לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה
 

פילבוקס


חוויות, דעות, סיפורי סקס, אירוטיקה ואהבה שכתבתי על גייז וביסקסואלים, שירים שאהבתי ותמונות שאספתי, הכל לפי מצב הרוח והחשק.
Avatarכינוי: 

מין: זכר

תמונה

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    פברואר 2016    >>
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829     

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

קטעים בקטגוריה: ֳ¹ֳ§ֳ¥ֳ®ֳ©ֳ­. לקטעים בבלוגים אחרים בקטגוריה זו לחצו .

דותן: סוף לסיפור


חודש שלם החזקתי את זה בבטן והתלבטתי אם, מתי ואיך לפרסם, אבל הגיע הזמן. דותן, 30, האליל האתיופי החתיך ההורס שמשגע לי את הגוף או החושים כבר חמש וחצי שנים, ואשר לפני כמה חודשים חזרנו לסיבוב נוסף בסאגה הבלתי נגמרת של הקשר ההזוי בינינו, כבר לא. זאת אומרת, הוא חי ושלם נדמה לי, אבל סגרת את הדלת בפניו ושמתי סוף, הפעם סופי, לסיפור שלנו.

תמיד חשדתי שהוא סוג של ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד ולמרות האופטימיות הנאיבית שלי שניסיתי לדון אותו תמיד לכף זכות החשדות היו כבדים. חשדות שהוא משקר לי ושהוא ממש לא מי שהוא מציג את עצמו בכל הקשור למה שהוא רוצה או מרגיש ביחס אלי ולמה שהוא רוצה או עושה ביחס לגברים אחרים.

לפני זמן מה האמת יצאה לאור. היא יצאה לאור משני מקורות שונים. האחד היה דותן עצמו שברוב טפשותו פנה אלי בגרינדר בזמן שבאתי לבקר אותו, בלי שהוא יודע שזה אני כמובן, כי התמונה הגלויה שלי בגרינדר מגלה טפח ומסתירה טפחיים. ניצלתי את ההזדמנות כדי למשוך אותו בלשון ולגלות מה הוא מחפש ועד כמה רחוק הוא מוכן להגיע עם גברים אחרים, אז באותה שיחה התחזיתי למישהו שלא הייתי ובדיתי סיפור שלא היה ולא נברא ודותן הגיב בשקיקה ובהתלהבות למה שהצעתי לעשות לו יחד עם עוד חבר או שניים שכאילו התכוונתי להביא איתי.

המקור השני, זמן קצר אחר כך, היה אחד מידידי הטובים והותיקים ביותר, הבחור מהמדרגות למי שזוכר. היה לנו בעברנו איזה שניים או שלושה סטוצים אבל נשארנו בקשר ידידותי נטול סקס. באחד מביקוריו המשפחתיים של הבחור מהמדרגות באיזור שבו דותן מתגורר, פנה אליו דותן בגרינדר והתחיל איתו. הבחור מהמדרגות עלה על זה שאולי זה דותן שאת פרשת הקשר שלי איתו הוא יודע, שאל אותי אם אכן שמו הוא כך וכך ושלח לי תמונה שדותן שלח לו. בתמונה, שאני מכיר, אחוריו של דותן חשופים והחור שלו רק מחכה לזין שיכנס בו והבנתי שזה הוא. הבחור מהמדרגות גם שלח לי קטעים מהשיחה שלהם ובהנחייתי הוציא מדותן פרטים מסוימים לגבי עברו ומערכות היחסים שלו והציע לו כל מיני הצעות עוד יותר קיצוניות ודותן לא הסתייג ולהיפך. לא רק סקס דותן רצה מהבחור מהמדרגות, אלא היה מוכן לחלופין אפילו למערכת יחסים איתו. מיסטר הייד בכבודו ובעצמו.

ד"ר ג'קיל לעומת זאת, דווקא באותה תקופה גילה סימני התקרבות חמים אלי מעבר לסקס. היה הרבה יותר אישי וחברותי איתי ואף לקח אותי פעם לחתונה אתיופית והכיר לי שם את החברה הכי טובה שלו ואת אחת מבנות הדודה שלו שגם היו בארוע. אם הייתי מתעכב שם עד קצת אולי גם הייתי פוגש את אחיו שאמור היה להגיע לארוע וגם זה אמר לי דותן שישמח לעשות ובחפץ לב, אז איך כל זה מתיישב עם התנהגותו הנסתרת כמיסטר הייד? לא מסתדר.

