לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

זכויות הגבר בישראל


מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

כינוי: 

בן: 41פרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוקטובר 2009    >>
אבגדהוש
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
הוסף מסר

10/2009

כבוד השופטת, את לא אלוהים!


מי שרוצה להבין ולקבל המחשה אמיתית לשנאת גברים מהי - חייב לקרוא את הכתבה המזעזעת הזו אודות השופטת לענייני משפחה רבקה מקייס שעשרות רבות של גברים מתלוננים נגדה שהיא משוחדת נגד גברים, מצדדת בנשים, נוקטת ביד קשה (בלשון המעטה) ואף מאפשרת לשומרי בית המשפט להכניס מכות רצח לגברים חפים מפשע, רק בגלל היותם גברים:

 

"קבוצת נפגעי מֶקָייס" כבר מונה כמה עשרות חברים. יוסי צייג, מהנדס אלקטרוניקה בן 46, לשעבר קצין ביחידת מודיעין, טוען כי "מדובר בשופטת אשר מפרה כל סדרי חוק אפשריים". צָייג אינו לבד. העדויות שיוצגו להלן, יציגו לכאורה תמונה שיפוטית עגומה.

ע', אב לשתי בנות קטנות, מסכם את עיקר הביקורת: "השופטת רבקה מקייס", הוא אומר, "מפלה גברים לרעה באופן קיצוני, עוברת על סדרי דין ברורים, מונעת זכות טיעון, חוטאת בייעוץ שופטת לבא-כוח האישה בעת משפט, באי מסירת פרטים מדויקים בקורות חייה, בשימוש בלתי סביר בשמירה על תנועות הגברים בעת דיונים. היא הציגה, לכאורה, פרוטוקולים בעייתיים, צווי הגנה מגמתיים, הרחקת אבות מילדיהם באופן חסר תקדים בישראל, וכן עשתה שימוש מופרז ובלתי אחראי בתשתית "מרכז קשר" כתנאי לפגישה בין אב לילדיו".

 

חשוב להבין ולזכור שמדובר בפמיניסטית קיצונית שעבדה שנים רבות בארגוני נשים, נתון "שולי" שהיא הסתירה בקורות חייה כשהגישה את מועמדותה לתפקיד בבית המשפט לענייני משפחה. לכן היא תמיד אוטומטית בעד נשים ועושה דברים שאסור לה לעשות כמו לתת עצות לנשים :

 

אחת העדויות החמורות ביותר בדבר התנהלותה של השופטת מקייס, טמונה בטענה כי היא ממליצה, לכאורה, על דרכי פעולה משפטיים לבא-כוחה של האישה במהלך הדיון. "הגעתי להסדר עם אשתי", מספר לנו א', אחד המתלוננים, הפוחד לחשוף את שמו המלא. "הכל היה כבר מוכן לחתימה. המזונות עמדו על 4,000 שקלים. הגענו עם עורך דין. הילד הקטן נשאר עם האישה, הגדול - איתי. כשהגענו לבית המשפט, מקייס צריכה הייתה לחתום על ההסכם. לפתע, היא שואלת את אשתי לשעבר: "תגידי, את מרוצה מההסכם?". אשתי השיבה לה בחיוב. מקייס הגיבה מייד ושאלה את אשתי: "את לא חושבת שראוי להוסיף עוד 1,000 ש"ח עבור הילד הגדול שנשאר אצל האב, ואשר יבוא לבקר אצלך מדי פעם?". האישה, כך לטענת המתלונן, השיבה כי היא סבורה שההסכם "בסדר". לדבריו, "לא עברו כמה דקות ואשתי לשעבר השתכנעה מדברי השופטת, והתעקשה לשנות את הסכם החלוקה. בגלל זה, נגררנו עוד שנים ארוכות לדיונים. היא התערבה באופן בוטה וייעצה לאישה כיצד לפעול".

 

המקרה הקשה ביותר או אחד הקשים ביותר הוא של רופא בכיר שקיבל מכות רצח משומרים בבית המשפט, רק משום שהעז להרים את ידו כדי לבקש מהשופטת אישור לדבר, לאחר שאשתו לשעבר דיברה באופן חופשי. בתגובה המאבטח (שהשופטת מקייס מצמידה באופן שיטתי לגברים) התנפל עליו והכניס לו מכות רצח. גם לאחר שאותו מאבטח פרא אדם, שאותה שופטת שיסעה ברופא, הוציא אותו אל מחוץ לאולמה של השופטת, הוא המשיך להתעלל בו, להכותו ולמנוע ממנו לקחת תרופות שהוא לוקח לאחר התקף לב שעבר, עד כדי שנאלצו להזמין לבית המשפט ניידת טיפול נמרץ, וגם זה בקושי רב, שהצילו את חייו בנס!!! אני מאחל לאותו מאבטח צמא-דם שאישה תגיד נגדו תלונת כזב על אונס ו/או אלימות ואז אולי יבין על בשרו מה עובר על גברים חפים מפשע במדינת ישראל.

