לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


מחפש בת-זוג מלאה ומאוד נשית למטרה רצינית בלבד (עוד על הנושא במאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא"). בגלישה מסלולרי נא לבחור בגירסה הלא-סלולרית(!) כדי לראות הבלוג נכון. הדוא"ל שלי לפניות: TZACHY10@GMAIL.COM


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
קטעים בקטגוריה: ֳ ֳ¥ֳ´ֳ¨ֳ©ֳ®ֳ©. לקטעים בבלוגים אחרים בקטגוריה זו לחצו .

מאזן מבסוטיוּת + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


מאזן מבסוטיוּת

קצת בדומה לאחד המאמרים שמקושרים מתוך קישור שנמצא כאן בצד ימין ולמטה של הבלוג, שדן בנושא האושר, אדון (או שמא אתפלסף) קצת בנושא. מעבר לזה שכמו שנטען במאמר אנחנו לא "מתוכנתים" (גנטית בתהליך אבולוציוני) להיות באושר תמידי (כי זה מנוגד למנגנון האושר ו"מטרתו" האבולוציונית (להעדיף מה שתורם לשרידה)), מעניין אם יש "כמות אושר" שמוכתבת מראש?

 

זה הזכיר לי משהו שמישהו פעם סיפר לי בעניין פעימות הלב. דיברנו על עניין ספורט ובריאות. ידוע שספורט, באופן כללי וכשזה נעשה במידה, מועיל לבריאות בכל מיני מובנים. אותו מישהו טען, אבל, שללב יש, לכאורה, מספר קצוב מראש של פעימות (מהלך חיים שלמים). בספורט קצב הפעימות גדל, לכן כאילו מי שעוסק בספורט מוריד ממכסת פעימות הלב שהוקצו לו... כנגד זה קראתי הסבר שטוען שאמנם בזמן הפעילות הלב פועם יותר פעמים, אבל בגלל הפעילות הוא הופך ליעיל (=איטי) יותר אח"כ. לכן אחרי מספיק זמן אחרי הפעילות הגופנית הלב פועם לאט יותר וזה מתאזן ואף בסה"כ, לפחות לפי חישוב מסויים, מספר הפעימות לאורך זמן מסויים, דווקא קטן ביחס לאדם שלא עושה ספורט...

 

מעניין אם זה שאין לי הרבה רגעי אושר, אומר שלא בזבתי את מאגר האושר שלי?... (זה בטח מתרגם לכימיקלים כאלה ואחרים במוח) או שזה דומה לעניין הספורט? בהנחה שזה כן מוגבל, הנה ניסיון להסתכל על חצי הכוס המלאה בנושא... אם אמצא בת-זוג ראויה, אני שומר לה ולי מאגר גדול של רגעי אושר...קול

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (לקשר רציני)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 


עוד קטע קריוקי-חיפושיות בביצוע המצויין של אותו מבצע מהפוסטים הקודמים:


לילה טוב ושבוע טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 25/3/2017 21:23   בקטגוריות פילוסופי, אבולוציה, אהבה ויחסים, אופטימי  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-25/3/2017 21:54
 "אתה לא נראה לגילך"


הזכרון הכי רחוק שלי בעניין גיל ומראה, הוא אולי כשהייתי בן 25(?) כשעשיתי מילואים על קו הגבול בבקעת הירדן. מישהו אמר לי שם שאני נראה צעיר לגילי... שנים אחרי זה אני זוכר כמה דייטים שהבחורות אמרו לי שאני נראה צעיר יותר... לפני כחודש מישהו שאל לגילי וכשעניתי לו, הוא אמר לי שאני בטח צוחק איתו, כי הוא חשב שאני נראה כבן 37... וזו לא דוגמא יחידה, היו עוד כאלה... נו שיהיה... אני עדיין לא בטוח למה אנשים אומרים את זה?

 

האפשרות הטרוויאלית היא שזה פשוט נכון... אבל אני לא לגמרי בטוח לגבי זה ומיד אסביר. הדבר שצעיר אצלי (יחסית לגילי) זה אולי צבע השיער שלי. איפה שהשיער שלי גדל (יש 'מפרצים' וכד') הוא כהה לגמרי. אין לי שערות שיבה (זה משהו גנטי אצלנו במשפחה), אבל מעבר לזה אני לא בטוח שאני נראה הרבה פחות מגילי. יש לי חברים בני גילי שלפחות חלקם נראים (לי) צעירים יותר לפחות בפרמטרים מסויימים.

