לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


מחפש בת-זוג מלאה ומאוד נשית למטרה רצינית בלבד (עוד על הנושא במאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא"). בגלישה מסלולרי נא לבחור בגירסה הלא-סלולרית(!) כדי לראות הבלוג נכון. הדוא"ל שלי לפניות: TZACHY10@GMAIL.COM


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
1/2019

אני מחפש בת-זוג מלאה ונשית + הגיל + כמעט התחלה


אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)

מכיוון שזה יותר חשוב מהרהורים פילוסופיים וכד'.. אני שם בפרונט (תרתי משמע?..) את החלק עם הציור של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ורק אח"כ את שאר. אז הנה דוגמא לבחורה (דימיונית) שהיא בערך הטעם שלי, לפחות כללית עם דגש על מבנה גוף:כאמור זה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד) של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.


הגיל + כמעט התחלה

כפי שהובטח בפוסט הקודם, עברתי בינתיים לפוסט כל יום שישי. אני יכול להגביר ולהוריד את הקצב, אבל המגמה -כרגע- היא, לכל הפחות, לא להגביר אותו כי זה די בזבוז זמן מבחינת כמות הקוראים/ות (מבלי חלילה לזלזל בקוראים/ות הקבועים שלי) וחוסר ההיענות (שזה לא ממש חדש... ובכל זאת, זה תמיד מפתיע אותי מחדש... קריצה).

 

טוב, אתחיל דווקא מהנושא השני, כי הוא יותר מעניין. אתמול כמעט התחלתי עם מישהי. זה היה כך: ישבתי באיזשהו מקום ציבורי. עברה לידי בחורה צעירה וכשהסתכלתי לעברה ראיתי שהיא בחנה אותי (עוד לפני שאני הסתכלתי עליה). אז שמתי לב שהיא בחורה מלאה ועם חזה די גדול ואפילו היה לה שיער מאוד ארוך. להערכתי (זה רק ניחוש), היא היתה בת לא יותר מ21. אחר-כך הסתכלתי עליה שוב והיא אספה את שיערה שהיה קודם פזור... (לדעתי הלא-מומחית לשפת גוף, איסוף השיער מעיד על חוסר רצון למשוך תשומת לב(?) כלומר חוסר עניין של הבחורה שיתחילו איתה(?) למרות שזה לא בהכרח כך.. זה סתם ניחוש שלי. אבל זה כבר היה די רחוק ממני, כך שזה לא אומר שזה היה קשור אלי).

 

אח"כ היא ישבה באיזה מקום ויותר מאוחר התפנה מקום מולה, אז החלטתי לשבת מולה. רוב הזמן (כמו שקורה בימינו...) היא הסתכלה בנייד שלה, אבל... היא תפסה אותי מסתכל אליה ועליה כמה פעמים. בפעם הראשונה נראה לי שהתגובה שלה היתה קצת פרצוף חמוץ(?), אבל אחרי כמה פעמים, דווקא ראיתי אותה מחייכת קלות. לפני שהיא קמה והלכה לדרכה, היא הסתכלה עלי במבט די ארוך (הבעה של עניין), כאילו מסמנת לי "בוא ותתחיל איתי, כי אני כבר זזה". האמת, שהדברים שמשכו אותי אליה היו: מבנה הגוף והמראה הצעיר (אפרופו הנושא השני בפוסט הזה). היא לא היתה יפה במיוחד, אבל היתה בה נשיות, יחד עם זאת היה בה גם משהו פחות נשי בפנים (לא בדיוק 'גברי', אבל קצת לכיוון הגברי).

 

אחרי שהיא קמה ללכת, אמרתי לעצמי משהו כמו: "זהו... אם אתה לא ניגש עכשיו ומתחיל איתה, היא נעלמת לתמיד(?)". כשקמתי ראיתי שאמנם היא לא היתה גבוהה מאוד, אבל נראה לי שהיא לא היתה בגובה שמתאים לי... ולא הרגשתי בנוח עם זה. אני מעדיף מישהי מעט יותר נמוכה ממני (אבל לא הרבה יותר נמוכה ממני). למרות הפוסט הזה, בו הצהרתי שאני נפתח יותר להתנסויות... קצת היה קשה לי להתחיל עם מישהי שאני לא מספיק שלם עם ההופעה שלה (לא הכרתי אותה מעבר, אז רק לזה יכולתי להתייחס).

