לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים

עוד לא נשוי


בגילי המופלג כבר הייתי מזמן צריך להיות נשוי (עוד על הנושא הזה ב-5 המאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא").


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
קטעים בקטגוריה: ֳ ֳ₪ֳ¡ֳ₪ ֳ¥ֳ©ֳ§ֳ±ֳ©ֳ­. לקטעים בבלוגים אחרים בקטגוריה זו לחצו .

יופי וחוקי התנועה...


במסגרת מבצעי החיפוש שערכתי ('בעולם האמיתי') אחר בת-זוג מתאימה (שחלקם תיעדתי כאן בבלוג) יצא לי לסייר בערים שונות בארץ. שמתי לב שבירושלים (שאמנם לא הייתי בה הרבה (אבל בכל זאת, הייתי בה כמה פעמים). אני לא משתגע על העליות/ירידות בדרך) לא התרשמתי במיוחד, לפחות איפה שהסתובבתי (למשל ובעיקר קניון מלחה) בגיזרת המראה, מהנשים שראיתי שם (ייתכן שלירושלמיות יתרון באופי(?). אני לא אוהב את המתירנות (לכאורה) התל-אביבית. אני הלכה למעשה די שמרן בנושא הזוגי).

 

המקום היחידי/עיקרי שראיתי בו בחורות שנראו לי יחסית אטרקטיביות, כמו ת"א-רבתי ומחוצה לה, היה חיפה. אני יכול לנסות לתת לזה כל מיני הסברים מכיוונים שונים. היום במקרה (כבר כתבתי כאן בעבר שמישהו דתי פעם אמר לי שכאילו אין דבר כזה "מקרה", כי גם המילה "מקרה" מתחילה ב-מ' ומסתיימת ב-ה', כלומר מה'...) ובכן היום יצא לי לקרא כתבה על עבירות תנועה. מצויין שם שנשים עושות פחות עבירות תנועה מגברים. מה שלא מפתיע. נשים, בגדול, זהירות יותר. מנגד ההשוואה של אחוז הנהגות לאחוז הנהגים לדעתי עלולה להטעות, כי גברים, לדעתי, נוהגים משמעותית יותר שעות מנשים (למשל נהגים מקצועיים/מסחריים).

 

אחרי זה יש חלוקה לערים עם אחוז הנהגים שעברו עבירות תנועה. למשל: ירושלים 11.4%, תל-אביב 10.9%, חיפה 10.8%. אמנם ההבדלים קטנים ולכן לא אמורים להצביע על משהו דרמטי, אבל בכל זאת, הראש "מחפש התבניות" שלי (זה טוב למדע, חשיבה מתמטית ועוד...), מיד ניסה לקשר את זה לניסיון שלי בחיפושי אחר בת-זוג.

 

אולי יופי מתקשר לנטייה לעשות פחות עבירות תנועה? קריצה זה מתיישב ברמה הגלובלית עם עניין הגברים/נשים ולפחות לטעמי גם ברמה הלוקלית (ערים כמצויין לעיל). אם בכל זאת, אהיה לרגע קצת יותר רציני, אחוז הנהגים העבריינים יכול אולי להעיד משהו על 'איכות' (זו עלולה להיות מילה עם קונוטציה בעייתית לכן המרכאות) או שמא המילה היא 'נורמטיביות'(?) האוכלוסיה בכל מקום. ידוע למשל שבארה"ב יש מדדים של פשיעה (למרות שעבירות תנועה זו, לפחות לטעמי, לא כמו כל פשיעה אחרת) למדינות, אזורים, ערים ואפילו שכונות ולפי זה (וגם רמת החינוך ועוד) נקבעים בפועל מחירי הנדל"ן באזור.

 

אפורופו חוקי התנועה, אני מאוד מקפיד לעצור עצירה מוחלטת בשלט עצור. גם אם אין שוטר שצופה בי וגם אם אין אף רכב בסביבה וזו שעה יחסית מאוחרת. מדהים כמה נהגים וגם נהגות אני רואה שלא מצייתים לתמרור שכזה. שיא החוצפה הם נהגים שמצפצפים לי כשעצרתי, התבוננתי ימינה ושמאלה והמתנתי בסה"כ (מרגע העצירה) 3 שניות (ספרתי..)...

