לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

"בוקר טוב אדון שוקו.."Avatarכינוי:  אדון שוקו.

מין: נקבה

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
10/2008

יומיים נפלאים.


אני חושבת שזה יהיה פוסט ארוך כי יש לי המון דברים להביע עליהם דעה ולספר. רציתי לספר על שיר מאוד קסום ומדהים ששמעתי בטיול, לשיר קוראים
"שיר אהבה אנדינאי" של עלמה זוהר זמרת מופלה ומיוחדת. הינה השיר:

ארבע לפנות בוקר, מעיר אותי צלצול,
עדיין ישנה, אני עונה מתוך שיעול.
לא שומעים כל כך טוב, זו כנראה שיחה מחו"ל.
הלו? הלו?

Mi amor, it's Miguel,
I'm calling you in Israel
Just to say that I love you,
Just to say that I love you.

Did I wake you up? Are you sleeping alone?
Is that a man's voice I hear on the phone?
You know that I love you.

מי? מיגל?
זה נוחת עלי כמו מכה,
לילות טרופים בטיפי ודיג עם חכה,
אהבה שאפשרית רק בארץ רחוקה.
ואני מליון שנות אור משם, עמוק בתוך בלבול,
עוד לא התאפסתי מאז שחזרתי מחו"ל.
אתמול ניתקו את החשמל, חודשיים אין לי גז,
עדיין מנגנת אבל שום דבר לא זז.

Mi amor, it's Miguel,
I'm calling you in Israel
Just to say that I love you,
Just to say that I love you.

לרגע זה נשמע לי כל כך אפשרי,
פשוט להמריא,
I'm coming, אני אומרת לו,
למה לא?
החיים הם סרט,
אני אשה משוחררת.

Did I wake you up? Are you sleeping alone?
Is that a man's voice I hear on the phone?
You know that I love you.

לך תסביר לו שאני ואתה זה שריטה של שנים,
שפה מלחמה ומיתון וחמסין.
הוא בכלל אינדיאני, מה הוא מבין?

השיחה מתנתקת, אני משתתקת,
אתה מתיישב במיטה בפרצוף רציני,
עכשיו זה אמיתי.
"מאמי, זה משה.
תקשיבי, או ש.. או ש.."
את איתו, או שאת איתי.

Did I wake you up? Are you sleeping alone?
Is that a man's voice I hear on the phone?
You know that I love you.

I love you! Hello? Baby...

Did I wake you up? Are you sleeping alone?
Is that a man's voice I hear on the phone?
You know that I love you.

I Love you.

