייו, מחושבת ומציאותית. תמיד יחפש את היתרונות הגלומים בקשר הזוגי. הוא נאמן, בררן ואינו נחפז ליצור קשרים רומנטיים. לעתים יינשא רק לאחר שהתבסס  מזל גדי ומיניות - סגנונו המיני של בן מזל גדי - שמרני ומאופק, אך תשוקתו עזה. הוא מעדיף לקיים יחסי מין בזמנים קבועים, ולא באורח ספונטאני. חששותיו מאובדן שליטה מובילים אותו לביקורת עצמית מתמדת. הגדי יעדיף לתת ביטוי למיניותו רק כאשר ירגיש בטוח, בשל חששותיו מדחייה. התייחסותו למין מלווה בתחושת חובה ואחריות. לעתים, תשמש עבודתו תחליף למין עבורו, בהיותה סם החיים שלו.

צעדים ראשונים מזל גדי - המזל גדי הוא שאפתן ובעל תודעת עבודה. אפשר להיתקל בהם בכיתת המבוגרים של האוניברסיטה, או בספריה המקומית. כשהם מחטטים בספרים שעל האצטבאות. מכיוון שהם נחשבים לפעלתנים בכל מיני מוסדות צדקה, ואירגוני סעד, כדאי גם לך להצטרף לאלה ולעבוד צד בצד עם ה"גדיים". אף על פי כן, הם ערמומיים וחריפים, ובקלות יוכלו לעמוד על כנותו של האדם, אם על כך שהלה פועל מתוך נימוקים תועלתיים. הם גם יודעים את ההבדל בין מחמאה כנה לתפארת המליצה. אין לכתוב אליהם מכתבים נמלצים מדי, או להשתפך במילים של אהבה. הם יקבלו זאת כ"בלוף". המזל גדי מעוניין באמנות ותיאטרון, ונמשך אל אנשים המעוררים אותו מבחינה אינטלקטואלית. רצוי לשוחח איתו על ספרים, ציור, מוסיקה, פוליטיקה, אבל מוטב לך להתכונן לפני כן, כך שיושמע לפחות משהו מעניין. נא לא להשמיע דעה שאינה מקובלת עליך, המזל גדי יגלה מיד את המעמיד פנים. מאידך, הוא אוהב לשחק את תפקיד הפרופסור. עשית טעות? מוטב להודות על הבורות- ולהניח למזל גדי ללמד אותך.

 


במפגש חברתי תמצאי אותו לרוב ברקע, בעודו סוקר את כל הנעשה. בפגישה בוודאי אינו האדם המשלהב ביותר שפגשת. החכמה לא תבעבע ממנו כמו שמפניה, הוא בוודאי יהיה מגיב יותר כשידברו איתו על נושאים רציניים, בגוון החדשות שבעולם, ובעיקר ענייני כספים. הוא מתמצא בעניינים שוטפים ומצפה שגם מי שמשוחח איתו יהיה כך. מי שבקיא בסוגיית אלה, לא יהיה לו קשה לרתק את תשומת-ליבו של המזל גדי, ולבסוף- גם לעניין אותו בדברים אחרים. הם מודעים מאוד לכסף ולערכו, אוהבים לאסוף דברים שיש להם ערך מוחשי וקבוע. טבעי הוא שתוכל לרצותה בטבעת יהלום יקרה, אבל גם טבעת הרבה יותר זולה ועם זאת עתיקה, אשר ערכה יעלה ברבות השנים, תמצא מסלול אל ליבה.
  
הגבר מזל גדי יהיה לך אסיר-תודה, אם תתני לו זוג חפתים מיוחדים, ספר נדיר או ציור מקורי- בפרט כשהאמן מבטיח לעתיד. ביום מן הימים עשוי הציור ליהפך למלאכת אמנות נדירה ויקרת-ערך! עצה אחת: ה"גדיים" נאמנים למשפחותיהם. אם אתה רוצה להרשים אותה בכרטיסי הצגת בכורה, מוטב שתשקיע את כספך בשלושה כרטיסים, ולאו דווקא הצגת בכורה, ותצרף גם את אימה. כבר קנית בעיני האישה את עולמך! הם אוהבים לאכול במסעדות טובות ובאווירה אצילית. אם רוצה אתה שיגישו שמפניה, מוטב שתהיה ממין מובחר. אם את מכינה ארוחה בבית עם גבר מזל גדי, אל תשלפי את חמאת הבוטנים ואת הריבה. הכיני ארוחה שתיראה יפה וגם תהיה טעימה. אור נר ויין משובח יתרמו להעשרת האווירה. המזל גדי מתרשם מאישה המתמצאת היטב במטבח, והוא אוהב שיגישו לו ויפנקוהו.  הרקע שנועד לאהבה חייב להיות מקום מהודר ומרוהט בעושר- ואפילו הוא רק נראה כך. המזל גדי אינו אוהב שום דבר שנראה זול או המוני. לגביהם הכל צריך להיות "מחלקה ראשונה" לכל אורך החזית!

 

מזל דלי:

חייה ותן לחיות - זו הסיסמה החרוטה על דגלו של בן מזל דלי. כשוחר החופש והקדמה הוא אכן יבטא את יצר העצמאות הטבוע בו, ויממש את החירות הבלתי מתפשרת של גוף ונפש. הוא לא ינסה להכתיב לאחרים את מהלכיהם, וישתוקק שאלו יכבדו את האינדיווידואליות שלו. חשוב לו לחיות על-פי דרכו, וכל מי שיעז להתערב בחייו ולהכתיב לו את מהלכיו, יתקל בעקשנות ובמרדנות. לדלי - פתיחות וסובלנות לכל מה שחדש, שונה, מוזר או יוצא דופן. הוא בעל ראש פתוח, ונחשב ליברלי בכל תחומי החיים. עם זאת, כאשר גיבש לעצמו דעה בנושא מסוים, שום דבר לא יסיט אותו ממנה. לא רק שהוא סובלני, אנושי, בעל אידיאלים נאורים ולוחם למען תיקון העולם, הוא גם בעל אינסטינקט אחווה, ויתייחס בשוויון מוחלט לבני האדם. עם זאת, הוא חסר את המימד האישי. הצלם, שצילם בני אדם גוועים ברואנדה, למען ידע העולם ויצילם, לבטח היה בן מזל דלי. הוא דואג לרווחת הכלל ולאו דווקא לפרט זה או אחר. הוא חברותי, ומיטיב לפעול בקבוצות. הוא מקיף עצמו בידידים, אך אלו אינם חברים אינטימיים. הוא מקרין ריחוק וקרירות. לרוב יברח מקשרים קרובים מדי, כי אינו מעוניין להגיע לעומק רגשי אשר מאיים על רצונו בחופש ומרחב מחיה. חייו מאופיינים בשינויים וניתוקים, ודווקא הלא צפוי הוא האלמנט הצפוי ביותר בחייו. הוא נראה לעתים שליו ונינוח, כשלפתע ידהים את הסובבים אותו במעשה חריג או בהצהרה יוצאת דופן - רק כדי להביע את סלידתו ממוסכמות ולהדהים את השומעים. תכונה בולטת אצל הדלי הינה העדר חומרנות ורכושנות. אין הוא חפץ לשלוט בבני אדם ועינו אינה צרה ברכושם של אחרים. כסף ורכוש מהווים רק אמצעי עבורו, ובהחלט לא מטרה בפני עצמה. בן המזל הוא טיפוס שכלתני, זקוק לגרויי אינטלקטואלי, ובעל יכולת אינטואיטיבית. הוא מסוגל לקלוט מידע ולדעת את המתרחש סביבו, כאילו צויד ברדאר. מקוריותו מקנה לו כושר המצאה ויכולת לעצב ולהתנסות ברעיונות חדשים. הדלי הוא ישר, אמין ונאמן. הוא שונא דברי שקר והונאה, ובאותה מידה שונא הוא מלחמות. מלחמותיו שלו תהיינה בד"כ ענייניות - במישור האינטלקטואלי - את האלימות יותיר לאחרים.

מזל דלי במשפחה - ההורה: בהיותו שוחר חופש, יעודד את ילדו לעצמאות מגיל צעיר. גישתו לילד ליברלית ופתוחה, והוא יאפשר לו ללמוד ולהתפתח בקצב שלו. אין הוא חפץ שהילד ישנן את החומר הנלמד "כמו תוכי". חזקה עליו שיחשוף אותו מגיל צעיר לידע תיאורטי ולרעיונות מתקדמים, ויטפח כל כשרון המוצא ביטוי אצל הילד. הורה זה סולד מעונש גופני, ולרוב יוכל לפתור כל בעיה דרך הבנה והגיון בריא. שימוש באלימות כל שהיא מעורר את התנגדותו הטבעית. הוא ינהג בהגינות מרבית עם ילדיו ויגדלם לפתח סובלנות ויחסי אנוש טובים. בבסיס מערכת היחסים בין ההורה לילד, מצוי קונפליקט במישור הרגשי. מאחר שהדלי מתרחק מאינטימיות רגשית אמיתית, הוא עלול שלא לבטא באופן חם את רגשותיו, מה שעלול לגרום לחסך רגשי לילד ולקושי להביע רגשות. עם זאת - הוא יהיה חבר אמיתי.

 

הילד: הינו עצמאי מגיל צעיר ומתקשה לקבל תכתיבים. יש בו מרדנות טבעית ואין הוא מוכן לציית לפקודות באופן עיוור. עליו להבין את ההיגיון העומד מאחורי כל דבר ועניין. רצוי שההורים יקיימו עמו דו שיח פתוח על בסיס חברי. המגע החברתי וההשתייכות לקבוצת ילדים משרים עליו בטחון, אולם הוא עלול להימנע ממעורבות רגשית עמוקה מדי. רצוי שההורים יסייעו לו להבין את עולמו הרגשי. רצוי גם לעודד את המקוריות הטמונה בילד זה ולספק לו גירויים שכליים נאותים.

מזל דלי בתחום המקצועי - בן מזל דלי זקוק לעבודה שתספק לו אתגרים אינטלקטואליים, לצד חופש ועצמאות לפעול בדרכו. הוא מונע ע"י הרצון לתקן את העולם, לכן יעדיו הם רפורמה וקידמה. הוא מיטיב לפעול תחת לחץ ומתקשה להתאים עצמו לשעות עבודה קבועות. הצלחתו מותנית באיכות רעיונותיו, ואלה מונחים ע" האינטואיציה שלו. הוא נמשך לשיטות עבודה חדשניות. השכר איננו הגורם המכריע בעבודתו. חשיבות רבה יותר יש למידת העניין שלו בעבודה ולחופש הפעולה הניתן לו. מזל דלי בתחום הכספי בן מזל דלי זקוק לעבודה שתספק לו אתגרים אינטלקטואליים, לצד חופש ועצמאות לפעול בדרכו. הוא מונע ע"י הרצון לתקן את העולם, לכן יעדיו הם רפורמה וקידמה. הוא מיטיב לפעול תחת לחץ ומתקשה להתאים עצמו לשעות עבודה קבועות. הצלחתו מותנית באיכות רעיונותיו, ואלה מונחים ע" האינטואיציה שלו. הוא נמשך לשיטות עבודה חדשניות. השכר איננו הגורם המכריע בעבודתו. חשיבות רבה יותר יש למידת העניין שלו בעבודה ולחופש הפעולה הניתן לו.

