לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים

once in a while


life is wonderful just believe and live as you want to live

כינוי:  once in a while

בן: 26
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוגוסט 2018    >>
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

8/2018

תקופת מילואים, זוגיות, רצונות


אני במילואים, אתמול היה לי ממש כיף, הייתי בסיור שקצת נתקע עם הרכב, ופשוט מצאתי את עצמי נח וקורא בספר, נח וקורא בספר, זה כל מה שעשיתי וזה היה לי כיף. היה לי כיף גם כי נסענו לכל מיני מקומות וזה הרגיש לי כאילו אני בטיול, ראיתי מקומות חדשים, אנשים חדשים, אם כי לא דיברתי איתם כמעט כלל זה עדיין היה מאוד כיף.

אני מתחיל להכיר קצת את האנשים, להתחבר לחלק יותר ולחלק פחות. 

ויש בידי התלבטות אם לדבר עם מפקד הסוללה או לא בנוגע לתפקיד המבצעי שלי שאני חושב שהוא לא טוב. אני לא רוצה לעזוב את האנשים שהכרתי ולעבור לתפקיד אחר שאני לא יודע אם הוא יותר מתאים לי. אולי אני פשוט יכול להיות ממש גרוע בתפקיד שלי? ואז לא יקראו לי כשתהיה מלחמה?.. אולי. 

 

מרגיש שבזוגיות אין מה למהר, הבחורה לא בורחת, או יותר נכון יכול להיות שהיא כן בורחת אבל אם אני אתנהג ממקום של פחד שתברח זה לא יהיה טוב. אני אוהב לקחת דברים לאט, לבנות אותם לאט, לחוות אותם שוב ושוב ובדרכים שונות. בלי לחץ ופאניקה. לא שלחץ ופאניקה זה דבר רע. אני לאט לאט מפנים שזה פשוט הגוף שלי שמתכונן לעשיה הרבה. זה טוב :) 

אז זה מפתיע אותי שאני עדיין חושב על דינה, אני עדיין לא אוהב את השם שלה, אבל איתה ההשפעה של זיכרונות עושים את שלהם לאט לאט. כי לא היה לי משהו רע איתה, כמעט בכלל. באמת שהחלקים המעטים הרעים הם אלה שגרמו לנו להיפרד אבל זה הרגיש לי כל כך קצת.

זה שהיא לא מהממת ביופיה אני עכשיו יכול לומר שזה באמת בקושי מפריע לי. כי זה לא היופי שאני זוכר, זה המגע, זה הצחוק, החיוך, הדרך שבא היא מדברת. ואני מודה שאיפשהו עמוק אצלי הערכתי אותה פחות בגלל יופיה החיצוני וחשבתי שהיא אוהבת להיות עם בחור כמוני שנראה טוב עד כדי כך שהיא חוששת שאעזוב אותה לטובת מישהי אחרת. לא חושב שהיא האמינה לדברי כל כך בקלות בהתחלה ואני חושב שבצדק. אז אחר כך שראיתי את אשיותה יותר היה לי ברור שהיא יכולה למצוא גבר אחר בשניה. כמו שהיא מצאה אותי, היא בנאדם כל כך אחלה שאולי תחילה כמוני לאחרים יהיו חששות אבל אני בטוח בלי שמץ של ספק שהיא תקסים אותם.

אז כואב לי, מצד אחד רוצה להמשיך להילחם עליה, מצד שני רוצה להמשיך הלאה כי היא כנראה המשיכה הלאה. אני לא מרגיש מאוהב בה ושאני זקוק לה. אלה יותר אני מרגיש שהייתי צריך להפוך את המפגשים ביננו למיוחדים ונדירים יותר. שהייתי צריך ללמוד להנות ממנה במקום לאכול את הראש על מה טוב ומה לא טוב ולהכניס מלא ניתוחים לעיניין. היה לי כיף וטוב איתה ושם זה היה צריך להישאר. אני ממש אוהב את המגע שלה ואת הנתינה שלה.

ועכשיו שאני חושב על זה יש גם הרבה שאני לא אוהב. שהיא מאוד מגינה על עצמה, על להיפתח, על לחשוף את הרגשות שלה ולהתמסר, בהתחלה היא סתם אהבה את זה, כי זה היה חוויה של התאהבות, כן היא הייתה קצת אנוכית בקטע הזה וזה מכעיס אותי לחשוב על זה. שהיא לא לקחה אותי ברצינות ועשתה מה שטוב לה. הרי באמת איך זה היה הגיוני שאני יוצא עם 2 וזה טוב לה.. היא כן הרגישה שזה פייר. 

בכל מקרה, אני לא חושב שהיא בורחת לשום מקום, אם היא מוצאת מישהו אחר וטוב לה איתו אז אני שמח. כמו שהגר מצאה בחור אחר ונראה שהם שמחים יחדיו. כן הייתי שמח להיות עם הגר ולבלות איתה כי באמת היה לי כיף. 