בעבר, כשהיו לי רק חשדות, קיוויתי שמיסטר הייד שלו הוא רק מייצג של פנטזיות ושהוא לא ממש מממש אותן, אלא רק משתעשע בהם בצ'טים וירטואלים עם אנשים שהוא לא יפגוש לעולם, כי הרי הוא חזר והכביר עלי כל הזמן מילות אהבה וסופרלטיבים שונים. כן, אני יודע שהייתי תמים. ממש תמים.

אחרי שהבחור מהמדרגות סיפר לי מה שסיפר החלטתי לסיים את הקשר עם דותן, אבל בניגוד לשיטתו כל פעם שהוא נפרד ממני, שפשוט נעלם חסם והפסיק לדבר ללא כל הסבר, אני החלטתי להתנהג שונה. רציתי להפגש איתו ובפגישה הזו להטיח את האמת בפרצופו. רציתי לראות את תדהמתו ואת מבוכתו כשיפלו המסיכות. כשנםריד בין האמת לבדיה. רציתי לראות מה יעשה ומה יענה, כי הרי אם אכתוב לו את הדברים בווטסאפ, הוא פשוט יתעלם יחסום ולא יגיב. הרגשתי שאני צריך לעשות את זה בדרך שתיתן לי closure, סגירה. סוף לסיפור.

ניסיתי לקבוע פגישה איתו וכל פעם קרה משהו אחר שהביא לדחייתה. כאילו באיזה חוש שישי הוא הרגיש ששום דבר טוב לא הולך לקרות לו מפגישה כזו. הפגישה נדחתה עוד ועוד עד שהגיע הרגע שהבנתי שאני לא יכול לחכות עם זה עוד ואני עוד מעט מתפוצץ. זה היה ממש ביום הראשון של השנה, יום אחרי ששוב נדחתה פגישה שהיינו אמורים לקיים. זה קרה אחרי קרע חדש עם אשתי, על רקע הריחוק שלי ממנה, זה קרה אחרי שהבנתי שאני חייב לנקות כל מיני רעשים ובחורים מיותרים מחיי והלשאיר רק מה שבאמת עושה לי טוב, על מנת שישאר בי גם משהו טוב לתת לאשתי שהלכה ונדחקה לקרן זוית. אז החלטתי לקחת פסק זמן או לסגור סיפור עם בחורים מסוימים והראשון שבהם היה דותן.

המחשבה הראשונה שעברה בראשי היתה פשוט לנסוע אליו ללא הודעה מוקדמת, להפתיע אותו ולדבר איתו. אם הוא לא יהיה בבית, ידעתי היכן הוא שומר מפתח ויכולתי להכנס לדירתו ולחכות לו שם. יכולתי באותה הזדמנות גם לקחת משם כל מיני דברים שקניתי לו פה ושם, יכולתי גם לחטט לו בבית ולמצוא עוד דברים שאולי הוא הסתיר ממני. יכולתי, אבל לא עשיתי את זה. הבנתי שלא בא לי לבזבז עליו יותר את השעה - שעה וחצי שלוקח להגיע אליו, את הזמן, את המתח, את העצבים. זה הרגע שהבנתי שלא יעזור כלום, זה נגמר. אבל הייתי חייב לעשות משהו. ישבתי וכתבתי לו הודעה ארוכה בווטסאפ בה חשפתי כל מה שאני יודע, וזה נוסח ההודעה:

"דותן נשמה. שנה חדשה היא גם זמן לחשבון נפש. אני לוקח פסק זמן מסיבות אישיות שלי. זו גם ההזדמנות לפתוח בפניך שאני כבר זמן מה יודע שאתה לא כנה איתי ביחס למה שבאמת אתה רוצה או עושה בלעדיי. רציתי לתת לך הזדמנות להסביר או להיות איתי אמיתי לטוב או לרע בפגישה ושיחה פנים אל פנים, אבל הדחיות החוזרות ונשנות של הפגישה שלנו ייאשו אותי כבר.