 

אני מניח שאם הייתי מתחיל איתה, אולי היייתי יוצא איתה ואולי גם הייתי יכול להגיע איתה למיטה (אם זה היה קורה, זה היה הניסין הראשון שלי, למרות גילי המופלג (שוב , על גילי בהמשך הפוסט)). זה לא רק הגובה... עשיתי (אולי גם באופן לא מודע) שיקלול של כל המראה שלה והגעתי למסקנה שלמרות שהיא בחורה חמודה ומושכת במושגים שלי לפחות (כלומר בהחלט בחורה שמשכה אותי), לא היה כאן 'דבק' חזק בינינו... כלומר לא הרגשתי מספיק בנוח להתחיל איתה.

 

אבל בכל זאת למדתי משהו (שהוא לא חדש לי, אבל בכל זאת) מהמקרה הזה. לפני כן, אציין שהשבוע הייתי באיזו הרצאה (פתוחה לקהל) בנושא פילוסופי כשלהו, התנהלות בחיים וכו'. הוזכר שם העניין של ללמוד מההתנסויות שלנו. קצת בדומה לתיחקורים בצבא (זה מאוד בולט למשל בחיל האוויר. אני, ולהבדיל, זוכר את זה מקורס מפקדי טנקים... בשלב מסויים בקורס אחרי שהיינו עושים מסלולים (מסלול התקפה, התקלויות וירי עם הטנק) היינו עושים מעיין "ישיבת תחקיר" והפקת לקחים).

 

אז מה שלמדתי מהאירוע הנ"ל, הוא חשיבות "שיח המבטים" לפני שבכלל אני ניגש (אם אני ניגש) למישהי ומתחיל איתה. כאמור, ידעתי את זה מזמן, אבל זה התחדד לי יותר טוב.

 

הגיל

באחד הימים של השבוע שעבר, יצא לי להיתקל בכמה מקרים שראיתי אמא ובת (כך הם נראו לי לפחות) במקומות ציבוריים. הבנות היו בוגרות כלומר בנות לפחות 18 (ועד נניח 27) והאמהות נראו בהתאם בנת יותר מ-40. היה דימיון מסויים בין האמהות לבנות, אבל, שלא במפתיע, רק עצם היות הבת צעירה הפך אותה למושכת יותר בעיני, ללא קשר אם היתה יפה (בעיני) או לא... זה שוב דבר ידוע ולא ממש חדש, אבל מעניין להיווכח בזה שוב. הגיל כמובן קשור לפיריון... בחורה צעירה היא פוריה יותר. מבחינה אבולוציונית, הדבר המרכזי (אם כי לא היחידי) שמושך גברים לנשים ונשים לגברים, הוא כמובן הפיריון והרצון להעביר את הגנים הלאה (ע"ע, למשל, הספר "הגן האנוכיי").

 

עוד אירוע שקרה לי השבוע: פגשתי מישהי ותוך כדי השיחה ציינתי (מרצוני, ב-small talk) את גילי (57). היא אמרה לי (אני כבר רגיל לזה...) שאני נראה צעיר מגילי... (לא פעם, אני שואל את עצמי האם זו סתם מחמאה שנשים (בעיקר) נותנות... אגב, ואם מישהו נראה מבוגר לגילו, מישהו/י ת/יגיד לו שהוא נראה מבוגר לגילו?... (כנראה שלא...)).

 

אחרי זה סיפרתי לה (שוב, כחלק משיחת חולין) שלצערי אני עדיין רווק, אז היא אמרה שאולי זה קשור... כלומר שאולי גידול ילדים 'מזקין' את האדם... (היא אישה נשואה עם ילדים. נפגשנו כמובן רק על רקע מקצועי).

 

 

"מארש צבאי" של שוברט:

 

 

[גם כאן ועידכונים על עידכונים כאן]

 

לילה טוב וסופ"ש נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 4/1/2019 20:04   בקטגוריות אהבה ויחסים  
4 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-6/1/2019 23:17Avatarכינוי: 

בן: 57
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2019 © נענע 10 בע"מ