לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
 


"פנימי גובלן" הוא מונח שלקוח ממערכון של הגשש החיוור המדבר על סוג של תפירה עילית.ככה הייתי רוצה שיחשבו על הכתיבה שלי,סוג של כתיבה עילית .
כינוי:  טליק

מין: זכר

תמונהפרטים נוספים:  אודות הבלוג

הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    יוני 2019    >>
אבגדהוש
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

 
הבלוג חבר בטבעות:
 
6/2019

פוסט על פרשת פנחס בלי פנחס,על מילה טובה לאלוהים,על זכויות נשים וגם על ביבי


הפוסט הזה נכתב כפוסט שבת בתאריך 29.6.2013


בערך היום לפני 6 שנים ורציתי לעלות אותו שוב,אז הנה:


 


כשמגיעה למישהו מילה טובה ,מין הצדק לתת לו אותה,נכון?
אז הפעם המילה הטובה מגיעה לאלוהים או כמו שאנחנו קוראים לו בחבר'ה , גודואנחנו מדברים שוב על פרשת השבוע,הפעם פרשת פנחס שהיא חלק מהספר "במדבר"


 בני ישראל עדיין במדבר,ובסקירה מקיפה שעושים אלוהים ומשה מתברר שכל הגברים שנספרו במפקד הקודם,הלכו לעולמם,


חלקם במגיפות כאלה ואחרות,חלקם במלחמות וחלקם סתם כשאלוהים רצה להעניש .


היה ברור שהאל לא משתגע על הרעיון להכניס את העבדים לשעבר ,אלה שיצאו ממצרים,אלה שקיטרו כל הדרך במדבר על האוכל,הטילו ספק במנהיגותו של משה,הקימו את עגל הזהב ועוד כהנה וכהנה חטאים, לארץ.


לא לחינם לקח אותם אלוהים לסיבוב אחול מניוקי שנמשך 40 שנה,


עכשיו אלה שנולדו במדבר ולא ידעו מה זה להיות עבדים,אלה זכאים להכנס לארץ.


 עוד לפני הכניסה לארץ מגיש אלוהים לבני ישראל את תוכנית החלוקה לפי שבטים.


דמיינו לעצמכם כינוס גדול של גברים,יזמי נדל"ן,מתווכי דירות,קבלנים שמסובבים על אצבעם מפתחות של מרצדס ועוד נילווים כאלה ואחרים.


וכמובן שלשיח הזה לא נכנסות נשים ,


אלוהים בעזרת משה יחלק את הארץ לשבטים וכל ראש משפחה יקבל חלקת קרקע שמגיעה לו 


הארץ תחולק לשבטים בהגרלה,אם תרצו הגרלת לוטו כזאת ,


אגב הפרשה שבה אנחנו עוסקים היום נקראת 'פרשת פנחס' אבל הסיפור של פנחס בכלל קורה בפרשה הקודמת,פרשת בלק.


לא ניכנס לעומקה של זו ,רק לומר שפנחס זה ,הרג מישהו שהיה חשוד בניאוף עם אשה נוכריה ירחם השם טפו טפו יטפו (מדיינית אם אתם ממש חייבים לדעת)


ואלוהים הטוב והמיטיב רוצה בפרשה הזאת לגמול לו על מעשיו וממנה אותו לכהן גדול וכך גם את זרעו אחריו ,


כאילו עתידו מובטח,משהו כמו חבר כנסת שמקבל שכר נאה ,כבוד ופנסיה לכל החיים וגם קרא על שמו את אחת מפרשות השבוע ,איזה חיים מתוקים !

אז איפה המילה הטובה שהבטחתי לתת לגוד?


הו,הנה היא מגיעה :


לאיש אחד בן שבט המנשה קראו צלופחד (מי קורא לבן שלו בשם כזה? ירחם השם)
צלופחד הלך לעולמו והשאיר 5 בנות,לצלופחד שלנו לא היו בנים.

וזאת עליכם לדעת,בעת ההיא ,לנשים לא היו זכויות,אני מניח שגם בעת ההיא נשים עשו יותר מגברים וזה קשה יותר בתנועה כשהולכים במסע אין סופי.