כאב לי שמצד אחד אתה מציג את עצמך כמי שסקס לא ממש בראש מעייניו ושתקופה ארוכה לפני שחזרנו בכלל לא היית עם אף אחד, בעוד האמת היא שהיתה לך מערכת יחסים בתקופה זו, שגם אחרי שחזרנו אתה מחפש סקס כל הזמן עם גברים אחרים גם באטרף וגם בגרינדר ומתחיל עם גברים עוד ועוד, שאתה מחפש שיפרקו אותך, יעשו עליך אורגיות, יזיינו אותך בלי גומי ויגמרו בתוכך. אני מניח שאם זה מה שאתה מחפש כל הזמן אז לפעמים גם עשית את זה. אלה לא סתם פנטזיות, כי אם אלה היו רק פנטזיות, לא היית ממהר לתת את הטלפון שלך לגברים שדיברת איתם ושרצית שיבואו לזיין אותך, אלא כי באמת רצית שזה יקרה. כמו שאמרת לגברים מסוימים, ואל תשאל איך אני יודע, אבל אני יודע שאמרת להם: "אם אתה רציני אז תתקשר".

זה לא שאסור לך להיות מיני או חרמן ולרצות סקס עם אחרים, אבל למה לשקר ולהציג את עצמך כאיזה נזיר שלא יכול לסבול את המחשבה שיגעו בו או יחדרו אליו אנשים זרים שאין לו קשר רגשי אליהם? למה חוסר האכפתיות לעשות בלי גומיושיגמרו בך אנשים זרים, דבר שמעמיד גם אותי בסיכון? ככה עושים לגבר שאתה אומר שאתה אוהב? ולמה לבקש ממני כל הזמן לקנות לך דברים באמתלות שונות כמו שהארנק באוטו ואחיך לקח לך אותו. זה מה שהייתי בשבילך? שוגר דדי?

ידעתי הכל וחרקתי שיניים. קיוויתי שיום אחד תשים את השטויות מאחוריך, תהיה אמיתי איתי ותרצה באמת רק אותי. הייתי תמים. אתה נימפומן, או בלשונך "שובב" ואני כנראה רק אחד מיני רבים. תמיד חשדתי, אבל עכשיו אני יודע בוודאות. גם משיחות שלך עם אחרים וגם משיחות שלך איתי, כשלא ידעת שאתה מדבר איתי בכלל. הלוואי שפעם אחת אחרי חמש וחצי שנים שאנחנו מכירים תאמר לי את האמת... גם אם היא כואבת... עצוב:"

ידעתי שלמרות מה שכתבתי, הודעה כזו היא פרידה סופית ולא פסק זמן. ידעתי שאין סיכוי שדותן יענה עליה, אבל אני לפחות נתתי לו את ההזדמנות לענות ולא חסמתי אותו, בניגוד למה שהוא עשה לי בעבר. ה - V השני בווטסאפ אישר לי שההודעה הגיעה לדותן. אחרי זמן מה ה- V גם הפך לכחול והבנתי שדותן קרא את ההודעה. מיד לאחר מכן הוא הקפיא את כרטיסו באטרף, אם כי מאז הספיק לפתוח להקפיא ולפתוח אותו מחדש, אחרי שהבין שלא אציק לו יותר. שמתי את הסיפור שלי איתו מאחורי. תם ונשלם.

ואין כמו השיר של יהודית רביץ - סוף לסיפור משנת 1987 כדי להתאים יותר לסגור את הפוסט הזה.המילים של יענקלה רוטבליט :

"שום הפתעות אין בסיפור
שוב הדמעות על האיפור
החגיגה נגמרת
המסכה נושרת
ושוב הדמעות על האיפור
והחיוך שעוד תפור
נפרם משפתותיך
נפרד כבר מעליך
וסוף לסיפור.

כל הקסמים תמו חלפו
כל האורות כבר נאספו
הזמן שאין רופא לו
חמק חלף כמו פלא
ורק הזיעה על הפנים
כובע מעוך ריק משפנים
כל הצופים כבר קמו
כל התשואות נדמו
פרחו היונים.

גם האמת, גם הבדיה
מה שהיה, כמו לא היה
נמוג כהרף עין
ורק אתה עדיין
ושוב הדמעות על האיפור
והחיוך שעוד תפור
נפרם משפתותיך
נפרד כבר מעליך
וסוף לסיפור."

