לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


מחפש בת-זוג מלאה ומאוד נשית למטרה רצינית בלבד (עוד על הנושא במאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא"). בגלישה מסלולרי נא לבחור בגירסה הלא-סלולרית(!) כדי לראות הבלוג נכון. הדוא"ל שלי לפניות: TZACHY10@GMAIL.COM


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
6/2017

פוסט 1 ביוני + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


ה-1 בחודש הגיע ואיתו כמובטח פוסט (הפוסט הבא, אי"ה, ב"ה ובלי נדר..., יפורסם ב1 ביולי).

הנושאים שאכתוב עליהם הפעם:

 

1. מקרה הבחורה (מהקניון) מ-2004.

2. נאום נציגת הזוכים בטקס פרס ישראל השנה.

3. "הכרות כמו פעם".

4. בחורות שקודם כל אומרות "לא" (אבל אח"כ דווקא "כן"..).

5. תופעות שמתרחשות רק מסדר גודל מסויים.

 

מקרה הבחורה (מהקניון) מ-2004

כתבתי כאן בעבר יותר מפעם על הנ"ל. מאוד בתמצות, מדובר במקרה ישן שראיתי בחורה והתאהבתי בה במה שקרוי "אהבה ממבט ראשון". מי שרוצה לקרא יותר על המקרה, יכול/ה לעיין למשל בפוסט הזה (מינואר 2015). תחילה, איך הגעתי לחשוב על הנ"ל? ובכן, האמת שמאז המקרה (13 שנה לאחור!) לא ממש הפסקתי לחשוב עליה.. למרות שראיתי אותה אז (ודיברתי איתה, ממש מעט) רק זמן קצר, אבל בשבוע שעבר קרה לי מקרה כזה:

 

הלכתי באיזשהו מקום ועברה מולי בחורה צעירה. סתם הערכה: כבת 20 פלוס-מינוס 3, כלומר תיאורטית היא יכלה גם להיות בת 17 או 23. היא היתה די חמודה, אבל לא כמו שאני מחפש (למרות שהיא גם לא היתה להיפך, מכמה בחינות). הסתכלתי עליה קלות ואח"כ הסטתי מבטי לכיוון אחר (כיוון הליכתי), אז שמתי לב שהיא מביטה בי מבט ממושך, כלומר "עושה לי עיניים" (מבט שנמשך יחסית הרבה זמן).

 

בעקבות זה, כשחזרתי יותר מאוחר הביתה, "חקרתי" כהרגלי עם גוגל מה מבט ממושך כזה יכול להביע. אני יודע מקריאה קודמת (וגם באופן אינטואיטיבי...) שזה יכול להיות סימן למשיכה, אבל יכולים להיות גם הסברים אחרים. בקיצור הגעתי לדף הזה באתר ידוע שבו אנשים שואלים שאלות וקהל הגולשים משיב. מישהו שאל "האם בחורות מתסכלות על גברים?". המשיב הראשון השיב תשובה מפורטת, כולל תמונות של מבטי בחורות כדי להמחיש את כוונתו למקרים שונים. הכותרת לפני התמונה הראשונה שם (שבה רואים בחורה עם עיניים פעורות לרווחה, כשגבותיה מוגבהות) היא "הו אלוהים, מצאתי אותו!" (למרות שמוסבר שזה גם עלול להיות בדיוק ההיפך, כלומר או שהבחורה רוצה להרוג אותך, או לצאת איתך...). במקרה ב2004, לבחורה היה מבט כזה! בנוסף היא גם הסמיקה (שזה עוד סימן אפשרי למשיכה) וגם השיבה בקול נשי, גבוה ועדין לפניתי אליה: כלומר אני אמרתי "זה כתבתי בשבילך" (כשניגשתי עם פתק (עם מס' הטלפון שלי ועוד). ייתכן שהייתי צריך להיות יותר אסרטיבי ולבקש מס' טלפון, אבל גם כך חששתי קצת. מצד שני, כך אני מאפשר לבחורה להראות שגם היא מעוניינת ולא רק אני). היא בהתחלה שאלה "מה?", אחרי זה כשהסברתי את עצמי שוב, היא ענתה "בסדר" מתוק כזה (אם היא לא היתה מעוניינת, אולי היתה פשוט הולכת או נותנת איזה תירוץ).

 

אבל בשורה התחתונה 13 שנה חלפו ולא נפגשנו מאז... ייתכנו כאן לא מעט תרחישים... ייתכן שהיתה תפוסה, אבל לא רצתה להגיד את זה. ייתכן (כמו שחבר שלי אמר) שהיא בכלל לסבית (לפי תחושתי, זה לא המקרה, אבל לך תדע...). ייתכן שהיא פחדה להכיר מישהו זר. ייתכן שהיא בכלל מחו"ל והיתה כאן בארץ לביקור קצר. כמובן, ייתכן שלא היה לה נעים לסרב. ייתכן, חלילה, שהאדמה בלעה אותה... קריצה

 

אם היא היתה נותנת לשנינו הזדמנות אמיתית ורצינית להכיר, לך תדע... אולי (רק אולי...) כבר היינו נשואים+ היום...? (ברור שרושם ראשוני הוא מאוד חלקי ולא ממש הכרתי אותה מעבר להיותה, על-פניו: סופר-אישה (ללא ספק, הנשיות אצלה היתה מאוד חזקה וברורה, שזה, לפחות לתחושתי, לא דבר נפוץ במקומותינו)).