מזל דלי והבריאות - רגישותו של בן מזל דלי טמונה בשוקיים, בקרסוליים, בדליות הרגליים, בנשימה, בגיד אכילס, במערכת הלימפה ובמחזור הדם. הדלי נוטה לפתח מחלות בנסיבות חיים מגבילות, כאשר הוא מצוי בתחושה של אין מוצא. שינויים, קצב מהיר ויכולת לפעול בדרך מיוחדת - כל אלה יכולים לתרום להחלמתו. טוב יעשה הדלי אם ישקיע אנרגיה רבה בפעילות פיסית, אשר תיטיב עם מחזור הדם שלו. רצוי שייתן ביטוי לרגשותיו המודחקים - בעיקר בחיי היומיום. 

 

מזל דלי וזוגיות - בן מזל דלי ידוע בסקרנותו ובפתיחותו, על כן הוא מוכן להתנסות במערכות יחסים שונות ומשונות. אין הוא מעוניין בקרבה יתרה שתכביד על עצמאותו. הוא זקוק למרחב מחיה, לידידות ולהדדיות בכל מערכת יחסים, וגילויי קנאה ורכושנות הם ממנו והלאה. הוא חברותי, אך קשריו אינם עמוקים ומשוללים אינטימיות אמיתית. אין הוא רגשן, והשתפכויות רגשיות עלולות להפריע לו. תגובותיו מאופקות, והוא נוטה לנתח מצבים רגשיים בהגיון. מזל דלי ומיניות בן מזל דלי דוגל בסובלנות מינית ובזכותו של כל אדם להיחשף למגוון של גירויים. לעתים, יהא מוכן להשתתף בחוויות מין יוצאות דופן, בתנאי שהוא יקבע את הגבולות. סגנונו המיני אינו קונבנציונאלי. הוא נוטה לקשור קשרים רבים, אך רק מעטים הינם אינטימיים ומיניים. תאבונו המיני אינו רב, והוא מתמקד באיכות ולא בכמות. שיחות ומבטים מעוררים אותו, לעתים, יותר מאשר המימוש הפיסי.

 

 

צעדים ראשונים מזל דלי - קל לפגוש אותם. ניתם לפגוש מזל דלי במסיבה, בקבוצה לימודית או בטיול מאורגן. מקומות אחרים שרצוי לבקר בהם: בתי-כנסת הם עשויים להיות דתיים, תיאטראות או קונצרטים הם אוהבים מוזיקה. הם אוהבים להקיף עצמם באנשים, וגם לארגן מפגשים חברתיים. אם מתארחים הם במסיבה, לא יהא זה קשה לאבחן מי הם. די לחפש את האישיות המאגנטית, בן שיחה מלבב, אשר על אף היותו מוקף אנשים שטחיים, לא יעסוק בשיחה בטלה, אלא ימקד את שיחתו על רעיונות ואירועים. אם לא נמנית מעולם על קוראים מובהקים, וניהול שיחה של טעם לא היה הקלף החזק שלך, ייתכן והמזל דלי אינו בשבילך. איך לרתק את שתומת-ליבם? נניח שיש לכם משהו משוף. בוודאי המזל דלי מעניין אותך- אחרת לא היית קורא(ת) מה שכתוב כאן. איך למצוא חן בעיניו?

 


ובכן, בואו ונראה: יש להציע את הפגישה הראשונה. נא לזכור שביסודו המזל דלי הוא פאסיבי. נא לא להתבייש להציע- המזל דלי מגיב בחיות להעזה ולביטחון עצמי. צריך כאן לפעול כאילו אי-אפשר להיכשל. למפגש הראשון מוטב להציע משהו מדרבן מבחינה אינטלקטואלית: הרצאה מפי דמות השנויה במחלוקת, סרט "מתקדם", הצגת מחזה של פינטר או פיראנדלו. אין אפשרות להיכשל, אם מדרבנים את מוחו. הוא עוקב אחר התרחשויות, גם בשטחי האמניות והתיאטרון. לאחר מכן תיווכחו לדעת שהערות הביקרות של המזל דלי שנונות וחדורות חוש הומור. בשלב מאוחר יותר, הציעו לבקר בשעת בוקר מוקדמת בשוק העירוני לראות איך המשאיות מביאות מצרכי מזון, אולי גם לטעום מאכלים מיוחדים של עדות שונות. זכרו שהמזל דלי אינו מחפש לו בילויים מקובלים במקומות סגורים ומחניקים.
  
הוא אוהב לתת ולקבל מתנות. הזוכה לקבלן - יקבלן בחן ובסבר-פנים יפות. המתנות תהיינה סוגה בשושנים. אין לצפות שיתנהג ככל השאר. משושי המזל דלי מכוונים בצורה שונה, ואל לך לנסות לשנות את פני הדברים. יהיו זמנים שרגשותיך ייפגעו בשל התרחקות פתאומית, שסיבתה נעוצה בהילת המיסתורין של אישיותו. בראש ובראשונה, נא לא לחטט יותר מדי בסיבות. זה מאיים על הפרטיות, ובעיני המזל דלי הפרטיות חשובה מאוד. עצה אחת: בוודאי כבר בחן אותך המזל דלי היטב. לפעמים מתרחק הוא לפתע כדי לראותך בבהירות מרחוק. זה למעשה מעודד, משמע שהוא מתחיל לראות אותך כאדם הקרוב אל ליבו יותר מאובייקט לידידות גרידא.

 

מזל דגים:

בשנת 2009 מזל דגים מתכונן להמראה. במהלך שנים עשר החודשים הקרובים אירגונים, פעילויות ומבנים מסויימים בחיים של מזל דגים שאינם חלק מעתידו של מזל זה יעלמו מהשטח כלא היו. בתהליך זה בני מזל דגים יחוו שיחרור ופריקת עול. הכוכבים והיקום מתכוונים במהלך כל השנה כדי להגיע לרגע המיוחל ב - 18 לינואר 2010 בו תתחיל תקופה חדשה ומאירה לבני מזל דגים היקרים. האתגר הגדול ביותר השנה הוא להשיג איזון בחיי המשפחה, הקריירה, הכסף, הלימודים והזוגיות. במהלך תהליך האיזון המתהווה עתה יהיו רגעים בהם בני מזל דגים יחושו שהם נסחפים לשני כיוונים שונים. אבל, אל חשש, המשאבים הפסיכולוגיים והרוחניים שלכם רבים ומכל משבר קל או מורכב יצאו בני מזל דגים ללא פגע. השנה הזאת במיוחד אנשים טובים נכנסים לחייכם וגם רגעים של שמחה, אושר, אהבה ללא גבולות וחזון. למעשה אתם עומדים להכנס לאחת השנים המענינות ביותר בעשור זה.

מזל דגים ואהבה

חיי הרגש מתחילים ברגל ימין למזל דגים. בשנה הקרובה, אתם עשויים להתחתן או להתארס עם אהובי ליבכם איתם תחיו שנים ארוכות באושר. במהלך השנתיים האחרונות חיי האהבה של מזל דגים היו גם מרגשים וגם מייסרים כאחד עקב התלבטויות לכאן ולכאן. בשנה זו הצרכים הרגשיים של מזל דגים משתנים וגם היחסים המשמעותיים שלכם חייבים לצמוח בהתאם אחרת דינם להיכשל. ה 23 לינואר, ה 17 בספטמבר וה 9 באוקטובר מסתמנים כרגעים מכריעים בחיי הרגש שלכם דגיגונים. לסיכום: בתחום חיי הרגש שנת 2009 היא שנה בה מזל דגים עושה ניקיון בית לקראת פריחה מחודשת ומלאת אור.

מזל דגים, כסף וקריירה

מזל דגים שואף ליציבות וביטחון אבל אלו לא יהיו מנת חלקם השנה. על בני מזל דגים לשחות עם הזרם בתקופה זו ולהתקדם יחד איתו בצורה זהירה, שקולה ומדודה וזה אפשרי. באופן אידיאלי רצוי שבני מזל דגים ישתמשו בשנת 2009 על מנת ללמוד או לקחת פסק זמן מ"מרוץ העכברים". אם זה בלתי אפשרי אז כדאי לכם לגוון - לא לשים את כל הביצים בסל אחד ולחתור לראייה כוללת של כל התמונה מכל הכיוונים. הצעדים שמזל דגים ינקטו השנה ישתלמו רק בשנת 2010 אז אל להם לפחד משינויים. אם הם במערכת יחסים, עליהם לדאוג לעצמאות כלכלית עבורם ללא הסתמכות אל בן הזוג או מישהו אחר ולשמור היטב על חשבון הבנק המשותף. במילים אחרות - בני מזל דגים צריכים לשמור על עצמם! 

 

הורוסקופ שנתי הורוסקופ חודשי
הורוסקופ שבועי הורוסקופ יומי
מזל דגים, אשה

 

נפטון, פלאנטת היופי והמיסתורין, שולט בה. היא נשית בתכלית, חושנית, אינטואטיבית ומגיבה. כושר האבחנה שלה לגבי הזולת תורם להבנת הצרות של זולתה. לעולם לא תעמוד מן הצד להסתכל פנימה; דומה שהיא באמת מתנסה במה שהאדם האחר מרגיש, ונענית לאמת הפנימית יותר מאשר למראה החיצוני. חלילה לך לנסות להונות אותה, היא נתברכה בכושר מאגי לפלוח את האמת ולראות מה מסתתר שם בפנים. מכיוון שרגישה היא בצורה יוצאן דופן, היא נמשכת מאוד אל עולם המיסתורין, ועשויה להיות קוראת יד, מגדת עתידות, ספיריטואליסטית או מדיום מצויינת. הניסיון הוכיח כי תחושות פנימיות מסייעות לה לחיזוי העתיד. יש אסטרולוגים המאמינים שבני מזל "דגים" הם רוחות שחזרו ליי ההווה, וכוחות על-טבעיים צפונים בהם. נשמע דמיוני, חושבתני, אבל אין ספק כי יש בכך מן האמת, ביחס לגברים ונשים כאחד שנולדו בסימן זה.

הילת המיסתורין שלה עלולה לאחז עיניים. נכון הוא שניחנה בסגולה משונה ומרתקת, המושכת גברים בלי יוצא מן הכלל, אבל ביסודה היא תלותית, ומסוגלת להיצמד כבצבת לאדם שהוא במרכז חייה. היא זקוקה לחיזוק תמידי שאמנם נאהבת היא. התמורה תשלם לבן זוגה מן האוצרות הבלתי נידלים של אופיה החושני. על הסגולות החיוביות של מזלה נמנית לא הפעילות, אלא חלומות ושאיפות. היא מרחיקה עצמה מן העולם הרעשני של תחרות ומאבק. במלחמת הכוחות, יהיו דרכיה מעודנות. יש לה כישרון נדיר להגיע סחור-סחור לאנשים הרצויים לה, בפרט החשובים ובעלי ההשפעה שבהם. מכיוון שהיא נראית תמימה וחסרת ישע, מעוררת היא בהם את הייצר החסותי, הרצון להגן עליה. בכדי לגייס עזרת הגבר שלתמיכתו היא זקוקה, לא תהסס לפתותו, והיא מבינה את אמנות השימוש בגופה בכדי להפיק מה שהיא רוצה, ויודעת להשתמש בה.
  
