לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

מלחמת הבורקס - סיפור בהמשכים


הסיפור לא קשור לאוכל אע"פ השם הדבילי שלו (אני מודה) אז כדאי לכם לקרוא אותו, שנה וחצי של כתיבה :)

Avatarכינוי:  כותב הסיפור - מלחמת הבורקס

בן: 23פרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    ספטמבר 2018    >>
אבגדהוש
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

9/2018

מלחמת הבורקס - עונה 4 - פרק 95


מתוך הפרק הקודם:


- בתוך האוטו בן שושן לא מבין מה קורה לאבי


- תמר בוכה וזאב מחבק אותה


- איציק פוגש את החבר'ה ומנסה לזהות אותם


- בן שושן מכניס את זאב לבגאז של הרכב


פרק 95:


בן שושן נכנס לחדר של אמנון ואומר לתמר: "תקשיבי אני חייב לדבר איתך" תמר: "מה קרה?" בן שושן: "זה בקשר לזאב" תמר: "מה איתו?" בן שושן: "מה הוא מכר לך?" תמר: "שהוא לא קשור למה שאח שלו עשה ושהוא הסתכסך איתו ושהוא רוצה שנחזור להיות חבורה אנחנו ואמנון אם יתעורר" בן שושן: "אל תאמיני לקשקוש הזה" תמר: "מה?" בן שושן: "הוא ניסה לחטוף ולהרוג אותי.." תמר: "מההה??" בן שושן: "הוא מתכנן את הנקמה שמנשה וורסנו לא הצליחו להוציא לפועל, הוא מנסה לעשות אותה בעצמו" תמר: "אני לא מאמינה!" בן שושן: "יותר מזה רוצה לשמוע?" תמר: "יותר מזה??" בן שושן: "כן כן יותר מזה.. אבי עובד איתו, ואיציק מתנהג מוזר כאילו הוא לא זוכר כלום" תמר: "פאק.. זה החומר" בן שושן: "איזה חומר?" תמר: "מה שבבני נתן לי ולאמנון, מה שהם נתנו לרפאל בשביל שידרוס את איציק.. זה חומר מיוחד שברגע שמזריקים אותו לבן אדם הוא יעשה כל מה שתגיד לו ואפילו יעבוד אצלך, גם אם זה נוגד את כל העקרונות שלו" בן שושן: "פאק.. זה גם מה שהוא עשה לרפי?" תמר: "לא.. רפי היה זבל מניאק בוגדני מטבעו" בן שושן: "עכשיו אני רגוע" אמנון מציץ עליהם ואומר בלב: "פאק"


במחסן אבי קושר את כולם אחד לשני, איציק: "אתה עשית לי את זה הא? אתה טשטשת אותי וגרמת לי לחשוב שאני חולם?" אבי: "סתום את הפה אמרתי!" שמעון: "עזוב איציק אתה כבר יודע שהחרא הזה רגיל למכור את החברים שלו" אבי "וואלה טוב שאתה מזכיר את זה שאיתך יש לי חשבון בנפרד יחתיכת זבל, רק על שאולי ודנה מגיע לך שאני אדפוק לך כדור בראש" שמעון: "אז אתה יודע מה? בוא נפתח את זה, אם לא היית דוחף את האף שלך לנושא הזה אולי הם היו בחיים היום, אמרתי לך שאני אפתור את זה בעצמי ובכל זאת התערבת ואז הם קמו בסערה ועזבו, ואולי.." אבי דופק בו כדור בבטן באמצע המשפט והוא מאבד את ההכרה, מיכל ומרינה צורחות "לאאאאא!!" ואבי צורח: "סתמו כולכם!!" מרינה: "ומה אני? אני לא עשיתי לך כלום למה אתה מחזיק אותי כאן?" אבי "את רוצה להצטרף אליו? אז תסתמי את הפה!" איציק: "חכה אתה תשלם על זה, סמוך עליי אתה מכיר אותי מהגן אני תמיד עומד במילה שלי"


זאב מתעורר בתוך הבגאז ואומר לעצמו: "בן זונה הבן שושן הזה.. הוא יראה אצלי" ומצליח להשתחל למושבים של הרכב, הוא מוצא פטיש באוטו, שובר את החלון ויוצא החוצה, הוא מוודא שהאקדח שלו בכיס ומתקדם לכיוון הבי"ח.


