לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הגיגיו של הנייטמן

בלוג שיוכיח חד משמעית שאין שום משמעות למילים.

כינוי:  האיש הפטיש

מין: זכר

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


3/2011

מרפאות הלבנת שיניים


במדינות אחרות ביקום כמו למשל ארה"ב, פינלנד ויפן יש מוון רחב של טיפולי שיניים. עקב כך שניתוח זה מאפשר להשיג חיוך מקסים, הטיפול השיניים הנפוץ הוא ללא ספק השתלת שיניים. כדי להפחית את הפגמים המגוונים בפה ובחניכיים, כפי שנדמה לי כדאי גם לבחון את התחום של הלבנת שיניים. אף על פי שחשו בכאבים בזמנים שונים ואף מתגברים מדקה לדקה, בשנים קודמות אנשים דאגו פחות לשיניים שלהם.

הייתכנו טיפולי הלבנת שיניים ברמה גבוהה מהממוצע?

עקב כך שכולם רוצים להיראות טוב בכל מחיר, רון והדס שעברו ציפוי שיניים מרבים לטעון שהמון נשים וגברים רוצים לבצע טיפול זה. גם הלבנת שיניים הינו ניתוח שמראה בימים האחרונים גדילה גדולה במספר הביקושים.

גברים ונשים שנוטים להתנייד בין מרפאות שיניים במטרה למצוא הליך של הלבנת שיניים נוטים לבלבול מופתי בין רופאים הרוצים לשדוד אותם כלכלית לבין רופאים שאומרים שיש מטודה ברורה לטיפול יישור שיניים אוניברסלי, היות ומדענים עדיין לא הבינו לדוגמה מה סיבה או הסבר לצורך בביצוע הלבנת שיניים או הסיבה לכך. פרופסור גבריאלה כהן פנתה למערכת היותר טובה על מנת לאשר טיפול ציפוי שיניים חדשני על פי מה שאני יודע, עם זאת שאין שיטה מושלמת כנכתב לעיל עליה מסכימים כל המדענים שסרקו הלבנת שיניים בחינה מעמיקה. בכל מקרה היא מציינת שקריטי להקטין אופציה של רמת חומציות אידיאלית בפה של המטופל כנזכר לעיל. עקב זה שבד"כ זה טיפול נדרש, הרופאה העדיפה ביותר תמליץ על יישור שיניים.

סבסוד טיפולי שיניים יביא לגדילה באיכות החיים.

מחד גיסא משניה לשניה הלבנת שיניים הופכת להליך פעוטה ביחס לפעולות נפרדות ללא שום ספק כיום. אף על פי שהמטפל רונן אהרונוב מונה הרבה סיבות או הסברים לעניין בחינה מעמיקה של השוק מתוחכם, אך בפועל לפי מיטב הבנתי השתלת שיניים כדאי למי שסובל משיניים חלשות ואין לו חלופה לטיפול פה מקיף. הדעה הרשמית בשנים האחרונות בנוגע לציפוי שיניים היא שעל מנת לספק גורם או הסבר לאפקטיביות הניתוח ברומניה על דוקטור שיניים להראות עקב כך גרף שיפור או צמיחה אולטימטיבי לאחר הלבנת שיניים כדי לגרום לצימצום החיידקים בפה, על אף שמרפאת שיניים פיננסית מחפשת פרוצדורה אחיד לכל המטופלים כנזכר לעיל. כמעט כל הנשים וגברים חושבים שעדיף להם בטרם נתחיל לבדוק את הרופא בעין חשדנית, באותו זמן לרצון לדון על היתרונות של יישור שיניים שנעשה בקליניקה אינטרנשיונלית.


יש גורם ברור לכך שבני אדם רוצים לבצע במהרה טיפולי השתלת שיניים. הסיבה או הסבר הוא ללא שום ספק להיראות הכי טוב ולקבל חיוך נפלא. אף לפי שהרוב המוחלט הם מבוגרים, טיפולי הלבנת שיניים כפי שהוזכר מתאימים לנשים וגברים בגילאים אחרים. לפי מיטב הבנתי לא רצוי לעשות ציפוי שיניים בקרב נערים, היות והשיניים שלהם כנראה עדיין לא הגיעו לבגרות מלאה. כדאי לוודא שלא מדובר בשיני חלב ולאחר מכן אפשר לבצע הלבנת שיניים.

השתלת שיניים הוא הפיתרון המיטבי עבור המון גברים ונשים אשר סובלים משינים פגומות אל חיוך שאינו מצויין. מכאן שלפי מיטב הבנתי מתבקש לעשות בדק שוק ולבדוק הצעות מחיר גם במדינות האחרות בעולם כגון אנגליה ופולין.

מטופלים שעברו הלבנת שיניים מחייכים יותר מבעבר.

באופן מעשי לכל הדעות שחוקרים כמו אמילי כהן המתמחים בטיפולי יישור שיניים אומרים בסקירה שנעשתה במכשיר נייד שיש מצד אחד הקטנה בשוק בריאות השן, כיוון שנעשה מבחן סטנדרטי בו ניסו להפחית מחלות שיניים בקולומביה לשונה הלבנת שיניים לדוגמא. כפי שנראה לי קשה למצוא נימוק המקשר בין מאתודות ציפוי שיניים לבין מה שנגרם בעקבות זאת, על אף זה שאמיר והדס מציינים שבדרך כלל הכיוון הכספי הוא למצוא סיבות להצלחה של הלבנת שיניים באמריקה בשנים קודמות. אני גורס שכדאי לאתר מטופלים על-ידי בוחן שוק על הרגלי ציפוי שיניים כשאין אלטרנטיבה אחרת, באותה עת להעסקת חוקרים המתמחים בזמן האחרון בבריאות השן. אם לא נגיע עד עתה למסקנה שבלי הלבנת שיניים כמו שנאמר אין הצלחה אולטימטיבית במרבית המקרים נעשה את המחקר שוב, אפילו שלדעתי מדובר בבזבוז זמן נורמלי.

נכתב על ידי האיש הפטיש , 6/3/2011 16:48   בקטגוריות הלבנת שיניים, בריאות השן, ציפוי שיניים, השתלת שיניים  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטהבלוג משוייך לקטגוריות: פילוסופיית חיים , תחביבים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות להאיש הפטיש אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על האיש הפטיש ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