כתבתי לפני רגע משפט שלא אהבתי מחקתי אותו. אני רוצה לרשום אותו בחיוב יותר. אני רוצה לומר שאני מעדיף להיות עם בחורה שאני בחרתי בה והתחלתי איתה. שמההתחלה אני אוביל את הדברים כך שהדברים יהיו בדרך שלי ובזמן שלי. למרות הלחץ ולמרות הפחד. ממקום יותר שליו. ממקום יותר מרגיש. ועכשיו שאני חושב על זה חלמתי כל כך שמישהו דיבר איתי על גילי ואמר לי שהיא מהממת ביופיה, דבר שנשמע לי קצת מוזר חחח. 

 

אז אני רוצה לתת לצד הניתוחי שבי קצת הפסקה, לומר לו, תנוח אחשלי עשית את שלך ותן לעשיה ולניסיון רגשי להראות לך יותר מהדרך. תן לרציונליזציה הפסקה, זה שומר עליך זה בטוח אבל זה גם מונע ממך לחוות יותר דברים, יותר דברים יותר בעוצמה. 

אני אוהב את המפקד שלי, אני חושב שהוא אדם טוב ודואג. לפעמים כמובן יש צדדים שאני לא אוהב בו. אבל באמת שזה כל כך כיף שיש לך מפקד שגם אחרים אוהבים ומכבדים אותו ואני מרגיש שאני יכול לסמוך עליו שלא ידפוק אותי. אבל כן צריך לשים לב לקטנות מתי שאין את הרגשת הביטחון אז צריך ליצור אותה. לא יודע. הרגיש לי כיף. 

 

פוקר שקרנים היה ממש כייף. ומקווה שיצא לי לשחק אותו אצל סבתא כי אנחנו תמיד משחקים שם משחקי קלפים. 

 

מה אתה רוצה תומר? 

לראות את המשפחה, ואת החברים. אני שמח על המילואים האלה שגורמים לי ולהם להתגעגע. זה מרגיש לי כל כך כיף לחזור ולהרגיש את האהבה שלהם אליי. לפחות אני מקווה כי אני התגעגעתי. וזה משעשע כי אני חושב על הרבה בנות שהתגעגעתי אליהן. מעניין מה יהיה באמת כשאחזור.

ויש לי עוד הרבה ללמוד בזוגיות.

מה אתה עוד רוצה. בהקשר הקודם קצת לדבר איתם, לומר שאני מתגעגע, זה יכול להרגיש ממש טוב. 

מה אתה עוד רוצה? לרקוד בעוד מקומות חוץ מבאר שבע. זה יכול להיות פצץ כיף. להרגיש להרגיש להרגיש. 

מה אתה עוד רוצה? אני באמת חייב להתחיל לשתף פעולה עם אנשים בנוגע לעסק שאני רוצה להקים, הם לא צריכים להיות שותפים שותפים, הם חייבים להיות אנשים שעוזרים לי, כי אני לא אצליח להתקדם מהר לבד. אני צב לבד. רק לעשות את הפוורפוינט לקח לי שנה כאילו דיי מה לעזעזאל. 

חחחח אני צוחק, אבל באמת הרבה יותר קל עם אנשים אחרים, כמו משפחה ואני חושב שהם יכולים להיות סבבה עם לעזור לי. אתם סבבה עם זה?

 

בשיר של בקומן הם דיברו על חלום כל כך חזק שהם לא מוותרים עליו בכלל! 

מדוע יש להם חלום כל כך חזק? מדוע אכפת להם כל כך מזה? 

ואני אומר שגם לי יש חלום, אבל אני לא מרגיש אותו באותה עוצמה, אני רוצה להרגיש אותו בעוצמה מטורפת. שאוכל לדמיין אותו בקלות ולומר אותו בקלות ואני מרגיש שאני עדיין לאט לאט לאט. 

 

משימות: דברים שרוצה לעשות. 

1. להמשיך בספר של GOD SEX כי היה ממש כיף. 

2. להמשיך לפתח את החזון שלי והחלום שלי - לראות בעתיד את מה שאני רוצה להיות ולעשות וזה יכול להיות מספר דברים.!! לא מתכוון להגביל את עצמי. 

3. להעביר פה את הסדנה! גם אם היא לא תהיה וואו מטורף.

4. להתחיל לחפש עבודה בבאר שבע. 

5. להתחיל לחפש דירות. 

6. לומר לאנשים שאני מתגעגע אליהם ^ ^ ואוהב אותם.

7. להמשיך לפתח את הסדנה, את הפוורפוינט ואת התרגילים - אני חייב לשתף את האננשים שיתרגלו ויקחו את זה לחיים שלהם. 

 

תודה 3> 

נכתב על ידי once in a while , 6/8/2018 11:28  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט21,676
הבלוג משוייך לקטגוריות: 20 פלוס , המתמודדים , חינוך
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לonce in a while אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על once in a while ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