לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


בגילי המופלג כבר הייתי מזמן צריך להיות נשוי (עוד על הנושא הזה ב-5 המאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא").


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
קטעים בקטגוריה: ֳ ֳ₪ֳ¡ֳ₪ ֳ¥ֳ©ֳ§ֳ±ֳ©ֳ­. לקטעים בבלוגים אחרים בקטגוריה זו לחצו .

רווקות מלאות עם ציצי מאוד גדול (כמו שאני מחפש)


תמיד חשבתי שבחורות כמו שאני מחפש (אני מתייחס בפוסט הזה לאספקט החיצוני) הן מבוקשות. לא מזמן שמתי לב שלפחות שלוש בחורות (שאני מכיר או הכרתי) שעונות לתאור הנ"ל (והן די נדירות) הן רווקות וכבר מזמן לא צעירות. אם הן היו מבוקשות, הייתי מצפה שהן תתחתנה (אני יודע שהן כן רצו/רוצות בזוגיות). עם חלקן התחלתי בעבר (לפני שנים) והחלטתי שזה לא היה מתאים (כי חיצוניות/משיכה זה חשוב, אבל זה רק 'כרטיס כניסה' שכזה, ברור שהצד האישיותי או ההתאמה האישיותית חשובה לא פחות ולטווח הארוך אף יותר).

 

אתמול בדיוק שוחחתי עם חבר על ענייני בחורות ונושא החזה לעיל עלה. יש לנו טעם שונה, אבל הוא אמר בשיחה שלדעתו (מיד אוכיח שזה לא נכון) רוב הגברים מעדיפים חזה גדול אצל בחורה. מובן שההגדרה "גדול" היא קצת סובייקטיבית ונתונה לפרשנות אישית. כבר כתבתי כאן בבלוג פוסט מיוחד ומפורט בנושא (למעשה כתבתי כמה כאלה...) שאפשר להסיק ממנו (ועוד) שהתפלגות העדפות גברים לגודל חזה נשי, דומה להתפלגות גודל החזה הנשי בפועל, כלומר במילים קצת 'מתמטיות' לכל מידת חזה S, אם יש X>0 נשים שיש להן את המידה הזו, אז יש גם Y גברים שזה מה שהם מעדיפים/נמשכים-אליו והיחס Y/X (כלומר Y חלקי X), קרוב ל-1, או במילים יותר עממיות "לכל סיר מכסה משלו".

 

קישרתי למשל את הסקר הזה (שאלה מס' 1, שענו עליה יותר מ3600 משיבים) שמראה, כצפוי מסקרים דומים אחרים שיש כאן התפלגות נורמלית ("עקומת פעמון") ושהרוב, במקרה זה, מעדיף גודל ממוצע (מידה C במקרה הנ"ל. הגודל גם משתנה ממדינה למדינה!). רק מיעוט אוהב חזה מאוד קטן וכנ"ל רק מיעוט אוהב חזה מאוד גדול (אני במיעוט שאוהב ציצים ממש ענקיים).

 

לפי ההגיון הנ"ל, אם בחורות כמו שאני מחפש הן, לכאורה, לא כל-כך מבוקשות, אז הייתי מצפה ליותר היענות של בחורות כנ"ל לבלוג (שקיים כבר יותר מ7 וחצי שנים), אבל זה לא ככה...

 

 

 

Funky Town, גירסה רוקיסטית:

 

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 27/11/2014 22:22   בקטגוריות אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 הקפאת הכתיבה כאן (נכון לעכשיו) + 7 שנים לבלוג


הקפאת הכתיבה

זהו.. הגיע הרגע, כמו שהכרזתי, שאני 'מקפיא' את הכתיבה שלי כאן בבלוג. את הסיבות לכך מניתי בעבר (ואחזור עליהן מיד). יחד עם זאת, נכון לרגע זה, אני לא סוגר את הבלוג (או הופך אותו לפרטי וכד'). כל 7 שנות הכתיבה המאסיבית שלי כאן (1416 פוסטים, לא כולל זה. משהו כמו מאתיים פוסטים לשנה, כלומר ברוב ימות השנה ואלו לא היו ברובם המכריע פוסטים של שורה אחת וכד') נשארת, בינתיים כאן.

 

ייתכן(!) שאם בעתיד אחליט לעדכן כאן (למשל אחרי, אם ב"ה, שאתחתן... (אני צריך למצוא בת-זוג מתאימה לפני זה...סבבי)), אעשה זאת (אבל, אני לא מתחייב שאעשה זאת!). מי שרוצה להתעדכן, אם וכשאר, אכתוב כאן בעתיד, ואין לו/ה מנוי, יכול למשל לעשות מנוי לבלוג במייל (נמצא בצד שמאל של הבלוג).

 

אז למה החלטתי להפסיק?