השיר הזה נגע לי בלב, אבא שלי ואני ישבנו וניסינו לפענח את השיר מבחינת הכוונה של המילים או מה בעצם היא אומרת. השיר הוא מאוד מציאותי
הוא בעצם אישה שנמצאת במשבר בין שני בנים אך ברור שהיא אוהבת את מיגל. למי שלא הבין את הכוונה של השיר (גם לי לקח המון זמן וצריךלשמוע אתהשיר הרבה פעמים) מדובר באישה שנמאת במשבר בין שני בנים שהיא אוהבת, היא מספרת על הקשיים שלה ובעצם אנחנו יכולים להבין שהיא אוהבת את מיגלורוצה לסיים את הקשר עם משה. השיר נגע לי בלב מכוון ששומעים בו הרבה כנות ובעצם הוא לא שונה ממה שקורה במציאות לחלקינו.
Image Hosted by ImageShack.us
רציתי לדבר קצת על העתיד שלי ומה שאני באמת אוהבת, יש כרגע שלושה דברים שבאמת כיף לי לעשות אותם עם אנשים שקרובים אליי והם:מתמטיקה, קורס שאני לומדת באונברסיטה ולא, אני לא סטודנטית אני אפילו לא בתיכון. לשון כתיבה וכל הנושא הזה ומשחק שאני על הבמה זה מאוד כיף. אני כרגע לא יודעת מה אני אוהבתאך הבלוג הזה גרם לי להבין (כן, כן רק בשלושה פוסטים) שאני מאוד אוהבת לכתוב ולהביע. החלטתי להשאיר את המתמטיקה בצד כרגע בתור תחביב בלבד ולהתמקדבשני נושאים דרמה וכתיבה, חשבתי איך לשלב אותם ביחד למקצוע אחד שאולי אני אעסוק בו והגעתי למקסנה שאני אוכל להיות "מסקרת בידור" אני אלך לסרטים, הצגות, מחזרות זמר ובעצם כל אומנויות הבמה ואני אכתוב מה דעתי עליהם על כל שחקן ושחקן הכתיבה הבימוי וכל השאר וחוץ מזה אני אקבל כרטיסים חינם להכל. הייתי רוצה לשמוע מה דעתכם על הנושא הזה שחשוב לי מאוד מכוון שאני רוצה לדעת במה להתחיל ולהשקיע את כולי. תודה לכולם.
Image Hosted by ImageShack.us
24.10
יום שישי היה אחד הימים המהנים שלי השנה, בכיתה יזמתי משחק הענק והגמד, לאלה שלא יודעים מהו המשחק אני אסביר, זהו משחק פשוט שמכניסים את השמותשל כל ילדי הכתה לקופסא\כובע\שקית או כל דבר אחר מערבבים וכל ילד בתורו מגיע מוציא שם אחד מהשקית (או לא משנה מה) ולאחר מכן הוא נהיה הענק של אותו הילד לשבוע ונותן לו כל יום (לא בהכרח) ממתק קטן, הפתעה יפה, ברכה צבעונית או כל דבר אחר נחמד שגורם לך לחייך ולחשוב-"היי, יש מישהו שחושב עליי" ובואונודה שזוהי הרגשה נהדרת. באותו יום חשבתי לעצמי בשיעור לשון מה אני יותר אוהבת לקבל או לתת? זאת שאלה שיכולה לעורר הרבה מחשבות משונות, יהיו כאלה שיגידו ישר לקבל אך רגע לפני שאתם אומרים כזה נסו לחשוב לדקה מה אתם מרגישים שאתם מקבלים משהו ממישהו? אני באופן אישי מרגישה  שאני מקבלת משהו קודם כל שמחה כי יש מישהו שחושב עליי וזה בהחלט לא משנה אם קיבלת צמיד ממישהו או מסטיק כי הוא תמיד יכול היה לתת את זה למישהו אחר זאת הרגשה באמתמהנה ומשמחת, אבל מה עם לתת? אני באופן אישי מרגישה שאני נותנת הרבה שמחה לראות מישהו נרגש או שמח לקבל משהו שאני נתתי לו ולהתרגש מזה. זאת גם הרגשה מאוד נעימה וטובה אז הגעתי