לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


מחפש בת-זוג מלאה ומאוד נשית למטרה רצינית בלבד (עוד על הנושא במאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא"). בגלישה מסלולרי נא לבחור בגירסה הלא-סלולרית(!) כדי לראות הבלוג נכון. הדוא"ל שלי לפניות: TZACHY10@GMAIL.COM


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
קטעים בקטגוריה: ֳ ֳ₪ֳ¡ֳ₪ ֳ¥ֳ©ֳ§ֳ±ֳ©ֳ­. לקטעים בבלוגים אחרים בקטגוריה זו לחצו .

פוסט 1 במאי + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


מכיוון שעברתי, נכון לעכשיו, לפוסט אחד בחודש (ב-1 בו), הצטברו כמה נושאים לכתיבה, לכן זה יהיה פוסט ארוך מהרגיל. אני לא בעד פוסטים ארוכים (זה עלול להתיש את הקורא/ת, אבל, אמנם מידי פעם, כבר כתבתי בעבר פוסטים ארוכים למדי (כמו למשל, זה)). לא אתייחס כאן באריכות ליום הזכרון ויום העצמאות כפי שהייתי נוהג כשהייתי כותב פוסטים (כמעט) יומיים (למשל כאן וכאן), אבל בכל זאת אתייחס כעת בקצרה (ועוד קצת אח"כ): יהיה זכר הנופלים ברוך ובמעבר חד, יום עצמאות שמח.

 

ושוב במעבר חד.. בתקופה הזאת של כשבועיים (מה-16/4 ועד ה-1/5), ללא כתיבה, חשתי קצת את "ייסורי הגמילה" מהכתיבה בבלוג, אבל די 'בקטנה'. חשבתי על פשרה (על הפשרה הקודמת (בין לא לכתוב בכלל ולעדכן כמעט כל יום)) מסויימת, כלומר במקום רק ב-1 בחודש, בכל יום שישי. זאת אפשרות, אבל כרגע (עד להודעה חדשה) אני ממשיך עם ה-1 בכל חודש, כלומר, נכון לרגע זה, הפוסט הבא אמור להתפרסם ב-1 ביוני.

 

הנה רשימת הנושאים שאכתוב עליהם הפעם:

1. הבחור הצעיר שמצא זוגיות.

2. על הקשר, לכאורה, בין שיער שיבה ומחלות לב.

3. דעות מול יכולות: הבחירות בצרפת ואולי גם בארץ (הדרך של המפלגה מול רמת המועמד המוביל).

4. הרבה שאפתנות, לא בהכרח יכולת (תוצאות סקר בינלאומי).

5. הויכוחים עם ההורים השכולים.

 

בנוסף יש תמונות וסירטונים בסוף הפוסט, אז כדאי להמשיך לקרוא... קול

 

הבחור הצעיר שמצא זוגיות

אני מכיר (לא אציין מאיפה... לצורך הדיון אכתוב מאיזשהי מסגרת) בחור צעיר, בן 26, שהיה רווק (ללא זוגיות, כמוני. לצורך הדיוק, "רווק" = מי שאינו נשוי, לאו דווקא שאין לו זוגיות) הרבה זמן ופתאום אני רואה אותו בא עם חברה חדשה, בחורה יפה ונשית. יפה בפנים (למשל עיניים כהות גדולות (ועוד ועוד)), שיער חלק ארוך וכהה, יפה בגוף (בהגדרות שלי זה: בחורה מלאה עם חזה גדול, מותן לא עבה ואגן רחב). בקיצור בחורה יפה ונשית וגם עושה רושם, מהמעט שהתרשמתי, עם אישיות חמה ונעימה.

 

אינני דתי, אבל אני כן מתייחס לעשרת הדברות במעשי. בעשרת הדיברות כתוב בין היתר: "לא תחמוד אשתך רעך". אז אני לא חומד, אני רק קצת מקנא וקצת צובט לי בלב... למה הוא ולא אני? הוא, שלא עשה ו/או יש לו עשירית ממה שעשיתי/יש-לי, מוצא ואני לא...? (שאלה ריטורית).

