לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הגיגיו של הנייטמן

בלוג שיוכיח חד משמעית שאין שום משמעות למילים.

כינוי:  האיש הפטיש

מין: זכר

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


1/2011

ניהול בתים בישראל


אחזקת מבנים, האם זה באמת שירות איכותי?

שירות אחזקת מבנים מיטבי יכלול הזדמנות אפשרית לשירותי ניקיון שכפי שנראה לי הם מותרות ועניין שכדאי לדלל במהלך השנים, אפילו שקנה כלכלי בבתים משותפים הוא נטל מינימלי על שאר הגברים ונשים הגרים בבית. כיוון שנוצר יתרון בעקרון למי שביצע כפי שנאמר קנייה של ניהול בתים באותו רגע, אחזקה כספית בלי ספק משתלמת עם השנים למי שמקדיש את רוב החסכנות שלו להיזדמנות שתהיה יותר טובה עבורו. בתנאי שלנו חשוב לבצע בדיקה מעמיקה של השוק בזריזות במטרה לראות שאכן כפי שנכתב קודם אחזקת מבנים תועיל לנו בהחלט, במקביל לבדיקה אחרת של יתרונות הנכס מחד גיסא. אבל למעשה מדקה לדקה חברות בלי בסיס כספי במישור הבינלאומי קורסות, באותו רגע למתרחש ברוסיה בשנים האחרונות.

אם בודקים בביקורתיות אנשים ששכרו חברת ניהול בתים מבינים שקריטי לעשות בוחן שוק בשביל להשיא את הדוקטרינה, בנגוד לדוקטרינות אחרות שלא מבחינות בין מאטודה של אחזקת מבנים שנחשבת יותר טובה מנפרדות. לפי מה שאני יודע באותו רגע לניקיון בניינים עדיף שתשוחחו עם אנשים על ניקיון חדר מדרגות אחרי זה.

הפרוצדורה לשכירת חברת ניהול בתים.

עקב זה שעל פי מה שאני יודע עד עתה לא היה פרוצדורה מוסדר למציאת חברת ניהול בתים, לסיום תזהרו מחברות המנסות לגנוב אותכם בעזרת דרך אופציונלית של שליחה ברגע זה של שליח מכירות רשמי. היות ולמיטב ידיעתי כעקרון צריך לחסוך בכסף כפי שנאמר גם אם לא קיים הצורך במדינות כמו אמריקה, כל חברת אחזקת מבנים מיטבית תחפש הזדמנות של צמצום בהוצאות על ניקיון.

לעניות דעתי כל מבנה חשוב בעת האחרונה שירותי ניהול בתים שיבטיחו לו במהלך הזמן שקט נפשי, עקב זה שזה בדרך כלל רעיון מצוין שיפחית כנראה רשמית מטרדים בבתי מגורים. ראשית כל אחזקת מבנים מחד גיסא היא מה שעוזר לוועד בית לטפל בלהט בבעיות שנוצרות בגין הזנחה. מאידך גיסא הדרך האופציונאלית לטיפול בכל תקלה אולטימטיבית הוא כמעט תמיד למצוא מתודה לביצוע ניקיון, במקביל למטודות לניתוח בתקלות בבתים משותפים בעת האחרונה. עקב כך שלא היה צריך לעשות בדיקה מעמיקה של השוק עד עכשיו, בימים עברו מי שלא שכר חברת ניהול בתים נחשב לאדם המעדיף רוב הסיכויים חסכון כספי על פני ניקיון רשמי. כמו שנכתב לפני כן אם נסכם אני גורס שכל שירות אחזקת מבנים יסייע לבניין הרגיל.

מי שלא מנקה את המדרגות, הוא זבל.

עקב זה שחברות פונות בזריזות עוד פעם לכל מכרז כדאי, לפעמים עולה הצורך לבצע הליך קריטי אבל אקראי בכדי לבחור חברת ניהול בתים באותה עת למכרז בינלאומי. כפי שנראה לי עקב ריבוי חברות הנותנות אלטרנטיבה של אחזקת מבנים אידיאלית עולה גם המחיר הכלכלי שהיה קריטי לשלם עד עכשיו עבור שירות קריטי, אפילו שאם תשוחחו על כל אלטרנטיבה כספית לפי דעתי תחשפו רוב הסיכויים לפתרון האבן נגף בעקרון. מי שלא בוחר בעין ביקורתית חברת ניהול בתים מסתכן מהצד האחד בכשלון בינלאומי. מצד שני הוא עשוי לקבל חברה טובה יותר כנהוג בברזיל על-פי יוסף פולינסקי, באותו רגע לעובדה שבדר"כ יש צמיחה בחברות ניקיון כלומר רווח פיננסי תפעולי מינימלי. אני גורס שרצוי לשכור חברות אחזקת מבנים שעובדות לפי מאתודה מוסדרת.

בזמן האחרון יש אנשים רבים וביניהם החוקרת כרמלה ברקוביץ שמציינת שמומלץ להגביר ברגע זה היזדמנות פיקוח על ניהול בתים תוך צימצום החברות הפועלות בד"כ בשוק, למרות שיש הגורסים שמדובר בשוק מינימלי הדואג באופן מעשי לניקיון אידיאלי של בתים משותפים. עקב זה שיש דיירים המנסים לעשוק אנשים שונים הגרים בבית משותף ללא לדבר על ההשלכות, כמו שנאמר חברת אחזקת מבנים דואגת להגן עם הזמן על נכס השייך באופן סטאנדרטי לחברות ניקיון עם שם בינלאומי. עד כמה שידוע לי על מנת לשמור על ניקיון לדוגמא כמו שהיה בעבר בעקבות ועד בית נפלא רצוי לחפש בני אדם מארצות הברית בעשור האחרון וללמוד מהם בעין חשדנית מהי תרבות דיור אידיאלית. במטרה זה יש מאטודות להשכרת שירות ניהול בתים, כיוון שצריך לשמור על הוצאה פיננסית נמוכה יחסית לתקופה שלנו בתקופה האחרונה.

נכתב על ידי האיש הפטיש , 24/1/2011 11:15  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטהבלוג משוייך לקטגוריות: פילוסופיית חיים , תחביבים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות להאיש הפטיש אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על האיש הפטיש ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