היא מתאהבת מהר מדי, ומבזבזת זמנה עם הגבר הלא-מתאים במקום לפתח קשר יציב עם הגבר המתאים. אפילו כשהיא מאושרת בנישואיה, נוטה היא לקיים יחסים מחוץ למסגרת הנישואין, כי המניעים המיניים החזקים מדיחים אותה לכך. ההרפתקאות שלה לרוב כנות, וביטויי האהבה- מעודנים, נבונים ומשובבים. לרוב, היא מתחתנת עם גבר עדין ואדיש למדי למין. היא מרגישה הכי בטוחה עם גבר שכזה. אבל בחיי ההזיות הקודחות עורגת היא למאהב מטיפוס שונה, מזיגה של לורד ביירון ושודד-ים, לגבר שיש לו הילה רומנטית, פראי וברוטלי ונושא חרב כאיבר-המין. היא מתגעגעת לאותו מחזר חלומי שיחטוף אותה מבעלה הלא-בוגר.

ל"דגים" נטיה להתגרות, והיא תשתמש בכל תחבולותיה הנשיות לרתק תשומת-ליבו של גבר חדש. זה עוזר לה להוכיח שהיא מושכת מבחינה מינית. מאידך, היא עלולה להיבהל מגבר שאת תשומת-ליבו כבשה ותנסה להיחלץ מחיזוריו. יש יוצא מן הכלל: אם כבשה את טיפוס הנער-גבר, שמפניו אין לה ממה לחשוש, או אם מדובר בגבר בעל השפעה, אשר לו היא זקוקה לצרכים אחרים. היא שחקנית המסוגלת לגלם כל תפקיד. היא עשויה לשחק תפקיד זה כל כך טוב, עד שקשה להבדיל בין אישיותה האמיתית לבין זו המלאכותית- לגלות את האישה שמאחורי המסיכה. עם כישרון כזה ועם חיי פנטסיה פעילים, ברור שהיא מסוגלת להצליח בקריירה של תיאטרון.

ואולם, אישה "דגים" היא גם רעיה טובה ואוהבת, כי נתברכה בסגולה הנדירה להעניק אושר לכל הסובבים אותה. היא בעלת-בית טובה, אוהבת ילדים, אם גם נוטה היא לפנקם. היא גם מצטיינת בטיפול החולים. נשים "דגים" רבות נעשות רופאות ואחיות מצויינות. לרוע מזלה, יש ומשהו מעוות שבמזגה גורם לה שתבחר בגבר בלתי מתאים, והיא חוזרת שוב ושוב על שגיאתה. יש והיא עושה רושם שנועדה לאכזבות בענייני הלב. זה עלול להיות מסוכן, כי המאזן הרגשי ההפכפך שלה אינו סובל תקופות ממושכות של לחוץ ומצוקה- דבר שבקלות יכול להביאה להתמוטטות עצבים.

אינה מעשית ואינה מבינה בענייני כספים. היא מעניקה מתנות בכדי לקנות את ההכרה שלה היא נכספת. אנשים נחותים מושכים אותה, כי היא חשה את הצורך שלהם בהבנה ובעזרה. תעשה טובה לכל מי שמבקש ממנה, ובלבד שמאמציה יוכתרו בהערכה. לעיתים קרובות היא מציבה תקנים גבוהים מדי ולא בני-השגה לגבי הקרובים אליה, ותאמין בידידיה עד שהנסיבות ממש יכריחו אותה לחדול מן האימון. ואזי הישמרו לכם- היא עלולה ליהפך לנקמנית.

 

מזל טלה:

תכונות חיוביות: תעוזה, אסרטיביות, הרפתקנות, נמרצות, אנרגטיות, חלוציות, אומץ לב, בטחון עצמי, דינאמיות, קבלת החלטות במהירות, התלהבות, תחרותיות, עצמאות, גלויי לב. תכונות שליליות: אנוכיות, תוקפנות, רגזנות, אובדן עשתונות, אימפולסיביות, יהירות, חוסר סבלנות, פזיזות. מארס הוא אל המלחמה במיתולוגיה הרומית. צבעו האדום של הכוכב עורר אסוציאציה של דם ומלחמה ולכן ראו בו את אל המלחמה התוקפני. 

 

טלה הוא המזל הראשון בגלגל המזלות, וזו הדרך שבה בני מזל טלה רואים את עצמם- ראשונים. הטלאים הם המנהגים של הקבוצה, הם תמיד ראשונים בתור כדי לגרום לדברים לזוז. אם הדברים נעשים בשלמותם או לא זו שאלה אחרת שכן בני מזל טלה מעדיפים להתחיל דברים מאשר לסיימם. יש לך פרויקט ואתה צריך דחיפה להתחלה? תתקשר לבן מזל טלה. המנהיגות שבני מזל טלה מפגינים היא מאוד מרשימה אז אל תהיה מופתע אם הם יכולים לאסוף את הקבוצה ולהניעה כנגד סיכויים שלא ניתן לגבור עליהם, ובסופו של דבר גם להצליח. הסיבה היא שבני מזל טלה הם מאוד כריזמטיים, הם אינם חוששים מקרקע חדשה, להפך. אלו שנולדו במזל זה נקראים לעיתים "חלוצי גלגל המזלות", וזה הטיול חסר הפחד שלהם אל עבר הלא נודע שלעיתים קרובות מנצח את היום. הטלאים הם חבילה של אנרגיה ודינאמיות. זריחה של יום חדש וכל האפשרויות שיש לו להציע- הם אושר עילאי מוחלט בשבילם.

 

הטלה וקרניו מסמלים את המזל, ואלו חדשות טובות ורעות בו זמנית. הטלה האימפולסיבי לעיתים מתפתה לנגוח את הרעיונות שלו אל גרונו של מישהו אחר. הגישה הזו עשויה להשיג יעדים חשובים לכולם. אבל, ישנם זמנים בהם הכוח של הטלה מזין רעיון ללא היגיון וגורם לויכוח, מה שגורם לנו לייחל שסמל המזל היה יצור יותר רגוע ועדין. למרות הכל, הכוח המוחלט של בני מזל טלה יכול להביא לידי מימוש עסקאות מצוינות. הרבה מהדחף להגיע לקו הסיום קשור לאיכות היזומה העיקרית שמיוחסת לטלה- הם אוהבים שדברים זזים ומתקתקים לפי רצונם וככל העולה ברוחם. תפיסת מימד הזמן: הטלה מנסה בכל כוחו להילחם בזמן על ידי התמקדות אינטנסיבית ביותר בהווה והדגשת פעילות בכאן, מייד ועכשיו. תחרותיות כמלחמה נגד השעון. הזמן בעבור טלה הוא רק מה שקורה ומתרחש עכשיו!

 

 

קריירה ועבודה: עיסוק ביהלומים, צבא, ספורט, פסיכולוגיה, רפואה, כירורגיה וכל הקשר בילדים, נוער ויצירה, ריקוד, וכן גם עסקים לסוגיהם. העיקר- כמה שיותר עצמאות. דחף לשליטה ולסמכות.. יכולת טיפולית וגם עיסוק בפוליטיקה. ישנה שאפתנות רבה, הטלאים זקוקים לעיסוקים המציבים בפניהם אתגרים בהם הם יכולים לבטא את כישרון המנהיגות והיצירתיות שלהם. עליהם להיות מוקפים באנשים שיוכלו לבצע את הרעיונות שלהם, ושיתעסקו בכל הפרטים הקטנים. לעיתים, אף על פי שבני מזל טלה רוצים הכל מהר ומייד, בקרייה הולך להם לאט וקשה. כספים: אצל הגבר הכישורים הכלכליים יותר חזקים מאצל האישה. אבל בכל זאת מזל טלה הוא ביצועיסט כלכלי ויכול להגיע להישגים ולעצמאות כלכלית ייתכן רווח כלכלי מנדל"ן, אדמות וחקלאות, או מנושאים חשאיים.

 


זוגיות
: בני מזל טלה הם אמיצים בזוגיות. ביחסים הם יוזמים ואין להם בעיה לעשות את הצעד הראשון. לבני מזל טלה צורך בריגושים ובסיפוקים מידיים, הם לוקחים על עצמם את תפקיד הממריץ ורוצים לשלוט על מהלך העניינים. הם בעלי אופי ומזג סוער, יודעים להביע רגשות, חמים ומביעים את אהבתם בדרך ישירה וגלויה. יש להם נטייה להתאהבויות מהירות, הם מאוהבים באהבה, ההרפתקה חשובה להם לעתים יותר מאשר הקשר עצמו. הם זקוקים לתשומת לב ואהבה רבה מבני/בנות זוגם. חשוב להם שבני/בנות זוגם יעניקו להם את מלוא החופש ולא יגבילו את מהלכיהם. אצל האישה המערכת מורכבת, לא פשוטה. יש משיכה לטיפוסים מסובכים, מורכבים ולא קלים, מערכות יחסים קשות ובלתי אפשריות, וכן מצבי משבר והשפלה בזוגיות. הטלאים אינם זורמים בקלות בזוגיות ומחייבים התמודדות לאורך תקופות. הם נמשכים מאוד ליופי ולסטטוס. הטליה הופכת למטפלת הילרית ופסיכולוגית לבן זוגה. לטלה צריך להזכיר שהוא נשוי, היום שעצמאותו חזקה ותכונת השותפות שחלשה יחסית, מצב המקשה על היחד. מיניות: יצריות, פיזיות, וביטוי מיני מלא מגיל צעיר. משיכה לצעירים, והללו נמשכים אליהם. טלה הוא מזל פיזי במהותו. הטלאים הם בעלי אנרגיה מינית חזקה וביליתי נלאית, הצורך שלהם בסיפוקים מידיים עלול להשאיר את בני זוגם חסרי סיפוק, הם אוהבים להיות אגרסיביים ושתלטנים במיטה, ישירים ובעלי דמיון, הם בדרך כלל ימשכו לבני/בנות זוג צעירים מהם, על מנת להחזיר את החיוניות ליחסיהם ולהרגיש צעירים בעצמם.

בריאות: תיתכן רגישות בכמה תחומים: רמת הברזל, ראש, שרירים, מערכת השתן ונוזלים, גניקולוגיה, בטן ועיקול. לבוש: הקפדה על הופעה, ייצוגיות נאותה, צעיר, ספורטיבי. יחס לעבר/לעתיד: הכיוון תמיד קדימה – העבר מכווץ ומעיק על הנשמה. יחס למוות: יש קושי עם הנושא, כי טלה הוא מזל הוויטליות והחיים, הוא אינו מקבל את המוות בתודעתו. יחס לאוטו: העדפת מכונית בעלת מראה צעיר וספורטיבי ועדיף שיהיו שתי מכוניות.

 

צעדים ראשונים מזל טלה - אם כי מרבית החומר כאן כתובה בלשון נקבה, בדרך כלל נכונים הדברים גם כהנחייה לגברים כיצד לנהוג באישה מזל טלה. חייבים להיות כנים, כי יש לבני (או בנות) מזל טלה עין בוחנת לגבי הרמאים. אפשר לתפוח בשיחה שיש בה משהו מהאינטלקטואלי. הם חושבים את עצמם לאנשי היגיון יותר מאשר רגש, וסבורים הם שאת מכבדת אותם, אם את פונה אל האינטליגנציה שלהם. מאידך, הם מכבדים אותך, אם אינך מנסה לשלוט עליהם, או לכפות דעותייך עליהם. תשטחי לפניהם את בעיותייך- ותיווכחי לדעת שהם משתפים פעולה ומבינים אותך. תמצאי אותם במקום שבו מתרחשים דברים, במקום שיש לו צביון שונה: דוכן המשקאות שיש לו אווירה מיוחדת, מסיבת הקוקטייל יוצאת הדופן, נסיעה מיוחדת לכל מקום המבטיח הרפתקאות. מזל טלה מחפש רטט. הם מקוריים ונתפשים לרעיונות חדשים. למעשה, אם תציעי לו רעיון חדש, תמצאי דלת קסמים לליבו. הם מתלהבים מתיאטרון, מוסיקה, והמוזיאון המקומי. לרוב הם נמנים על המנהיגים והמארגנים, והם מוקפים מעריצים.