הבחור שירת שירות יחסית 'סתמי' בצבא, אני שירתתי בחיל קרבי (כולל תפקיד פיקוד (זוטר אמנם) ומלחמה אחת). אני אקדמאי (בוגר אוניברסיטה חשובה בתחום חשוב), הוא לא. אני בעל רכוש כזה או אחר (למשל יש לי דירה משלי), הוא (למיטב ידיעתי וידיעתי טובה במקרה זה) לא. הוא לא במיוחד יפה ממני או משהו כזה (אנחנו די דומים במראה, גם בגובה). מה שכן, הוא בחור מוחצן (יחסית אלי) וזה כנראה משפיע על בחורות (לפחות מסויימות). לא שאני חושב שכל היתרונות (עם או בלי מרכאות) שמניתי הם חזות הכל במה שנוגע למציאת זוגיות, אבל...

 

חשוב גם לציין (אפרופו שאינני דתי) שהבחור בא מרקע דתי. אצלם יש, מחד, פחות פמיניזם קיצוני ומאידך פחות תרבות ה"ערס" וגם יש פחות מתירנות מינית. תופעות שונות, אבל שלטעמי לא עוזרות במיוחד למוסד הזוגיות. ל"טימטום"/אבסורד החברתי הזה (שאני מחפש כל-כך הרבה זמן ואני לבד וכו' וכו') ככר התרגלתי (והאמת שאני כנראה חלק מה"טימטום" הזה אם אני לא מבין/מפנים שזה המצב...), אבל ככה זה וחבל שאתעצבן כי עצבים לא עושים טוב... (ע"ע "בולם רוגזו" מתוך ר"ת של בריאות ע"פ הרמב"ם). שיהיה לו ולה בהצלחה! בתקווה שאצליח למצוא (רצוי לפני גיל 80...) בת-זוג מתאימה ורצוי אף יותר טובה (עבורי).

 

זה היה בגדר "שיחרור קיטור" קטן ותו לא. זה לא מאוד פרקטי להאשים את "כל העולם ואחותו" בחוסר ההצלחות שלך... סבבי

 

על הקשר, לכאורה, בין שיער שיבה ומחלות לב

הרבה פעמים אני מציין כאן בגאווה שאין לי (עדיין) שיערות שיבה על ראשי. בסה"כ זה עניין גנטי, לאבי ז"ל גם בגיל מבוגר לא היו שיערות שיבה.

לפי הכתבה הזאת שמתבססת על המחקר הזה, נמצא קשר סטטיסטי בין שיער שיבה לטרשת עורקים. קשר סטטיסטי הוא לא קשר אחד לאחד, כלומר למשל אני מכיר מישהי בת +100 שכבר כמדומני בגיל "צעיר" (סביבות 80) היה לה שיער לבן על כל הראש... והיא עדיין צלולה ועומדת על שתי רגליה, אז השיער הלבן לא מנע ממנה להגיע במצב טוב לגיל המופלג הנ"ל.

 

אגב, לעניות דעתי, זה לכאורה קצת סותר מחקר אחר שהזכרתי כאן (שלא מצא קשר ברור בין שיער שיבה ואריכות ימים (עם הסתייגות מסויימת, כמפורט שם)).

 

הטענה היא שמנגנונים דומים של תיקון DNA (ועוד) קשורים להלבנת השיער וטרשת העורקים. החוקרים מציינים שצריך לחקור את הנושא עוד כדי להגיע למסקנות יותר ברורות. מעניין...

 

דעות מול יכולות: הבחירות בצרפת ואולי גם בארץ

מישהו שאני מכיר, אמר לי שהוא חושב שמועמדת הימין לה-פאן היא זו שהיתה צריכה להוביל בסיבוב הראשון בצרפת, בגלל ריבוי מקרי הטרור שהיו שם לאחרונה. עניתי לו שיש כאן לדעתי איזו "חוכמת ההמון". גם אם דעותיה של לה-פאן תואמות, אולי, את הלך הרוח האנטי-טרוריסטי שקיים בציבור הצרפתי, הם מבינים שמועמד המרכז (זה שיתמודד מולה בסיבוב השני) כנראה מוכשר ממנה.

 

כלומר אידיאולוגיה זה חשוב (אפילו מאוד), אבל חשובה גם יכולת (ורצוי מוכחת). אני יכול להתחיל לחלק ציונים לפוליטיקאים ישראלים בנושא הנ"ל, אבל אחסוך ממכם/ן את דעותי בנושא...