רק מה לעשות וזה מה שהוחלט ונשים נחשבו נחותות יותר בזכויותיהם ,אבל טובות ומידתיות הרבה יותר מהגברים (לדעתי הלא נחשבת)
חז"ל אומרים שבזכות נשים צדקניות יצאו בני ישראל ממצרים,חז"ל לצערי לא מפרטים מי הנשים ומה עשו שיקבלו כזה קרדיט ענק,אבל גם אחרי שקיבלו קרדיט כזה עדיין נחשבו הנשים בעיני הגברים לנחותות


ואפשר לשים לב שעד עתה אלוהים לא התערב בסידור הזה.
וזה מוזר כי בחטא הגדול ביותר של בני ישראל ,הקמת עגל הזהב ,המדרש אומר שנשים לא השתתפו ,למרות הלחצים שהפעילו עליהם הגברים ,


הן גם לא תרמו את חלקם בזהב לעניין הזה .


זאת ועוד, כשחלק מהגברים התייאש מההליכה במדבר ורצה לחזור למצרים ,פונות אל משה הנשים ,מחזקות את ידיו ומצהירות על רצונן לנחלה בארץ ישראל.וגוד כמובן רואה הכל,רואה מי הקוטרים והיללנים,רואה מי עושה למען הזולת ומי למען עצמו וכמובן שם לב לחוזקן לעמידתן האיתנה ועיקשותן של הנשים בנושאים עקרוניים והוא מכבד את זה.


 זמן הפרעון מגיע בזמן שהגברים מתכנסים שבט שבט לחלוקת הארץ.כאמור צלופחד משבט המנשה הלך לעולמו וחמש בנותיו יודעות שבאין בן זכר ביניהם הן לא יקבלו את הירושה,כלומר את הנחלה שמגיעה לאביהן.
מיד הן פונות ועותרות לבג"צ,הן לא מוכנות שתיהיה פגיעה כזאת בזכויותיהן הבסיסיות.
וכשהן מגיעות לבית הדין הגבוה לצדק הן עושות היסטוריה מבחינה נשית ,כי עד אז המעוז היה גברי לגמרי ונשים לא נראו בו,אבל הן כאמור נשים אסרטיביות חושבות שהן צודקות ולכן לא יוותרו על זכויותיהן ובצדק
אגב


שמותיהן היו : מחלה ,תרצה ,חוגלה מלכה ונעה ,הן מגיעות כאמור יחד אל הדיון החשוב בעתידן,הן מתוארות כנשים חכמות,לא ברור לפי הכתוב אם הן נשים יפות, אבל אני בטוח שכשהתייצבו בבית המשפט היו נשיות,הריחו טוב והיו לבושות מסודר וצנוע כיאה למקום ,


כנראה שהכינו אותם להופעה בבית המשפט ,כי בשלב הראשון הן נעמדו במרחק מה מכס השיפוט כדי שהשופטים יראו אותם ויתרשמו התרשמות ראשונית .


בשלב השני הם התקרבו לבנץ' והירצו לשופטים את טענותיהם בשקט ,בצורה מכובדת ,הדגישו את העובדה שלאביהם לא היה בן זכר ולמה יגרע זכותם לנחלה בשל כך?
משה שלנו שיושב בראש ההרכב לא מצליח להגיע להחלטה תקדימית בעניין שיתוף נשים בחלוקת הארץ ,זו סוגיה גדולה מידי גם בשבילו והוא מפנה את הסוגיה לאלוהים
טוב אלוהים שלנו על מגרעותיו הידועות ,בסופו של דבר רואה ושומע הכל וחושב שיש צדק בדברי בנות צלופחד וכאן הוא יוצר תקדים מעניין ומתקדם מאוד
כשהוא קובע שבנות צלופחד יקבלו חלק ונחלה בשטח שבט המנשה


אבל מוסיף תקנה שהבנות יצטרכו להנשא רק לבחורים מבני השבט ,כדי ששטחי נחלתן ישארו ברשות שבט המנשה ולא יעברו לשבטים אחרים.


הגיוני .


האל הטוב גם קובע קביעה שתיהיה קבועה שאם לאב אין בנים יכולות הבנות לרשת אותו,רק שעליה להנשא כאמור לאיש משבט אביה. התקנה הזאת אגב תוקנה כשבני ישראל כבר ישבו בארץ ישראל ומאז אשה שיורשת את אביה יכולה להנשא לכל אחד ונחלתה תישמר לה.


הללויה ,אז צל"ש לאלוהים הטוב ,אבל עדיין יש סוגיה קלה שעליה א אפשר לעבור בשקט וזה שמשה שישב בראש הרכב השופטים בדיון על בנות צלופחד העביר את ההכרעה לגוד.