פתחתי את הבלוג בעיקר בגלל נושא חיפושי אחר בת-זוג. הבלוג היה מעין "מודעת הכרות אינטרנטית" וגם עבורי מעין "מאמן אישי" שכזה. במבצעי החיפוש אחר בת-זוג (היו 9 מבצעים כאלה. הנה דוגמא לפוסט דיווח יומי, אחד מרבים במהלך כל אחד מהמבצעים הללו), נתתי כאן דיווחים על מאמצי החיפוש הנ"ל. זה גרם לי להכניס משמעת/מוטיבציה/מסגרת בחיפושים. מעבר לזה נהנתי גם לכתוב על מגוון נושאים שונים ולא קשורים (ולפי התגובות שקיבלתי הם היו מעניינים. גם הופעתי לא פעם במומלצים של ישראבלוג (אגב כמדומני רק אצל המנהלת הקודמת (אילנה), אצל הנוכחית הופעתי רק במומלצי נענע10 (ייתכן שיש לזה גם יתרונות: קהל מגוון יותר, לא רק בלוגרים/ות (ועוד)) למשל ממש לפני שבוע הפוסט הזה שלי היה במומלצי נענע10). כמובן שגם האינטראקציות עם בלוגרים אחרים היתה נחמדה, אבל זו לא היתה עבורי המטרה המרכזית ולכן גם לא השקעתי בזה הרבה (בשונה מבלוגרים/ות אחרים/ות שהשקיעו המון בזה (ובהתאם זכו גם לפופולריות)).

 

אני מרגיש שיש כאן פחות קוראים/ות מבעבר. חלק מזה נובע לדעתי מהתחרות הקשה עם פייסבוק. פייסבוק גרם לדעתי לעזיבה גדולה של בלוגרים (חלקם בלוגרים/ות מהטובים שיש/היו כאן). דאגתי גם לתת קישור לבלוג ממגוון מקומות, גם מפייסבוק, גם מאתר "תפוז", גם מ-YNET ועוד. בסה"כ אני חושב שהיתה לבלוג חשיפה יפה (אם כי, בהחלט היה אפשר שיהיה יותר).

 

אבל אולי גם ציפיתי מהבלוגוספירה למשהו שהיא לא... אני לא נגד גיוון ושונות, אבל לפעמים כשאני מציץ בבלוגים אקראיים כאן (למשל ברגע שהם פירסמו פוסט ואז הם מופיעים בדף הראשי של ישראבלוג) אז אני רואה -כאמור, לפעמים- דברים שאני לא מתחבר אליהם, דברים שהם פחות בנורמה. מבחינה זו הבלוגוספירה מייצגת משהו שהוא פחות מיין-סטרים לפחות להרגשתי.

 

ברור שגם אני לא מיין-סטרים כי אני רווק בגילי המופלג... זה לא דבר נפוץ (ואני גם לא חושב שזה דבר טוב... לכן אני פועל לשינוי המצב, אבל "צריך שניים לטנגו". למצוא 'סתם' בחורה זה לא ממש קשה לי (יש אפילו כאלה ש'מחזרות' אחרי). אני רוצה מישהי מתאימה שאהיה מרוצה ממנה (וכמובן באופן סימטרי: היא ממני)). אולי הציפיה שמישהי מתאימה תפנה אלי דרך הבלוג, היתה ציפיה מוגזמת?... למרות זאת, בהחלט פנו אלי מספר בחורות במהלך 7 השנים, אבל לא כמו שאני מחפש.

 

אחזור לשאלה בכותרת הקטע ("למה החלטתי להפסיק"): אני מרגיש שהבלוג לא עוזר לי בנושא מציאת הזוגיות ושהוא כנראה לא מצליח להגיע (מספיק) לאן שהוא אמור. זה גם גוזל ממני אנרגיות (כאמור, ללא תוצאות במה שנוגע לזוגיות) שאני יכול להפנות למקומות יותר פרודוקטיביים בהקשר של החיפושים שלי.  במידה מסויימת... הכתיבה כאן הפכה "להתמכרות" שכזו. אנשים מתמכרים להרבה דברים: לטלוויזיה, לעבודה, לאוכל טוב וכו'... כך שזה לא תמיד דבר רע. הכתיבה מפתחת כישורים מסויימים שאני ממש לא מזלזל בהם. אני בטוח שלא יהיה לי קל בהתחלה, אחרי ששבע שנים הייתי רגיל לכתוב כאן... אזדקק לתקופת "גמילה", אבל אני מקווה שאעמוד בזה...