 

הנה לפניכם הסיפור המלא כפי שפורסם ע"י אירית מרק בעיתון קול הכפר. חשוב מאוד שתקראו כדי שתבינו ששנאת גברים זה לא סתם דעות - מדובר בשנאה רצחנית, גזענית ומסוכנת ביותר שכל המערכת וכל הממסד בישראל נגועים בה:

 

תביעת ענק הוגשה נגד שני מאבטחים בבית המשפט לענייני משפחה בכפר סבא

אירית מרק 25.11.2007

רופא בכיר מאזור השרון הגיש תביעת ענק בסך שבעה מיליון שקלים כנגד שני מאבטחים, המועסקים בבית המשפט בכפר סבא, בטענה כי הפעילו נגדו אלימות ברוטאלית קשה, רמסו את כבודו עד עפר וגרמו לו לנכות פיזית ונפשית לצמיתות

 

בלתי נתפס: איך הפך דיון משפטי רגיל על משמורת ילדה קטינה אותו ניהלו בני זוג גרושים, לתקרית טראומטית ואלימה ביותר בבית המשפט לענייני משפחה שגדעה לצמיתות את מהלך חייו התקין של רופא פלסטיקאי מכובד שהפך משם דבר לשבר כלי נכה לצמיתות.

 

בכתב התביעה שהוגשה ע”י עו”ד דוד שרים המייצג את התובע, נטען כי שני המאבטחים תקפו באלימות פיזית את הרופא, ללא כל סיבה, וגרמו לו לנזקים גופניים ונפשיים קשים. יצוין כי התביעה הוגשה גם נגד הנהלת בית המשפט ומשרד המשפטים.
התובע, בן 52, רופא בעל מספר מומחיות רפואיות, סובל כיום מנזק רפואי ונפשי קשה כתוצאה מתקיפת המאבטחים.

רקע: התובע, אב לשלושה ילדים, ניהל הליך משפטי לצורך קביעת משמורת על בתו הקטינה, במסגרת הליך גירושין שהוא מנהל מול אשתו. ההליך המשפטי נוהל במשך כשנתיים בפני השופטת רבקה מקייס בבית המשפט לענייני משפחה בכפר סבא.


במהלך ההתנהלות המשפטית, הגיע התובע לשני דיונים רצופים שהתקיימו בלשכת השופטת רבקה מקייס בחודש אוגוסט 2006.


על פי כתב התביעה, מרגע תחילת הדיון, נצמד אחד המאבטחים לתובע כעומד על המשמר וסירב להתרחק ממנו.
התובע ועורך דינו יעקב גנים, שייצג אותו באותו מעמד, ביקשו כי המאבטח ייצא. בסיכומו של דבר יצא המאבטח מהאולם והדיון הראשון הסתיים ללא בעיה מיוחדת.
לאחר הפסקה, עברו הצדדים והשופטת מקייס לאולם אחר, והחל דיון בעניין המשמורת. גם הפעם הגיע לאולם מאבטח, אך הפעם, בקשותיו של התובע ועורך דינו להוצאתו לא זכו להתייחסות והוא נותר באולם.


במהלך הדיון נכח באולם המאבטח שנצמד לתובע ללא כל סיבה לאורך כל הדיון שנמשך למעלה משעה. התובע מציין בתביעה כי ישב במקומו לאורך כל הדיון, לא קם, לא התפרץ ולא יצר כל פרובוקציה.


לקראת סיום הדיון, לאחר שאשתו לשעבר של התובע סיימה לדבר, ביקש התובע גם הוא את רשות הדיבור. המאבטח ביקש להסות את התובע ואחז בחוזקה בידו, תוך שהוא מורה לו בתקיפות לחדול מהרמת היד. לטענת התובע, השופטת מקייס שהייתה עדה למתרחש לא מצאה לנכון להתערב.
גם התובע וגם עו”ד גנים, ביקשו מהמאבטח לשחרר את אחיזתו, אך האחרון התעלם מבקשותיהם החוזרות ונשנות והגיב לאמירותיו של עורך דין גנים בסגנון: ”אל תתערב או שאעשה לך את אותו הדבר”.