 

הרבה שאפתנות, לא בהכרח יכולת

לפי הכתבה הזאת (בווינט) שדנה בתוצאות מבחני הפיז"ה (בחינות לתלמידי תיכון בני 15-16, במתמטיקה, הבנת הנקרא ומדעים), ישראל (וזה לא חדש) לא במקום טוב. בכתבה משווים 5 מדינות (ישראל, ארה"ב, ספרד, פינלנד ודרום-קוריאה. כמובן יש עוד מדינות ב-OECD ויש עוד מדינות שנבחנו מעבר לנ"ל). מתוך 5 המדינות הנ"ל, ישראל בתחתית ההישגים בכל שלושת התחומים שהזכרתי.

 

מעניין שנבדק גם הרצון לציונים גבוהים. כאמור מתוך 5 המדינות הנ"ל, ישראל מובילה ברצון התלמידים שנבחנו לציונים גבוהים. שוב, לפחות לגבי 5 המדינות הנ"ל, אפשר לראות קשר הפוך בין הרצון לציונים גבוהים לכאלה בפועל (בגרף המתאים בכתבה רואים מיתאם ברור (+ נתוני הציונים בטבלה), אם כי הנתון של דרום קוריאה בגרף (60.6% רצון לציונים גבוהים) שונה מזה שבטבלה קודמת (86.7%). נניח שהנתון של ה60.6% הוא הנכון, אבל גם אם לא, עדיין יש מגמה די ברורה).

 

מה שמסביר את כותרת החלק הזה של הפוסט... אולי אני צריך להסיק מזה משהו אישי לגבי תחום שונה?... כלומר, אני מאוד רוצה זוגיות. אולי אם אפסיק לרצות, אז זה דווקא יקרה יותר מהר ?...מוציא לשון

 

הויכוח עם ההורים השכולים בכנסת

נושא המשפחות השכולות, אפרופו יום הזכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, נחשב ובצדק לנושא רגיש בחברה שלנו (ולא רק בשלנו). אומרים "אין אדם נתפס בשעת צערו". אני חושב שיש בעיה של צורת השיח בחברה שלנו בכלל. אני רואה את זה, להבדיל, לפעמים גם כאן בישרא (המקום הנטוש והקצת "ביזרי" הזה...קריצה). מובן שעל אותם חברי הכנסת היה לכבד את ההורים השכולים, במקרה זה כנראה פחות לדבר ויותר להקשיב. לא בחרתי מעודי בליכוד ואינני מתומכיו כך שאי-אפשר לומר שאני בעד הממשלה הזאת אבל יחד עם זאת, אני חושב שצריך לכבד את שליחי הציבור, גם אם לא מסכימים איתם. ברגע שהשיח, מכל כיוון, הוא לא מספיק מכבד, נפרם עוד משהו בריקמה החברתית שנקראת החברה הישראלית.

 

להבדיל, למרות השוני הברור, אני חושב שזה נכון (ממה שאני שומע מאחרים/ות) גם במערכת החינוך, כלומר שהורים ותלמידים לא מכבדים מספיק את המורים (אני מבדיל בין הסכמה לכיבוד). במצב שלמורים אין מספיק כבוד, אז המוטבציה שלהם ללמד יורדת, פחות אנשים מתאימים יגיעו להוראה וכ'מעגל קסמים' שכזה נקבל עוד תוצאות נמוכות במבחני הפיז"ה שהזכרתי בקטע הקודם ושוב עוד פחות כבוד למורים (כי ערכים הם, לפחות להשקפתי, חלק מחינוך...). אתם/ן רואים? ה-כ-ל קשור...

 

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (לקשר רציני)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 הפעם סירטון של הצוות האווירובטי של חיל האוויר באימונים, שני סירטוני-מוזיקה מיו-טיוב ולסיום תמונות מגיחה קצרה שלי לקניון TLV החדש.

תחילה הסירטון שצילמתי ביום ו' 28/4/17, כשראיתי ממש במקרה אימונים של הצוות האווירובטי של חיל האוויר מול חופי ת"א לקראת המפגן ביום העצמאות. צילמתי יחסית מרחוק וללא זום, אבל אם תתאמצו... (ו/או אם תצפו בסירטון במסך מלא ביוטיוב...) תוכלו לראות את רביעיית המטוסים (אם אגיע למפגן חיל האוויר ביום העצמאות, אולי אצלם סירטונים יותר ברורים מזה שלא תיכננתי לצלם (לכן המיקום המרוחק), כי רק במקרה הייתי שם):


שיר מדהים (לפחות מבחינת הלחן והעיבוד/הפקה וגם הקצב... שיר מרגש) של להקה איטלקית ישנה שכבר קישרתי כאן שיר אחר שלה. הפעם "ממה מריה" (סירטון משנת 1983):