 

 

איך את מגלה את הגבר מזל טלה? חפשי את אלה שאינם מסוגלים לעבור על פני מראה מבלי שייעצרו להעריץ את בבואתם. סימנים אחרים עושים זאת לפעמים, מזל טלה- תמיד. תכסיס ראשוני טוב: הציעי הצעה שהיא בטיבה אינטלקטואלית הציעי להשאיל להם ספר חדש ומעניין, או ללכת איתם לתערוכת אמנות חדשה, גם ללכת למחזה שזה עתה נפתח. הראי להם שיש לכם עניינים משותפים. אם את קובעת פגישה עם מזל טלה, אל לך לאחר. זה יתחיל ב"מסע השטן", כי המזל טלה מייחס חשיבות יתרה למידת הדייקנות. אישה היוצאת עם מזל טלה יכולה להניח שיקח אותה לאירועי ספורט. אמנם הוא מעדיף להשתתף בפועל האירועי ספורט, אבל אוהב גם לצפות בהם. על אירועי ספורט שהוא משתתף בהם בפועל נמנים בתאגרפות, סיף, סקי, ספורט המזחלות, דיסקוס וכידון. נסי-נא לומר משהו מחמיא קימעה על כשרונותיו האתלטיים.

 

מזל שור:

תכונות חיוביות: סבלנות, יציבות, מעשיות, זהירות, דבקות, התמדה, החלטיות, בטחון עצמי, הישגיות, יושר, מהימנות, אחריות, יצירתיות. תכונות שליליות: קנאה, רכושנות, שמירת טינה, עקשנות, חוסר גמישות, שמרנות, חמדנות, אנוכיות, נהנתנות.


מזל שור, המזל השני בגלגל המזלות, עוסק כולו בגמול ובפרס. שלא דומה למזל טלה, שפשוט אוהב את האתגר שבמשחק, השור אוהב את הפרס שמגיע בסופו. חשבו על הנאה, תענוגות פיזיים ועל סחורות טובות, ושור יהיה שם. בני מזל שור הם מאוד פיזיים, וקשורים לחוש המישוש, נהנים מהמגע העדין והחושני. בני מזל שור מעריצים נוחות ואוהבים להיות מוקפים בדברים מרגיעים ומשביעי רצון. דבר זה מיושם גם על חוש הטעם שלהם- הם נהנים מאוד מארוחה טובה ויין טוב. החיים הטובים בכל מלבושיו, הם גן עדן עלי אדמות לשוורים.


סמל המזל השור,מביא איתו את המסקנה שאנשים אלה עקשניים מאוד, ואכן, הם כאלה. זה בגלל האיכות הגבוהה שלהם, אז תצפה שהדברים לעיתים יעצרו או ישחקו לאיטם. ועל כך נאמר, מזל שור לא יוצא לדרך עם הכוונה להיתקע באמצע. הם פשוט רוצים שהדברים יעשו בשלמותם, זה היציבות, ההתמדה העקשנית שנחתמת ומצטיירת כעקשנות. השוורים הם למעשה אחד מבין המזלות הפרקטיים והאמינים בגלגל המזלות, והם שמחים לעבוד קשה לאורך הדרך, ברדיפה אחר היעדים שלהם. החדשות הטובות בשביל השוורים הם שברגע שהם מגיעים לקו הסיום הם יתוגמלו בנוחות, במותרות ובכל טוב. חיה שמתמכרת לסיפוק תאוותיה האישיות? אולי, אך אם תעמול ביגיעה כמו בני מזל שור, תרצה גם אתה כמה תגמולים והנאות.  תפישת ממד הזמן: השור מרגיש שהזמן ועיתותיו בידיו. שור אינו אוהב להיות במצבי לחץ- יש לו את כל הזמן שבעולם. לשור נטייה לנתק, להדהים ולהפתיע ובעיקר, תפישת זמן הבנייה על דילוגים ומרווחים גדולים וניסיון להשתחרר במובן כלשהו מהעבר על ידי קטיעות הרצף. יש פרדוקס בשור- רגע אחד הוא נמצא ב"סתלבט" ואחר כך קדחתנות זמן מטורפת של עשייה 24 שעות ביממה במשמרות, ואז שוב פאוזה ונתק.


קריירה ועבודה: עיקר המחשבה והאינטליגנציה מושקעים בעבודה ובקריירה הקשורה במגע עם אנשים רבים ברמת תקשורת גבוהה, בניגוד לטבעו המופנם במהות. עיסוק בעבודות הדורשות עצמאות רבה, חדשנות וכושר אלתור. ישנם מצבים של עבודה מסביב לשעון. עבודה הקשורה בתקשורת, מדיה, טיס, מחשבים, או היי-טק ותחומים טיפוליים רוחניים ומיסטיים מתאימה לשוורים. השור רוצה לקבל הכרה בייחודיות שלו, בגאונות שלו ובחדשנותו, והוא מוכן להדהים ולהפתיע בשביל זה. המקצוע הוא גם מנוף לאהבה ולרגשות ולרכישת שם ומוניטין. כספים: השור יודע לתמרן ולעשות מניפולציות בדבר החשוב לו מכל: כסף וביטחון כלכלי. אף על פי כן, הוא מוכן להמר וליטול סיכונים.


זוגיות: ביקורתיות, סלקטיביות והנטייה לחנך את הפרטנר ברמה הרומנטית. עם זאת בני מזל שור רומנטיים ונאמנים, וניתן לסמוך עליהם. הם אוהבים ומעריכים את הביתיות, המשפחה ומגלים חוש אחריות כלפי הסביבה. בני מזל שור מוכנים לעשות הרבה בכדי לרצות את בני/בנות זוגם ויהיו מוכנים לעשות ויתורים רבים על מנת ליצור סביבה נוחה, בית ומשפחה מאושרת. לעיתים הם מאוד רגשניים ואמוציונאליים, הם מאוד חושניים וזקוקים למגע. אזור ההיכרות יכול להיות בעבודה ובשגרת היום יום. השור זקוק לבן/בת זוג סולידי, מופנם, שקט ורגוע. בת מזל שור מתאכזבת מהגבר שלה, חווה קשיי תקשורת ומיניות וחושבת שהתחתנה עם אדם שלא מימש עצמו, ובכל מקרה יהיה לה קשה להיפרד ממנו. היא מפתחת יחס תלות והתמכרות לגבר, או להפך. בבחירת בן/בת הזוג מוטיב המשיכה המינית הוא מרכזי ביותר. מיניות: השור זקוק לחופש ופתיחות מינית מקסימאלית, הרפתקנות ומיניות בטבע, ולא רק בחדר סגור. מין הוא סוג של הימור וסיכון בנשמה השורית. השור סגור אך יכול לגלות פתיחות וחופשיות בתחומים סקסואליים אינטימיים.


בריאות: תיתכן רגישות בכמה תחומים: צוואר, עורף, גרון, בלוטת התריס וחילוף חומרים, ראש, רמת ברזל, כליות, כבד. לבוש: טעם טוב, מדויק, מעודן- בגדים יום יומיים פרקטיים, לא חגיגיים מידי. יחס למוות: יחס פילוסופי, רוחני- דתי, תיאולוגי ואמיץ. כוכב לכת זה זכה לשמות שונים המדגישים את אורו וזוהרו. שמות נרדפים הם: נוגה, איילת השחר וכוכב הבוקר. שמו בלועזית הוא ונוס, אלת היופי והאהבה, הוא היפה והזוהר מבין הכוכבים.

צעדים ראשונים (מזל שור) - לא תמצאו מזל שור במרכז חיי החברה. הביטו מסביב וחפשו מישהו השולט שלטו עצמי מלא, אם כי הוא שקט ושליו. לעיתים קרובות תכירו מזל שור על-פי קולו, שהוא נמוך, מגוון, מרגיע לאוזן. או התבוננו בתגובת הנוכחים לגבי אירוע מתסכל: הערה חסרת טאקט, תנועה פתאומית ומסורבלת- אפר סיגריה שנפל, או משקה שנשפך. האדם שכמעט לא הניד עפעף- זהו מזל שור. יש לגשת היישר אל המזל שור, אם מחפשים נאות במידבר של אנשים חסרי ביטחון ושטופי להג. כאן לא יימצאו פיתולים חברתיים כגון אלה. ייתכן ויארך זמן-מה עד קביעת פגישה ראשונה. המזל שור לא ימהר לבקש פגישה: האישה מזל שור לא תמהר להסכים. נקבעה פגישה- זה סימן מובהק שהמזל שור אכן מחבב אותך.
  
פגישה ראשונה? לכו לראות קומדיה, משהו שההומור בו הוא כוללני וברור. טעמו של המזל שור בהומור הוא בריא ועליז. (כפאלסטאף מ"נשי וינדזור העליזות" של שקספיר). יוצאים לאכול במסעדה? ניחוח האוכל הטעים והמעודן, היין המובחר- כל אלה יוצרים אצל המזל שור שלך אווירה חיובית לגביך. קח אישה מזל שור למסעדה טובה, שתיהנה מהרטבים, התבלינים ומהאווירה. יש להעדיף מסעדה גדולה, מהודרת ומרהיבה, שהמנות בה גדושות. למזל שור תיאבון עצום. גבר מזל שור נהנה מאווירה ביתית, המוכיחה שאת עושה מאמץ מיוחד לרצותו. האימרה הנושנה שהדרך אל לב הגבר היא באמצעות הקיבה, נכתבה, מן הסתם, בידי סופר שנתכוון לתאר גבר מזל שור. מאידך, בעוד שהמזל שור אוהב אוכל טוב ומשקה מובחר. הוא שונא לבזבז כסף סתם כך. המסעדה הטובה אינה חייבת בהכרח להיות יקרה מדי, והאדם (גבר או אישה) חייב לקבל תמורה מלאה על מה שביזבז. היא תעריך אותך, אם תנהג בכסף בתבונה. גם הוא יעריך את בישולך הביתי, בתנאי שלא זרית כסף לריק על בשר יקר להכנה, אלא הצלחת לבשל גולש טעים מנתחי בשר זולים יותר.
  
מזל שור חומרני מאוד. אם התחביב שלך הוא אספנות, רצוי להראות לו את האוסף. אם יש לאוסף שלך ערך מסחרי מובהק, נא לומר זאת בפירוש. הוא יעריץ אותך עוד יותר. מכל מקום, לא לשקר ולא להגזים בנידון. מזל שור מתעב שקרנים ומסוגל לעמוד על טיבם אם את מתכננת להעניק מתנה לאדם בסימן מזל שור, רצוי משהו בעל ערך מעשי, אבל עם נופך נוסף. מעיל-ערב במד מהודר המתאים גם כמעיל גשם, יענה בדיוק על צריכה של האישה במזל מזל שור. לדבר מזל שור טעם גברי ביותר והוא גם שמרני. מכיוון שהגרון והצוואר הם האיזורים הרגישים, ישמח בצעיף של קאשמיר או של משי עבה. אתה רוצה לבזבז? זכור שהברקת היא אבן החן של בנות המזל שור, האמורה להביא להן מזל באהבה. אל לך לשכוח: הם אינם מסוגלים לחיות רק על אהבה עצמית, וזקוקים להוכחות חותכות של אהבה מצד הזולת. אם באמת ובתמים יש לך רגש אליו (או אליה), נא להפגין זאת- שיידעו ויראו.