מתוך כתב התביעה:” התובע לא נהג באלימות, לא סיכן בהתנהגותו אף אחד, ולכל אורך הדיון, התנהג למופת, לא התחצף ולא יצר כל סיכון ואפילו לא מראית עין, או פוטנציאל של סיכון לעצמו או לזולתו. בשלב מסוים, בתגובה לבקשות החוזרות ונשנות של התובע ושל עו”ד גנים לשחרר את התובע מהאחיזה, התנפל המאבטח על התובע, והוציא אותו תוך שימוש בכוח רב מאולם בית המשפט, וזאת עדיין מבלי שבית המשפט התערב בנעשה בכל דרך שהיא”.

פונה לבית חולים

המשך השתלשלות העניינים כפי שהיא מתוארת בכתב התביעה, אף הלכה והחריפה בהמשך: לאחר שהוצא מאולמה של השופטת מקייס, דחף המאבטח את התובע בכוח, והורה לו לשבת על ספסל סמוך, תוך שהודיע לו ‘אתה מעוכב’. התובע, יהודי צרפתי, שאינו מבין עברית, לא הבין את משמעות דבריו של המאבטח ותוך שהוא חש כאבים בחזה, ביקש באנגלית מהמאבטח לאפשר לו להוציא בקבוק מים מתיקו האישי וכן את תרופותיו, תוך שהוא מציין בפניו כי עבר התקף לב באותו בית משפט עצמו חודשיים קודם לכן.


המאבטח התעלם מבקשותיו והמשיך להפעיל אלימות פיזית כלפי הנתבע. כשניסה לקום על מנת לשתות ולקחת תרופות שיקלו על מצבו, התנפל עליו המאבטח באגרסיביות, תוך הפעלת כוח רב ומתן מכות קשות בכל חלקי גופו של התובע. בהמשך, הפיל המאבטח את הרופא על הרצפה, ישב על גבו, חנק אותו בתנועת ג’ודו והתובע שראה שחור בעיניים, כהגדרתו, הרגיש שהוא עומד להתעלף.
מתוך כתב התביעה: ”התובע היה מופתע ומושפל מההתרחשות, מההשפלה, מהאירוע הבלתי צפוי ומהאלימות שהופעלה כלפיו ללא כל הצדקה, כאשר כל ההתרחשות היא בשפה עברית שאין הוא שולט בה. התובע חש כאילו רוצים לרוצחו נפש”.


”בשלב זה הצטרף אל המאבטח, מאבטח נוסף שבא לעזרתו של חברו וביחד הכו את התובע, תוך שהוא שרוע על הרצפה, וראשו מוטח ברצפה. בהמשך, החליט אחד המאבטחים אף לאזוק את ידיו של התובע.


”לאחר שהופעלה כלפיו האלימות המשיכו שני המאבטחים, להכות את התובע בכל חלקי גופו, והמאבטח הראשון אף הוסיף להטיח את ראשו של התובע ברצפה, כשהוא רוכב על גבו. בנוסף לפת את צווארו באופן שמנע ממנו לנשום בחופשיות.


”התובע שחש כאבים בחזה, ביקש כי יוזמן אמבולנס וחזר ואמר באנגלית ‘יש לי התקף לב’. המאבטחים התעלמו ובתגובה ענו לו (על פי תמליל ההקלטה המצורף לתביעה) : ”אני מציע לך להפסיק לצעוק”, ולאחר מכן: ”טוב, בוא נעיף אותו החוצה” ולאחר מכן: ”בוא נעצור אותו”.
”בשלב זה חש עו”ד גנים לעזרת התובע, אך המאבטח איים עליו כי יגיש נגדו תלונה אם יוסיף להתערב, תוך שהוא מציין כי עורך הדין מפריע לביצוע מעצר.


”כאשר הגיע אמבולנס, סירב המאבטח להסכים לפינויו של התובע לבית החולים או לשחררו מהאזיקים. עו”ד גנים ניהל מספר ניסיונות שכנוע, כולל שיחה עם מנהלו הישיר של המאבטח ורק לאחר שכנועים רבים הסכים המאבטח כי התובע יפונה לבית החולים ‘מאיר’, אך התבצר בעמדתו וסירב להוראותיו של רופא הנט”נ להתיר את האזיקים מהתובע. רק לאחר שהשוטרים ורופא הנט”נ הורו למאבטחים להסיר את האזיקים, הם הוסרו”.