 

יש גם אפשרות שאנשים פשוט מנסים להיות נחמדים אליך... שהרי האלטרנטיבה עלולה להיות שאתה נראה מבוגר לגילך וזה פחות נעים לשמוע...עצבני. לפני כמה זמן יצא לי לבקר משפחה מסויימת. היתה שם אישה מבוגרת שהיא חולת דימנציה (שיטיון), אמנם היא סובלת מבעיות זכרון, במיוחד לטווח קצר, אבל היא מתקשרת ומבינה (לפחות בשלב הזה).

 

שאלתי אותה בצד כשאף אחד לא שמע, לאחר שמישהו אמר שם לפני כן שאני נראה פחות לגילי, סתם בלי כוונה מאחורי זה, בן כמה אני נראה לה? (היא לא הכירה אותי לפני זה) והיא אמרה לי שאני נראה לה בן 50... אולי היא פשוט אומרת את האמת כשאנשים אחרים מנסים להיות נחמדים?...סבבי

 

 

 

 

"סימן שאתה צעיר", הגירסה המקורית:

 

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.

נכתב על ידי , 6/8/2015 01:23   בקטגוריות אופטימי  
הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 תירוצים


כשרוצים לעשות משהו, עושים (כמובן אם זה אפשרי/סביר). למשל כשרוצים לעשות דיאטה (ואני לא מנסה לעודד כאן בחורות לעשות דיאטה בכל מקרה ומצב... כי... אני לא נמשך לרזות), אפשר למצוא מלא תירוצים ללמה לא לעשות. אפשר לדחות עוד ועוד (אני, אגב, טוב בזה...), אבל אם באמת רוצים, אז אפשר להתגבר/לעקוף על/את התירוצים.

 

הגעתי לנושא התירוצים מכיוון הדיאטה (אני בעצמי החלטתי להוריד כמה ק"ג), אבל חשבתי גם שזה נכון בעוד תחומי חיים. צריך לפעמים או שיהיה משהו/מישהו חיצוני שידחוף לעשייה או החלטה מבפנים שתעשה אותו הדבר. דוגמא נוספת היא הפסקת עישון. אני הפסקתי לעשן לפני 26 שנה. לא נעזרתי באף גורם חיצוני. זו היתה החלטה אישית (או בעצם תהליך של קבלת החלטה). גם פיתחתי לי טכניקה משלי. זה הצליח לי בניסיון השני. זה לא רע, כי לפי זה לפחות, רק כמחצית מאלה שמנסים, מצליחים להפסיק (כנראה בטווח הארוך) ורובם המכריע של המעשנים רוצים להפסיק.

 

באופן דומה... וכצפוי מנושא הבלוג... חשבתי על המקרה שקרה לי בשבוע שעבר שראיתי מישהי חיצונית כמו שאני מחפש, ולא ניסיתי בכלל להתחיל איתה. מובן שהיו לי תירוצים, אפילו תירוצים מאוד הגיוניים (אני אדם רציונלי בסה"כ...סבבי) ועדיין אפשר לראותם כתירוצים. המקרה הזה גרם לי להרהר בנושא ואני מקווה שאפיק מזה איזשהם לקחים. אני יודע שבעבר גם כתבתי כאן שאפיק לקחים וכו', אבל כנראה שצריך כמה איטרציות (חזרות) כאלה כדי לקבל החלטה ביצועית טובה יותר.

 

אני מקווה שיווצרו עוד הזדמנויות (אני צריך ליצור כאלה... תירוצים, כבר כתבתי...?) כדי לבחון את העשייה שלי, לא רק בהצהרות... קול

 

 

 

נעימה ישנה (מתחילת שנות ה70) בשם "פופקורן" בביצוע ההרכב "חמאה חמה". הנעימה האלקטרונית הזאת הצליחה מאוד בזמנו (אני זוכר אותה כילד בן בערך 10). הנעימה המקורית חוברה ע"י גרשון קינגסלי ב1969 (ולא הצליחה כמו הגירסה הבאה). הפתיחה עם הצליל/ציפצוף המונוטוני, משום מה, קצת הזכירה לי את הפתיח של השיר time של להקת איזבו שהיתה נציגת ישראל לארוויזיון בשנת 2012...:

 

  

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות
נכתב על ידי , 2/2/2015 23:26   בקטגוריות אהבה ויחסים, אופטימי  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 יום כיפור ושכר ועונש


 

 

השבוע שמתי לב למשהו מעניין. חשבתי על כל מיני מקרים וכל מיני אנשים וראיתי שיש לכאורה עונשים (אפרופו "אנשים" שינוי ה-א' ל-"עו") על מעשים לא תקינים, משמע, לכאורה מתקיים מעין "שכר ועונש" בעולם. אפשר כמובן לטעון שדברים הם מקריים, שיש מאחוריהם הגיון/הסבר אחר. זה מאוד תלוי בנקודת המבט של המשקיף, למשל מאמין / לא-מאמין בה' ועוד.