האזנה נעימה:


 


נכתב על ידי , 30/1/2016 09:51   בקטגוריות אהבה נכזבת, אמון, אמת, אסוציאציות, גייז, הבטחות, הפתעות בחיים, חשיפה, יזיזות, מוסיקה, סודות ושקרים, פנטזיות, ציפיות, פרידה, שחורים, שחומים, שנה חדשה, תקווה, תשוקה, אהבה ויחסים  
4 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של פילבוקס ב-31/1/2016 05:39
 הקור הזה חימם אותנואחרי כל כך הרבה מפגשים מאכזבים בהם דני התימני הרזה עם העיניים הירוקות שלי, אכזב ולא זרם, לא ממש האמנתי שיקרה משהו. במיוחד כי זה היה יום די קריר שאומנם השמש זרחה בו בשמיים נטולי עננים אבל היה קריר והרוח החלה לנשב שעה אחרי שהגענו לחוף געש באותו יום חורפי בצהריים. היינו קצת ערומים, אבל מהר מאוד לבשנו שכבה אחר שכבה ונשארנו על החוף לבושים בטרנינג.

 

יש משהו שמחרמן אותי במיוחד בבחור לבוש טרנינג. הקלות הנהדרת בה אפשר להפשיל את מכנסי הטרנינג ולחוש את ישבנו המדליק חירמנה אותי מאוד. לא ידעתי אם הוא במצב רוח של "אל תיגע בי" כמו שהיה בפעם הקודמת בה היינו בגעש, אבל החלטתי לנסות. אחרי שעה שרק דיברנו שתינו ועישנו כמה ג'וינטים והתמסטלנו כמו שצריך, משכתי אותו אלי לחיבוק ונשיקה חמה טובה ועמוקה כשהוא שוכב עלי. ידו נשלחה לבד לאחוז בזין השקור שלי שהיה טמון בטרנינג וגם ידי נשלחה מתחת לטרנינג לחמם קצת את הזין שלו ויותר מכך לחוש את החור החם והמזמין שלו.

 

פה ושם עברו אנשים על החוף שהפריעו וכל אחד כזה גרם לנו לעצור ואז נאלצנו להתחיל הכל מהתחלה. בפעם האחרונה שזה קרה הענינים כבר החלו להתלהש, המכנסיים כבר הופשלו קצת ופיו והם והמתוק החל למצוץ לי את הזין במיומנות של מישהו שמכיר ויודע את זה כבר יותר מחמש שנים. כבר ראיתי בעיני רוחי את הרגע שאני מסובב אותו ומתחיל לטפל בישבן הקטן השעיר והחם שלו, שדווקא באיזור החור שם הוא די חלק, אבל שוב עבר מישהו ודני הפסיק למצוץ, התרחק והרים את המכנסיים למעלה.

 

הרגע החם חל, והוא התיישב כבר ואמר לי: "טוב, זהו, בוא נתקפל", אבל אני לא רציתי לוותר. כל כך חמוד ומושך הוא נראה באותו רגע כשישב על ברכיו ואסף את חפציו, שבאתי מאחוריו, דחפתי אותו קלות ואמרתי לו: "עוד לא, שכב, אני רוצה להרגיש אותך קצת...". השכבתי אותו בעדינות והפשלתי את מכנסי הטרנינג, חושף את ישבנו, והורדתי קצת את מכנסי, שולף את הזין ואגן הירכיים שלי, ונשכבתי עליו.

 

התחלתי להתחכך בחריץ ישבנו והוא החל להתנשם בנשימות חרמניות שכאילו אמרו לי: "עוד", אז הרטבתי קצת את הזין ברוק והתחלתי לשחק לו עם הזיין בחור. חששתי שכל רגע הוא עלול לומר לי לעצור ויפסיק את רכבת החרמנות הדוהרת שלי, אבל לא לא אמר כלום. כנראה גם היה חרמן או שהחליט לפרגן לי שאהנה באותו יום, אחרי כל הפעמים האחרות שביאס אותי כשלא זרם לזיון.

