לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

Baka’’s world


פילוסופיה, חיים, תלונות, דיבורים, חידושים לשוניים, תרבויות רחוקות, שירים, בעיות נפשיות, אגדות, שטויות ובעיקר זיבוליי מוח.


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    יוני 2008    >>
אבגדהוש
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

6/2008

מדרגות, מאסר עולם, מלחמה באלימות ושאר זיבוליי מוח


(כותרת נוספת:הדרך להפחתת אלימות ואגדות ילדים אחרות)

טוב חברים, לי זה כבר נמאס. אולי נתחיל לרדת? כי בסוף נגיע לתיקרה. וכולם (או לפחות הרוב הגדול) מכירים את שירי האין-סוף. אחד מהם הוא "עולה, עולה, עולה עולה, עולה, עולה, עולה עולה, עולה, עולה, עולה עולה, עולה - מגיע לתיקרה. יורד. יורד, יורד, יורד יורד..." וככה זה ממשיך עד שנמאס לשיר. אין לדבר הזה סוף. אולי מספיק לעלות ולרדת במדרגות האלה? אתם יודעים, יש מעלית!!!

 

ועכשיו לנושא הרצח.

טוב, ת'אמת, אנ'לא'ידעת מה באמת היה שם. לא קראתי._.

אשמח אם תעדכנו אותי כי אני לא בעניינים.

 

ואלימות.

אלימות מה היא?

אלימות היא המילה שמופיעה אחריי אלים במילון הפאספורט עברי-אנגלי אנגלי-עברי שלי.

אלימות זה רע, זה אכזרי, זה לא בסדר. צריך לעשות משהו בנושא.

כאילו, כמה דברים אני כבר יכולה להגיד על אלימות._.?

במצבינו הנוכחי אין ממש מה לעשות כדי לעצור את האלימות, כי אם לא שמתם לב משפחות של אנשים טובים מביאות ילד או שניים והמשפחות האלימות עם החינוך הרע והרמה הנמוכה, אלה שנגועות בסמים, אלה שההורים פשוט מקלקלים את הילדים שלהם, הן משפחות מרובות ילדים. או משפחות של נרקומנים וזונות (סליחה על הביטוי, אבל זה מקצוע שקצת קשה להתעלם מהפיקפוק שבו...).

או דתיים.

שלא תבינו לא נכון, אין לי שום דבר נגד דתיים! אני אמנם לא מסכימה איתם, אבל אני אוהבת לשמוע דעות מנוגדות לשלי ולהבין דברים לעומק הרבה יותר מלרדת על כל מי ששונה ממני. אבל אין ספק שרוב מקריי האלימות במשפחה הם במשפחות חרדיות מרובות ילדים (מקריי אלימות במשפחה הם הגורם המרכזי להפיכת ילד לאלים!!!) ומשפחות של אנשים בכל דת שהיא. למעשה כל המאמינים הקיצוניים מכים את הילדים שלהם. אבל נוצרים קטוליים לא מקלקלים 10 ילדים כי הם בכלל לא מביאים 10 ילדים.

משפחה מרובת ילדים כשלעצמה היא גורם לדרדור נפשי שמוביל לנפש אלימה. כמה אחים יש לכם? לי יש אחות אחת. אז המצב הוא כזה, שאני כועסת על אחותי כי היא נוגעת לי בדברים וכי היא מקבלת יותר יחס ממני. אם ניקח לדוגמא מישהו שהוא לא אני, האח הגדול היה סובל מהצקות בלתי פוסקות מאחיו הקטן. אני מחזיקה יותר, אבל אין הרבה ילדים שמסוגלים לסבול יותר מארבע שנים במצב כזה. אז מתפרצים, כועסים, ואם הסביבה הנכונה גם מכים. (סביבה נכונה היא גם גורם מרכזי. אבל על זה אדבר עוד מעט, טוב3=?) ואז הילד הקטן נהיה מעוצבן ומוציא את זה על חבריו בגן. הוא לומד לקלל ואז מקלל את הילדים האחרים בגן בלי ממש להבין מה זה אומר, הילדים חוזרים הביתה ושואלים את ההורים שלהם מה זה אומר. ההורים אומרים שזאת מילה אסורה. אם תגיד לילד לא לפתוח קופסא הוא יפתח אותה בכוונה, אותו דבר עם הקללות. מכות זה אסור, קללות זה אסור, סמים זה אסור, דווקא! נראה לכם מה זה! אז תיקנו לי שוקולד או שאני ארביץ לכם כי אני עבריין מגניב וכולם אוהבים אותי כי אני כזה פושע 3=!!! חעחעחעחע!!!