 

בסה"כ נהנתי לכתוב כאן, גם אם המטרה למצוא זוגיות עדיין לא הושגה. נתקלתי במשך השנים בגולשים/ות שעודדו אותי, כמו גם לעיתים בתגובות נאצה. כאמור, כתבתי כאן על מגוון נושאים ולא רק על נושא חיפושי אחר בת-זוג. הנושאים כללו אקטואליה, חידות מתמטיות (יותר בעבר), פילוסופיה (בגרוש?), מדע פופולרי ובטח עוד נושאים שאני לא זוכר כרגע. מבצע האלף ש"ח מתנה כמובן שהסתיים גם הוא ברגע זה. מי שרוצה ליצור איתי קשר יכול/ה לעשות זאת דרך דוא"ל:  TZACHY10@GMAIL.COM .

 

הקפאת הכתיבה כאן, לא אומרת שום דבר על המשך חיפושי אחר בת-זוג מתאימה - את אלו אמשיך, עד שב"ה אמצא!

 

תודה רבה למי שטרח/ה וקרא/ה כאן במשך השנים (וגם לאלו שהגיבו).

 

 

בכלל שכחתי שהיום זה בלוגולדת 7... סיבה למסיבה סבבי:

 

 

 

לשיר את השינויים:

 

 

 

ה"קרנבל" נגמר... (או שרק התחיל? קריצה):

 

 

לילה טוב וחג שמח לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות... ולהתראות.

נכתב על ידי , 17/4/2014 00:04   בקטגוריות אהבה ויחסים  
6 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של היפהפיה הנרדמת@ ב-17/10/2014 12:49
 סיכום המבצע התשיעי


תזכורת: הבלוג עבר למתכונת עידכון מופחת (סיכום שבועי + אולי עוד פוסט באמצע השבוע). כמו כן, החלה הספירה לאחור לאפשרות סגירת הבלוג (במלאות לו 7 שנים ב17 באפריל 2014) בגלל חוסר יעילות/היענות כמפורט בפוסט הזה.

 

סיכום המבצע התשיעי

במהלך כמעט 7 (עוד יום/יומיים, ב-17 באפריל) שנות קיום הבלוג, ערכתי כאן 9, מה שאני מכנה, "מבצעי חיפוש" (אחר בת-זוג מתאימה). במבצעים הללו, למי שלא מכיר/ה, הייתי מדווח כאן בבלוג, בדרך-כלל על בסיס יומיומי (הנה דוגמית), מה עשיתי באותו יום במסגרת חיפושי (הסתובבויות בכל מיני מקומות, בעיקר מקומות ציבורים. בעיקר באזור המרכז, אבל מידי פעם נסעתי גם צפונה, דרומה או מזרחה) מעין "אימון אישי" עצמי במציאת זוגיות. בנוסף, הכתיבה כאן היתה ניסיון להגיע לבת-זוג מתאימה גם דרך האינטרנט, מעין "מודעת הכרות אינטרנטית".

 

לקראת הקפאת הכתיבה כאן, כאמור ב17 באפריל, אני רואה לנכון לסיים/לסכם כעת את המבצע הנוכחי. ובכן, המבצע הזה נפתח ב-15.6.2012 (זה הקישור לסיכום המבצע הקודם השמיני (יש בו קישור/ים לסיכומי המבצעים הקודמים לו)).

 

הייחוד של המבצע הזה, בניגוד לשמונה הקודמים, הוא שהוא היה 'אוורירי' יותר. לא נתתי דיווח יומי כמו במבצעים הקודמים אלא רק סיכום שבועי. כחלק מה'אימון עצמי' שלי בנושא חיפוש זוגיות, הענקתי לעצמי 'כוכב התחלה' בכל פעם שמצאתי מישהי שמצאה חן-בעיני (דבר נדיר מאוד) וכשניגשתי אליה וניסיתי להתחיל איתה. הנה מקרה מתועד אחד כזה. נתתי לעצמי עוד כוכבים (מסוג אחר) על מקרים פחות משמעותיים (למשל כשרק ראיתי מישהי כנ"ל, משמע הסתובבתי מספיק..), אבל כרגע (לא עשיתי חיפוש מעמיק) אני לא נזכר בעוד מקרה של התחלה במבצע הזה - מה שמראה כמה נדירה הסיטואציה שאני רואב בחורה וכבר ניגש אליה... בנות - אל תמהרנה להגיד "לא" סתם... וכן אני יודע שיש גברים שמתחילים ללא חשבון עם "כל מה שזז", אבל יש גם גברים איכותיים ובעלי כוונות רציניות כמוני (ואני בוודאי לא יחיד...).

 

לא יצאתי הרבה מחוץ לגוש-דן במהלך המבצע הנוכחי. בכלל המבצע הזה די 'נמרך'. אני באיזשהו מקום קצת 'שחוק' משנות חיפוש רבות, כמעט ללא תוצאות, או לגמרי ללא תוצאות, אם מגדירים תוצאה כקשר רציני. זה לא שאני אפסיק בחיפושי. המטרה שלי היא למצוא, לא לחפש... כך גם הכתיבה בבלוג היתה אמורה להיות אמצעי עזר לחיפושים, אבל (וזה כבר קצת גולש לפוסט סיכום/הקפאת הכתיבה כאן, ביום חמישי השבוע) אני מרגיש שזה לא ממש עוזר גם בכיוון הזה, לכן הכרזתי בזמנו על שינוי מדיניות כתיבה כאן.

