לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

זכויות הגבר בישראל


מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

כינוי: 

בן: 40פרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    יולי 2009    >>
אבגדהוש
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
הוסף מסר

7/2009

"הגנה עצמית לנשים" - הסתה לאלימות

בעשורים האחרונים עם השתלטות הפמיניזם, המונח "הגנה עצמית" זכה לפרשנות מעוותת, מניפולטיבית ואף חולנית למדיי. בהקשר של הגנה עצמית ונשים, הנחת היסוד היא שנשים מגיבות באלימות רק כתוצאה מתאונה, התעללות ממושכת, חוסר שפיות או לרוב, הגנה עצמית. הפמיניסטיות וכל מי שינק את שטיפות המוח שלהן במשך 30 שנה בעולם המערבי, לא מוכן בכלל להכיר בעובדה שנשים אלימות לא פחות מגברים והן משתמשות באלימות ללא הצדקה, כפי שמראים כיום מחקרים רבים בעולם.

 

התמונה שהבאתי כאן לקוחה מספר הגנה עצמית לילדים. הספר בעצם מלמד ילדות בגיל 8-9 שבעצם בנים באותו הגיל, הם אנסים ותוקפים, ולכן יש להן את הזכות המלאה לבעוט להם באשכים. כך תוך כדי התעלמות מהעובדה שראשית, מדובר בתקיפה מינית חמורה שגורמת לבנים גם נזקים בריאותיים קשים (לעיתים אפילו מוות), פגיעה נוירולוגית חמורה וגם נזקים פסיכולוגיים, כפי שמראה המחקר הבא (שבדרך פלאים "העולם" מהרשת) :

 

December 14, 1995

Health: Boys kicked in the groin probably have low esteem

It is a boy's most private pain the blow between the legs from a punch or a kick. Now such hitting below the belt has been surveyed. And here's the surprise, according to the Journal of the American Medical Association: 40 percent of boys who reported such mishaps say their attackers were girls.

Only 10 percent of the 1,042 boys surveyed admitted to being victims, with most of them in the seventh or eighth grades those puberty-bedeviled years. The study looked at boys aged 10-16.

Researchers found that boys with some physical limitation, such as poor eyesight or asthma, are most likely to be targeted.

"It's kind of a dominance thing," said Dr. John Dorsey, a prominent Birmingham pediatrician affiliated with Beaumont Hospital, Royal Oak. "They'll do it to youngsters who don't have much self-esteem."

Because of nerve connections, the pain shoots up and is felt in the abdomen almost as if one has been kicked inside the body, the physician said.

The good news is that groin shots are almost never cause for worry. In some quarter-million office visits over 40 years of practice, Dorsey could not recall a single visit devoted to a genital injury of this type. It's painful and intimidating, he said, but boys always recover.

While the groin kick is a favorite of Hollywood, researchers say it's no laughing matter. It causes physical and emotional injury.

"Because of the intensity of the pain involved in this kind of act, you can imagine how it may give a child a lot of concern," says David Finkelhor, Family Research Laboratory, University of New Hampshire, Durham. "The medical community and educators need to know there may be injuries that need attention and children who need reassurance."

Finkelhor and colleague Janis Wolak phone surveyed 1,042 boys and 958 girls ages 10 to 16 and did a follow-up survey a year later. Findings in today's Journal of the American Medical Association:

Most cases occurred in seventh- and eighth-grades, when children enter puberty and are preoccupied with their genitals.

Boys with a physical limitation, usually eyeglasses or asthma, were three times more likely than other boys to get kicked in the groin.

40% of assaults were by girls who said they were being harassed. The others were usually committed by bullies as pranks or by gangs in fights.

Most boys did not tell an adult about the assault. But 25% were injured. A year later 25% had signs of depression and 12% had post-traumatic stress symptoms.

Says Finkelhor: "When I was growing up, you never hit below the belt. But today it appears in many movies - either as humor, as in Dumb and Dumber, or as a heroic thing where the beleaguered good guy turns the tables on the evil guy."

Kids are probably getting the message that it's "OK to do this either as a joke or to get even with someone," he says.

By Tim Friend, USA TODAY

*****

שנית, שוב אנחנו נתקלים בגישה סקסיסטית-גזענית, שמלמדת נשים מגיל צעיר לראות בגברים אויב, אנסים ותוקפים אלימים מלידה.

שלישית וחמור מכל, התעלמות מוחלטת מהעובדה שגם בנות אלימות לא פחות מבנים, לעיתים אף יותר כפי שמראה המחקר הזה.