מזל תאומים:

תכונות חיוביות: סתגלנות, פתיחות, שנינות, פיקחות, התלהבות, גמישות, חוש הומור, רב גוניות, כושר ביטוי, גישה פתוחה. תכונות שליליות: עצבנות יתר, שטחיות, חוסר עקביות, חוסר התמדה, ערמומיות, חוסר נאמנות, בזבזנות, הפכפכות, פטפטנות, קשב לקוי ופזור מנטאלי, קלות דעת.

 


מזל תאומים הוא המזל השלישי בגלגל המזלות, ואלו ימהרו לספר לך הכל על זה. זה פשוט מפני שהם אוהבים לדבר. זהו לא סתם פיטפוט עצל איתם, להפך. הכוח המניע מאחורי שיחה עם מזל תאומים הוא השכל והאינטלקט שלהם. בני מזל תאומים בעלי נטייה אינטלקטואלית חריפה, ולעולם ירדפו אחר עוד ועוד ידע. ככל שתאומים יאסוף יותר ידע, כך יותר טוב. לחלוק את הידע מאוחר יותר עם אלו שהם אוהבים זה כיף גדול, מפני שתאומים מאוד מתעניינים בפיתוח ושיפור מערכת היחסים שלהם. מגע עם אנשים כאלה תמיד מהנה- הם מבריקים, שנונים, מהירי תפיסה. למרות שהמחשבה האינטלקטואלית שלהם יכולה לפעול במשך נצח ויום, לתאומים יש גם דימיון עודף המחכה לפרוץ החוצה. האם בן מזל תאומים משעמם מתישהו? לעולם!

 


מאחר שמזל זה הוא שילוב של יינג וייאנג, הוא מיוצג באופן מושלם על ידי סמל התאומים. הם בקלות יכולים לראות את שני צידי העניין. איכות מעשית מעולה. פחות מעשית העובדה שלעולם אינך יכול להיות בטוח איזה צד מבין התאומים יופיע בסיטואציה מסויימת. תאומים עשויים לא לדעת זאת גם, מה שיכול לגרום לאחרים להחשיב אותם כהפכפכים וחסרי מנוחה. הם גם יכולים להיות קלושים ודלים, בכך שהם משנים את מצב הרוח שלהם על גחמה פשוטה. זה בהתאם לאיכות המשתנה שמקושרת עם מזל תאומים. בני אדם משתנים הם גמישים והולכים עם הזרם. יתר על כן, תאומים הם מסתגלים ומיומנים, ויכולים להפעיל כמה דברים בפעם אחת. זה גם דבר טוב, כאשר אתה מחשיב את המספר הרב של תחומי העניין שלהם. החיסרון של מחשבה כל כך סקרנית ורחבת אופקים הוא חיסרון של השלמה וסיום. בכל מקרה, כמה יכול בנאדם אחד לעשות?  תפישת ממד הזמן: התאומים רואים בממד הזמן משאב כלכלי אך משום מה יצטרך היות בשלבים מסוימים "קרימינל" של השעון או של הזמן, כלומר, פשוט לגנוב או לעשות מניפולציות בממד הזמן. יש אצל תאומים אובדן זמן ושכחת זמן. ייתכנו מנגנוני הכחשה על שאלת הגיל והזמן וניסיון למחוק את הזמן על ידי מקצוע מסויים.

 


קריירה ועבודה: יכולים למצוא את עצמם עסוקים במקצועות הקשורים לחשאיות או פיננסים, צלילה אך גם פסיכולוגיה, רפואה וטיפול לסוגיו. יש משהו אובססיבי בעבודתם והם עוברים מעגלים של הרס, בנייה והתחדשות במסגרת המקצועית. תאומים יודע להפוך שותפות לכוח. יש והם יחושו נבגדים או מרומים, לעיתים ייאלצו בעצמם להיות מחתרתיים במקצוע. קינאה וסקס, אף הם יופיעו בתהליכי העבודה. הם צמאים לידע וסקרנים ורצוי שינצלו את כושר הביטוי שלהם גם בתחום מקצועי. השנינות, כושר השכנוע והיכולת התקשורתית מסייעים להם בתחומים הדורשים מגע עם אנשים. תאומים גם עוסקים במוזיקה, שירה, יצירה וטיפול. הם חווים בעבודתם תחושת בדידות וחוסר תקשורת, או אכזבות.

 


זוגיות: יופי ואסתטיקה חשובים ביותר אצל התאומים. זהו קריטריון מרכזי בהתאהבות ובבחירת בן זוג. התאומים מתחתנים מאהבה ויכולים ליצור הרמוניה. מכיוון שהם זקוקים לגירוי אינטלקטואלי, הדרך לליבם עוברת דרך הראש. מכיוון שהתאומים משתעמם מהר וכדי שמערכות היחסים עימם יצליחו עדיף שבני/בנות זוגם יהיו סבלניים, מסעירים, בעלי כושר ביטוי, רהוטים, הרפתקנים ובעיקר, סלחנים. בחיי האהבה יכולה להתרחש דואליות, במילים אחרות: כפילות במערכות יחסים. בזוגיות של בני מזל תאומים יש משהו מן ההומור אך גם מן החופש, ההרפתקה וההתנסות: מה מחכה מעבר לאופק. מיניות: ברמה המינית יש משהו רציונאלי, קשר סקסואלי לדמות מבוגרת או סמכותית, או כניסה למצבים אינטימיים הקשורים לעבודה ולקריירה. למרות המיניות העזה של מזל זה, התאומים יכולים לחיות תקופות ארוכות של הגבלה, צמצום או חסך במיניות, חום ופיזיות. הם ביקורתיים ושופטים את הפרטנר במיניות ונוטים לשתלטנות בעניין זה. הם מרגישים צורך לרפא ולהירפא בתחום המיני.

מזל תאומים במשפחה - ההורה: בהיותו בעל גישה פתוחה ושוחרת חופש, אין זה ההורה המגביל את ילדיו. הוא מעודדם לעצמאות מגיל צעיר. סקרנותו ו"הילד בפנימי" שבו גורמים לו להשתטות לעתים, ולהזדהות עם משובותיהם של ילדיו. מאחר שהאתגר השכלי חשוב עבורו, הוא ישקיע מאמץ ניכר בפיתוח האינטלקט של ילדיו. הוא יקרא באוזניהם סיפורים ויעודדם לחשיבה עצמאית. יחסי חברות עשויים להתפתח בינו לבין ילדיו, מה שיקשה עליו לכפות משמעת. חובות היומיום מלחיצים את ההורה הזה, ולעתים, עבודות הבית יידחקו לעדיפות שנייה, בעוד הוא יעדיף להשקיע את מרצו בפעלתנות תוססת ובעיקר מחוץ לבית. אין הוא חש בנוח כאשר עליו להפגין רגשות. הוא נוטה לנתח מצבים רגשיים בהגיון, על כן עלול הוא להתקשות בבניית בסיס רגשי ליחסים עם ילדיו.

 


הילד: הינו ידידותי, שובב, זריז וחסר מנוחה. סקרנותו אינה יודעת שובע. מגיל צעיר רצוי לספק לו גירויים מנטאליים ולהעשיר את הידע שלו. רצוי לספק לו משחקי חשיבה, ספרים, תוכנות מחשב ומשחקי מחשב, תשבצים וחידות. יש לו פוטנציאל אדיר לרכישת ידע, והוא נוטה להצליח ללא קושי. עם זאת, קל מאד להסיח את דעתו. כדי לעזור לו להתרכז, אין לכפות עליו עיסוק שיגרתי או לימודים משעממים. כדאי, לספק לו פעילויות מגוונות ומסקרנות, ולהוציא אותו מהבית לטיולים ולמפגשים חברתיים. הוא מסוגל להתעניין בנושאים רבים, אך אינו נוטה להעמיק בהם. בהיותו תקשורתי, הוא אוהב לדבר, אך יש לעודדו גם להקשיב. הדרך הטובה ביותר להשיג את שיתוף הפעולה שלו היא באמצעות הסבר הגיוני ומשכנע.
 
בריאות: תיתכן רגישות בתחומים אחדים: דרכי נשימה, ריאות, אוזניים, כפות ידיים, כתפיים, איברי מין, אף, חילוף חומרים, רמת כספית. לבוש: לבוש חופשי, ספורטיבי, צעיר לעיתים, אקסטרוורטי, מושך עין ומתבלט. אהבת בגדים מחוץ לארץ. יחס לעבר/עתיד: העבר קשור בביקורת, כסף, פרקטיות, טיפול ומצוינות ובעיקר כל הללו לבית ולמשפחה. יש לתאומים אהבה גדולה לעתיד, העתיד נתפס כהימור, יש חופש ופתיחות לגביו וגם פתיחת ערוצי מחשבה. העתיד הוא מרחב פתוח של אפשרויות אינסופיות. יחס למוות: יחס רציונאלי וקר. יש רגש אשם סביב מוות ותחושת גזירת גורל אלוהית.

 


שמו בלועזית הוא מרקורי, במיתולוגיה הרומית, מרקורי היה שליח האלים. האגדות מספרות שמרקורי נעל לרגליו סנדלים מכונפים, והם אפשרו לו לנוע במהירות ממקום למקום. שמו של מרקורי ניתן לו בזכות המהירות הגדולה שבה הוא משנה את מקומו בשמים. עד המאה ה-5 לפני הספירה נודע כוכב חמה בשני שמות ולא היה ברור איך הוא יכול להופיע לסירוגין בצדה אחד של השמש ואחר כך בצדה השני, לכן בערב נקרא כוכב חמה הרמס ואילו כשהופיע בבוקר נקרא אפולו.

 

מזל סרטן:

תכונות חיוביות: רגישות, רגשנות, חמימות, אינטואיציה חזקה, שנינות, זהירות, אמפתיה, צורך לטפל ולגונן. תכונות שליליות: חוסר יציבות, מצבי רוח משתנים, רגשנות יתר, דאגנות, סובייקטיביות, רגזנות, שמירת טינה, חסכנות יתר, רכושנות, תלותיות.
 

מזל סרטן, המזל הרביעי בגלגל המזלות, קשור לבית. אלו אוהבים להיצמד לשורשים שלהם, והם מקבלים תענוג עצום בנוחות שבבית ובמשפחה שלהם. הסרטנים הם אימהיים, ואוהבים לחנך אחרים. קרוב לודאי שמשפחתם תהיה גדולה. בני מזל סרטן נמצאים במיטבם כאשר חיי הבית שלהם הרמוניים ושלווים. המסורת מוחזקת גבוה עם התלהבות בביתו של הסרטן, מאחר שאנשים אלו מוקירים ומעריכים את ההיסטוריה המשפחתית ואוהבים פעילויות משותפות. הם גם נוטים להיות פטריוטיים ומנופפים בדגל, בכל זמן אפשרי. זיכרון טוב של בן מזל סרטן הוא הבסיסי לסיפורים המסופרים מסביב לשולחן בארוחת הערב- ואל תהיה מופתע אם האנשים האלה נעשים אמוציונאליים לגבי דברים.
 