אבי "אתה איציק, היית הראשון למות בתכנית אבל יש לך מזל שחבר שלך שמעון לא שומר על הפה" איציק מצליח להשתחרר וקופץ על אבי, הם הולכים מכות ואיציק מפיל אותו וחונק אותו, אחר כך הוא קם ממנו ובועט בו ברצף, אבי צורח מכאבים, מיכל צועקת לו: "תהרוג את הבן זונה
הזה!" אבי מאבד את ההכרה ואיציק ממשיך לבעוט בו ומפסיק. הוא תופס את הלסת שלו ונותן בה אגרוף, אבי מדמם ואיציק אומר לו: "זה בשביל ג'ני אם כבר אנחנו בענייני חשבונות אישיים" מיכל: "אז אתה זוכר הכל??" איציק משחרר את החבר'ה ואומר: "במעורפל אבל את הנושא הזה אני לא יכול לשכוח" שמעון נופל על הרצפה, מיכל: "מה נעשה איתו?" איציק: "צריך לטפל בו, זה חבר שלנו לא? תזמינו אמבולנס אני בינתיים אקשור את הסירחון (אבי)"


בחדר של אמנון תמר אומרת לבן שושן: "אני רעבה.. בוא נרד לאכול משהו" בן שושן: "כן גם אני.. יאללה בואי" והם יוצאים מהחדר, אחרי שהם יוצאים זאב נכנס לשם בריצה ושואל את אמנון: "איפה הם??" אמנון: "הם הלכו למטה לאכול, חכה!" זאב: "מה קרה?" אמנון: "הם יודעים עליך הכל בן שושן סיפר לה, הם חמים עליך עכשיו" זאב: "מה אתה דואג? להזכיר לך שביני ובין חיים אני הגדול? אני קצת יותר חכם ממנו" והוא יוצא משם. זאב יושב בחדר המתנה ורואה צוות טיפול נמרץ מוביל את שמעון ואיתו הולכים מיכל, מרינה ואיציק, איציק קולט את זאב ובא אליו: "מה אתה עושה פה זאב?" זאב: "באתי לבקר חבר מה אתה עושה פה?" איציק: "ירו בחבר שלי, אתה לא מבין איזה סרט" זאב: "מה קרה?" איציק: "אני אספר לך אחרי זה" והוא הולך משם, זאב צורח: "כוסעמק!! המטומטם הזה" הוא מתקשר לאבי, זה קשור ולא מצליח לענות.


זאב נכנס לחדר של אמנון ואומר לו: "אני חייב אותך אני לבד" אמנון: "מה קרה?" זאב: "אבי ברח לי, כל החבר'ה פה המזל שלי זה שאיציק עוד חושב שאני חבר שלו אבל גם הוא הסתכל עליי במבט נגוע, אני חייב שתחזור לפעילות" אמנון קם ואומר לו: "מה שאתה צריך בוס" זאב: "בוא איתי" אמנון וזאב מתקדמים לכיוון הקפיטריה עם אקדחים, בן שושן יושב עם תמר ורואה אותם, הוא אומר לה: "פאק תראי!" תמר: "אמנון!!" הם מתקדמים אליהם בריצה, זאב תופס את תמר ואמנון את בן שושן, אמנון צורח: "תוריד ממנה את הידיים או שאני גומר אותו!!" זאב: "תגמור את בן שושן אתה מאיים על זונה בזין?" אמנון יורה לבן שושן בבטן, תמר צורחת: "לאאאאאא!!!" ובן שושן נופל על הרצפה מלא בדם. תמר: "אמנון! איך אתה יכול??" אמנון: "סתמי ת'פה!"


מתוך הפרק הבא:


- אמנון נוסע עם זאב ברכב, מושך את בלם היד וחונק אותו


- בחדר ניתוח בן שושן מאבד דופק ומגיע ל-0


- אמנון נכנס למחסן ורואה את אבי קשור


- זאב מוציא מסור דיסק מתחת לכרית בתא מעצר והוא ואבי צוחקים


נכתב על ידי כותב הסיפור - מלחמת הבורקס , 16/9/2018 20:30  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מלחמת הבורקס - עונה 4 - פרק 94


מתוך הפרק הקודם:

 

- תמר מדברת אל אמנון הצמח שיתעורר

 

- בפתח הבית של איציק הוא אומר לבן שושן שהוא מוכר לו

 

- בן שושן קשור בבגאז וזאב מכה בו עם אלת בייסבול ומעלף אותו

 

- זאב מחבק את תמר ואחרי כמה דקות היא שולפת עליו אקדח

 

פרק 94:

 

בן שושן נמצא קשור במושב האחורי של הרכב מנסה להתאושש מהבעיטה ורואה מולו את אבי, זה אומר לו: "שלום מלשין"     בן שושן: "אבי?? מה קורה לך מה עובר עליך?" אבי: "סתום תפה.. ניסית לחשוף את זאב, אבל לא תצליח" בן שושן: "זאב? זה השם שלו?" אבי: "כן.. זאב" בן שושן: "ואתה ביחד עם הנבלה הזה.. הייתי צריך לנחש, חברים שלך יודעים שאתה פושע פוטנציאלי?" אבי: "הם יידעו אל תדאג" בן שושן: "ומה קרה לאיציק?     פתאום הוא לא מזהה אותי כולו מטושטש.." אבי: "יותר מדי שאלות.. אל תכריח אותי לעלף אותך שוב" בן שושן: "הבנתי אותך.."