 

שלחתי את ידי אל התיק השחור הקטן שלי ופתחיתי לאט ובשקט את הרוכסן של התיק, שלא יהיה איזה רעש שיזכיר לו שזהו, אנחנו הולכים להזדיין הפעם ולא רק להתחרמן, וכדי שהוא לא יעצור אותי.  שלפתי מהתיק את האמצעים הנדרשים ופתחתי ביד אחת גם את בקבוק הג'ל השמנוני ושימנתי את כף ידי. הושטתי את כך ידי אל הזין שעדיין דיחק בישבנו באיזור החור ושימנתי אותון קצת. שימנתי קצת גם את ישבנו והצמדתי את הכיפה לחור המזמין שלו. המשכתי לשחק בעדינות חודר כל פעם רק קצת. נדמה לי שבאיזה שלב הוא לחש משהו כמו "לא" או "די, אחי", אבל הזין שלי רצה את שלו ולא היה מוכן לוותר ועד מהרה גם החור שלו נפתח וקיבל אותו פנימה חם עמוק ומזמין.

 

דני החל להאנק בתשוקה. לא היה כבר שום ספק שגם הוא רוצה את זה ושההתנגדות הקטנה שהשמיע בתחילת החדירה היתה רק לצאת ידי חובה. אחר כך גם הבנתי למה היא היתה: בגלל שהוא לא התנקה לפני הסקס כי לא חשב שיהיה סקס, וכבחור מאוד אסטתי הוא חשש לבאס אותי אם לא יהיה כל כך נקי שם בפנים. אבל באותו שלב לא ידעתי למה הוא קצת התנגד בהתחלה ולמה הוא נכנע בתשוקה לרצוןם העז שלי לבעול אותו שם על החוף עמוק חזק וטוב, כפי שהיה, והאמת שלא ענין אותי כלום. אפילו שלא התנקה, אפילו שלא יודע מה יהיה, רציתי לזיין אותו שם בלי שום חשבון.

 

נותרנו לבושים, מלבד ישבנו החשוב ואגן הירכיים החשוף שלי והזין המפמפם חזק וטוב באחוריו. הרגשתי את התשוקה הבוערת לזיין אותו כמו פעם. כמו בימים הטובים ההם שהיינו מזדיינים כמו שפנים כמעט כל שבוע, והמשכתי לנגוח בתוכו בחוזקה, נהנה ללא גבול מישבנו החם והגופו הרזה הנכבש מתחתי, עד שגמרתי בעוצמה שזמן רב מאוד לא הרגשתי עם אף אחד. אלה היו לפחות כמה וכמה פולסים של גמירה, כמו רעידת אדמה והאפטר שוקים שלה.

 

התחושה היתה מדהימה ונותרתי נעוץ בתוכו עוד זמן רב אחרי הגמירה, עד שחזרה נשימתי לסדרה ואז סובבתי אותו על הצד ועזרתי לו בליטופים ונשיקות כשהזין שלי בתוכו וידו מאוננת לעצמו במרץ עד שגם הוא גמר. זה היה אחד הזיונים המדהימים והמפתיעים שהיו לי בשנה האחרונה. כל כך התגעגעתי אליו ולזיונים הנפלאים איתו. כמה חבל שזה קורה רק פעם בכמה חודשים. דני הוא ללא ספק הבחור שאם מחר בבוקר היה אומר לי להפסיק להזדיין עם אחרים ושנזדיין רק שנינו, הייתי עושה זאת ללא היסוס. אני פשוט מת על הבחור הזה. כמה חבל שהוא הרבה פחות בעניין ממני...

 

ולכבוד ההתמסטלות עם דני על החוף והזיון המדהים השיר Lana Del Rey - High By The Beach משנת 2015:

 

 

 
נכתב על ידי , 3/1/2016 13:18   בקטגוריות אוראלי, אינטימיות, אירוטי, אמת, אנאלי, אנרגיה מינית, אסוציאציות, ג'וינט, גייז, גמירות, הומואים, הפתעות בחיים, התמדה, התמסרות, זין, חושניות, חרמנות, געש, יזיזות, ישבנים, מוסיקה, מציצות, משיכה, נשיקות, סקס על החוף, עיניים ירוקות..., פגישה, פיתוי, פנטזיות, צעירים, רזים, שעירים, שחומים, תימנים, תקווה, תשוקה, תמונות, אהבה ויחסים  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של פילבוקס ב-13/1/2016 06:56
 הכבשה הלבנה במשפחה [סיפור גיי אירוטי במשפחה]כן, זו לא טעות. יש משפחות שיש בהן מישהו שהוא הכבשה השחורה, אבל במשפחתי הטריפוליטאית-טוניסאית הייתי הכבשה הלבנה בין כל האחים הדודים ובני הדודים השחומים והשחרחרים שלי. לא יודע מאיפה הגיעו הגנים הבהירים שלי, מספרים על איזו סבתא רבתא שהיתה בהירה בלונדינית עם עינים כחולות, אבל לא ברור אם זו אגדה משפחתית או משהו אמיתי. בכל אופן, אני יצאתי משהו כזה. בהיר, עם שיער שטיני מתולתל ובעל עינים כחולות. לא פעם טועים לחשוב שאני רוסי או משהו כזה וקופאיות בסופר תמיד מדברות איתי רוסית ולא מבינות למה ברוב חוצפתי אני עונה להם בעברית. מה שלא ידעתי זה שלא סתם הייתי כבשה לבנה במשפחה שלי, אלא שהייתי בין זאבים שחורים שעד גיל שבע עשרה לא ידעתי על קיומם.