הסמל של מזל זה הוא הסרטן, והרבה כמו היצור הקטן הזה, בני המזל נמהרים להיכנס אל תוך הקליפה שלהם, אם זה תואם את מצב הרוח שלהם. לעיתים הם נקראים רגזניים אך בשביל הסרטנים זה לא עניין גדול, מפני שהם מחשיבים את הקונכייה שלהם כבית שני. בנוגע לטמפרמנט ההתחבאות של המזל, הצד השני של המטבע הוא שסרטנים אלו לעיתים עגמומיים ונוטים לשינויי מצבי רוח. במקביל לקושי שלהם בלחלוק את הרגשות העמוקים ביותר שלהם, זו יכולה להיות משימה בלתי אפשרית להוציא אותם ממקום מחבואם. מה לעשות? תן להם זמן. בסופו של דבר, הם יצאו החוצה לשחק שוב. כאשר הם מוכנים, הם יהיו הראשונים לומר, בהתאם לאיכות הקרדינאלית המיוחסת למזל סרטן.
 

נהוג לומר שבני מזל סרטן הם הראשונים לצחוק והראשונים לבכות, אז אתה יכול להיות בטוח שהם בסופו של דבר ימלאו אותך בהרגשתם. הקליפה הזו אגב, היא לא הדבר הקשוח היחידי לגבי הסרטנים. הם חזקים, בעלי כושר אחיזה, וכוח רצון חזק ואוהבים לעשות את הדברים בדרכם. אם החביבות, העדינות וטוב הלב שלהם לא עושים את הטריק, הם ישתמשו במניפולציות רגשיות כדי לגרום לדברים לקרות. אם זה עדיין לא פועל, הם פשוט יחזרו פנימה לקונכייה שלהם ויזעפו, או ימצאו דרך לחזור למקור הכאב שלהם, מאחר והסרטנים יכולים להיות נקמניים למדי. תפישת ממד הזמן: הזמן קשור אצלו למוטיבים אסתטיים, ובמיוחד הוא קשור לזוגיות. גם הסרטן רוצה מיידיות בדומה לטלה ומוכן להילחם על כך. סרטן מרגיש שהוא נלחם בממד הזמן, שהזמן הוא שדה קרב.
 

קריירה ועבודה: בני מזל סרטן עובדים קשה מפני שהביטחון הכלכלי-המשפחתי חשוב להם ביותר. הם עוסקים בכספים, מלונאות ותיירות, ביטוח, טיפול לסוגיו, אוכל, אדריכלות ודברים טכניים, וגם צבא וספורט. עבודה בתחומים מתקדמים וטכנולוגיה, או היי-טק אפשריים. קיימת עצמאות ושאיפה לאינדיבידואליות בעבודה היום יומית. העבודה יכולה להתקשר לטיפול, לרעיונות, לחוץ לארץ או מרחבים, חיות, טבע ונופים. סרטן רוצה חופש וגם ממד אסתטי בעבודה. ייתכן שתהיה עבודה בשני תחומים. סרטן רואה את העבודה גם כאירוע חברתי ורוכש חברים דרך תקשורת ועבודה. העבודה דורשת הרבה מלל, נסיעות וניידות. אט אט מפתח הסרטן, תוך כדי מאבקים ופילוס דרך, עצמאות מקצועית משלו. מכיוון שאינם אוהבים עימותים, הם נוקטים לרוב גישה עקיפה ומניפולטיבית, יחד עם זאת, גם אם ינהלו משא ומתן בקשיחות, תמיד יהיו הוגנים. בסרטן ישנה תחרותיות מקצועית ודחף להיות ראשון, ולעיתים העבודה והקריירה נעים בין הרמוניה לשדה קרה וחוזר חלילה. סרטן יכול לזכות בפרס על עבודתו, ושאיפת הצדק מתקשרת גם היא לעבודה. העבודה והקריירה נתפסים פסיכולוגית ואולי גם קונקרטית כשדה קרב, עימות ותחרות של מי יגיע ראשון.
 

זוגיות:יש קשר בין העבר, הזיכרון וההיסטוריה לבין הזוגיות. הזוגיות ארוכת טווח, שכן מטבעם סרטנים מעדיפים לא להיפרד. ובכלל, קשה להם לשנות או לנתק מצב קיים לכיוון חדש. החידוש מפחיד אותם. ניתוק יכול לחדש או להפחיד במובנים מסוימים, אך באופן פרדוקסאלי יש התחדשות דרך ניתוקים ופרידות. מזל סרטן מנסה לרכוש סטטוס ועמדה דרך זוגיות, וקיימת אפשרות להיכרות בנסיבות משפחתיות או מקצועיות. הם בעלי יכולת הזדהות עם בני/בנות זוגם, בשל רגישותם הרבה, הם מסוגלים לחוש את רצונות בני/בנות זוגם ללא מילים. הם תומכים ומוכנים לוותר על הרבה דברים למען בני/בנות זוגם. רומנטיים ומאוד חושניים, כאשר הם מרגישים בטוחים בקשר הם יודעים להביע רגשות ונסחפים בסערת רגשות, חמים, אוהבים את הבית ומחפשים קשר רומנטי בטוח וארוך טווח. ישנה ביישנות וחוסר פתיחות בזוגיות. חוסר הספונטאניות בזוגיות, יחייב את הסרטן לטפל, להבין ולעזור לבת/בן הזוג, שאומנם נוהגים להלחיץ אותו בזמנים, אך הוא מצידו חש שהם אינם מקדמים אותו לשום מקום. וא מרכזי ביותר.


מיניות: למרות ביישנותם ומופנמותם, יש לסרטנים סוג של הבנה ופתיחות למין. קורים מצבים שבהם ידידות הופכת אינטימית ולהפך. מחשבות לא שגרתיות על מין ותפישות מתקדמות ומיוחדות הקשורות לסקס. הפתעות ותדהמות בעניין זה רלבנטיות. למרות הביישנות הטבעית קיים צורך בביטוי והחצנה של המיניות, ואפילו צורך להבליט ולהתבלט. קיים צד יצרי מאוד (למשל אצל הסרטנית פמלה אנדרסון). בריאות: תיתכן רגישות בתחומים אחדים: רמת סוכרים, רחם, חזה, עיניים, מחזור דם, נשימה וריאות, אגן ירכיים, גב תחתון, כבד.


לבוש:מתקשרים לעבר ולהיסטוריה, סנטימנטאליות בעניין זה, ביישנות וסולידיות, שמרנות, לבוש מבוגר מידי, מכסה מידי, כבד מידי. יחס למוות: יש במוות גורם משיכה מסוים והוא מחובר באופן תת הכרתי עם אהבה, משום מה אולי אהבה עד מוות. ביקורתיות והקשרי עבודה ובריאות סביב רעיון זה. יחס לעבר/עתיד: סרטן הוא העבר- כאשר העבר נתפש הרמוני והעתיד מפחיד, מאיים ויוצר רצון לשינוי בכורח.


היוונים הקדמונים העניקו לירח מעמד של אלה: דיאנה (ארטמיס), אלת הירח והציד. ההקשר בין הירח לציד נבע מתוך כך שהאדם הקדמון נהג לצוד בעיקר בלילה, כאשר בעלי-חיים יוצאים ממחבואם. כיוון שקל יותר לצוד בליל ירח מלא, כאשר האור רב יחסית, נתפס הירח כאלה המטה חסד לציידים. לירח מייחסים השפעה על מצבי הרוח ועל ההתנהגות של בני האדם ומכאן נוצרו כינויים כמו סהרורים ומוכי ירח.

 

מזל אריה:

תכונות חיוביות: נדיבות, רוחב לב, הגינות, מנהיגות, סמכות, התלהבות, שמחת חיים ויצירתיות, כושר ארגון וניהול, כריזמטיים, בעלי יכולת דיבור וביטוי מעולה, חברותיים. תכונות שליליות: שתלטנות, אגוצנטריות, תובענות, גאוותנות, שחצנות, בזבזנות, ראוותנות, מלודרמטיות.

מזל אריה הוא המזל החמישי בגלגל המזלות. קשה לפספס אנשים אלו מאחר שהם אוהבים להיות במרכז הבמה. לעשות רושם היא המטרה המרכזית של האריות, וכאשר אתה מחשיב את האישיות הממגנטת שלהם, אתה יכול להיווכח שהעבודה היא די קלה. בני מזל אריה הם מאוד אמביציוזיים, וכוח המטרה שלהם מאפשר להם להשלים את היעדים בהם הם מעוניינים. העובדה שאנשים אלו הם גם יצירתיים הופכת את המאמצים שלהם מהנים עבורם ועבור הסובבים אותם. זה מאוד נפוץ ושכיח לראות אריה על במה או בהוליווד, מאחר שהם לעולם לא מתביישים ממוקד ההתרחשות ומאורות הבמה. נוסף על כך, ניחנו בני מזל זה בכישרון רב במיוחד לדרמה. חום והתלהבות נראים כדולפים מכל נקבובית של בן מזל אריה, הופכים אותם להנאה בקרב אנשים אחרים. והם אוהבים את התענוג הזה.

סמל המזל הוא האריה, המלך והמלכה של הג'ונגל- קמע ראוי ביותר, מפני שאנשים אלו מחשיבים את עצמם כשולטים בעולמם ובגלגל המזלות. כמו האריות, הם נוטים להיות מכובדים וחזקים, וזה החוש שלהם לכוח שמקנה להם את היכולת להזיז דברים. אריה בקבוצה שלך זה דבר טוב, מאחר והאריות להוטים לראות את הפרויקטים שלהם גמורים ושלמים.

לתת לבני המזל את ההגה זה דבר טוב, כי הם מנהיגים מטבעם. למרות זאת, הם יכולים לשנות מצבי רוח מפעם לפעם במהלך הדרך. בני המזל גם נוטים להיות שתלטניים וסמכותיים במקצת. זה בהתאם לאיכות הקבועה שלהם- אריות הם אכן עקשנים ודוגמאטיים והולכים בדרכם שלהם. הם גם מאוד מאורגנים, אידיאליסטיים ובעלי כישרון לעורר השראה באחרים.

תפיסת מימד הזמן: אצל האריות, זמן הוא משאב פונקציונאלי בנוסח זמן הוא כסף. זמן קשור לעבודה- והאריות ביקורתיים בתחום זה אך גם סופגים ביקורת וחשים שנוהגים עמם בקטנוניות בעבודה או בחיים הפרטיים בכל הקשור לזמן ולשעון. הזמן מרפא אצל האריות ויש לו תפקיד תרפי בריאותי. הזמן מתחבר למשאבים וכסף בגיל המבוגר יותר. מובן שהאריה רוצה זמן בניחותא ואינו מניח שילחצו עליו, אך הוא מצידו יכול להיות ביקורתי וקמצן בנתינת מרחב זמן לזולת.

 

קריירה ועבודה: אינטנסיביות רבה ושמירה על הזמן והרצף. למרבה הפלא יתכנו קשיים בשינויים, והאריות ינסו לשמור את הקיים תוך שאיפה להוסיף ולבסס את מעמדם. יש כמובן ניהול וסמכות, והעיסוק בביזנס ובכספים הוא מרכזי וחשוב. עמדה כלכלית תהיה בגיל מבוגר יותר וכך גם סטטוס כלכלי. הם עקשנים ואינם גמישים בעבודה ובקריירה וקיימת ביקורת (דו-סטרית) על ממונים ובעלי סמכות. העבודה קשורה להוראה, יצירה, משחק, ילדים ונוער, קולנוע,תיאטרון, תכשיטים וצורפות. אריות גם קשורים לטיס ולהייטק. הרצון לרכישת סטטוס ומעמד דרך העבודה חזק ביותר. הם מאוד מסורים לעבודה. אריה גם קשור לעבודות טיפוליות לסוגיהן, רפואה ופסיכולוגיה.