 

לא תמיד ה"עונש" (לחילופין "השכר" על מעשים טובים) מגיע מיד (או בכלל), לפעמים זה לוקח זמן. זה גם כאמור, על-פניו לפחות, לא 'כלל ברזל', אבל בלא מעט מקרים ראיתי את זה קורה.  שכר ועונש הוא כנראה אחד המרכיבים החשובים באמונה הדתית, לכן יש חשיבות גדולה ליום כמו "יום כיפור" ועובדה שרוב הציבור היהודי, גם זה החילוני (כמוני (אני מגדיר עצמי "חילוני מאמין", מאמין בה' אבל לא בהכרח מקבל למשל את התושב"ע ועוד)) צם ביום כיפור.

 

אני, אגב, כפי שציינתי ולא פעם בעבר, פיתחתי לי מנהג משלי, אני לא אוכל כלום ביום כיפור אבל אני כן שותה מים. ההגיון מאחורי זה הוא שזה, לכאורה, יותר בריא ("מנקה את הגוף") ובעיקר, אין בתורה (שבכתב) צווי מפורש לצום או לא לשתות, אם כי זו אפשרות לגיטימית כמובן.

 

סליחות

אז ממי אני צריך לבקש סליחה?

- אם פגעתי במישהו/י (גם שלא ביודעין/בכוונה) אני מבקש סליחה על כך.

- אני חושב שאני צריך לבקש סליחה גם מעצמי... ("פיצול אישיות"? קריצה), האם עשיתי מספיק בתחומים מסויימים? אני בטוח שלא תמיד. למשל לפני יותר משבוע הבטחתי לעצמי שאסיים איזה פרויקט עד יום כיפור ולא עמדתי בזה. סתם ניהול זמן לא נכון...

- אם חטאתי לה' בדבר מה, אני מבקש את סליחתו.

 

ומי צריך לבקש סליחה ממני?

- כמובן מי שפגע בי באיזשהו אופן.

- יש לפעמים תגובות נאצה כאן בבלוג ולעיתים נתקלתי (בשנים עברו) ברוע, בדרך-כלל רוע נשי (נשים מתוסכלות?), מן הסתם אלו לא ביקשו סליחה, אבל לפי עיקרון "שכר/עונש" הנ"ל, כמו שכתבתי לטבע יש נטייה לפעול כך, אם פגעת (בכוונה) במישהו/י זה עלול לחזור אליך כמו "בומרנג" ולא בהכרח מאדם שנפגע אלא פשוט היקום (אם תרצו אלוהים) פועל כך. בכל מקרה, אני משתדל לסלוח.

- אם יש בחורה מתאימה שרוצה להכיר אותי ולא פנתה אלי... אז היא צריכה לבקש סליחה גם מעצמה... אבל היא יכולה בקלות לכפר על ה'עוון', בכך שתפנה אלי בקרוב...סבבי

 

כמו כן, אם אני מזכיר את עניין השכר/עונש, אז אני יכול לשאול למה 'נענשתי' בכל-כך הרבה שנות רווקות למרות שאני כן רוצה ופועל להשיג זוגיות? אפשרות אחת היא אולי "חטא היוהרה"... כלומר שאדם לא מכיר מספיק בכך שמה שקורה לו קשור לכח עליון אלא חושב שהכל תלוי רק בו... מצד שני, לא כל מה שקורה בעולמנו תמיד קשור ישירות לשכר/עונש. בתנ"ך יש לא מעט סיפורים של אנשים תמימים שלא תמיד קרו להם דברים טובים. יש מקריות, יש מורכבות ועוד ועוד...

 

 

"מי שמאמין":

 

 

גמר חתימה טובה וצום מועיל לכל מי שצם/ה ויום כיפור מועיל גם למי שלא.

נכתב על ידי , 12/9/2013 23:38   בקטגוריות אקטואליה, אופטימי, אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
דפים:  
Avatarכינוי: 

בן: 56
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