 

לא רק מבחינת הגוון הרגשתי נטע זר במשפחתי, אלא גם מבחינת האופי הייתי שונה מאוד מהמשפחה החמה העוטפת עד חונקת שלי, מרובת החפלות והמפגשים רבי המשתתפים. אני כשלעצמי העדפתי כמה שאפשר להיות לבד, ולהיות בבית. הייתי נער די בודד, כמעט או בכלל לא היו לי חברים בני גילי, לא יצאתי למסיבות והבילוי המועדף עלי היה לצפות באיזה סרט או סדרה במחשב או בטלוויזיה בבית. היום, במבט של שבע שנים לאחור אני לא יודע מה קדם למה. האם הייתי הומו מלידה שלא ידע על כך והאם תמיד נמשכתי לגברים מבוגרים או שהארוע המכונן בגיל שבע עשרה עשה אותי כזה. אני נוטה להאמין שזרע הפורענות כבר היה בתוכי אבל הארוע גרם לו לנבוט וגרם לי להיות מה שאני כיום. הומו שנמשך לגברים מבוגרים שחומים שעירים וגבריים.

 

הכל התחיל כמו עוד אחת החפלות המשפחתיות שלנו בשבת בצהריים על האש. בגלל שהורי היו ילדי הזקונים במשפחותיהם הענפות ואולי גם בגלל שהם התחתנו בגיל מאוחר יחסית, יצא שבני דודי היו גדולים ממני בעשרים שנה ואף יותר, אבל אלה בני הדודים שהיו לי ואליהם הייתי נדבק מאז שאני זוכר את עצמי. כשהייתי ממש ילד, הם ראו בי איזה נודניק שאין ברירה אלא לאפשר לו להיות בקרבתם, למרות שכל הזמן ניסו לתקוע אותי מול הטלוויזיה עם איזה קלטת וידאו לילדים כדי שהם יוכלו לעשות מה שבא להם לעשות בלי שילד קטן יסתובב להם בין הרגליים. כשקצת בגרתי, אני חושב שזה היה שנה או שנתיים אחרי הבר מצווה, הם כבר הפסיקו לראות בי מטרד ואפשרו לי להיות איתם במה שהם לא עשו, אם זה פוקר, שתיה ועישון, כל עוד הייתי יושב בשקט שם וכמובן לא שותה ולא מעשן. למרות זאת, נראה לי ששאפתי לתוכי לא מעט עישון פסיבי מתקתק של חשיש או מה שלא היה שם בג'וינטים המגולגלים שהם עישנו בזולה שבחצר האחורית, הרחק מהעינים הבוחנות של ההורים.

 

כשהייתי כבר מעל גיל שש עשרה, נראה לי שהם אפילו קיבלו את חברתי בשמחה. היו מזמינים אותי לשבת איתם ו"מזהירים" אותי שיש וודקה במיץ התפוזים בקנקן הגדול על השולחן ושלא אשתה אותה בטעות, מה גם לי כמובן לשתות דווקא את המשקה הזה ולהתמסטל לקול צחוקם של בני דודי. אחרי כמה פעמים של שתית וודקה תפוזים בחצי צחוק, הם כבר הפסיקו לצחוק. בחופש הגדול לפני י"ב, כשהייתי כבר בן שבע עשרה הם אפילו הזמינו אותי ומזגו לי וודקה תפוזים וכשגנבתי להם איזה ג'וינט והעזתי לעשן אותו ממש, הם רק הגיבו בהנהון וצחקו בינם לבינם שגדל הילד. במיוחד היו אלה אלי ובני שממפגש למפגש הרגשתי שממש מדרבנים אותי לשתות ולעשן. חשבתי שהם עושים זאת כדי שארגיש אחד מהחבר'ה, למרות פערי הגילים בינינו, ולא ידעתי שלזאבים האלה היו תוכניות שונות לגמרי.