 

כספים: למרות הבזבזנות ישנו גם ממד של שליטה ודיוק בענייני כסף. אריות מבינים בכסף וייתכן שיקבלו ירושות משפחתיות. אריה מרוויח כסף בעבודה קשה ואינו מקבל מתנות- לפחות לא רבות ובוודאי לא במובן המקצועי. בתקופה מסויימת בחיים, ישנה סכנת הפסד רכוש או כספים בכלל טעות בשיפוט או תמימות, כדאי להיזהר. באריות יש יסוד נדיב ומתנדב בהקשר לכסף.

 

זוגיות: צורך בחבר אמיתי לחיים, משיכה לטיפוסים לא קונבנציונאליים, אפשרות לניתוקים ופרידות. כמו כן סבירות לדואלית יסודית או לשני נישואים בחיים או שני בני זוג מרכזיים. בן/בת הזוג יהיו אנשים צעירים ברוחם ובמראם, תקשורתיים. אריה חייבת לתקשר ולדעת שבת/בן זוגו הוא אדם אינטלגנטי ואולי מפורסם בשטח שלו. אצל אישה ייתכן קשר לגבר מחוץ לארץ, אקדמאי, ספורטאי, משפטן, איש תקשורת, או איש עסקים. בן/בת הזוג עוסקים מדברים מתקדמים הקשורים לממד העתיד: מחשבים לדוגמא. ייתכן שבן/בת הזוג הוא שזקוק ליותר מרחב בזוגיות. בת מזל אריה נמשכת לגבר אריסטוקרטי, מוחצן, ושואפת לחוות תחושה אליטיסטית באמצעות הגבר בחייה.

 

מיניות: למרות האקסטרוברטיות הטבעית של האריות קיים צד מבולבל עמוק וביישני בתחום המיני, ולמרבית הפלא המצב הוא פרדוקסלי: יצריות ופיזיות מצד אחד, ותקופות של חסך ונזירות ופרישות מצד אחר. אכזבה, בלבול ואובדן זהות של אחד מבני הזוג מתרחשים, וייתכן שהמיניות זקוקה לטיפול. לאריות יש יכולת טיפולית ברמה הנפשית המינית העמוקה. לעיתים יש תחושת קורבן והקרבה ברמה המינית. מיניות מתקשרת אצל אריות לחום, אהבה ורגש, ויש בכך מן התופעה של הטוטאליות. לאריות קשה להתנתק ולהיפרד מפרטנר מיני. הם מתמכרים ויש בהם הרס עצמי שעלול להתרחש בגלל מיניות שכן היא מחזירה את האריה לעבר

בריאות: אריות רגישים בלב ובמחזור הדם, אך עליהם להקפיד מבחינת מינרלים על רמת הסידן והסוכרים. רגישות בעיניים, ברחם בחזה וכן בשלפוחית השתן, בנוזלים ובכפות הרגליים. לבוש: לבוש אוורירי קליל, עתידני, חושפני, שקוף, ספורטיבי, זורם, צעיר, משתנה, מתחלף הרבה. יחס לעבר/לעתיד: הכחשות הקשורות לעבר , בלבול ותחושת נחיתות, כפייתיות בהקשר לעבר, שחוזר שוב ושוב. תחושת השפלה הקשורה לעבר. העתיד- אסתטי, יצירתי, פתוח וזוגי וגם "צעיר" יותר. יחס למוות:כאב וזיכרון, מתחבר לעבר ולמשפחה, מנגנוני הכחשה ותחושת קורבן, בלבול ומבוכה.  יחס לאוטו: הערכה למכונית ספורטיבית המשדרת יוקרה.

מזל בטולה:

תכונות חיוביות: צניעות, נטייה למושלמות, מעשיות, דייקנות, סדר וארגון, ראייה לפרטים, יכולת נתינה גדולה לזולת, יכולת טיפול וריפוי טבעי.  תכונות שליליות: פסימיות, דאגנות, ביקורתיות יתרה, עוקצניות, לא נותנים מעצמם עד הסוף, בעלי התנהגות שמרנית, מחושבים יתר על המידה, רכושניים, החברויות שלהם יהיו על רקע תכליתי.

מזל בתולה הוא המזל השישי בגלגל המזלות, אם לדייק, וזו הדרך שבה מזל בתולה אוהבים את זה: מדויק. בני מזל בתולה הם לעיתים קרובות נושא הבדיחה, על כך שהם כל כך בררניים וביקורתיים, אך תשומת הלב לפרטים שלהם משרתת מטרה: לעזור לאחרים. מזל בתולה, יותר מכל מזל אחר, נולדו לשרת, וזה נותן להם הנאה עצומה. יותר מכך, העבודה תפורה עליהם- הם חרוצים, שקדנים, שיטתיים ויעילים. יש להם חוש ניכר לחובה ולתפקיד, והם מעסיקים את עצמם בשביל הטוב הגדול.


הסמל של המזל באסטרולוגיה המודרנית הוא בתולה, למרות שאין הסמל צריך להילקח פשוטו כמשמעו. זה נכון שמזל בתולה נוטה לקחת כמה מהאיכויות של בתולה, כמו צניעות והומאניות. חלק אפילו מחשיבים אותם מדוכאים ומודחקים, למרות שהם יתווכחו שזו איכות אצילה. אך מעל לכל, מזל בתולה נהנה לספק את הצדדים הפרקטיים והלוגיים שלו ולשקוע עמוק בעניינים שלהם. לומר שאנשים אלה טובים בקביעת עובדות זה בלשון המעטה, מאחר שבתולה חוגג בהתנהגות הדייקנית ואף הפדנטית שלו, והוא גאון בפרטים הקטנים.


בני מזל בתולה הם נכס במקום העבודה שלהם וניתן לסמוך עליהם שיעשו את הדברים בצורה הנכונה בניסיון הראשון, בכל פעם- ולא להעלים עין או לפסוח על אף פרט. נוסף על כך, הם גם מאוד מאוזנים והוגנים בהערכותיהם, בהתאם לאיכות המשתנה של המזל שלהם. תפיסת מימד הזמן: תפיסת ממד הזמן של הבתולה היא יצירתית, ובעצם ניהול הזמן והשעון מצויינים ומדוייקים. בני מזל בתולה הם מקצועני זמן, דייקנים ורואים קשר בין זמן לניהול ומתגאים בהספק הזמן שלהם. ממד הזמן מתקשר לילדים ולפרסום. משום מה ישנה דואליות והבתולה חי בשתי מערכות זמן שקשה להסבירן אך הזמן עושה אותם צעירים יותר בהתנהגות ובמראה החיצוני. כושר גמישות ותמרון הזמן הם חזקים אצל הבתולה. וכמובן, זמן שווה מידע ולהפך.


קריירה ועבודה:בן מזל בתולה יגיע לניהול ולסמכות גם אם לעיתים לא ירצה בכך. יצירתיות בעבודה וקבלת הערכה, מוניטין ופרסום. קשר רגשי עם בוסים וסמכות. אך גם אכזבות וחוסר תקשורת איתם. עבודה בשתי קריירות. העבודה דורשת גמישות, מידע, הוראה, הדרכה ונסיעות. הבתולה מתפקד כמו שני אנשים בעבודה. עבודה בתקשורת, עיתונות ומדיה שדורשת חשיפה. כושר המצאה ואילתור ויצירת חברויות במסגרת העבודה עם קבוצות ואינדיבידואלים בעבודה היום יומית. יהיו ניתוקים ופרידות, הפתעות, חדשנות ומגמות לא צפויות. ייתכן קשר להייטק ולמחשבים, טכנולוגיה, וגם עבודה טיפולית בתחומי רפואה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, חינוך, חינוך מיוחד ומקצועות של התחום האלטרנטיבי.

כספים:ייתכנו מאבקים ומחלוקות בנושא זה, ואחר כך השגת הסכם או הרמוניה. הבתולה יודע את מה שהקשת הרואה בגדול לא יידע אף פעם, שהכל בגלל מסמר קטן. הוא יכול להרוויח מאנשים צעירים, וגם מהזוגיות שבמובן מסויים מתקשרת למשאבים ולכסף ובמובן אחר- להפסדים.


זוגיות: אהבות בלתי אפשריות, משיכה לטיפוסים מסובכים, מורכבים ולא פשוטים, אהבת נצח והתמוססות ואובדן שלה למרבית הצער. תחושות החמצה וצורך לפתח תלות בזוגיות או שבן/בת הזוג תלויים בהם. בן מזל בתולה אינו יודע להיפרד רגשית ואינו נפרד, אין "קאט". על אף זאת, קיימת אפשרות לבן זוג פרקטי ופשוט העוסק בענייני היום יום בלבד. עקשן ולא גמיש, חסר מעוף ודמיון. קיים צורך עמוק להקריב ולטפל בזוגיות תוך גילויי הקרבה עד כדי ביטול עצמי. ייתכן כי בן/בת הזוג לא בריאים נפשית או פיזית ונותנים לבתולה את הכאוטיות החבויה בה והמבקשת להתפרץ מתחת לשכבות ההיגיון והביקורתיות הלוחצת. בן מזל בתולה מתגעגע לאהבה באופן תמידי ורוצה לתת את כל-כולו. ישנה אפשרות אהבה לדמות סמכותית, בוס, או הקשרים בין אהבה ועבודה או קריירה. מיניות: מאחורי הנזירות הבתולית היצרים המיניים סוערים וחזקים במיוחד, מתפרצים בפתאומיות, קיימת משיכה לצעירים ולהפך משיכת צעירים לבתולה, ויש צורך לדבר ולהתבטא מילולית בסקס. הוורבליות היא חלק מהגירוי המיני שיחות טלפון על אינטימיות וסקס, מיניות מגיל צעיר למדי. אצל הגבר יש אפשרות לדו מיניות: משיכה גם לגברים.


בריאות: תיתכן רגישות בתחומים אחדים: רמת ברזל, לב, מעיים, מערכת חיסונית, לחץ דם נמוך. לבוש: לבוש צנוע, סולידי- לא נפרדים מבגדים- לעיתים כבד מעט ויום יומי. עם זאת, טעם טוב ומעודן. יחס לעבר/לעתיד: ייתכן נתק מן העבר או קושי לזכור. העבר מתקשר לחברה, לקבוצות ולאנשים- אולי לחיים יותר טובים. העתיד קשור לביקורת עבודה יעילות וביצוע. יחס למוות: מתקשר לצעירים, מותר לדבר על כך ולהתבאר ולהביע, יש מן רצון להילחם בו להיאבק במוות.  יחס לאוטו:נזקים וקלקולים, רמאויות וחוסר יושר יכולים להתרחש סביב קנייה או מכירה של אוטו. תקופות ארוכות עם האוטו, אשר מייצג סטטוס ומעמד.

נכתב על ידי צוות טיפטיפונת , 13/10/2010 17:00  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 רגשות...


רגשות זה אחד הדברים היותר מידי מבלבלים

בגיל שלנו [טיפש-עשרה ככה קוראים לזה?]

אבל זה גם נכון, אנחנו מתאהבות במישהו אחד

ומחר אומרות שהוא סתם איזה מניאק ורצות לחבר שלו,

ככה זה עלינו !!! D:

 

הרגשות [לפי דעתי] הכי חשובים בגיל שלנו הם:

1.אהבה [ברור!]

2.קנאה

3.שנאה

4.עלבון

 

הינה הסבר קצר על כל אחד:

1. אהבה!