 

זאב: "תראי, נורא כואב לי על אחיך, היינו חברים טובים באמת.. אבל אני לא ידעתי מזה" תמר: "מה זאת אומרת לא ידעת?"     זאב: "לפני 8 שנים טסתי לחול ובדיוק הסתכסכתי עם חיים.. אז ניתקתי קשר עם כולם, אפילו לא ידעתי שהוא מת, היום החלטתי לחזור לארץ וגיליתי שהכל התהפך פה כשלא הייתי, אפילו שריף שהיה חבר ילדות שלנו מת ולא ידעתי, הייתי בשוק" תמר: "כן האח החמוד שלך רצח אותו" זאב: "מה שאני רוצה להגיד לך זה שאני פה בשבילך במאה אחוז, אני איתכם בטוב וברע, זהו אנחנו נחזור להיות חבורה מי שנשאר" תמר: "מי נשאר? אמנון צמח.. המוח שלו מת, החברים של אח שלך צלבו אותו" והיא בוכה ונשענת עליו, הוא מחבק אותה.

 

איציק נכנס לתוך המחסן של ורסנו ואומר: "יש פה מישהו?" בחדר אחר מיכל מחייכת: "זה איציק, זה הקול שלו!" והיא רוצה לקום, מרינה: "לא! תישארי קשורה.. ראית מה היה עם אבי אי אפשר לסמוך על אף אחד" איציק נכנס ורואה את החבר'ה קשורים, מיכל מחייכת: "איציק! אתה פה!" איציק: "פאק, אתם ממש מוכרים לי.." שמעון: "אתה באמת לא מזהה?? זה אנחנו!" מרינה: "איציק אתה בסדר??     הוא עשה לך משהו הנבלה הזה אבי?"     איציק:         "לא.. מי זה אבי?"     מיכל: "אתה איבדת את הזיכרון?? זאת אני מיכל שלך!" איציק:       "מיכל??? זאת את??"


אבי: "נו כמה זמן לוקח לדיביל הזה??" בן שושן: "זה לא יילך לכם חבל לכם על הזמן" אבי: "מישהו שאל אותך?"


זאב נכנס לחדר של אמנון, זה פוקח עין אחת ואומר לו: "איפה היא?" זאב: "בחוץ בוכה עליך כמו ילדה בת 15" אמנון: "כן כאילו אני מת חח אבל אתה יכול להיות רגוע מבחינתה ומבחינת בן שושן  העניין נגמר.. מה נשאר לנו?" זאב: "אז ככה, איציק איתנו.. אבי איתנו, החבר'ה האחרים קשורים אצל ורסנו במחסן" אמנון: "מה עם בן שושן?" זאב: "אצל אבי באוטו" אמנון: "מה אתה הולך לעשות איתו?" זאב: "אני יחליט עוד מעט מקסימום נזרוק אותו גם במחסן נעשה רצח מרוכז" אמנון: "דיר באלק אם אתה נוגע באחותי, תיזהר על החיים שלך, שלא תגמור כמו אח שלך" זאב: "מה אתה חושב?" תמר: "זאב עם מי אתה מדבר?" הם קולטים שהיא בפנים ואמנון מיד "מתעלף שוב" זאב: "דיברתי אליו קצת, זה טוב לבן אדם בקומה שמדברים אליו.." תמר: "נכון.."


במחסן מיכל קמה וצועקת: "איציק!!!" והיא רצה לחבק אותו: "אני כלכך מאושרת שאתה חי!" איציק: "אני שמח שאת חיה!" מיכל: "למה שאנחנו לא נחיה?" איציק: "כי זאב אמר לי בהתחלה שאת לא חיה ואז שאת כן חיה.." מיכל: "מי זה זאב?" איציק: "חבר שלי.. והיה גם שלך לא?" מיכל: "לא נראה לי.. איציק הכל בסדר?" שמעון לוחש למרינה: "נראה לי שזה לא הוא" מרינה: "כמו שהיה בכיתה ה?" שמעון: "יש מצב" מרינה: "איפה ג'ני עם האינטואיציות שלה שתגיד לנו אם זה הוא או לא.." איציק: "זה אני, כן זה אני.. אבל יש לי בלאק אאוט רציני ואין לי מושג מה קורה פה, יש את זאב מצד אחד ויש את החלום שלי מצד שני ואתם מופיעים פה" מרינה: "רגע רגע איזה חלום?" איציק: "עליכם!"