למה בשם שמיים משה לא יכול היה להיות אמיץ ולהכריע בסוגיה הלכאורה פשוטה אבל שדורשת אומץ לב חברתי?
אז הרבה אנשים שמו לב מסתבר לתופעה הזאת,היא לא הייתה חדשה,משה היה מנהיג אבל מכיון שמעליו הייתה סמכות נוספת,אוטוריטה ,שלמרות שפיזרה סמכויות באופן נדיב על משה ,עדיין הוא הרגיש נוח יותר שבסוגיות הרות גורל יכריע גוד
אולי גם בגלל זה אלוהים הרגיש אפאס שמשה לא מתאים להמשיך להנהיג את עם ישראל ובכל מקרה הרי קיבל עונש לא להכנס לארץ וזה חיזק אצל גוד את ההחלטה לתת את המושכות ליהושע בן נון ולכלב בן יפונה
קצת מזכיר את ביבי שלנו (אני מזכיר שהפוסט הוא מ2013) שמצהיר הצהרות לרוב בנושא המשא והמתן עם הפלסטינים אבל לא עושה הרבה לקדם אותו,שמאיים על אירן אבל דיבוריו ריקים ומסיתים את הדיון מדברים אחרים חשובים לא פחות ולמרות שהוא ראש ממשלה,מתמעטים תומכיו ובמפלגתו פנימה הוא לא מצליח להשליט את רצונותיו
זה אגב לא הדמיון היחיד בין ביבי למשה,נקווה שכמו משה גם ביבי יגיע אל סוף דרכו הפוליטית במהרה !!


פרשת פנחס היא התחלה של מתן שוויון זכויות לנשים,עדיין לא מלא וודאי תמיד יהיו כאלה שלא יסכימו עם הפסיקה,גוד מתגלה כאן כדמות פרגמטית ומשה כדמות חלשה,אבל עזבו,תיכף בני ישראל נכנסים לארץ שהובטחה להם ובזאת יגמרו הנדודים

סיבה טובה לשמחה


ולכן אני מזמין אתכם להקשיב ליצירה אלמותית של הזמר אהוד בנאי עם להקת הפליטים בשיר "עיר מקלט".ככה לכבוד התוהים,הטועים ,אלה הנודדים ,אלה המידפקים על שערה של הארץ ,של עיר המקלט שלהם ביודעם כי בסוף יגיעוחוץ מזה זו הופעת רוק משובחת,שימו לב לסולואים מהגיטרה של יוסי אלפנט המופלא אללה ירחמו.


  


עניין טכני לסיום,את הפוסט הזה כתבתי כאן,בבלוג החדש בבלוגספוט כתבתי פוסט אחר ,אתם מוזמנים בשמחה לבלוג החדש שלי

אני סיימתי,תיהיו טובים

 

עידכון מאוחר:הבלוגר קנקן התה,שהקים את פלטפורמת השיתוף "פרפרים",מזמין את מי שרוצה לעבור לבלוגספוט,לפנות אליו,הוא מתנדב לסייע בחינם לאותו אדם לפתוח בלוג ולהדריך אותו בהרשמה לפלטפורמה פרפרים.

נכתב על ידי טליק , 25/6/2019 15:44  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של טליק ב-25/6/2019 16:37
 על טיול צפונה,על טיפים לפקקים וקצת פוליטיקה,ממש טיפה:-)


בשבת ערב חג השבועות נסענו צפונה לטייל,

האמת שערב החג היה במוצ"ש ואנחנו בחרנו לטייל בשבת בבוקר ולהמנע מפקקים.

כרגיל אני בחרתי לאן לנסוע וזה לא שלזוגתי אין סיי,יש לה כמובן,אבל אם ההצעה שלי נראית לה,היא זורמת.

כבר הרבה זמן אני רוצה לנסוע לשוק תרשיחא במעלות,שילוב של שוק ששימעו יצא למרחוק,עם מסעדות ערביות מצויינות והפתעות מזדמנות.

אז נסענו והגענו .

והבעיה הראשונה בתרשיחא היא מציאת חנייה,אם אין חניה בחניון שליד הכיכר כשאתה נכנס לעיר,סעו ימינה למעלה ותקוו שתיהיה חנייה קרובה.