 

ממני:

אני מחשיבה את האהבה לרגש מאוד אינטימי, למה?

האהבה זה משהו מאוד חזק שקורה בין שני אנשים (שבדרך

כלל נימשכים זה לזה).הם מבטים אותה על ידי נגיעות וחיבוקים

ואפילו נשיקות או כבר במובן הזה גם בקיום יחסים בלילה.

זה משהו שאת משטפת את הבן זוג שלך בכל דבר, מתאריך יום

ההולדת שלך עד קבלת הוסת החודשית. בני הזוג לא נבוכים

אחד מהשני וזה מה שגורם להם ליהיות פתוחים אחד מול השני,

הם מבינים שעם הם ביחד אז ביחד.

 

מויקיפדיה:

אהבה היא קבוצת רגשות וחוויות הקשורות לתחושה של חיבה

עזה ו/או אחדות עמוקה כלפי אדם אחר, בעל-חיים או חפץ כלשהו.

במקרה של אהבה לחפץ קיים עניין הבעלות, שבאהבה בין בני אדם

פחות אפשרי. אהבה מאופיינת בגעגועים, חיפוש אחר קרבת הנאהב,

 דאגה לו ובקשת טובתו. כאשר האהבה אינה ממומשת, היא יכולה

להיות גם מכאיבה ולא נעימה, וטרגדיות רבות עוסקות באהבות בלתי

ממומשות ותוצאותיהן. הפסיכולוג ויקטור פרנקל ראה באהבה פן של

תופעה אנושית ייחודית והיא, היכולת של האדם להתעלות מעבר לעצמו

ולהתכוונן למשהו מחוצה לו.

 

סוגי אהבה: [כן גם לי זה נישמע דיי מסובך אחרי שקראתי את זה!]

 • אהבה הורית - בין הורים לבין ילדיהם. לרוב נתפסת אהבה זו
 • כבלתי מותנית, ומתקיימת כתוצאה מכך שהאדם רואה בצאצאיו בבואה של עצמו.
 • אהבה משפחתית - בין ילדים להורים, אחים וקרובי משפחה, הקיימת
 • בשל קרבת הדם ותחושת השייכות הטבעית.
 • אהבה חברית - בין חברים, הקיימת בשל תחומי עניין,
 •  רעות וחברות ותחושת שיתוף ושייכות.
 • אהבה רומנטית - בין בני זוג, הכוללת קרבה נפשית ומשיכה גופנית לאחר.
 • אהבה עצמית - בין אדם לבין עצמו.
 • אהבת האל - אהבה בין אדם לאלוהיו, ובה האדם מרגיש מחובר ודבק באלוהים.
 • אהבת אדם - אהבה לבני-אדם באשר הם, הנובעת מאהבת החיים.
 • אהבה לעיסוק מסוים - בין אם זה לחכמה, אמנות, וכו'.
 • העדר אהבה - מצב שבו לא קיים אף אחד מהמרכיבים. סוג זה מאפיין הקשר של
 • האדם עם רוב האנשים סביבו.
 • חיבה - לא אהבה, קיים רק מרכיב האינטימיות. סוג זה נפוץ בין ידידים.
 • אהבת רעים - אהבה המכילה את מרכיב אינטימיות ואת מרכיב המחויבות.
 • סוג זה נפוץ בין חברים טובים.
 • אהבה ריקה - אהבה המכילה את מרכיב המחויבות בלבד.
 • סוג זה נפוץ אצל אנשים שנישאו באמצעות שידוך, ואצל בני זוג שנשואים במשך שנים רבות.
 • אהבה חסרת היגיון - אהבה המכילה את מרכיב התשוקה ומרכיב המחויבות. סוג
 • זה נחשב בלתי יציב.
 • אהבה עזה - אהבה שבה נמצא רק מרכיב התשוקה. סוג זה נחשב בלתי יציב.
 • אהבה רומנטית - אהבה שבה נמצאים מרכיבי האינטימיות והתשוקה. סוג זה נחשב
 • כקצר טווח, ברוב המקרים.
 • אהבה מושלמת - אהבה שבה נמצא מרכיב האינטימיות, מרכיב התשוקה ומרכיב המחויבות.
 • לטענת סטרנברג, סוג זה קשה להשגה וקשה לשמור עליו לאורך זמן.
 1. אהבה לוהטת - אהבה המבוססת על תשוקה עזה לבן הזוג.
 2. אהבת משחק - מערכת יחסים המבוססת על משחק. אחד מבני הזוג מתייחס לאהבה כאל משחק.
 3. אהבה לוגית - מערכת יחסים המבוססת על חישובים רציונליים.
 4. אהבת חברים - מערכת יחסים המבוססת על חברות עמוקה בין בני הזוג.
 5. אהבה ללא אני - מערכת יחסים שבה אחד מבני הזוג מאבד את ייחודו ונטמע בבן הזוג השני.
 6. אהבה רכושנית - מערכת יחסים שבה אחד מבני הזוג מתייחס לבן הזוג השני בצורה רכושנית.

טוב זהו זה לבינתיים סיימתי עם האהבה והרגש השני הוא :קנאה

 

ממני:

קנאה היא רגש שנובע מחוסר ביטחון, אולי לא תמיד אבל רוב הזמן כן.

כשאת מקנאה זה מראה שאת חושבת שאת לא מספיק טובה, שאת לא

מספיק יפה או רזה אוכל דבר אחר ואז כשאת רואה מישהי שיש לה משהו

שאת רוצה את מתחילה לקנאות בה. מקנאה מתפתכת השנאה.

 

מויקיפדיה:

קנאה בזולת היא רגש המתעורר אצל אנשים, וכנראה גם אצל בעלי חיים מסוימים,

בשל הצלחתו של פרט אחר ובשל תחושת נחיתות יחסית לפרט זה. בהקשר של יחסים בין בני זוג,

 קנאה היא חשד בבגידה, שמתעורר במקרה שבו בן הזוג מביע סימני חיבה כלפי זרים. בעברית,

 לפועל "לקנא ל-" יש משמעות אחרת. היא מציינת תמיכה מוגזמת בדבר מסוים או ברעיון מסוים,

 והתנגדות קשה לכל מי שמנסה לפגוע בדבר זה. שם הפעולה של פועל זה הוא קנאות.

 

זהו עם הקנאה!!!

 

עכשיו שנאה:

 

ממני:

כשאת שונאת מישהי או מישהו או משהו את רוצה להרוס אותו!

את לא רוצה שישאר ממנו זכר! את רוצה שאף אחד לא יקיר אותו!

את רוצה שהוא ישאר לבד בעולם ולאף אחד לא יהיה אכפת!

אי אפשר לשנוא סתם!

מתחילים לשנוא בנים ביגלל שהם דוחים אותך או את חברה שלך.

מתחילים לשנוא בנות ביגלל שאת מקנאת בהן.

מתחילים לשנוא משהו ביגלל הצורה, אופי, יופי כל דבר שאת לא אוהבת!

 

מויקיפדיה:

שנאה היא רגש של דחייה, התנגדות, שלילה, אויבות או אנטיפתיות אינטנסיבית

 כנגד אדם, עצם או רעיון. יש רצון להתרחק ממושא השנאה ולעתים קיים רצון לפגוע,

 להרוס ואף להשמיד אותו.

 

ואחרון חביב עלבון:

 

ממני:

לא נעים להעלב! לא נעים לדעת שמישהו אומר עליך דברים וזה כן! מעליב!

לא נעים לך לדעת שיש מישהו שחושב שאת מגעילה, מכוערת, מטומתמת או

כל דבר בעולם, זה פשוט לא נעים!

 

מויקיפדיה:

עלבון הוא ביטוי, הצהרה או התנהגות שנחשבים משפילים או מבזים. עלבונות

יכולים להיות מכוונים או מקריים. דוגמה לעלבון מקרי יכולה להיות הסבר הנאמר

 בכוונה טובה, אך בעצם מיותר, וניתן בשל המעטת ערכם של הידע או האינטליגנציה

 של האחר. פעולה זאת נקראת גם לגלוג או זלזול. הקביעה האם דיבור או התנהגות

 מעליבים יכולה להיות מובנת מאליה, ולעתים גם מוגדרת כעברה על החוק, עם זאת,

 יכולה גם להיות סובייקטיבית עבור האדם שנעלב. לעתים אדם מסוים אינו נפגע מעלבון,

 אך אותה אמירה משפילה יכולה לפגוע באופן עקיף באחרים. מדינות ורשויות מקומיות רבות

אוכפות איסורים כנגד גסות רוח, דיבור תוקפני או פוגעני ומשאירות לרשויות החוק את הסמכות

 להחליט מה נחשב עלבון ומה לא. בישראל חוק איסור לשון הרע עוסק בהגנת כבודו

 ושמו הטוב של אדם באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים העלולים להשפילו ולבזותו.

 חוק העונשין קובע איסור על העלבה בתנועות, במלים או במעשים של עובד הציבור בעת מילוי

תפקידו‏‏. עם זאת עלבון המתבצע במסגרת סאטירה אומנותית, כגון רומן, סרט קולנוע או

 שיר יוגן בדרך כלל במסגרת חופש הביטוי.

 

זהו זה!!!

אני מקווה שעזרתי קצת...

לפחות טיפטיפונת!!!

נכתב על ידי צוות טיפטיפונת , 13/10/2010 16:23  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 טיפטיפונת פתוח!!!


היי,

אני מנהלת הבלוג 'טיפטיפונת'.

הבלוג הוא בלוג טיפים ועזרה לבנות עם הכל!

[בנים,השמנה,אנורקסיה,הורים,אחים ... הכל!]

 

למה עוד בלוג טיפים?

 

אני תת מישקל, טוב כולם אומרים שאני אנורקסית ביכלל

אבל לא משנה, כתבתי בגוגל 'עזרה לאנורקסיות' ואז מצאתי

מאות אתרים של עידוד ותמיכה לאנורקסיות

ולשמנות [סליחה על המילה]

זה היה כל כך עצוב לראות בנות שמבקשות

שיעזרו להן לצאת מהתקופה

הקשה הזאת של אנורקסיה או השמנה עד שזה פתח עצלי מקום בלב!

אני כל כך רציתי לעזור להן עד שפתחתי את הבלוג הזה!

אני ממש מקווה שהוא ביחד איתי יעזור לבנות לצאת מזה

פשוט להיות משוחררותמכל הבאסה הזאתי!

רק שתדעו שהבלוג פתוח לכל ילדה שחושבת שיש לה בעיה!

לכל בת שיש לה בעיה או סתם שאלה

בכל נושא מוזמנת לכתוב ולשתף אותי,

אני לא יצחק ולא ירד על אף אחת!

 אין לי שום זכות כזאת! אני רק רוצה לעזור!

לכל בת שיש לה הורים מעצבנים, אחים מרתיחים, השמנה, אנורקסיה, חברים [בנים = אהבה!]

שהם מילה נירדפת לכאב ראש ענק!, בעיות בלימודים,

או שסתם בא להן לשתף מישהו

ומתביישות לגשת לאמא או לחברה אז הדלת שלי פתוחה!

 

*כל שאלה בקשה או בעיה תכתבו לי באימייל: uliya67@walla.com

אני רק רוצה שתדעו שאני יפרסם בבלוג גם בעיות של בנות

שכותבות לי [רק עם הן יסכימו כמובן!]*

 

ליתראות ובהצלחה!

 

נכתב על ידי צוות טיפטיפונת , 13/10/2010 16:06  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

803

© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לצוות טיפטיפונת אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על צוות טיפטיפונת ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