זאב נכנס לאוטו ואומר לאבי: "לך למחסן אני אסיים איתו פה עכשיו" אבי: "אין בעיה" והוא יוצא משם, בן שושן: "מה.. מה הלוז?" זאב: "זהו התפקיד שלך נגמר גבר" בן שושן: "אז אתה משחרר אותי?" זאב: "האמת שאני הולך להרוג אותך, צריך להתחיל לתקתק עניינים" בן שושן: "אז למה בתוך האוטו? בוא כמו גבר בחוץ" זאב צוחק ואומר לו: "אתה יודע מה? יאללה בוא" הוא משחרר את בן שושן והם יוצאים החוצה, בן שושן נותן לו בוקס בפנים והם מתחילים ללכת מכות.


איציק: "אז זה לא היה חלום???" שמעון: "כלום!! כל מה שתיארת באמת קרה!!" איציק: "ואבי חטף אתכם הנה??" מרינה: "כן!!" מיכל: "ומי זה הזאב הזה??" אבי נכנס ורואה את כולם, הוא בשוק, איציק: "אתה?? אתה עשית לי את זה??" אבי שולף אקדח ואומר להם: "סתמו תפה כולכם!" בן שושן מצמיד את זאב לרכב ונותן לו אגרופים עד שהוא מאבד את ההכרה, הוא מכניס אותו לבגאז', נועל את הרכב ואומר לעצמו: "כל כלב ביג'י יומו.." הוא עולה למעלה.


מתוך הפרק הבא:

 

- בן שושן מספר לתמר שזאב ניסה להרוג אותו

 

- אבי דופק לשמעון כדור בבטן כשהם קשורים

 

- אמנון אומר לזאב שתמר ובן שושן יודעים הכל

 

- בקפיטריה אמנון מחזיק בבן שושן ויורה בו

 

נכתב על ידי כותב הסיפור - מלחמת הבורקס , 12/9/2018 21:58  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מלחמת הבורקס - עונה 4 - פרק 93


מתוך הפרק הבא:

- זאב אומר לאיציק שיגיע אליו

- שמעון צועק ושואל איפה הם ואיפה אבי

- זאב אומר לאיציק שמיכל בארץ


- מיכל מזהה איפה הם נמצאים


פרק 93:


בבית החולים תמר יושבת על יד אמנון הצמח ומדברת אליו: "אחי הכי, אני מתחננת, בבקשה תתעורר.. בבקשה, אני מתחננת" והוא לא מגיב, בן שושן נכנס גם לחדר, הוא אומר לה: "קשה לי לראות אותו ככה.. כואב הלב, תמר: "אני לא מאמינה על החלאות האלה.. מה הם עשו לו, אני מקווה שהם מתהפכים בקבר שלהם, כולם, גם בבני גם מנשה גם ורסנו וגם רפי יימח שמם וזכרם, הם הרסו לנו את החיים" בן שושן: "הם הרגו יותר מדי, הם קיבלו את שלהם.. כלכך שמחתי לירות את הצרור על מנשה וורסנו, זה היה הרגע הכי מספק בתפקיד שלי" תמר: "אני לא מבינה כמה פסיכופתים אנשים יכולים להיות, כמה אפשר להרוג? והכי עלוב שבבני היה כלכך פחדן שהוא לא היה מסוגל לעשות כלום לבד, להכל הוא שלח אותי ואת אמנון.. ואת מנשה, הידיים שלו היו הכי נקיות מכולם אבל הראש הכי מלוכלך" בן שושן: "תתפלאי, גם בבני התלכלך, הוא זה שהרג את שריף במו ידיו, זה היה הרצח היחיד שהוא ביצע לבד, גילינו את זה מאוחר מדי אבל.. ועד שגילינו את זה הוא כמעט הרג את ג'ני עם האופניים, הוא הרג את אורי, הוא ארגן את הדריסה של איציק וכו וכו.. כל הזמן חשבנו שהמוות שלו היה תאונה עד שאורי התעורר וחשף אותו" תמר: "אתה לא מבין איזה קשה זה שאין לי אפילו על מי לכעוס בגלל המצב כי כולם מתים.. אבל אני כלכך שמחה שהרגת את רפי הבוגד המסריח הזה, איך נפלתי לפח שלו והזבל הזה בכלל ניסה להרוג אותי!" בן שושן: "האמת היא שלא אני הרגתי את רפי.. אבל את מנשה וורסנו כן!" תמר: "אז מי הרג אותו?" בן שושן: "זה איציק, היית צריכה לראות איך הוא דפק בו את הסכין בגולגולת.. וואלה הצגה" תמר: "וואלה? פייטר רציני זה.." בן שושן: "כן, אני חושב לצרף אותו אלינו.. במסגרת השירות הצבאי" תמר: "לך על זה, זה תפור עליו.. נהיה אחלה צוות שלושתנו" בן שושן: "נראה לי אני אלך להציע לו את זה עכשיו" והוא יוצא משם. אמנון פוקח את עיניו בזמן שתמר מסתובבת ויוצאת גם.