 

נתקלתי גם בשיא החוצפה, כאשר מישהו כתב לי בפורום כלשהו שבעצם "מגיע לילד לחטוף בביצים כאשר הוא מציק לבנות". הוא ואנשים נוספים שמיהרו לקפוץ לעזרתו, פשוט לא מוכנים להניח בצד את הדיעה הקדומה שלהם שכאשר ילד וילדה רבים, "הילד תמיד אשם" ונפתח נגדי לינץ' מאוד אגריסיבי. הופתעתי מעט כי חשבתי שלפחות כאשר מדובר בחינוך ילדים נגד אלימות, יש גבול לרמת השפל והנבזיות שאפשר לרדת אליה אבל מסתבר שטעיתי וקיבלתי שוב המחשה עצומה שהדיעות הקדומות והקנאות המיגדרית קיימת אפילו כשמדובר בילדים ובזמן שמבחינה פיזית, בנים בנות עד גיל 11-12 זהים לחלוטין מבחינת כוחם הפיזי.

כשסיפרתי שם בפורום על בנה של ידידה שלי מארה"ב, שהותקף באכזריות ע"י ילדה, אותו אחד אוטומטית קפץ לצדד בילדה ולתקוף את הילד! הילדה תמיד נהגה להציק לו ויום אחד היא שברה את תיק האוכל שלה על הגב שלו. בחוצפה, המנהלת עוד דרשה מידידה שלי לקנות לילדה התוקפת תיק אוכל חדש! בפורום כאמור נפתח נגדי לינץ', ועדות זו טבעה בים של השמצות, התקפות והתקפות לא ענייניות נגדי (הסיפור חזר על עצמו גם בפורום בחו"ל וגם בישראל).

מגיל צעיר מאוד מלמדים בנים ש"אסור להרים יד על בנות" אבל באותו הזמן מעודדים בנות להכות בנים מתי שמתחשק להן ומלמדים אותן שהן תמיד צודקות. הגישה הזאת קיימת, כפי שאסביר בהמשך, במיוחד במערכת החינוך הפמיניסטית מטריארכלית שבה הדמות הנשית היא דומיננטית במיוחד.

ילדה שהיא אגרסיבית ואלימה ונוהגת "להרביץ לבנים" ו"ללכת מכות", נתפסת לפי הפמיניסטיות כגיבורה, מורדת אמיצה ו"טומבוי". הדבר היחיד שיכול להפריע לה, אם בכלל, זאת העובדה שקשה לה למצוא עוד בנות שהן "טומבוי" ("מתנהגות כמו בנים") לכן הן מעדיפות לשחק רוב הזמן עם בנים. לא משנה מה ילד יעשה, הוא תמיד נמצא בפיקוח ומעקב, וכל פעולה שיעשה או רק ייחשד בה, יכולה לגרום לו לשלם מחיר כבד ביותר ואפילו להרוס את חייו.

מעדויות ששמעתי, יש מקרים רבים של אלימות בהם נערה תוקפת נער, הוא מנסה להתגונן, ונענש בחומרה ע"י המערכת, כולל תלונות במשטרה והשלכתו מביה"ס. לילדה מותר להציק לילד, מותר לה להכות אותו, לקלל ולפגוע, אבל כל תגובת הגנה ממנה יכולה להוביל לתוצאות קשות מאוד כמו חרם חברתי ואלימות קשה מצד כל הילדים שיתגייסו לעזור לילדה, כי זה מה שהם לומדים כל הזמן מתרבות הקולנוע שבה יש גם אלימות מאוד קיצונית ותיאור מאוד גרפי של אלימות ורצח של מאות ואלפי גברים רק כדי להציל אישה אחת. ילדים גדלים בתרבות של סגידה לנשים, אפילו במחיר החרפת האלימות ועובדה שבמיוחד כמה שהפמיניסטיות הצליחו לצבור כוח ושליטה, ומספר הגברים במערכת החינוך רק ירד עם השנים, כך רמת האלימות בין בני נוער רק החמירה והיא כיום הגיעה לשיאים חדשים, במיוחד בישראל.

המסר שילדים מקבלים הוא שאלימות, קיצונית ככל שתהיה, היא בסדר גמור כל עוד היא לא מופנית כלפי בנות והיא עוד יותר טובה וחיובית, כאשר היא באה לשרת בנות, כמו במקרים של בריונים "ערסים" שמתגייסים "להכניס" מכות רצח לנערים, מיד כשנערות מסמנות להם.