 

פינת הזכרונות

במסגרת זכרונות מהעבר בבלוג (7 שנות הכתיבה כאן), אני מביא הפעם פוסט מלפני שנה (בפעם הקודמת זה היה פוסט מלפני שנתיים): ב-15/4/2013, כתבתי פוסט (לא היה פוסט ב-16/4/2013) שכותרתו "יום העצמאות - רגשות מעורבים", הפוסט הופיע במומלצי נענע10.

 

 

 

חשבתי על שיר עם מספר 9 (לא עשיתי חיפוש ברשת, רק בזכרון שלי...). נזכרתי ב"שיקוי אהבה מספר 9", אבל כחובב חיפושיות מושבע, מיד צץ בזכרוני "Revolution number 9", שיר פסיכדלי (לטעמי ממש גרוע.... אם בכלל אפשר לקרוא לו שיר...), אבל החיפושיות, בסה"כ, בהחלט יצרו שירים מדהימים, אז זו רק 'נקודה שחורה' קטנה בעברם... בכל מקרה זה הזכיר לי את השיר, הדווקא כן בסדר שלהם, עם שם דומה: Revolution (בלי ה-9), "מהפכה", אז הנה הם בהופעה חיה נדירה ב-1968:

 אני מזכיר את המבצע של 1000 ש"ח מתנה למי שת/יצליח לעזור לי למצא בת-זוג מתאימה בתנאי שאתחתן איתה, כפוף למה שמצויין כאן.  האי-מייל שלי לפניות הוא:  TZACHY10@GMAIL.COM.

 

 

לילה טוב וחג שמח לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 16/4/2014 00:40   בקטגוריות אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 פסח שמח וכשר


תזכורת: הבלוג עבר למתכונת עידכון מופחת (סיכום שבועי + אולי עוד פוסט באמצע השבוע). כמו כן, החלה הספירה לאחור לאפשרות סגירת הבלוג (במלאות לו 7 שנים ב17 באפריל 2014) בגלל חוסר יעילות/היענות כמפורט בפוסט הזה.

 

פסח שמח וכשר

נחמד שיש מחזוריות וכשיש חגים, אני יכול להשתמש באנימציות ישנות שעשיתי, ללא צורך ליצור חדשות לשון. את האנימציה הבאה עשיתי לקראת פסח 2009 (בפוסט הנ"ל גם הסברתי בערך, כיצד עשיתי אותה, הכל לבד, לא עם תוכנת 3D מוכנה. כאן הראיתי תמונות 'סטילס' של הנ"ל). זה בעצם בנוי מ6 'מצות צבעוניות' שנפתחות בתנועות סיבוב ו'ניפוח' ושהופכות לקוביה עם כיתובים על פאותיה. כתוב בהגדה: "רבן גמליאל היה אומר: כל שלא אמר שלושה דברים אלו בפסח, לא יצא ידי חובתו ואלו הן: פסח, מצא ומרור"... אז הנה אני אומר (ובקול רם): "פסח, מצה, מרור" (וזה גם מופיע על הקוביה). זהו יצאתי ידי חובתי...קריצה:

 


 


פינת הזכרונות

במסגרת זכרונות מהעבר בבלוג (7 שנות הכתיבה כאן), אני מביא הפעם פוסט מלפני שנתיים (בפעם הקודמת זה היה פוסט מלפני 3 שנים):

ב-11/4/2012, כתבתי פוסט (לא היה פוסט ב-12/4/2012) דיווח מספר 56 של מבצע החיפוש (אחר בת-זוג מתאימה) השמיני, בו סיפרתי על מה עשיתי באותו היום (יום ד') בנוגע לחיפושי וכן כתבתי קטע שכותרתו היתה: "חדשות מרעישות: גם לגברים יש רגשות!".

 

 

פסח הוא חג המציין את בא האביב, אז הנה הפרק 'אביב' מתוך 'ארבע עונות' של ויוואלדי:

 אני מזכיר את המבצע של 1000 ש"ח מתנה למי שת/יצליח לעזור לי למצא בת-זוג מתאימה בתנאי שאתחתן איתה, כפוף למה שמצויין כאן.  האי-מייל שלי לפניות הוא:  TZACHY10@GMAIL.COM.

 

 

לילה טוב, שבוע טוב וחג שמח וכשר לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 12/4/2014 23:34   בקטגוריות אהבה ויחסים  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-14/4/2014 00:11
 
דפים:  
Avatarכינוי: 

בן: 53
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