בערב בן שושן דופק בדלת של איציק בביתו, הוא פותח עם בגדים חגיגיים ואומר: "אתה?" *פלאשבק* "אני גאה בך גבר! שיחקת אותה, אני אדאג שכולכם תתקבלו לקרבי בלי בעיה, אתם מסיימים את התיכון עכשיו, עליי אתם בקרבי" *היום* בן שושן: "מה קורה גבר?! תן חיבוק"
והם מתחבקים, איציק: "אתה ממש מוכר לי" בן שושן: "לפני כמה ימים היינו ביחד בבית חולים אתה לא זוכר?? וגם הכרנו לפני מתי שעצרתי אותך גם וכו וכו.. כבר שכחת אותי?" איציק בשוק: "הייתי בטוח שזה היה חלום.." בן שושן צוחק: "חלום??
 בונא אתה שיכור חח.." איציק: "מה זאת אומרת? מה קורה פה??" בן שושן: "הכל בסדר?" איציק: "אני מקווה.." בן שושן: "טוב בוא ניכנס רציתי לדבר אית.." זאב מופיע מאחוריו ונותן מכה בצוואר של בן שושן והוא מתעלף. זאב: "הוא שיגע לך את המוח?" איציק: "האמת כן קצת.. טוב אני הולך לפגישה עם מיכל" זאב: "מעולה, אתה יודע איפה זה כן?" איציק: "כן אמרת לי.. בטלפון" והוא הולך.


זאב נוסע ושומע דפיקות מהבגאז', הוא עוצר בצד ופותח אותו והוא רואה את בן שושן שהתעורר קשור שם ומנסה לצאת ולצעוק מבעד לכיסוי פה. זאב לוקח מקל בייסבול מהאוטו ודופק בבן שושן והוא שוב מתעלף וזאב ממשיך בנסיעה, הוא אומר לעצמו: "הוא לא רוצה למות השוטר הזה.."


תמר בחדר המתנה בבית החולים וזאב מגיע אליה ואומר לה: "תמר, כמה טוב לראות אותך שנים!" ומחבק אותה, היא מצידה לא מחזירה חיבוק ואומרת לו: "אתה לא מתבייש? מה נזכרת בנו מה אתה רוצה?" זאב: "וואו מה הקרביות הזאת?" תמר: "באת לבקר את אח שלי או לראות
אם הוא מת? כי אח שלך היה בוחר באפשרות השניה" זאב: "היי אח שלי זה אח שלי אני לא אחראי למעשים שלו אני ואת ואמנון וחיים היינו חברים טובים זה שחיים קצת סטה מהדרך הישרה.." תמר שולפת אקדח ומכוונת עליו: "כן?? הוא סטה ואיפה נעלמת באותו יום שהוא סטה וחטף אותנו??
 שתקת.. כשהוא הפנט אותנו לעשות את הפשעים שלו שתקת.. כשהוא החליף החליף לאח שלי את הפנים שתקת.. כשהוא הטריד אותי במרתף שתקת.. כשאיבדתי את השפיות שלי.. כשהוא הרג את שריף שתקת.. כשהוא דרס את איציק שתקת.. כשהחברים הפסיכים שלו רצו לנקום את המוות שלו ובגללם אח שלי שוכב כאן צמח שתקת.. אז מה קרה פתאום נזכרת בנו?? יאללה עוף מפה לפני שאני דופקת לך אחת בראש!" זאב: "תמר, חכי רגע.. אני מבין אותך באמת אבל תני לי לדבר.. להסביר" תמר: "דבר" זאב: "אני לא יכול כשאת עוד שניה פולטת עליי כדור.. תורידי את האקדח ונדבר" תמר מורידה את האקדח והם יושבים לדבר.


בן שושן מצליח להשתחרר ופותח את הבגאז ויוצא משם לתוך החנייה של הבית חולים, הוא משתעל ורץ בצליעה לתוך הבית חולים. הוא מגיע לחדר המתנה ורואה את תמר יושבת עם זאב, הוא בפרצוף עצבני מתקדם לעבריהם ואבי מופיע מהצד ודופק לו בעיטה בפנים וחוטף אותו בלי שתמר תשים לב. איציק מגיע אל מחוץ למחסן של ורסנו ואומר לעצמו: "מקום מאוד מוזר לדייט.. אבל אני מאמין שזה פה בפנים.. המקום הזה גם מוכר לי אולי זה היה הבית שלה בחלום חח.." והוא נכנס פנימה.