והנה אחת מגירסאות הקריוקי, שהיא יפה בפני עצמה, שמצאתי לנ"ל:


ולסיום, כאמור, הנה כמה תמונות מקניון האופנה החדש TLV (אתר הקניון) שצילמתי. הקניון נראה מושקע, מודרני ויפה. כתבתי "מודרני" כי למשל יש שם מעין מסכים סביב עמודים שמציגים פרסומות, בנוסף למסך/ים רגיל/ים ועוד. אני לא במיוחד מתעניין באופנה (אני מתעניין בבחורות (למעשה בלשון יחידה... בחורה אחת, אבל אחת מתאימה), שאולי הן מתעניינות באופנה...קריצה), אבל מי שמתעניינת, כדאי לה, אולי, לקפוץ לסיור שם:

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 1/5/2017 18:57   בקטגוריות אהבה ויחסים, אקטואליה  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-28/5/2017 23:18
 10 שנים לבלוג + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


10 שנים לבלוג

טוב, אז תחילה כמובטח סיכום של עשר שנות הכתיבה הכאן, תחילה במספרים:

 

- כאמור 10 שנות קיום הבלוג שזה 3,650 ימים או בערך 87,600 שעות או בערך 5,256,000 דקות וכו'...

- 2033 פוסטים (לא כולל זה), רובם פוסטים של יותר משני משפטים.

- המספר הכי סודי כאן בבלוג, מתגלה כעת - כמות הכניסות, נכון לרגע ההקלדה - כמעט 75K, לטעמי קצת מאכזב בהתחשב בזמן...

- סדר גודל של מספר הבחורות שפנו אלי דרך הבלוג (אני מסנן מתיחות וכיו"ב), בערך 10.

- מספר הבחורות מהנ"ל שנפגשתי איתן בפועל (אם אני לא טועה) - 3 (אבל, לצערי, אף אחת לא התאימה).

- מספר הקשרים הזוגיים שנוצרו לי דרך הבלוג (או בכלל, הכוונה לקשרים רציניים) - 0.

 

"ההגיון הסטטיסטי" אומר שאם אגדיל את מספר הפוסטים, כך יגדלו שאר המספרים ול-0 בתחתית הרשימה הנ"ל יש סיכוי להפוך ל-1... והרי זו אחת ממטרות העל בכתיבה כאן, אבל זו נקודת מבט צרה, כי האתר הזה רחוק מלייצג את כלל האינטרנט והאינטרנט רחוק מלייצג את העולם האמיתי, כלומר יש אלטרנטיבות.

 

10 שנים, זו תקופה יפה לעשות בה סיכום ביניים וגם "לחשב מסלול מחדש". במהלך 10 השנים כאן כתבתי כמעט יום-יום (לפעמים בקצב יומיומי ממש, לפעמים פחות), למעט חצי שנה של הפסקה שהחלה באפריל 2014 (עת החלטתי קצת לנוח מהכתיבה כאן).

 

יש משהו ממכר בכתיבה היומיומית, מנגד אני חושב שזה מפתח כישורים מסויימים ועדיין את הזמן (גם אם הוא לא רב) שאני משקיע כאן (ללא תוצאות) אני יכול להפנות למקומות אחרים. נראה לי לא נכון לסגור את הבלוג, זה קצת כמו להשליך את 10 שנות הכתיבה האינטנסיבית שלי לפח, לכן החלטתי על פשרה (עד להודעה חדשה): לכתוב פוסט בכל 1 בחודש.

 

במשך השנים, כמה "נשמות טובות" שאלו אותי אם הבלוג וחיפושי דרכו הם בגדר איזו בדיחה/הומור?...אה? ממש לא! נראה לכן הגיוני שאבזבז שעות בכתיבה כאן לצורך איזו בדיחה...? מישהי אחרת שאלה אותי אם זה ניסוי חברתי שכזה? תשובתי היא: שלא במכוון, כלומר למדתי במשך השנים לא מעט על הפסיכולוגיה של אנשים (בעיקר נשים) מהתגובות כאן, מחוסר ההיענות ועוד ועוד, אבל לא... לא היה כאן איזה ניסוי או מחקר חברתי. חיפשתי ועודני מחפש דבר פשוט: אהבה וזוגיות.

