לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


מחפש בת-זוג מלאה ומאוד נשית למטרה רצינית בלבד (עוד על הנושא במאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא"). בגלישה מסלולרי נא לבחור בגירסה הלא-סלולרית(!) כדי לראות הבלוג נכון. הדוא"ל שלי לפניות: TZACHY10@GMAIL.COM


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
11/2017

פוסט 1 בנובמבר + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


ה-1 בחודש הגיע ואיתו כמובטח פוסט (הפוסט הבא, אי"ה, ב"ה ובלי נדר..., יפורסם ב1 בדצמבר).

הנושאים שאכתוב עליהם הפעם:
1. סיכום סובב ת"א 2017 - שלי

2. לא-מודע > מודע ?

3. מגיע לי "כוכב התחלה" נוסף


סיכום סובב ת"א 2017 - שלי

זה היה הסובב השמיני בו אני משתתף (היו כמדומני תשעה כאלה. קישורים לפוסטים (סיכומים) קודמים שלי: 2010, 2011, 2012, 2013, ב-2014 השתתפתי אבל הייתי בהפסקת כתיבה כאן לכן אין כאן סיכום, 2015 ו-2016).

 

כמו בסובב הראשון ב2010 (פאנצ'ר מיד לקראת הזינוק) ובסובב הרביעי ב2013 (פאנצ'ר תוך כדי הרכיבה), גם הפעם היתה לי תקלה מסויימת. אני רוכב כבר שנים על אותם אופניים (אופני הרים עם שיכוך מלא) וממש "בדקה התשעים", פחות משבוע לפני הסובב, כשאני אחרי כ-3 חודשים של אימונים לקראתו, היתה תקלה באחד הגלגלים. כמובן שמיד פניתי ל-LBS (ר"ת של Local Bike Shop) שלי. הם ניסו לסדר, אבל אמרו שלתקן ממש צריך להזמין חלק שאין להם וזה יקח יותר משבוע... האופניים פעלו, אבל אני החלטתי שזה לא בטיחותי מספיק. לא לקחתי סיכון מיותר ולא רכבתי איתם.

 

שמרתי בבית על אופניים ישנים ופשוטים יותר, גם אופני הרים אבל עם זנב קשיח (שזה יותר טוב לרכיבה כזאת על כביש) שלא נגעתי בהם כבר שנים. הם היו שמורים (חוץ מהאבק), אולם נדרשתי ל'שדרג' אותם למשימה (כלומר להעביר חלק מהציוד מהאופניים החדשים, למשל צמיגים ועוד ועוד). לא הייתי בטוח שהכל יעבור חלק (מבלי להיכנס כאן יותר מידי לפרטים טכניים), אבל הצלחתי בסופו של דבר להשמיש את האופניים הישנים ולהתייצב כמתוכנן בזמן לזינוק.

 

הרכיבה עברה כמעט חלק, חוץ ממקרה אחד: אחרי אחת העליות, בערך בקילומטר ה-16 לרכיבה, החלפתי הילוך בבורר הקידמי והשרשרת נפלה (סביר שזה לא היה קורה באופניים החדשים יותר שהם משוכללים יותר). מיד ירדתי מהאופניים סידרתי את זה ותוך מספר שניות הייתי חזרה ברכיבה, כך שזה לא מאוד השפיע על הזמן הכללי.

 

את ה-40 ק"מ עשיתי בשעה ו-35 דקות, כלומר במהירות ממוצעת של בערך 25.3 קמ"ש. מצד אחד הישלתי 5 ק"ג ממשקלי מאז הסובב הקודם, מה שנתן לי יתרון בעליות. מצד שני, יחס גלגלי השיניים באופניים שרכבתי בהם היה פחות טוב מהאופניים הרגילים שלי (כלומר לכאורה יכולתי לפתח פחות מהירות). שוב, מצד שלישי, נראה לי שהאופניים שרכבתי בהם היו, להפתעתי (כי הם זולים יותר ופחות משוכללים), טיפה קלים יותר (לא בהרבה). ללא ספק הירידה במשקל הרגישה לי טוב ברכיבה.

 

די בדומה לגרף של שנה שעברה, הנה גרף המהירות השנה:הנה תמונה של אזור ההתכנסות לפני כניסה ל"שרוול הזינוק" בשעה 6:16 (אז בערך הוזנק מסלול ה-60 ק"מ, כרבע שעה לפני ה-40 ק"מ (המסלול שלי)). אין לי קשר לאנשים שמצולמים, במקרה, בתמונה:הנה אוסף החולצות שלי מהסובבים בהם השתתפתי (אני לא בטוח לגמרי לגבי הסדר של 2012/3 אבל כנראה שזה כך):


לטעמי החולצה של 2015 הכי יפה, אבל מבחינה פרקטית (בטיחותית) החולצות הבהירות (2011-2013) הן היותר שימושיות (לאחר האירוע. אני ממשיך להשתמש בהן לרכיבות. הן עשויות מבד מיוחד מנדף זיעה).