מתוך הפרק הבא:


- בתוך האוטו בן שושן לא מבין מה קורה לאבי


- תמר בוכה וזאב מחבק אותה


- איציק פוגש את החבר'ה ומנסה לזהות אותם


- בן שושן מכניס את זאב לבגאז של הרכב


נכתב על ידי כותב הסיפור - מלחמת הבורקס , 10/9/2018 01:24  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מלחמת הבורקס - עונה 4 - פרק 92


מתוך הפרק הקודם:

 

- לאיציק עולים פלאשבקים לראש

 

- זאב מספר לאיציק שמיכל התאבדה

 

- איציק מספר לזאב על הסיפור של שמעון

 

- זאב נכנס לבניין נטוש ורואה את שמעון, מיכל ומרינה קשורים

 

פרק 92:


זאב קושר לשלישייה את העיניים לפני שיתעוררו ויוצא משם, הוא מצלצל לאיציק, זה עונה: "אה זאביק? זאב: "מה הלוז? בא לך לשבת?" איציק: "כן אתה בבית?" זאב: "לא, אני אגיע אליך כבר" איציק: "אין בעיה כפרה אני מחכה"


השלישייה לאט לאט מתעוררים ומתחילים למלמל, שמעון: "איפה אני..."     מרינה: "מי זה, שמעון??" מיכל: "מה, אתם פה??" שמעון: "איפה אנחנו??? איפה אבי?? איפה איציק??"


זאב מהאוטו מתקשר לאבי וזה עונה: "הלו?" זאב: "מה קורה?"     אבי: "תגיד לי אתה מה איתם?"     זאב: "עדיין ישנים פעם אחרונה שבדקתי, אני הולך לאיציק עכשיו, אל תשכח כשאתה נכנס אליהם לכסות את הפנים שלא יזהו אותך והכי חשוב אל תדבר עם איציק עדיין" אבי: "ברור, אתה מביא אותו עכשיו?" זאב: "עוד לא, אבל אל תדאג בסוף נגמור את כולם ואתה ואני נעבוד ביחד, נהיה צוות" אבי: "ברור! אש עליך"


זאב מגיע לביתו של איציק וזה יורד אליו ונכנס לרכבו, זאב: "מה איתך, עדיין עם החלום?"     איציק: "אל תשאל זה לא מרפה ממני, זה באמת מרגיש לי כאילו זה מציאות" זאב: "חחח השתגעת הא?" איציק: "תקרא לי משוגע אבל אני בתסביכים מאז, אני יודע שזה היה חלום ושאין סיכוי שזה אמיתי אבל משהו אומר לי אחרת" זאב: "בדיוק על זה באתי לדבר איתך, זוכר שדיברנו על מיכל החברה שלי?" איציק: "כן שהיא מתה" זאב: "זהו, אז אמרתי לך שיש שמועות שהיא בחיים נכון? אז ביררתי על זה קצת.. והיא בארץ, אני בודק לך על זה בדיוק אבל אני מאמין שתוכל להיפגש איתה בקרוב" איציק: "אלוף אתה תאמין לי.. אני בטוח שזה יבהיר לי הכל" זאב: "ברור, בגלל זה באתי לספר לך על זה"


מרינה מצליחה לשחרר את הידיים שלה מהכיסא ומשחררת את הכיסוי מעינייה, היא בשוק כשהיא מסתכלת איפה היא נמצאת, היא משחררת מהר את מיכל ואת שמעון, מיכל: "מה?? איך הצלחת???" מרינה: "המקום הזה לא מוכר לך??" מיכל: "פאק.. זה לא אותו מקום??"     שמעון: "זה אותו מקום.. אבל איך זה יכול להיות?? כולם מתו כאן, איך הגענו לכאן עוד פעם?? מה קרה בכלל במסיבה??" מרינה: "ואיפה איציק ואבי??" שמעון: "יכול להיות שהם..?" מיכל בוכה וצורחת: "לאאאאאאא!!!" מרינה תופסת אותה ומחבקת אותה. הם שומעים צעדים וחוזרים לכיסא לקשור את עצמם ולהתחזות למעולפים, אבי נכנס עם מסיכה, רואה אותם מעולפים ואומר לעצמו בקול: "עוד מעט תיפגשו איתו בעולם הבא אל תדאגו.." הוא צוחק ויוצא משם, אחרי שהוא מתחרק שמעון אומר: "שמעתם אותו???"     מרינה: "זה הוא??"     מיכל: "אני חושבת שכן.. מה זאת אומרת בעולם הבא?? איציק מת??" שמעון: "אני לא יודע.. אני מקווה שלא, אבל זה היה אבי, אני בטוח זה הקול שלו אנחנו מכיתה א ביחד חמשתנו, ואני ואיציק ואבי ביחד מהגן" מרינה: "למה שהוא ירצה להרוג אותנו?? ואת איציק?? ולמה דווקא כאן??" מיכל: "ולמה דווקא אבי?? חשבתי שמיצינו את הבאלגן איתו" שמעון: "נראה לי זה נקמה" מרינה: "על מה בדיוק נקמה?? מי ישמע מה קרה??" שמעון: "אולי הוא בכלל לא התכוון לאיציק, אולי הוא התכוון לשאולי, בגלל כל מה שקרה הוא רוצה לנקום את המוות שלו ושל דנה, הוא דיבר על זה הוא תמיד רצה בזה" מיכל: "אם זה ככה אז איפה איציק? למה הוא לא פה?" מרינה: "כי איציק השלים איתם לפני" שמעון: "כן, אבל מה אתן קשורות למה אתן פה?"     מיכל: "לא יודעת, אבל משהו פה מסריח, ואיציק לא מת אני בטוחה אני מרגישה את זה" מרינה: "אני מקווה מאוד.."