ומכאן לגורם הסביבתי. אבל תרשו לי לסטות כמה משבצות שמאלה ולמאלה באטלס. לאנגליה.

אז החינוך באנגליה עובד קצת אחרת, בשיטה שאני מסכימה איתה חלקית.

יש בית ספר "רגיל", בו לומדים ילדים "רגילים", מתחנכים כמו שצריך ולומדים טוב יותר. לא שכחנו משהו? אולי שניי ילדים שמפריעים ללמוד כל הזמן ובגללם כל הכיתה סובלת? אז זהו, שלא. כי באנגליה הם פשוט כל כך מתוחכמים ומפותחים, ואנחנו פשוט כל כך ממוצעים, והם כל כך סופר-יותר טובים מאיתנו, שהם חשבו על רעיון ממש מורכב ומסובך!!!

אולי במקום לשים ילדים חזקים עם ילדים חלשים כדי שהילדים החזקים יעלו את הממוצע של הילדים החלשים ואז נהיה כאילו מגניבים,

פשוט נשים ילדים טובים בבית ספר אחד וילדים מופרעים בבית ספר אחר?

זאת יכולה להתפרש כגזענות או התנשאות, אבל תחשבו על זה שילד שהולך לבית הספר ומעשן ומזריק לעצמו סמים הוא ילד שבא ממקום לא טוב. והוא צריך עזרה. וילד כזה בכיתה עם עוד 40 תלמידים חזקים ושניים מופרעים כמוהו (אגב, באנגליה אין כיתות עם יותר מ-30 תלמידים. גם זה נדיר.) לא יכול להתקדם או להסתדר, כי שעור כולל 45 דקות ודקה וכמה שניות לכל תלמיד זה לא מספיק. במיוחד כששלושה ילדים מסכנים מפריעים כי הם מרגישים רע.

אפילו אם אותם מופרעים לא מודעים לזה, הם צריכים עזרה. אבל לא עזרה אידיוטית שכזאת של לשים אותם בכיתה עם ילדים חזקים כדי שהממוצע של בית הספר יהיה מאוזן, ולא עזרה של להתעלם ממנו מספיק כדי שההורים שלו - שרק אלוהים יודע כמה מוצלחים הם בלהיות הורים - ימצאו לו מורה פרטי במאות שקלים לשעור. (שעור פרטי אכן יכול להגיע ל-300 שקלים לשעור!)

וכשהילד נכשל, כי כולם יותר טובים ממנו, הוא מדרדר עוד יותר (לא מתדרדר, אלא מדרדר. בדקתי.) וההורים שלו כועסים עליו והוא מדרדר יותר וזה מעגל שלא ניגמר לעולם. אלא אם הסמים יהרגו אותו, או הסיגריות, או תאונת דרכים, או קטטה באיזה בר, או שוד בנק, או משהו בסגנון...

 

אז הבהרתי פחות או יותר את מה שאני חושבת בנושא הילדים. זאת אומרת רק קצת, כי אני חושבת כל כך הרבה שאין לי מספיק זמן לכתוב את כל זה. ואני גם לא אכתוב כי זה אידיוטי נורא3=

ובנוגע לאלה שכבר קולקלו. כמו למשל בעלים מוכים, או רוצחים ואנסים, או גנבים...

לעזאזל מדינה, את לא לומדת כלום נכון?!

בחור שמכה את אשתו - מחביאים אותה במעון לנשים מוכות. והוא? שיהיה לו בכיף, אתה מוזמן להתחתן שוב ולהרביץ לעוד מישהי. יש לנו מלא מקום! תבואו, תבואו, כל המרטף פנוי!!!

אז במקום לקחת את הבעל הזה לחינוך מחדש - אל תגידו עכשיו שהאישה מפחדת וכל זה. גם היא צריכה לעבור טיפול פסיכולוגי, זה נכון, אבל ברצינות!!! אנשים עם דיסלקציה ואנשים מוגבלים שכלית מקבלים תיפולים והקלות! למה אנשים עם בעיות נפשיות לא יכולים לקבל את אותו היחס?! - גם אם זה לא מוצא חן בעייניו. בסך הכל זה לא רק לטובתו. זה לא כמו סטרואידים שהפגיעה העצמית והסביבתית כל כך מזערית ביחס לטועלת, אנחנו מדברים על בן אדם שסובל בעצמו בלי לדעת את זה אפילו, והדרך היחידה שלו לשחרר את זה היא למרר את חייה של אשתו, שכתוצאה מכך מאבדת את הטעם בחייה ואת הביטחון העצמי שלה, ואם הוא לא יהרוג אותה היא תתאבד לבד בסופו של דבר.