 


שיר אירוויזיוני ישן (1977) אבל עדיין יפה. "הציפור והילד" בביצוע מרי מרים:

 

 

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 16/12/2014 22:38   בקטגוריות אהבה ויחסים, אקטואליה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אם הבחורה מתביישת לפנות אלי + זה לא הגיל אלא התרגיל


במהלך 7 וחצי+ שנות קיום הבלוג, שמוקדש לחיפושי אחר בת-זוג מתאימה (כמפורט כאן, בתימצות, רווקה מלאה שנראית בערך כך ועוד ועוד כמפורט בתיאור המילולי הנ"ל), פנו אלי בחורות, אבל מעט מאוד ולא יצא מזה כלום עצוב (בדרך-כלל הן פשוט לא היו מתאימות). פנו אלי גם פה ושם בחורות שלא יצא לנו להיפגש (ברוב המקרים זה לא התאים מראש). בחורה אחת (בהנחה שזו בכלל בחורה... באינטרנט אתה לא תמיד יודע באמת מי עומד בצד השני) כתבה לי פעם שהיא מאוד ביישנית, אז חשבתי לכתוב קצת על הנושא הזה וגם לדון בעניין גילי "המופלג" (כי אני מחפש מישהי צעירה משמעותית ממני (אני רוצה ילדים משלי וכד')).

 

בתיאור הבחורה שאני מחפש כתבתי שאני מעריך ביישנות, אבל התכונה הזו, כשהיא מוגזמת עלולה למנוע הכרות וזה כמובן חבל. אז נניח (רק נניח סבבי) שיש כאן קוראת בבלוג שמתאימה למה שאני מחפש (סיכוי די קטן, אבל בכל זאת קיים), אבל היא מתביישת לפנות אלי. ניסיתי לחשוב מה אפשר לעשות במצב כזה. גם לי יש לעיתים חסמים רגשיים, לכן אני מבין את זה, למשל לי לפעמים קשה לפנות למישהי זרה שנניח מוצאת חן-בעיני. אולי צריך לחפש דרך עקיפה, למשל לפתוח בלוג בישראבלוג ולהגיב בתגובות לפוסטים שלי... או מה שאולי יותר פשוט (או שלא?) להיעזר בחבר/ה שתפנה במקום ותכתוב שהפניה היא בשם הבחורה המתעניינת. כמו שנאמר באנגלית "Where there's a will, there's a way", או "כשיש רצון, יש דרך".

 

והגענו לעניין הגיל, שאני תמיד צריך כאילו להתנצל עליו, כלומר להתנצל (שוב, כאילו) שאני מחפש מישהי צעירה ממני בהרבה. הסברתי את ההגיון מאחורי זה, למשל כאן.חשבתי על זה שיש אפשרות שמישהי רק רואה את הגיל שלי ומיד פוסלת... לא אתפלא אם זה כך... אז הפעם אנסה להתגאות במאפיינים צעירים שלי... אני בטוח לא נראה כבן 20... רק בשבוע שעבר מישהו שוחח אותי על איזשהו נושא ושאל "ומה דעתה של אישתך על זה?"... (אני כידוע רווק) או מישהו מנסה למכור לי משהו ברחוב וכשאני אומר לו שאין לי צורך בזה אז הוא עונה "אז אולי בשביל הילדים?"... (עוד אין לי ילדים...) מנגד כבר כמה נשים אמרו לי שאני נראה פחות (אחת אפילו "הגדילה" (או סתם ניסתה להיות נחמדה אלי) לעשות (לפני כחודש) ושאלה/אמרה "אתה בן שלושים ו-?"...).