אחכ תיכנסו לשוק,

הדבר המפתיע לכאורה שהחלק הראשון של השוק מאופיין בעיקר בפיצפקס ובביגוד זול,לא באמת התעכבנו

אבל אחרי כ100 מטר בצד ימין ,יש חנות של ממתקים שנקראת ממתקי ג'ימי,אני ממליץ ומפציר בכם הכנסו פנימה.

מי שאוהב ממתקים ערבים זה לונה פארק בשבילו,בעל הבית החביב ואישתו מאפשרים להרכיב חבילה לקחת, מכל סוגי הממתקים שבחנות וזה לא יקר.

יצאנו,פנינו ימינה והמשכנו ללכת,עכשיו התגלו דוכנים של מאזטים,שמני זית לסוגיהם ועוד כהנה וכהנה,

היינו רעבים ובפנינו עמדו 2 ברירות ,או להכנס לצריף הפלפל שהיה בקרבתנו עם מרפסת מעץ נעימה,

או לצאת מהשוק וללכת לאחת המסעדות המומלצות בקרבת מקום( שיפודי אמיר,עלמא,תעשו גוגל ותראו)

בחרנו הפעם בפלפל,2 חצאי מנות גדושות מכל טוב+ 2 בקבוקי שתיה עלו בסך הכל 34 שקל ומילאו אותנו,

יצאנו והמשכנו לירקות,האמת שחיפשתי בעיקר ירקות ירוקים,ראשד,עקוב,עולש ועוד מיני כאלה שלא מוצאים בשווקים הקרובים לביתי,אבל לא מצאנו.

יצאנו מהשוק ולפני ההליכה בעליה התלולה ימינה לאיפה שהחנינו את האוטו נכנסנו לגלידה בוזה להשיב את נפשנו בגלידה ששמעה יצא למרחקים.כל הסופרלטיבים מוצדקים.

נסענו הבייתה.

טיפ חשוב :אם אתם באזור כביש עכו כרמיאל צפת ואתם גרים במרכז,סעו לצומת אחיהוד,פנו שמאלה ובצומת סומך תתחברו לקטע החדש של כביש 6 שעולה גרושים ויקח אתכם ישר עד הבית.

טיפ נוסף ,אם אתם נוסעים צפונה על כביש 2 או 4 וצריכים להגיע אחרי חיפה ולא מתחשק לכם להסתבך בחיפה (למרות שאם זמנכם בידכם,סיור בואדי סליב ובעיר התחתית רק יעשה טוב לטעם הקולינרי שלכם,)

תשתמשו במנהרות הכרמל,כלומר נוסע מזדמן שפעם ב, מגיע לאזור,מנהרות הכרמל זה פתרון מצויין לעיר פקוקה וזה עולה מקצה לקצה כולה 18 שקל. בלי קשר:

האמירה של שבתאי שביט על בוחרי נתניהו היא אמירה מטומטמת ובעיקר מכלילה, אבל לא הזדעזעתי ובעיקר לא ממש מיהרתי לגנות את דבריו של שביט,זכותו לדעה גם אם היא לדעתי מטומטמת. ולא אגנה אותו ואת האמירה בשום אופן,הימין אמר על השמאל אמירות הרבה יותר גרועות מהאמירה של שביט ואף אחד לא לקח את דבריו בחזרה בגלל איזו תבהלה מהאמירה הנוראה של איש ימין על השמאל.נתניהו עצמו אומר דברי בלע על שמאלנים או על אנשים שאמירותיהם גורמות לו להחשיב אותם כאנשי שמאל והוא מעולם לא חזר בו,

אז מה זו הפאניקה שאוחזת במחנינו בכל פעם שאיש שמאל אומר את דעתו על הימין?

אני מזמן אומר ש"לא כל ישראל אחים" ואין לי שום עניין להיות אח של אנשים מהסוג החרד"לי למשל או מהסוג שמצביעים לנתניהו באופן עיוור,

לא אח ולא נעליים ולא מזיז לי מה יחשבו עלי ומסרב להשתתף במשחק הפופולרי כל ישראל אחים.