 

משפט 'חזק' שמצאתי באינטרנט (בתרגום חופשי שלי. מתייחס לבחורות פוטנציאליות, לכאורה...):

"אל תבזבז מילים על מי ששווים את שתיקתך. לפעמים הדבר החזק ביותר שתוכל לומר, הוא... כלום" (מנדי הייל).

 

הפוסט הבא, בלי נדר, יפורסם ב-1 במאי (בדרך-כלל חג הפועלים, הפעם יום הזיכרון וערב יום העצמאות).

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (לקשר רציני)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 


הפעם שני שירים:

1. זה לא סוף הבלוג כשם השיר הבא של החיפושיות (מתוך אביי רואד) "The end", אבל המשפט הבא מזמן 1:33 בסירטון (בתרגום חופשי ולא היחיד האפשרי) צץ לי: "האהבה שאתה לוקח שווה לאהבה שאתה נותן". אני מרגיש שבמה שקשור לבלוג, נתתי די הרבה "אהבה", אבל קיבלתי חזרה 0.0 מוציא לשון. זה עדיין יכול להשתנות, אם תפנה אלי בחורה מתאימה (רוב הסיכויים שזה לא יקרה, אבל אני לא מאבד תקווה):


2. עוד שיר שחשבתי עליו הוא השיר הבא של אל סטוארט "אם זה לא בא באופן טבעי" (אכן הדרך הזאת היא די לא טבעית... אבל גם לנסוע במכונית או לדבר בסמארטפון הם לא דברים טבעיים...), מתוכו המשפט (שוב בתרגום חופשי שלי, בזמן 0:53 בסירטון) "כשביקשתי שיכבדו אותי, מה שקיבלתי זו הזנחה". לא אגיד שבכלל לא כיבדו אותי כאן, אבל, במבחן התוצאה, כאמור 0.0 וכו' וכו'...מוציא לשון


לילה טוב וחג שמח לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 16/4/2017 21:08   בקטגוריות אהבה ויחסים  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-17/4/2017 16:39
 אפקט קולידג' + יחס ח"א + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


אפקט קולידג' + יחס ח"א

נותרו לי שני נושאים לשני פוסטים, לפני 'חגיגת העשור' לבלוג (אשתדל מחר, בלי נדר, לתת איזה סיכום של עשר השנים הללו) אז אכתוב על שניהם בפוסט אחד. כמו כן בגלל השעה המאוחרת, אקצר (יחסית...).

 

אפקט קולידג' מדבר על כך שבממלכת החי (להבנתי זה נכון גם לבני האדם) הזכר מתלהב מנקבות שהן חדשות לו. ההגיון הוא תפוצת הגנים. תיאורטית זכר יכול בקלות להפרות הרבה נקבות. מבחינה אבולוציונית (חלקית) גרידא (נתעלם לרגע מהעניין התרבותי-חברתי (אצל בני האדם), שרידות הצאצאים ועוד ועוד) אם זכר היפרה נקבה אחת הוא פנוי להפרות אחרות. אני לא מנסה להצדיק את זה (להיפך, אצל בני האדם, אני חושב שזה מזיק לחברה כשגברים נוהגים כך (ע"י "מונוגמיה סידרתית" שהיא סוג של פוליגמיה דפקטו)), אלא רק להזכיר ולהסביר את התופעה.

 

כשגבר ואישה מכירים הגבר מתלהב (בדרך כלל זה מהחיצוניות. שזה גם עניין סובייקטיבי) וכמו באפקט הנ"ל עם הזמן המשיכה יורדת (זה יכול לקחת חודשים או שנים). אני לא טוען שמשיכה חיצונית לא חשובה... חלק ניכר מהתאור של בחורה כמו שאני מחפש מוקדש לזה, אבל ברור שכדי שקשר יחזיק מעמד, כשסביר שמתישהו המשיכה תרד (אם כי היא לא חייבת להיעלם לגמרי), צריך שיהיה חיבור ברמה נוספת. התאמה אישיותית. שני הנ"ל, גם המשיכה וגם ההתאמה האישיותית, כל-כך ברורים וחשובים, שאולי לא הייתי צריך להתפלסף על זה... אבל לפחות הראיתי שאני יודע מה זה "אפקט קולידג'"...קריצה

 