*פלאשבק* בערב אבי בבגדי המסיבת סיום יוצא מביתו, זאב בא מאחוריו מזריק לו סם בצוואר, מעלף אותו וגורר אותו לרכבו, לאחר מס' דקות אבי יוצא מהרכב כרגיל והולך לכיוון המסיבה והרכב נוסע לכיוון אחר, במסיבה אבי שם לאיציק חומר במשקה וכולם רוקדים ואיציק שותה, כעבור כמה דקות איציק ומיכל על הבמה ואיציק מתעלף, אבי יורה חץ במיכל, שמעון, ומרינה, הם מתעלפים ואבי לוקח את ארבעתם בנגלות של 2 (איציק ומיכל, מרינה ושמעון) בזמן שכולם ממשיכים לרקוד ולהנות ולא שמים לב מרוב הרעש, הוא מכניס אותם לרכב של זאב וחוזר למסיבה, זאב גורר את איציק לביתו וזורק אותו על המיטה שלו, והוא נוסע עם השלושה האחרים למחסן שהיה של ורסנו, שם הוא קושר אותם ואומר לעצמו בקול "זה בשביל אחי, חיים בבני זכרונו לברכה, וכל עוזריו אשר אתם הרגתם"


מתוך הפרק הבא:


- תמר מדברת אל אמנון הצמח שיתעורר


- בפתח הבית של איציק הוא אומר לבן שושן שהוא מוכר לו


- בן שושן קשור בבגאז וזאב מכה בו עם אלת בייסבול ומעלף אותו


- זאב מחבק את תמר ואחרי כמה דקות היא שולפת עליו אקדח

 

נכתב על ידי כותב הסיפור - מלחמת הבורקס , 6/9/2018 01:57  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 מלחמת הבורקס - עונה 4 - פרק 91