רון קובי ראש עיריית טבריה התחיל יפה את כהונתו,רק שהצלחותיו עלו לו לראש,במקום להתנהל בחוכמה,להתקרב לחרדים בעירו שספגו מכה אחר מכה,לנהל דו שיח,לתת משהו,הוא חשב שהוא השריף של הצפון בטעות ,אז עכשיו הוא עומד להיות מודח מראשות העיר כי לא הצליח להעביר את תקציב העירייה כי הרוב הצביע נגדו ועכשיו הוא חבר לנתניהו ורוצה לשחק בליגה של הגדולים,בן אדם להעביר תקציב לא הצלחת בעיר קטנה מה לך ולהקים רשימה חילונית ימנית שספק אם תעבור את אחוז החסימה

חבל על רון קובי,יש לו פוטנציאל,אבל כנראה מקבל עצות רעות,ליברמן יקבל יותר מנדטים מאשר קיבל בבחירות האחרונות כי לא כולם מטומטמים כמו שנתניהו חושב וגם בוחרי הימין מבינים שנתניהו אשם 3 פעמים בבזבוז כספים אדיר על מערכות בחירות שלא היו צריכות להתקיים.

יום שישי,

מכולת להשלמת קניות,

כביסה,

אחד ילד במילואים באזור גוש עציון נשאר שבת,

אחד ילד חייל,בבית לחופשת שבת

וצריך להתחיל לבשל.

21 ביוני 2019 היום הארוך בשנה

אני סיימתי,תיהיו טובים 

נכתב על ידי טליק , 21/6/2019 12:23  
26 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של טליק ב-22/6/2019 12:39
 "נשבר השרב,עולה הלחות,השמיים מתכסים עננים"


כבר סיפרתי כאן שבעוד חצי שנה אני יוצא לפנסיה ואין לי כרגע תוכניות מסודרות מה לעשות אחרי שאפרוש.

אני יודע שאני רוצה ללמוד צילום ולעשות מנוי לבריכה כדי לשחות,אבל את כל אלה  אני מכניס למסגרת שנקרא לה" כיף בזמן הפנוי שיהיה לי".

אני לא מתכוון לשבת רגל על רגל בבית גם כי אני עדיין לא יודע מה יהיה מצבי הכלכלי מבחינת הכנסות וגם כי אני לא מרגיש עייף באופן מיוחד או בלתי כשיר לעשות כל עבודה.

במאמר מוסגר אומר שהארגון בו אני עובד, דאר ישראל,דאג במשך השנים להיטיב איתנו בקרנות השתלמות,קופות גמל כאלה ואחרות ובהטבות כאלה ואחרות שכעובד מדינה נהניתי מהם מאוד  ואני מאמין שאתגומל בצורה נאה בסיום.

במהלך השבועות האחרונים אני מהרהר באפשרויות לעבודה חדשה והגעתי להחלטה מה אני רוצה לעשות אחרי הפרישה.

פעם מישהו אמר שאם אתה אומר בקול רם מה השאיפות שלך הן מתקיימות.

אז הנה אני אומר בקול רם וצלול:

אני רוצה לעבוד בהפועל קטמון ירושלים עם נוער.

לא יודע במה ,לא יודע איך אבל אני הולך לברר את זה.

פעם כשהייתי צעיר יותר הייתי מרגיש נבוך לפנות בבקשה לעבודה,לא נעים ואולי אני מטריד ואולי בכלל יסרבו לשמוע כי הם לא צריכים וכו'

היום אין לי שום דבר מהחששות האלה,אני רוצה לעבוד במסגרת המועדון של הפועל קטמון ירושלים במחלקות הנוער ,הרמתי טלפון למנהל המקצועי של המחלקה וביקשתי להפגש איתו ולשוחח על עבודה והוא הסכים בשמחה.

אני לא יודע לאן זה יוביל ומה יציעו לי,אני אומר מה אני רוצה ויודע לעשות,אם זה ישתלב עם הצרכים שלהם,יהיה סבבה ונעבור לשלב הבא.

משיחת הטלפון שנעשתה באווירה חמה ומחבקת על רקע העובדה שליוויתי את קבוצת הנוער בכל המשחקים והכרתי את הצוות המקצועי והם אותי,אנחנו לא מגיעים למפגש כזרים גמורים וזה טוב.

על הקשיים של מגורים בגוש דן ועבודה שעיקרה בירושלים נצטרך להתגבר,חלק מהעבודה יכולה להעשות מהבית וברור שאצטרך לנסוע פעם או פעמיים בשבוע לירושלים,אבל על זה אחשוב שנגיע לגשר הזה.

כך או כך הפגישה תיהיה בתחילת השבוע הבא,במוצ"ש נשוחח שוב ונקבע מועד מדוייק ואני כבר מתרגש.