 

וגנבים, רוצחים, אנסים, אותו הסיפור. שמים אותם בכלא. מה הם מבינים מזה האO_O?!

"בואו נראה. אני רצחתי/אנסתי/גנבתי/דרסתי/שברתי/קיללתי/פגעתי/טיגנתי שניצל ופאנקייק באותה מחבת. אז עכשיו אני הולך לבית משפט, שם יהיה איזה איש אחד עם פטיש ופאה מצחיקה וטובע וכל מני אנשים שאני יכול לשלם להם כדי שהם יהיו בעדי וגם עורך דין אחד שיתחיל לחתמן את כולם כדי לקצר לי את העונש. ואז אשב בבית הכלא שנתיים. איזה יופי!!! שנתיים בלי מיסים, בלי לקנות אוכל ובלי לשלם חשבונות ואגרה!!! החיים יפים, בשנייה שאני יוצא אני שודד סניף של דיסקונט!!!"

אז זה דיי מגניב להיות רוצח/אנס/גנב/נהג שיכור/וונדליסט/מסומם/אלים/מטגן שניצלים ופאנקייק באותו מחבת! אתה הולך לכלא לחודש וחצי שמצתמצם לחודש על התנהגות טובה. אין מיסים, אין ארנונה, אין אגרה, אתה מתקלח במים קרים אבל לא משלם עלייהם (אז מה עם יש שם עוד אחד שמסתכל? גם אני יכול להסתכל. מה הוא חושב ת'צמו? מה הוא אף פעם לא ראה מטגן שניצלים ופאנקייק באותו מחבת?), לחם ומים (קצת יבש ולא מגוון, אבל המדינה משלמת אז למי אכפת.) מיטה לא הכי נוחה אבל שיהיה, גם ככה עוד חודש אני יוצא מפה. ואז יוצאים לעולם הגדול ועושים מה שרוצים! זה מקסים נכון3=?

אף אחד איי שם הרחק מהמדרגות בחדר ההנהלה בין מקבליי ההחלטות לא חשב שחסר כאן משהו. לסיבה אני לא אתייחס, כי זה לא קשור לאלימות, אז בכל אופן אף אחד מאותם מוחות חכמים במיוחד - גם לא אלה של האנגלים, לא היה מספיק מתוחכם כדיי להפוך את שעות ניקוי האבנים בחצר לשעות חינוך מחדש בבית הכלא. נכון? כי לאף אחד לא ממש אכפת אם יש אבן בדיוק באמצע החצר המטונפת של הכלא, והנוף מאחורי האבן לא שונה מהנוף שלידה וגם ככה גדר וקיר בטון זה לא ממש מעניין. אבל לי אישית יהיה מאוד קשה אם כייסים ואנסים יסתובבו לי בין הרגליים. אני לא חושבת שאנשים מתורבתים צריכים לסבול את האנשים האלה, וזה רק חיזוק לכך שאני לא חושבת שאנשים מסכנים צריכים להזיז אבנים חצי מטר במשך חודש ולא לקבל תיפול.

ומה זה הקטע הזה של מאסריי עולם, מישהו מוכן להסביר לי?! אנשים מקבלים 2 מאסריי עולם. יופי! אז בואו ניקבע מחירון בקיוסק. אם תיגנוב מסטיק תקבל חצי מאסר עולם. אם תגנוב סוכרית קמח תקבל מאסר עולם. ואם תגנוב נביעות+ ענבים תקבל 10 מאסריי עולם!!! אנשים יתחילו להתחרות בבתי הכלא.

"כמה אתה?"

"אני ב-5 מאסריי עולם."

"איזה עלוב, אני 8!!!"

"מה?! לא הוגן!!! חכה שיגמר המאסר החמישי אני ארצח איזה מישהו."

"אבל יורידו לך על התנהגות טובה."

"גם לך."

"לא, אני מתכוון להשאר 9 מאסרים. נראה לך שהם ירמו אותי?! מה זה להוריד לי על התנהגות טובה?! מה אני תורן ספריה?!"

"מה הקשר תורן ספריה?"

"לא יודע. אני כאן מגיל חמש. מה זה תורן ספריה?"

מאסר עולם זה מאסר של 25 שנה. זה לא דבילי? במיוחד להתחשב בעובדה שהגיל של העבריינים הולך ויורד.

התחזית לעשר השנים הקרובות:

ילדים יעשו בגרויות בכלא!

לעזאזל, למה קוראים לזה מאסר עולם._.?

זה אידיוטי נורא...