למסקנה שאני אוהבת לתת ולקבל ובמשחק הזה יש את שניהם, משחק מאוד נחמד וכייפי. כולם התלהבו מהמשחק מהילדה הכי ביישנית וחביבה עד לילד הכי ערס מגדול, כולם חיכו לרגע שיגלו את מי הם קיבלו. לי יצאה מישהי שמאוד שמחתי שקיבלתי אותה, היא הילדה הענייה בכיתה שלנו ואני חושבת שזה מה שעמוק בלב שלי רציתי לקבל לשמח מישהו שדבר כזה לא קורה לו בכל יום זה יהיה נחמד ומהנה לראות אותה מתרגשת מהדברים הנחמדים שהכנתי לה למחר ואני מאוד מצפה ונרגשת לראות מה יביאו לי כי יכול להיות יש מישהו שיושב עכשיו וחושב איך לשמח אותי ביום ראשון ואין הרגשה נהדרת כמו זאת. לאחר הבית ספר הלכתי לשווארמה שחברותי ואני תמיד הולכות אליה בימי שישי קיבלתי שווארמה בחינם בגלל שהשווארמה הקודמת גרמה לי לבילויים לא נעימים בבית חולים (לא נכנס לזה עכשיו) צחקתי ודיברתי המון עם חברות שלי שאני מאוד אוהבת ולאחר מכן הלכתי הביתה, התרגשתי מאוד לקראת המסיבה שתהיה בערב. ב-19:30 יצאתי למסיבה (יום הולדה לחברתי הטובה ושיר ולידידי הנחמד עידן) נסעתי עם שלוש חברות שלי ושמענו במכונית שירים של ABBA, להקה מדימה אם אתם שאלים אותי. הגענו בהתחלה רקדנו השתלולנו ואז נגמר לי הכוח הלכתי לשבת ליד ילד חמוד ביותר דיברנו וצחקנו, הוא הצחיק אות במיוחד אני מאוהבת? לא נראה לי, אולי נראה מה צופן לנו העתיד. במסיבה שיחקנו נשיקה סטירה, ילד שכמעט כל הבנות בכיתה אוהבות נתן לי נשיקה הקנאה הייתה גדולה, אולי זה מגעיל אבל לא אכפת לי. .הדיג'י עשה את משחק הכיסאות רק בנוסח זוגות היה מגניב. בדרך חזרה מהמסיבה נסעתי עם אבא של ידיד שלי 5 בנים ואני, שווה לא? עד כאן יום שישי.
Image Hosted by ImageShack.us
25.10
ה-25.10 הוא בעצם היום עוד יום מופלא שעבר עליי בכיף ובנעימים. בבוקר הייתי במסנג'ר בלבד דיברתי עם נעמי, רועי, ניר ונדביק. היה לי מאוד כיף לדבר איתםעשינו המון ועידות וצחקנו על כל העולם וחשוב לי לציין שאת כל השמות שהזכרתי הכרתי באינטרנט בלבד, הם עשו אותי שמחה ומאושרת ותמיד שיפרו את המצב באיזה בדיחה טובה. אז נעמי, רועי, נדביק וניר? אני מאוד מאוד אוהבת אותכם עשיתם את הבוקר שלי ובכלל את כל היום לכיף כי כל פעם שחשבתי על בדיחה שסיפרתם צחקתי, כל מחמאה שנתתם לי ריגשה אותי, כל העצות שנתתם לי עזרו לי ובסך הכל מה אני רוצה להגיד הוא זה שאני אוהבת אתכם מאוד מאוד ושלא נפרד לעולם.
בהמשך היום באנו אליי בני דודים שלי שאני מאוד אוהבת, הכנו משפחות מצחיקות בסימס חיפשנו את השלט בכל מקום רבנו על המחשב ועוד דברים כייפים שאפשר לעשות רק עם המשפחה. בערב הלכתי לסרט הייסקול מיוזיקל3, או בקיצור הס"מ דעתי על הסרט? סרט מאוד יפה ומושקע קצת יותר מידי שירים, תלבושות-חלקן יפות חלקן מזעזעות ריקודים מושקעים יפים ומהנים לצפייה השחקנים רגילים כך שאין מה להוסיף והתפאורה מהממת. חח, הינה אני כבר מתחילה את המקצוע שלי לעתיד.
 