ביום חמישי יש לי חופש ואני רוצה לנסוע לירושלים,יש תערוכה בבית אנה טיכו של צמחים ופרחים ו2 תמונות של סבא שלי משתתפות בתערוכה,אני רוצה לקפוץ למשרדי המועדון של קטמון בהם לא הייתי אף פעם ולקנח בחומוס בעיר העתיקה,חומוס נזמי אם אתם מתעקשים, או בכינויו הידוע חומוס עראפת שמומחים בתחום מכתירים אותו כחומוס הכי טוב בארץ.

לסיום אני רוצה לספר לכם אנקדוטה קטנה.

כולכם מכירים את הזמר עומר אדם,לפי הפרסומים בתקשורת,יש לו הצלחה מטורפת,הכרטיסים להופעות שלו אוזלים בשעות ספורות,ההצלחה שלו אדירה וכסף רב זורם לכיסו.

אומר מייד,אני לא אוהב את אדם כזמר,אני לא חושב שהוא זמר טוב,החומרים של השירים שלו סתמיים וכל ההצלחה שלו זה שיווק גאוני ויחסי ציבור מעולים.

יאמר גם שעיני לא צרה בהצלחתו,שיהיה בריא ויצליח,מרגיז אותי שיש שאנשים שהולכים שולל אחרי הפירסומים בתקשורת.

אז עשיתי עבודת תחקיר קטנה,אני מכיר אשת יחסי ציבור ותיקה בתעשיה ואנחנו משוחחים מידי פעם ופניתי אליה והיא הסבירה לי את ההצלחה המטורפת של אדם

והנה אני מספר לכם:

כאמור יחסי הציבור והשיווק של האומן הספציפי הזה הם מצויינים בתחומם,הכסף הגדול  של כל אומן מגיע מהופעות גדולות,אבל מצד שני הופעות כאלה הן סיכון כלכלי לא קטן והעוגה מתחלקת להרבה אנשים.

אבל ניקח למשל את ההופעה העתידית של עומר אדם בפארק הירקון שמכיל 50 אלף איש ומעלה,איך מוכרים כל כך הרבה כרטיסים,נורא פשוט,פונים לארגוני עובדים,מהגדולים במשק,הכי גדולים,מתוך 50 אלף הכרטיסים מוכרים לדוגמה 30 אלף כרטיסים במחיר מוזל לועדי עובדים, 3000 כרטיסים נמסרים למקורבים כאלה ואחרים,פונקציונרים של העיר המארחת בה מתקיים המופע,חברים ואומנים אחרים שקונים בהנחה למתחם שנקרא 'גולדן רינג' שבו יש בופה עשיר ואת שאר הכרטיסים כ20 ומשהו אלף כרטיסים מוציאים למכירה לקהל הרחב.

הקהל שאוהב את הזמר מוכן לעשות הכל כדי להשיג כרטיסים,אבל בשביל להגביר את העניין בזמר וליצור סנסציה מבחינת "כל הכרטיסים נמכרו תוך שעתיים מרגע פתיחת המכירה" ההפקה עוצרת מידי פעם את המכירה בטענה שהכרטיסים נגמרו או שהאתר נפל ויחזור מתישהו וזה גורם לקהל אוהדיו להתנפל על כל הכרטיסים המוצעים למכירה.

בפועל  הכל תעלולי יחצנות ושיווק,ספק אומרת לי אשת יחסי הציבור,ספק אם ללא התעלולים האלה הייתה ההפקה מוכרת את כל הכרטיסים במחיר רגיל. התעלולים האלה שעושה ההפקההם כמו התרגילים של הפקת הזמר עם הסינגלים שהזמר מוציא לרדיו,אבל לפני שהם יוצאים לרדיו ,ההפקה מדליפה את הסינגל לעמוד הפייסבוק של הזמר ולפי התגובות של הקהל הנאמן שלו יודעת ההפקה מתי לגנוז שיר ומתי לשלוח אותו לרדיו,"ההדלפות"האלה וההכחשות של מפיקיו שהם אלה שמדליפים,כבר זכו לגיחוך גדול ורם של מתחריו ושל המבקרים.

הכותרת,זה השורות הראשונות בשיר של שלום חנוך מילים ולחן "שיר דרך"

אני סיימתי,תיהיו טובים

 

נכתב על ידי טליק , 18/6/2019 18:47  
20 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של טליק ב-20/6/2019 20:46
 לדף הבא
דפים:  

450,350
הבלוג משוייך לקטגוריות: משפחתי וחיות אחרות , ספורט , 50 פלוס
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לטליק אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על טליק ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