 

אני עדיין שומר לה מקום חם בליבי... אבל ברור (וכבר מזמן) שאני לא 'נתקע' שם. אם אכיר מישהי מתאימה וכו' וכו'....

 

נאום נציגת הזוכים בטקס פרס ישראל השנה

בכל יום עצמאות, אני משתדל לראות (גם אם באיחור, כלומר ב-VOD) את טקס חלוקת פרסי ישראל וכך היה גם השנה. אני רוצה להתייחס כאן לנאום של נציגת הזוכים/ות. את הנאום ניתן לראות ולשמוע כאן (בקישור כבר כיוונתי לנקודת ההתחלה. בין הזמנים 1:16:04 ועד 1:25:28).

 

תחילה אציין שלדעתי (ואני בטוח שלא רק לדעתי) הנאום מאוד מרשים, כתוב ומוקרא היטב. אהבתי את ההתייחסות לדור המקימים של המדינה ובפרט את איזכורו של דוד בן-גוריון. אני "אסחף" ואטען שאם היה "משיח" במאה+ השנה האחרונות, היה זה דוד בן-גוריון. האיש פעל לקיבוץ גלויות, להקמת המדינה וביסוסה, כל זאת תוך קשיים ובלי יותר מידי אינטרסים אישיים (ע"ע מגוריו ב"צריף" בשדה בוקר, אחרי שכבר היה ראש ממשלה. אני, לפחות, לא מכיר בימינו מנהיג מימין/שמאל/מרכז עם כאלו סטנדרטים של דוגמא אישית).

 

הדוברת מזכירה דברים של בן-גוריון, משנת 1961 (אגב, שנת לידתי...) כשנתבקש לחזות את עתיד המדינה. נאמר שם שהוא צפה שימצאו שיטה זולה להתפלת מים (מה שאכן קרה), שיחקרו את פעולת המוח האנושי (אכן, קורה, גם אם עדיין אין, להבנתי הלא מומחית, פריצות דרך רציניות בנושא), שהחינוך הגבוה יהיה נפוץ ללא הבדל מין (וכד'. קרה) וכן ש-"מציון תצא תורה".

 

הדוברת בסוף דבריה מצביעה על כך שאמנם, כמו שחזה בן-גוריון, יש מספר שווה (או דומה) של גברים ונשים בלימודים הגבוהים, אבל ככל שעולים בדרגי המחקר, כך, כנראה, יש פחות נשים. היא מוסיפה שצריך לדעתה לתקן את המצב הזה ע"י השקעה מתאימה.

 

כאן, אני לא בהכרח מסכים עם הדברים, כלומר אני מסכים עם העובדות, אבל לא עם דרך פעולה עתידית שצריך לכאורה לדבריה לפעול בה. כאן אזכיר, כמו שעשיתי לא פעם, את ההתפלגות "החביבה עלי" הלא היא ההתפלגות הנורמלית (או ב'סלנג': "עקומת הפעמון").

 

ידוע שהתפלגות הIQ של גברים ונשים דומה (ושתיהן מתפלגות נורמלית), כלומר ממוצע הIQ (כמדד מקובל להערכת אינטליגנציה, למרות שאינו מושלם) של גברים ונשים דומה, אבל אצל גברים יש שונות (או פיזור) גדולה יותר, כלומר ניתן למצוא בשני הקצוות, הנמוך והגבוה ייצוג יתר של גברים, מכאן נובע שככל שעולים ברמות הגבוהות, כך יש יותר ויותר גברים בהשוואה לנשים (אגב, זה נכון גם לתופעות נוספות כמו אוטיזם).

 

להבנתי זה מסביר די טוב את התופעה בפועל. אם אכן זה כך, כי אז ניסיון לגרום "בכוח" (או באופן מלאכותי) לשיוויון, לדעתי עלול לגרום יותר נזק מתועלת, כי הדבר עלול להוריד את הרמה. באופן כללי, אני בעד מה שקרוי "שיוויון הזדמנויות" (וזה מה שקיים בפועל), מי שטוב/ה יתקדם, מי שפחות, פחות. אני אישית נגד מה שקרוי "אפליה מתקנת" שעלולה להפוך בעצם ל"אפליה מקלקלת"...

 

"הכרות כמו פעם"

כמו הדף בעניין מבטי בחורות, שהזכרתי לעיל, אני לעיתים מחפש ביו-טיוב כל מיני סירטונים עם עצות לגבי חיפוש זוגיות וכד'. כך הגעתי במקרה לסירטון הזה שכותרתו "רווק מנסה למצוא בחורה לדייט בדרך הישנה" וכו'. "הדרך הישנה" היא פניה ברחוב פנים-אל-פנים, בזמן שהדרך העדכנית, היא כאילו הכרות דרך אפליקציות/אינטרנט.