 

הכי מוזר זה רוצחים. כאילו, עד שהכנסת אותו לכלא, אז אתה נותן לו להיות שם 25 שנה, ואז מוציא אותו אחריי 20 שנה. פלא שהעולם מלא ברוצחים, כי במקום לחנך אותם מחדש אתם משחררים אותם לעולם הגדול ללמד עוד ילדים חסריי בית את אומנות הפשיעה ולהקים משפחות מרובות ילדים עם ילדים מוכים ואמא מוכה ומובטלת שאין להם כסף לכלום כי אף אחד לא רוצה רוצח בתור פקיד ב-144.

ועכשיו עוד משהו שדיי לא עוזר להפחתת האלימות, והוא עורכיי דין חסריי חרגולים.

תחשבו כמה דברים רעים פינוקיו עשה כי הוא לא הקשיב לג'ימיני או איך שקראו לו. אז יש יותר מידי עורכיי דין שאין להם מצפון וזה חבל...

וזה גורם לאנשים לא לפחד לעבור על החוק. כי יש המון עורכיי דין שאין להם מצפון אבל יש להם פינקס חשבוניות שהם מתים כבר לגמור ולקנות עוד אחד ושאין להם שום בעיה להגן על רוצחים. זה דיי באסה._.

אנ'לא'ידעת מה בדיוק קרה אם עורך הדין שנרצח, אבל אם הוא היה עורך דין שמשחרר רוצחים וגנבים לרחובות מגיע לו שירצחו אותו.

תעדכנו אותי בנושא אם בא לכם.

אם לא לא צריך, זה גם ככה לא ממש ממש מעניין אותי._.

כשאני אהיה עורכת דין אני לא הולכת להגן על רוצחים._.

ושכל אלה שכן עושים את זה, מה אני אגיד להם? שילכו לאכול ליצ'י מקופסאות שימורים._.

 

אחריי כל מה שכתבתי על המצב הקיצוני שלנו שירימו יד כל מי שלא רואה עדיין את קצה המדרגות, ושירים יד כל מי שלא בטוח כמוני שברגע שנגיע לשם מישהו כבר ידאג לבנות עוד מדרגה. כי עד שאנשים לא יתחילו לחשוב בהיגיון אנחנו נשאר במצב הזה וזה יהיה דיי חרא._.

 

טוב...ואין לי יותר על מה לזבל לכם את השכל. לא שיש לזה קשר לעובדה שאף אחד לא קורא את הבלוג שלי חוץ מניצן, פשוט שכמה דברים אני כבר יכולה לכתוב על אלימות לדעתכם?! 2 דפיי וורד מקסימום. גם זה בקושי.

יש לי עוד המון מה להגיד בנושא אבל הפוסט שלי כבר ארוך מידי ופוסטים ארוכים הם פוסטים חופרים. אני נורא אוהבת לחפור אבל אנשים לא ממש אוהבים את זה. אולי זאת הסיבה שלא אוהבים אותי. אגב, עליי מנסים כל מני דרכים שונות ומשונות של הפעלת אלימות. החל מכות ועד לסכילה באבנים. כזאת אני, אטרקטיבית ורבת שימושים. אני גם מאוד טובה בתור מקלקלת מצב רוח אם מישהו צריך.

ועד כאן לפי שעה הפוסט המאוד ארוך ומאוד מאוד לא מעניין שלי

אבל אולי את ניצן זה יעניין.

הממ...מעניין אם זה יכנס לפוסטים בנושא החם....

אין לי יותר שום דבר מעניין לכתוב וכדאי שאפסיק אחרת האלימות תתחיל יותר ויותר להיות מופנת כלפיי.

ויש מספיק אנשים ששונאים אותי (בערך כל מי שמכיר אותי)

אז אנ'לא צריכה עוד._.

אז ביי עד שאכתוב עוד משהו3=!

נכתב על ידי *~Baka_Hime~* , 12/6/2008 12:45   בקטגוריות מגניב?, מוזר, מתוסבך, פילוסופיה והעולם הגדול, סתם כי בא לי לעדכן.., קטגוריה בפני עצמה, קטגוריהסכיזופרנית וסנילית. מישהו זוכר איזו קטגוריה, אקטואליה, ביקורת, שחרור קיטור, פסימי  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוטAvatarכינוי:  *~Baka_Hime~*

בת: 24

Skype:  Evangeline_A.K_Mcdowell 

תמונה
977
הבלוג משוייך לקטגוריות: יצירתיות , משוגעים , מתוסבכים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות ל*~Baka_Hime~* אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על *~Baka_Hime~* ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