 

מה שכן צעיר אצלי, וזה בסה"כ ברובו עניין גנטי, הוא צבע שיערי. אין לי שערות שיבה. במקרה אתמול יצא לי לראות תמונות של כמה אנשים מפורסמים בסביבת גילי. הסתכלו למשל על שלושת תמונות הפרצופים בכתבה הזו, של כחלון, לפיד וליברמן, כולם באופן בולט עם שיערות שיבה והגילים שלהם הם: 54, 51 ו-56 בהתאמה (כלומר לא רחוק משלי: 53)

 

מישהי פעם אמרה לי (בהומור) שכל עוד שם למטה (במקום הרגיש לכל אישה ואיש...קריצה) השיערות הן לא שיבה, אז אפשר עוד להוליד ילדים...מוציא לשון מה שכן... זה לא מסוג הדברים שעושים לבד, צריך שיתוף פעולה מהצד השני (הנשי במקרה זה). מישהי (מתאימה!) רוצה לשתף פעולה? סבבי

 

 

 

שבת שלום וסופ"ש נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.

נכתב על ידי , 12/12/2014 15:46   בקטגוריות אהבה ויחסים  
3 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-15/12/2014 13:30
 מחסום דם-מוח כמשל


קצת שיחרור קיטור הפעם... שמעתי כבר מזמן על המושג של מחסום דם-מוח (ר"ת באנגלית BBB (זה יכול להישמע כמו סיסמאת בחירות לליכוד... כלומר תהיה ביבי B-BB קריצה)) שזה מעין מחסום שמאפשר מעבר סלקטיבי (כלומר חלק מעביר, חלק לא) של חומרים ממחזור הדם לנוזל שנמצא במוח. הנ"ל נועד להגן על המוח ולאפשר רק לחומרים המתאימים (בעיקר) לעבור.

 

חשבתי על מושג המחסום באופן כללי, לכן אני לא בטוח אם זו אנלוגיה הכי מוצלחת למה שאני מתכוון אליו, אבל זה מה שיצא לי במחשבה ראשונה. המשל הוא בהקשר הניסיון שלי עם בחורות/נשים באינטרנט. יוצא לי גם לראות וגם חלקית להכיר בחורות מחוץ ובתוך האינטרנט. מובן שהיום, אולי בניגוד ל15 שנה לאחור (אני אגב באינטרנט מ1994, 20 שנה!) כמעט כולם נמצאים פה ושם באינטרנט ובכל זאת... באינטרנט אני פחות נתקל בבחורות שהן, לפחות להגדרת שלי ולפי התרשמותי הסובייקטיבית, יותר עדינות, יותר נשיות, יותר שמרניות וכד'. אני גם נתקל כאן (באינטרנט) לצערי ולא פעם בתגובות נאצה מכל מיני נשים שכנראה מקנאות בנשים אחרות, או בעלות דעות פמיניסטיות קיצוניות, מה שאני כמעט לא נתקל בו ביום-יום.

 

יש לי חבר דתי שאני מכיר כבר שנים. הוא נשוי עם ילדים. הוא סיפר שהבת שלו (שלומדת באיזו מסגרת לבנות דתיות) נתבקשה להתחייב לא לגלוש באינטרנט בכלל... זה אולי מסביר ממש מעט ממה שאני מתכוון אליו, כי אני לא מתכוון רק לציבור דתי, אלא בכלל. אני יכול למצוא לתופעה הזו הרבה הסברים וכבר כתבתי אותם כאן בעבר, אבל כמה שאני יודע, מניסיוני שזה כך, זה תמיד מפתיע אותי מחדש, כלומר אני כאילו מצפה שבאינטרנט יהיה ייצוג אחד-לאחד של כלל הציבור וזה, מניסיוני האישי לפחות, לא בדיוק כך.

 

יש גם סוג של 'סלקציה' די בסיסית במי שנמצא באינטרנט (אם כי זה פחות בולט היום, אלא היה כך יותר פעם), קרי האדם חייב לשלוט לפחות ברמה מאוד בסיסית בטכנולוגיה ורצוי גם לדעת אנגלית כנ"ל לפחות ברמה בסיסית. אולי גם האוכלוסיה שגולשת היא חכמה יותר או במילים אחרות, אני מנחש שה-IQ של הגולשים (גולשים ממש, לא רק טיפה) גבוה מזה של כלל האוכלוסיה (וכאמור הפער הזה הולך ומצטמצם עם הזמן).