עונה 4 פרק 91:
איציק אומר לעצמו: "מה סיפור עכשיו, יש לי עבודה אני צריך לצאת עכשיו!"
והוא סוגר את המסמך, הוא אומר לעצמו: "מוזר שאני זוכר את החלום הזה כל-כך טוב, כל פרט קטן, במיוחד הילדה ההיא שהייתי חבר שלה שם... מי זאת המיכל הזאת? אם אני זוכר את הפנים שלה כל כך טוב אז אני בטוח ראיתי אותה! היא מוכרת לי, אני חייב לברר מי זאת... ולמה חזרתי לכיתה ה' ועברתי את כל השנים האלה מחדש?"
למחרת בבוקר – יום ראשון ה23.6.2013 איציק מחכה באוטו מתחת לבית מסוים, זאב בבני יוצא ונכנס לאוטו, בזמן הנסיעה איציק מספר לו: "אתה לא מבין מה חלמתי..." זאב: "דבר אליי אחי" איציק: "אחיך חיים היה הפושע הכי מסוכן בארץ וניסה להרוג אותי, סיפור ארוך איך זה קרה אבל זה התחיל מפסיכומטרי לרפואה שמליון פעם הוא נכשל בזה..." זאב: "ססעמק זה הזכיר לי את הבגרות בהסטוריה שאני לא מצליח לעבור.. ועוד למדתי ביורפואה, מה אני אעשה? אני לא מצליח! כל זה פארש בלי הכושי לאימא של הבגרות הזאת" איציק: "עזוב, זה עוד ב.......קטנה, חלמתי אשכרה סיפור חיים מכיתה ה' עד סוף התיכון, וזה בכלל שונה ממה שבאמת היה בחיים האמיתיים, ואני זוכר את החלום הזה כלכך טוב כאילו זה מציאותי .. הייתה שם ילדה אחת כל כך יפה .. היינו חברים עד שהתעוררתי, והיו שם גם חבר'ה, ריבים, דברים וזה... נשבע לך אחי זה גרם לי לסערת רגשות, כאילו אני אשכרה התחברתי שם לכולם, כאילו החיים האמיתיים שלי זה בחלום, אני כבר לא זוכר את המציאות.. אני מסתכל עליך ישר בא לי בראש בבני העבריין.. זה מאהבה כן? XD" זאב: "שתהיה בריא אחי המצב קשה אני רואה XD דבר מה עוד היה?" איציק: "אני מוכן להישבע שזה מציאות אבל אני זוכר שהלכתי לישון... וכל החלום הזה כולה שעה, נשבע לך היה עדיף שהייתי מחזיק ער ולא נכנס לזה... אבל אני כל כך זוכר את הילדה הזאת, שאני חייב למצוא אותה!" זאב: "איך קראו לה שם?" איציק: "מיכל.. מיכל יוסופוב" זאב: "מה זה?!?!?!" *פלאשבק* "אתה חתיכת שקרן אפס.. שקרן אפס!" "אתם תאומים?" "אני ודנה? כן, הכלבה הזאת יצאה לפניי
והיא אוהבת להזכיר לי את זה, חח..
""אני יוצא לבקר את ג'ני, אני אחזור תכף, אני לא אפספס" *דריסה* "היא נפטרה, ג'ני נפטרה!!" "איזה חמודים!! אהבתי את המכתב, וגם את הבובה, תודה!!" "גם אם נשאר לנו רק עוד קיץ אחד..." זאב: "איציק?" איציק: "סליחה לא הייתי איתך, עלו לי פלאשבקים בראש.." זאב: "למה אמרת את השם מיכל?" איציק: "כי ככה קראו לה" זאב מוציא תמונה מהכיס ומראה לו ואומר: "ככה היא נראתה?" איציק: "כוס אמק!! מאיפה אתה מכיר אותה?! חשבתי שהמצאתי בראש את הדמות הזאת" זאב: "עזוב, סיפור עצוב.." איציק: "ולא סיפרת לחבר הכי טוב שלך הא?" זאב: "היינו חברים פעם, אשכרה זוג יונים, היו שואלים איזה זאב והיו עונים מזאב ומיכל, עד שבאה ה...זונה הזאת ששיגעה אותי, היא פיתתה אותי, בגדתי במיכל איתה כמה חודשים ו... היא תפסה אותנו, היא יצאה החוצה ובום, פגע בה רכב! בבית חולים היה לה נמק ברגליים וכרתו לה אותם, היא הייתה שבורה ובחדר שלה בבית חולים שכחו מזרק, היא לקחה אותו ורצתה להתאבד.. היא הצליחה" איציק: "בחלום כמעט קטעו לי את הרגליים מתאונה! בנס הם ניצלו" זאב: "ניסים יש רק בחלומות, וגם זה בטח היה דמות של שרת" איציק: "האמת כן, אבל הוא מת בשנה הראשונה.." זאב: "אבל האמת, שיש שמועות שהיא בחיים ושהיא בקצה השני של העולם.. אם בא לך תחפש אותה ואם תמצא אותה ותתאימו, מצדי היא שלך" איציק: "ומה עשית עם המאהבת? מה איתה עכשיו?" זאב: "ניתקתי ממנה קשר, למרות שהיא לא אשמה... בהתחלה היא לא ידעה שיש לי חברה ואז אמרתי שנפרדתי ממנה... באלגנים, בגלל זה מיכל לא מגיעה לי" איציק:
"קורה.. היו לי בחלום יותר מניאקים" *פלאשבק* שמעון מפעיל את המצלמה בחדרו והוא ודנה שוכבים. זאב: "מה היה?" איציק: "איזה שפל.. חבר טוב שלי צילם את עצמו שוכב עם חברה שלו, עזוב סיפור ארוך, ויותר מוזר שצידדתי אותו שם, בהזדמנות אני אכתוב הכל, זה חרוט לי בזיכרון כמו דיסק צרוב"כעבור כמה שעות זאב נכנס לתוך בניין נטוש ורואים שם את שמעון, מיכל ומרינה קשורים לכיסאות ללא הכרה.
מתוך הפרק הבא:
- זאב אומר לאיציק שיגיע אליו
- שמעון צועק ושואל איפה הם ואיפה אבי
- זאב אומר לאיציק שמיכל בארץ


 


- מיכל מזהה איפה הם נמצאים
נכתב על ידי כותב הסיפור - מלחמת הבורקס , 3/9/2018 00:22  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 

4,238
הבלוג משוייך לקטגוריות: החיים כמשל , נוער נוער נוער , מגיל 14 עד 18
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לכותב הסיפור - מלחמת הבורקס אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על כותב הסיפור - מלחמת הבורקס ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