 

נ.ב. בתקשורת דווח על כ25 אלף משתתפים. באתר של האירוע, בו נרשמים, הופיעה רשימת הרוכבים. אני ספרתי שם (אם לא טעיתי בספירה) פחות מ7 אלפים. ייתכן שהיו קבוצות שלא רשומות באתר(?) תמיד יש כמה ש"מתפלחים" (ראיתי בעצמי כמה כאלה, אבל ממש בודדים) ובכל זאת מעניין איך מסבירים את הפער המספרי הזה...

 

לא-מודע > מודע ?

בסירטון הארוך יחסית (+52 דקות) הזה ביטיוב, דנים במוח הלא-מודע ובכלל בכל מיני ניסויים פסיכולוגיים מעניינים (מומלץ לצפות). כמו שפעם (די מזמן) לא הכירו בהשפעה הגנטית וחשבו שאנחנו נולדים כמו "לוח חלק", נתונים להשפעה ועיצוב כמעט מוחלטים ולאט-לאט הבינו שלגנטיקה יש השפעה דרמטית, כך ממה שזכור לי שראיתי בסירטון הנ"ל (לפני כמה שבועות), פסיכולוג טוען שם, על סמך הידע המצטבר, שחלק ניכר מה-מחשבות/פעילויות שלנו קשור ללא-מודע ושבעצם המודע הוא רק חלק קטן בכל נ"ל. יש גם קטעי המשך לסירטון הנ"ל ביוטיוב.

 

זה כמובן מתקשר לאחד הנושאים המרכזיים כאן בבלוג, קרי חיפושי אחר בת-זוג. החלטות בעניין בן/ת-זוג הן הרבה פעמים החלטות ברמה לא מודעת. אין טעם לשכנע פלוני לאהוב משהו שהוא לא אוהב. אם אני נמשך לבחורות מלאות/שמנות עם הרבה מאוד ציצי ואגן, אז ככה זה. שום ניסיון להגיד שזה, נניח, לא בריא או לא whatever נידון מראש לכשלון. זה נכון לגבי דברים נוספים כמו גיל (שקשור לפיריון).

 

מי שיש לו/ה קצת הבנה בבני אדם ויכולת אמפטית די בסיסית, מבין את זה ש"רצונו של אדם כבודו", אבל יש כאלה שלא, לכן אני משתדל להסביר להם/ן את העניין כאן...


מגיע לי "כוכב התחלה" נוסף

בזמנו, לפני +5 שנים (איך הזמן 'טס' לו) הגדרתי כאן "כוכב התחלה", מעין ציון של מאורע. נדיר שאני רואה בחורה כמו שאני מחפש וגם אז לא תמיד יש סיטואציה שמאפשרת לי לגשת אליה וגם אז, לא תמיד אני אוזר אומץ להתחיל איתה.

 

מאז הפוסט הקודם, ראיתי מישהי במרחב הציבורי (כאמור אירוע נדיר למדי). אזרתי אומץ לאחר החלפת מבטים, ניגשתי לבחורה והתחלתי איתה. היא חייכה ונראה שהיא הרגישה גם מופתעת וגם מוחמאת, אבל היא אמרה לי שהיא נשואה+... אז ניסיתי ומגיע לי כוכב התחלה:

 

 

מצד אחד זה מעודד שעשיתי מעשה, מצד שני לא נעים לשמוע 'לא' גם אם הוא לא ממש "לא" אישי. ברור שלא כל ניסיון מצליח. אני מעריך שהסטטיסטיקה, במקרה ה'טוב', היא 10% הצלחה. הצרה שבקצב הזה (בו אני רואה מישהי מתאימה ואני אוזר אומץ לפנות אליה) זה יקח עוד 250 שנה עד שאמצא בת-זג מתאימה ופנויה... קריצה

 

 

בפוסטים החודשיים הקודמים כתבתי 5 סעיפים בכל פוסט. הפעם הסתפקתי ב-3.

 

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (למטרה רצינית בלבד)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 "מוזיקה, מוזיקה, מוזיקה". גירסת קריוקי:

 

 

 

עם טיפה (רק טיפה) דימיון לסיגנון, עוד גירסת קריוקי. השיר של אנגליה לאירוויזיון 2015:

 

 

לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.

נכתב על ידי , 1/11/2017 21:12   בקטגוריות אהבה ויחסים  
5 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של עוד לא נשוי ב-5/11/2017 16:07יום הולדת שמחAvatarכינוי: 

בן: 57
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