יחס ח"א,הם (הן?) ראשי תיבות שהמצאתי כרגע ל-חזה ואגן... אני זוכר מזמן-מזמן כשהייתי "ילד" בן 27 (בערך) קיבלתי ממישהי מספר טלפון של מישהי שלא ראיתי קודם. היא אמרה לי שהיא מלאה, אבל לא נכנסה לתיאור ולי חשוב לדעת מה התפלגות השומן, אם השומן הוא בולט מאוד בחזה, באגן, בירכיים וכו' זה סבבה (עבורי), אבל אם הוא בבטן זה כבר לא כל-כך הטעם שלי. בקיצור, הגעתי (בעדינות) בשיחה עם הבחורה לעניין מבנה הגוף. היא אמרה לי שהיא מלאה למטה אבל לא למעלה, כלומר עם אגן רחב+ אבל בלי חזה גדול. לי, מה לעשות, חשוב גם וגם ואמרתי לה את זה... היא המשיכה לומר שלדעתה זה בא אחד על חשבון האחר...

 

כלומר שאם לבחורה יש אגן רחב (מספיק רחב, לא קצת רחב) אז לטענתה לא יכול להיות לה (מבחינה אנטומית) חזה מאוד גדול. וגם למי שיש חזה מאוד גדול, אין, לטענתה, אגן רחב... לדעתי זה לא נכון ש"לא יכול להיות", אבל ייתכן שסטטיסטית זה פחות נפוץ, ה"גם וגם"...

 

 

מחר הבלוג בן 10 שנים וכאמור, אני נכנס למוד של עידכון פעם בחודש (בשאיפה ב1 בכל חודש).

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (לקשר רציני)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 

 

"קיץ בעיר", להיט משנות ה60' (הסירטון בשחור-לבן הוא לא משנות ה60'... אלא זהו קטע מסרט משנת 1928, כמפורט בתיאור ביו-טיוב):לילה טוב, מועדים לשמחה ושבוע טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 15/4/2017 23:40   בקטגוריות אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לחזור למשבצת 1 + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


לחזור למשבצת 1

המאמר הזה (בכלכליסט) שראיתי ממש עכשיו, שכותרתו דנה בכך שאמצעי ניווט מודרניים (כמו אפליקצית הניווט וייז) 'מנוונים' חלקים במוח, גרם לי לכתוב בנושא. אינני מספיק בקיא בכך, גם לא הספקתי לקרוא את כל המאמר... ובכל זאת אני ממהר לכתוב עליו (כי אני "צריך" להוציא פוסט היום...).

 

אני טוען שזה לא בהכרח מדוייק ואני לא מתווכח עם העובדות המוצגות, אלא עם הפרשנות האפשרית. בהחלט ייתכן ששימוש כנ"ל מנוון אזורים במוח, אבל ייתכן שבו-זמנית הוא מפנה מקום לדברים אחרים.

 

קצת בדומה, חיפוש זוגיות באינטרנט, ייתכן שמנוון יכולות מסויימות (למשל יכולות אינטראקציה בין-זוגית/אישית), אבל מנגד מאפשר, לפחות לכאורה, גמישות ואפשרויות נוספות.

 

בהקשר הזה של הבלוג, אני עושה בעוד יומיים (עת ימלאו לבלוג 10 שנים) מהלך הפוך, קרי אני "מוריד הילוך" כאן, אבל "כאן", עם כל הכבוד, זה ממש לא כל האינטרנט... עם כל החסרונות (ויש רבים) יש באינטרנט אפשרויות ולא צריך לפסול. אחת האפשרויות שחשבתי אליה אתמול היא ליצור סירטונים ביו-טיוב. זו מדיה שונה שדורשת מאמצים שונים, אבל זה גם מקום מעניין ושוקק חיים. חשבתי למשל ליצור סירטונים על משהו מעניין וכדרך אגב, להזכיר את חיפושי...נראה (אני צריך למצוא לזה מספיק זמן...).

 

"לחזור למשבצת 1" בכותרת, היא לחזור יותר לעשייה לא אינטרנטית (מה שאני עושה ועשיתי כל הזמן (!), הכוונה שלי היא איפה הדגש, אפילו הוא הצהרתי).

 

 

עוד 2 ימים, הבלוג בן 10 שנים וכאמור, אני נכנס למוד של עידכון פעם בחודש (בשאיפה ב1 בכל חודש).

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (לקשר רציני)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 


עוד קטע קריוקי-חיפושיות בביצוע המצויין של אותו מבצע מפוסטים קודמים:


לילה טוב, מועדים לשמחה וסופ"ש נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 14/4/2017 20:17   בקטגוריות אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 
דפים:  
Avatarכינוי: 

בן: 55
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