המונח "הגנה עצמית" זכה לפרשנות חולנית בגלל הפמיניזם, כפי שהסביר וורן פראל, שבעבר לא היה אפשרי להגדיר רצח מתוכנן מראש כ"הגנה עצמית". אישה יכולה לרצוח את בעלה בשנתו, ולטעון להגנה עצמית ומבחינת הפמיניסטיות זה "הוגן, צודק והגיוני" בדיוק כמו לאפשר לאישה לבעוט באשכיו של גבר ולקרוא לזה "קרב הוגן". למה? כי מבחינתן, אישה היא חלשה (כשנוח לה) ולכן כדי "לפצות" על החולשה שלה מול הגבר, מותר לה "לפגוע מתחת לחגורה".

שימו לב שאישה תכה אפילו ילד, ותטען ל"מעשה של הגנה עצמית"(!),  כמו בדוגמא הזאת:

"תחילתה של הפרשה ביום שלישי שעבר. מנהל חדר המיון בבית החולים אסף הרופא הודיע למשטרת רמלה, כי לבית החולים הובהל ילד בן 12, כשהוא חבול בכל חלקי גופו. הילד סיפר לרופאים כי מורתו ומנהל בית הספר היכו אותו. במקביל, הגיעה המורה לתחנת המשטרה ודיווחה על תלמיד שהתפרע בכיתתה ולפיכך נאלצה להגן על עצמה והשתמשה בכוח רב נגדו. "

אין לי בעיה באופן כללי עם אנשים שלומדים הגנה עצמית, הבעיה היא מה בדיוק הם עושים עם זה. בהחלט יש אנשים, גברים ונשים, שמנצלים זאת לרעה. במקרים רבים של גברים שמוכים ע"י בנות הזוג שלהם (ויש לא פחות מאשר ההיפך)  הן בפירוש נעזרות בטכניקות ושיטות אלה שלמדו.

 

שיעורי "הגנה עצמית" לנשים ונערות, הם מסיבות הסתה פמיניסטית מהסוג החמור ביותר שמשלב קודם כל, פעילות תעמולה, שטיפות מוח והסתה - מפציצים אותן בנתונים שקריים ומנופחים על אלימות של גברים כלפי נשים, אונס, התעללות, הטרדות מיניות וכו'. לא פלא שבכל פעם שאישה הולכת ברחוב ועובר לידה גבר שהיא לא מכירה, היא מסתכלת עליו בחשדנות, בדומה מאוד לתעמולת ההפחדה שעשו אנטישמים באירופה נגד היהודים.

מכניסים לנשים לראש וגורמים כ"כ הרבה חרדה ופחד מגברים, שהן הופכות לפאראנוידיות. קרו אפילו מקרים שנשים תקפו ברחוב גבר רק מפני שרצה לדעת מה השעה או לבקש הכוונה. אישה בפירוש הולכת ברחוב, כל גבר שהיא רואה, היא חושבת מאיפה להכות בו, היא מוציאה למשל את המפתחות (כפי שסיפרה לי מישהי) כדי לנקר לו את העיניים והיא מסתכלת האם הזווית שבה הרגליים שלו פתוחות כדי לחשב מאיפה כדאי לה לבעוט לו באשכים.

"שוכחים" לציין בפני הנשים בשיעורי הגנה עצמית שיש להן סיכוי הרבה יותר גבוה לחטוף מכות מאישה אחרת, מאשר מגבר. בתיכון למשל אחותי הותקפה באלימות ע"י נערות אחרות. "דווקא הבנים היו הרבה יותר נחמדים מהבנות", כך סיפרה לי.

שנית, זורקים שם הערות סקסיסטיות על "כמה זה קל וכיף להכניס בביצים" ו"כמה זה מצחיק לראות גבר מתפתל מכאבים". אני לא מבין מה מצחיק בלראות גבר ש"חוטף בביצים", האם גם לראות אישה ש"חוטפת בין הרגליים" הופך למחזה משעשע ומצחיק?!?! (התיאור הכי קרוב לדעתי לפגיעה באשכים זו פגיעה בווריד בולט ביד) בבית הספר מדריכות אפילו מכריחות תלמידים ממין זכר לשמש לבנות "שפן ניסויים" שעליו הן יכולות להדגים לבנות כמה קל זה "לפרק לגבר ת'צורה".