 

אני לא פוסל ולא פסלתי, לא את הדרכים "הישנות" ולא את "החדשות". אני יותר מ20 שנה באינטרנט והרבה שנים (לא ספרתי..) ב"דרכים ישנות". יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה, אבל נראה לי קצת מוזר שמדברים על הכרות מקרית בעולם האמיתי (בניגוד לוירטואלי) כמשהו "ישן". השיטות הוירטואליות אמנם נפוצות, אבל הן לא בהכרח תמיד יעילות או טובות.

 

אני עכשיו בשלב כזה שאני מנסה לעשות מאמץ בעולם האמיתי, למרות שלא זנחתי את הוירטואלי.

 

בחורות שקודם כל אומרות "לא" (אבל אח"כ דווקא "כן"..)

לפני כמה זמן קראתי על גבר כלשהו וכיצד הוא הכיר את אישתו. הוא סיפר שהוא ניסה לפנות לבחורה מספר פעמים ובכל פעם היא דחתה אותו. אחר-כך הוא שלח לה איזו מתנה מיוחדת ואז היא הסכימה לצאת לדייט... בסופו של דבר כאמור הם התחתנו ונולדו להם ילדים.

 

היום בעידן חוקי ההטרדות, כשאישה אומרת לגבר "לא" (הכוונה לגבי חיזור), אז פניה נוספת עלולה להחשב להטרדה. גבר שקול וזהיר לא ינסה לחזר לאחר ששמע "לא", אבל מקרה כמו הנ"ל מוכיח שגבר שמזלזל ב"לא" דווקא מצליח יותר להעביר את הגנים שלו לדורות הבאים...

 

ל-"לא" יש חשיבות וזכותו של כל אדם גבר או אישה לסרב. זו זכות מאוד בסיסית, חשובה ושיש לכבד אותה, אבל אם בחורה אומרת "לא" כחלק ממשחק "קשה להשגה" (כנראה כמו במקרה הנ"ל ועוד) היא עלולה לפספס גברים איכותיים, אלא אם כן היא מחפשת דווקא גבר שלא מכבד כללי התנהגות מקובלים.

 

אגב, אני נזכר בכמה מקרים שקראתי/שמעתי עליהם שבהם כאמור הקשר התחיל ב"לא" של הבחורה והמשיך לנישואים וילדים. לפחות רוב המקרים שאני נזכר בהם כעת, הסתיימו בגירושין... כלומר ייתכן שה"לא" הראשוני דווקא היה במקום... והטעות היתה להגיד "כן" בהמשך(?).

 

תופעות שמתרחשות רק מסדר גודל מסויים

הגעתי למחשבה הזו בעקבות קריאה (אחת מתוך רבות בעבר) על מה שקרוי "חורים שחורים". ממה שהבנתי (ואינני מבין יותר מידי בנושא) התופעה מתרחשת מסדר גודל מסויים. למשל על-פני כדור הארץ שלנו אין, להבנתי, חורים שחורים. זה קורה רק כאשר יש הצבטברות של מסה ש"קורסת" לתוך עצמה.

 

באנלוגיה לזה, חשבתי למשל על אוכלוסית כדור הארץ. אני הרבה פעמים חושב שלמשל כאן בארצנו הקטנטונת יש ריבוי גבוה מידי שיוצר צפיפות אוכלוסין, אבל מצד שני, אם אוכלוסית העולם תצליח להגר לכוכבים אחרים בחלל, אז הדברים יכולים להראות אחרת.

 

זאת ועוד, הזכרתי לעיל את ההתלפגות הנורמלית של IQ, אם האוכלוסיה תגדל, יגדל גם מספר הגאונים ואלו אולי יפתחו המצאות חדשות ומשמעותיות. כלומר באנלוגיה לחורים השחורים, אולי תופעות (אני מכוון לתופעות חיוביות) שאנחנו לא מכירים כיום, יתקיימו רק מסדר גודל מסויים (של אוכלוסיה, במקרה זה). סתם מחשבה.

 

מחפש בחורה שמנה או מלאה ומאוד נשית (לקשר רציני)

כדי לתת כיוון כללי של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי, ציירתי את הציור הבא. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב) ושזה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי כאן (בגלישה מסלולר נא לבחור דווקא בגירסה לא סלולרית). עלי כתבתי כאן (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא TZACHY10@GMAIL.COM.

 


ביום העצמאות צילמתי את מפגן חיל האוויר מאזור שפך הירקון. מה שניתן לראות בסירטון שלי לפי הסדר: הצוות האווירובטי, מסוקי יסעור, הרקולסים, "מטוס מנהלים" שאינני יודע את שמו, שלישיית F15 אחרי מטוס תדלוק, שלישיית F16, חמישיית F15(?) ולסיום שלישיית F35 החדש ("אדיר"):

 

 

שיר עברי ישן ויפה שנתקלתי בו לא מזמן:לילה טוב לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 1/6/2017 22:36   בקטגוריות אהבה ויחסים  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של Intsi4 ב-5/6/2017 19:56
 

Avatarכינוי: 

בן: 55
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2017 © נענע 10 בע"מ