פוסט קצת ארוך, לא נורא מי שקרא את הכל למד עליי,
על הרגשות שלי ועל מי שאני ומה עובר עליי.
אוהבת המון ומצפה לשמוע מה דעתכם עילי.
נכתב על ידי אדון שוקו. , 25/10/2008 21:46  
11 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
הרבה פעמים קרה לי שלא רציתי להיות מי שאני באמת גם אם זה בדברים הכי קטנים שיש, ראיתי מישהו בטלויזיה או שזה מישהו שקרוב אליי?אני אהיה חייבת לקנא בו במשהו שהוא עושה ואני לא. זאת בעצם התכונה הרעה שבי אני לא באמת שלמה עם עצמי ואני מקנאה באחרים.הינה כמה דוגמאות:
פעם בת דודה שלי שאני מאוד אוהבת קראה לפעמים לאנשים מידי פעם "אחי" וזה נשמע לי מגניב, אז התחלתי לקרוא לחלק מה האנשים "אחי", עכשיו הפסקתי. אני לא באמת מבינה למה אני עושה את זה, זו לא אני. או שפעם לחברה שלי היו הרבה חלונות בסרגל כלים תמיד, אני קינאתי והתחלתי לפתוח הרבה חלונות למרות שזה לא נוח לי ואני אוהבת שהכל אצלי מסודר ואסתטי. לא נוח לי שאני כל הזמן מקנאה ורוצה להשתנות ואני מאוד מקווה להתשנות בזמן הקרוב ולהיות אני ורק אני.
עכשיו אולי הכרתם את הצד הפחות טוב שלי, אבל זה כל הקטע בבלוג, לפרוק את הרגשות ומה שאנחנו חושבים באמת על עצמנו ועל העולם, מקווה שאשנה את התכונה.
Image Hosted by ImageShack.us 
23.10
היום בבית הספר היה יום מיוחד בשבילי, לא למדתי שום שעה. חברה טובה שלי ואני מפקדות (לא משנה של מה) במשך 4 היינו שלושה ילדים מכיתתי ואני.ריעננו לנו את החוקים, עשו לנו פעילויות מעניינות והכירו לנו ילדים מהסביבה שלנו. בגלל שהפסדתי את שיעורי אנגלית ותנ"ך היו לי הרבה שיעורים+שני בחנים  שאניצריכה לעשות באנגלית, בקיצור הרבה עבודה. בשעה החמישית (ספורט) כאבה לי מאוד הבטן לא יכולתי לרוץ ובשעה השישית (היסטוריה) הכינו לי תה ולא למדתי איכשהו ששמעתי את הצלצול כל הכאבים עברו והלכתי הביתה בכיף. בשעה 16:00 היה לי אימון שהתחיל אחלה המשיך רע ונגמר בכיף.  בהתחלה המאמן דיבר איתנועל המשחק שהיה בשבוע שעבר נתן הערות שאל מה דעתינו וכו', אח"כ הוא היה צריך ללכת הוא השאיר אותנו באולם לשחק משחק חמש על חמש שיפוט עצמי, המשחק הלך גרוע שמרתי על מישהי שכל הזמן צחקה, כל התקפה צחקו ואני לא יכולתי יותר הלכתי לצד ודיברתי עם הקפטנית והיא אמרה שהיא מסכימה (היא לא שיחקה כי אח"כ יש לה אימון עם הבנים) ניסינו לסדר את המשחק וזה לא הלך הייתי מאוד עצבנית אבל השיא של העצבנות הגיע שהילדה ששמרתי עליה חזרה על הדברים שאמרתי באמצע במשחק וירדה עליי ושנפלתי היא התחילה לצחוק. לא יכולתי יותר נשברתי ישבתי בצד ואז שהיא באה להתגרות בי התפרצתי עלייה, לא אכפת לי. מגיע
לה שאני אעשה את זה. האימון נגמר ויצאתי החוצה עם חברות שלי מהקבוצה אחרינו יש לבנים אימון נשארנו לראות (גם את חברה שלנו שמתאמנת איתך וגם את הבנים ). במשך האימון שיחקנו בכל מיני משחקים בסל הסמוך מידי פעם הסתכלנו על האימון ואחרי שהאימון שלהם נגמר קראנו לחברה שלנו לשחק איתנו ואז גם הבנים באולא הספקנו כ'כ לשחק כי דיברנו הרבה אבל מה שהספקנו היה כיף. שכמה מהבנים היו צריכים ללכת וגם אנחנו יצאנו החוצה לחכות לאמא של חברה שלי ואז יצא ילד אחדשנשאר אחרון והוא יצא ועשינו צחוקים והיא מאוד כיף. חזרתי הביתה רבתי עם אח שלי כמובן... והיום נמשך כרגיל.

 

וזהו להיום, יצא קצת ארוך לא נורא.
יום נעים, אוהבת עילי.

נכתב על ידי אדון שוקו. , 23/10/2008 21:50  
17 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

הבלוג משוייך לקטגוריות: מגיל 14 עד 18
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאדון שוקו. אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על אדון שוקו. ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