האלמנט הזה של "כיף חברתי" ואחוות נשים, הוא לא מקרי או יוצא מהכלל אלא שיטה ידועה מאוד שמדריכות הגנה עצמית ופמיניסטיות שדוחפות ללמד כמה שיותר נשים "הגנה עצמית" מכנות "העלאת המוראל והביטחון העצמי". פמיניסטיות מאמינות, כפי שדיברנו ונדבר על כך רבות, ש"נשים הן לא אלימות" ו"חשוב מאוד ללמד אותן איך בקלות הן יכולות לפרק לגבר את הצורה ולשבור לו את הביצים" (אני לא ממציא כאן שום דבר, זה שבריר אחוז מציטוטים מדוייקים שמצאתי לאחר חקירת הנושא במשך שנים רבות באתרים ואירגונים בנושא הגנה עצמית לנשים ונערות).

אפילו מלמדים אותן איך בנויים האשכים של הגבר, מראים להן ציורים/תמונות של האנאטומיה של האשכים, איך הם בנוים מבפנים וכמה קל וכיף זה למשוך את זה, למחוץ, לגלגל, ללחוץ, לאחוז ולמעוך בכל הכוח וכו'. ממש מלמדים היום נערות בגיל צעיר כיצד להיות סוטות מין מגעילות (ושמעתי על נערות בתיכון שנוהגות להכניס ידיים לאיברי מין של נערים, כך סתם רק "בשביל הכיף"!).

אין פה שום הגיון חוץ מתעמולה מרוכזת של שנאה, הסתה ושטיפות מוח נגד גברים. לנשים מותר כל מה שלגברים אסור.

 

אישה שלמדה הגנה עצמית סיפרה לי שהטכניקה הזאת ("לבעוט בביצים")בכלל לא יעילה מול תוקף אמיתי ונועדה רק ללמד נשים איך להתעלל בגברים חפים מפשע יותר בקלות.

אם לגבר אסור אפילו להעיף מידיה של אישה את הסכין כשהיא מנסה לרצוח אותו, כפי שקרה למישהו שאני מכיר, ועל זה אפשר לעצור דווקא אותו, אין בכלל מה לדבר על לבעוט לאישה בין הרגליים. תארו לכם (דוגמא דמיונית כמובן) שבאיזה פלנטה מרוחקת ילמדו גברים איך לחתוך לאישה את הלשון כשהיא משקרת ומעלילה נגדו (גם זה אגב מאוד קל, בדיוק כמו "להכניס בביצים"). אתם לא רוצים אפילו לחשוב על זה. קראתי במקום כלשהו שגם לאישה, קיימת נקודה מאוד רגישה בין הרגליים שפגיעה בה יכולה לגרום לכאב קיצוני אדיר, ממש כמו פגיעה באשכים של גבר. אבל זה כמובן נחשב מידע רפואי סודי ומסווג ביותר.

המצב הוא מאוד קשה כי נשים, בעידוד הפמיניזם, רואות בכל גבר זר כאויב ומטרה פוטנציאלית ל"בעיטה באשכיו". מבחינתן כל דבר יכול להתפרש כ"הטרדה" והן אכן מגיבות באלימות, לרוב מדובר בסטירות אבל כנראה הטרנד כיום הוא "בעיטה בביצים" והמון נשים ונערות מספרות בגאווה באתרים שונים באינטרנט על ה"תחביב" הזה שלהן לבעוט לבנים/גברים בביצים "בשביל הכיף" וכמה זה מהנה ומענג אותן וכמה תחושת כוח מוחלט זה מעניק להן.

להסתכל על אישה, לפלוט לעברה מילה או להיתקל בה בטעות בתוך אוטובוס מלא עד אפס מקום - כל אלה נחשבים מבחינת הפמיניסטיות כהטרדות מיניות שמצדיקות תגובות אלימות מצד הנשים. מותר לאישה לבעוט בגבר באשכים כי "היא מרגישה שהוא מטריד אותה" ובכך מותר לה למעשה לגרום לו נזקים בריאותיים קשים מניתוח כריתת אשכים, עקרות ובמקרים קיצוניים אפילו מוות.  אח"כ, אם הוא נשאר בחיים, היא גם תתלונן עליו במשטרה ותביא למעצרו האוטומטי בטענה ש"הטריד אותה", כפי שנפרט בהמשך.

ג'ק

נכתב על ידי , 28/7/2009 13:28   בקטגוריות בית ספר, אקטואליה, ביקורת  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   2 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט19,470
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , החיים כמשל , אקטואליה ופוליטיקה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לjack_nukem אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על jack_nukem ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