זמן מה לאחר מכן הגיש התובע תלונה על תקיפה ואיומים במשטרת כפר-סבא. יצוין כי מאז האירוע, בשל הטראומה שחווה, הוא אינו מסוגל להגיע לכפר סבא, כל שכן לאולם בית המשפט.
בבדיקות שעבר אצל רופא המשפחה נתגלו ערכים גבוהים ומסוכנים של האנזים CPK המעידים על עוצמת החבלות שנגרמו לו.

נכות נפשית ופיזית לצמיתות

כתב התביעה מתאר את הנזקים הרבים שנגרמו לתובע, ”כתוצאה מהתקיפה החבלנית שהותקף, מהעוולות שבוצעו כלפיו שלא כדין, המכות והאלימות הקשה שספג, נגרמו לתובע פגיעות גופניות, פגיעות רגשיות והגבלות קשות בתפקוד, בגינם נזקק לעזרה בשכר ולעזרתם של בני המשפחה, ובפרט לעזרת בניו וחברתו, בביצוע פעולות יומיומיות שוטפות ואחרות.


”בעבר היה התובע, גבר דינאמי, נמרץ, עצמאי בפעילות היומיומית השוטפת, חרוץ, בעל אורח חיים אינטנסיבי, אשר דאג לכל צרכיו וצרכי ביתו בעצמו. היה בריא ותפקד בתור אב, רופא ובן זוג למופת. כמו כן יכול היה לנתח במסגרת מקצועו ככירורג אסתטי מפורסם בצרפת ובישראל, וכמי ששמו הולך לפניו כמנתח אסתטי מיומן ומעולה בעל יכולת השתכרות של אלפי יורו בחודש”.
”לפני האירוע התפרנס התובע בכבוד כרופא בעל מספר מומחיות לרבות כירורגיה פלסטית, והיה בעיצומו של משא ומתן על הקמת מרכז רפואי חדיש.


”מאז התקיפה החבלנית, נאלץ התובע, לצאת לחופשת מחלה וכמו כן להפסיק לנתח ולתפקד כרופא, דבר הפוגע קשות בפרנסתו.
בגין הפגיעות בעמוד השדרה הצווארי שנגרמו מהתקיפה החבלנית של הנתבעים, קבע ד”ר גפשטיין לתובע 28% נכות אורטופדית ונוירולוגית לצמיתות. כתוצאה מפגיעות אלה יד שמאלו של התובע לא מתפקדת כנדרש, ולבטח לא כפי הנדרש ממנתח בכירורגיה אסתטית, ולכן נפגעה אנושות יכולתו לבצע ניתוחים ונגדע מטה לחמו ככירורג אסתטי”.


פרופ’ עמיחי לוי, מנהלה בדימוס של המחלקה הסגורה בביה”ח שלוותה, אשר בדק את התובע קבע: ”מדובר באדם שהפך מאיש פעיל, מתפקד, יוזם, חברותי ומעורב, לאדם חרד, מודאג, מפוחד, רגיש, טרוד, עסוק ומוצף בנושאים הטראומטיים, עם פגיעה תפקודית ניכרת ביותר ובחלקה אף קשה במישורים המרכזיים של החיים”.
בנוסף לכל אלה, סובל הרופא התובע מפגיעה נפשית קשה בתחושת אובדן ערך ותסמונת פוסט-טראומטית שבגינה קבע לו פרופ’ לוי 40% נכות לצמיתות, תוך שהוא מייחס לאירועי התקיפה מחצית מכך, דהיינו 20% נכות לצמיתות.
מהנהלת בתי המשפט נמסר בתגובה ”מדובר בתיק תלוי ועומד. טענות הצדדים יתבררו במהלך המשפט”.

 

בנימה אישית הייתי רוצה לשאול שאלה: קודם כל, אני לא משפטן. כולנו הרי יודעים מה אומרים על עורכי דין (וסליחה מראש על ההכללות): גנבים, מניפולטורים, שקרנים, תחמנים, רודפי בצע שיתחנפו לכל המשלם וכו'. מעניין איך פתאום כאשר עורך דין הופך לשופט, פתאום הוא נעשה מלאך-קדוש-טהור-צדיק בעל עליונות מוסרית אלוהית, כוח וסמכות בלתי מוגבלים שכל מילותיו הן קודש  קודשי הקודשים.

 

חומר למחשבה.

 

ג'ק

נכתב על ידי , 9/10/2009 11:02   בקטגוריות אלימות, גזענות, חברה, מניפולציות, משפחה, משפט, משפטים, נשים, פגיעה, פמיניזם, פמיניסטיות, שנאה, מגדר, אהבה ויחסים, אקטואליה, מזונות  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט19,756
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , החיים כמשל , אקטואליה ופוליטיקה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לjack_nukem אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על jack_nukem ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