 

אז אם זה מאוד לא יעיל מבחינת מציאת זוגיות עבורי, אז מדוע אני כאן? ראשית בגלל שאני אוהב מחשבים ואת המדיום הזה ושנית באיזשהו מקום זה מאוד נוח... הבעיה היא שלפעמים שוכחים שזו רק נגזרת של המציאות ולא המציאות עצמה, לפחות במה שקשור להכרות עם בחורות.

 

 

אפרופו עבר, מוזיקה מהסרט "יש לך דוא"ל" (או "יש לך הודעה") משנת 1998:

 

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 7/12/2014 22:17   בקטגוריות אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 רווקות מלאות עם ציצי מאוד גדול (כמו שאני מחפש) (2)


השתמשתי בכותרת של הפוסט מלפני כשבוע כדי לדון בנושא קרוב לנושא הנ"ל, אבל מעט שונה... לפני כמה זמן ראיתי מישהי שחיצונית היא מאוד קרובה למה שאני מחפש באישה, אבל היו לי כל מיני ספקות, או שמא גם חששות, לגשת ולהתחיל איתה. היא עובדת באיזשהו מקום שאני נמצא בו מידי פעם. החלטתי לאחר התלבטות ארוכה עם עצמי, שכשאני אגש למקום הנ"ל, אנסה להתחיל איתה.

 

בשורה התחתונה, היא לא היתה שם בפעם האחרונה שהגעתי, אז לא יצא לי להתחיל איתה (יהיו עוד הזדמנויות, אני מקווה ומניח), אבל בדרך לשם, כבר הרגשתי את ההתרגשות והחששות מפעמים בי. זה לא שלא התחלתי עם בחורות במהלך חיי, אבל ברוב המקרים זה מלווה בלא מעט חשש. אני חושב שזה משהו ביולוגי כזה, מעין אינסטינקט (כמו שמוסבר באנגלית כאן מנקודת מבט של פסיכולוגיה אבולוציונית, המאמר המקושר נכתב ע"י אחד בשם ניקולס לויד).

 

וזה מחזיר אותי לעניין הבלוג הזה. אני משתדל שהבלוג הזה יגרום לבחורה כמו שאני מחפש לפנות אלי דרך האי-מייל (TZACHY10@GMAIL.COM). זו דרך יחסית 'עקומה' [1] להכיר (למרות שהיום הכרות באינטרנט מאוד נפוצה ומקובלת). אני מנסה את הדרך הזו, כי:

א. סוג הבחורה שאני מחפש, די נדיר.

ב. לא קל לי להתחיל עם בחורות [2].

 

[1] עובדתית, במהלך שנות קיום הבלוג (7 וחצי שנים, מתוכן 7 שנים פעילות כמעט יום-יומית (כולל קישורים לכאן מחוץ לישרא)) פנו אלי בחורות שמספרן פחות ממספר אצבעות שתי ידיים. רובן (או שמא כולן...) לא התאים לי. כנראה שכמו שלי לא קל להתחיל, משהו ביולוגי מונע מבחורות מלפנות אלי דרך הבלוג... וזה חבל, כי הרי אי-אפשר להכיר מישהו ברצינות, עד שלא פוגשים בו, מדברים איתו וכד'.

 

[2] לגבי סעיף ב' לעיל: אני שוב מסייג, למרות הקושי, אני מסוגל להתחיל וכבר התחלתי בחיי לא פעם, לפעמים בצורה לא מיטבית (תוך התרגשות וכד') אבל התחלתי.

 

חשתי צורך להסביר למי שקורא/ת כאן וגם לעצמי, למה (בין היתר) אני כותב כאן.

 

 

"ראיתי אותה שוב", "האמהות והאבות":

 

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות
נכתב על ידי , 2/12/2014 22:31   בקטגוריות אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
דפים:  
Avatarכינוי: 

בן: 53
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