 

הייתי נער יפה, אבל חלק מהיופי שלי היה חבוי על פני עודף משקל ממנו סבלתי ושבעטיו הרגשתי תמיד סוג של ברווזון מכוער. היום אני יודע שהייתי חתיך חלק וסקסי אם כי קצת שמנמן, אבל בזמנו, עודף המשקל הזה הוריד לי מאוד את הבטחון העצמי לגובה השטיח שהיה שם בזולה, דבר שרק כמה דרינקים וג'וינטים הצליחו קצת לטשטש.

 

בשבת הארורה ההיא היתה לנו חפלה מיוחדת, רק לבני דודים, בביתו של אלי שהוריו היו בחו"ל. אכלנו, שתינו והתמסטלנו. אני זוכר באיזה שהוא שלב, כשהערב כבר ירד, שאר בני הדודים עזבנו בזה אחר זה ורק אלי ובני נשארו, אלי כי גר שם ובני כי אמר שיקח אותי הביתה אחרי שאתעורר כי הייתי שפוך מת על הספה. בני הדודים האחרים צחקו שהילד "לא כמונו" ולא ממש יודע לשתות ולעשן וצחקו על אלי ובני שהם תקועים איתי עכשיו כמו בייביסיטר עד שאצא מהסטלה. "רק שלא יקיא לך על השטיח" הם צחקו והזהירו את אלי שאכן הזדרז והביא מאיזה שהוא מקום דלי, על כל צרה שלא תהיה.

 

אחרי שהסתלקו כולם ונשארתי רק עם אלי ובני, הם קצת התעלמו ממני כי הייתי ממש שפוך, אבל החליטו להמשיך לתפוס ראש טוב בעצמם. כדי לשדרג את זה, הם שמו איזה סרט פורנו שבו נראו שני גברים שחומים תוקעים וטוחנים איזה בחורה לבנה קצת שמנמנה. פה ושם קלטתי קצת מהסרט וקצת מהדיבורים שלהם. "וואיי וואיי, איך הייתי מביא לה בתחת עכשיו" אמר אלי, אבל אחרי שהצטרף עוד גבר לבן לחבורה, אמר בני שדווקא התחת של הגבר הרבה יותר סקסי בעיניו. "טוב, אז נתקע גם אותו" צחק אלי ואז שמתי לב שהמכנסיים שלהם כבר מופשלים והידיים שלהם כבר מלטפות את האיברים הזקורים והרוטטים. סובבתי את ראשי לצד השני שלא ישימו לב שראיתי אותם, אבל מסתבר שעשיתי קצת רעש כשהסתובבתי וזה  רק משך את תשומת ליבם למשהו אחר.

 

"תראה איזה ישבן סקסי יש לו, יותר יפה מהבחורה ומהגבר בסרט ביחד" אמר בני. "

וואלה, ממש ישבן של כוסית, אמר אלי, לוטש עיניים לישבני העסיסי שקצת בצבץ החוצה ממכנסי הקצרים.

"היי, נוני, ישנת מספיק, בוא שב קצת איתנו" אמר לי בני ואני מרוב מבוכה וגם בגלל שהייתי עדיין חצי מסטול, לא עניתי.

"נו, נוני, יאללה, מה נהיית לנו פה ילדה? בוא שב איתנו כמו גבר" הוסיף אלי כשהוא נותן לי איזו כאפה קצרה בישבן ואחר כך מנענע אותי בכתף. "יאללה, קום כבר. או שתחזור הביתה או שתשב איתנו" הוא אמר .

זה היה הרגע בו עשיתי את הטעות. לא בא לי אותו רגע לחזור לשאלות ולחפירות של ההורים אז קמתי והתיישבתי על הספה איתם. "יבש לי בפה" אמרתי להם ואלי הגיש לי בחיוך כוס גדולה של מיץ תפוזים שרק אחרי שסיימתי לשתות אותה בלגימה אחת ארוכה, קלטתי שהיתה בה הרבה וודקה. אחר כך הבנתי שהיה בה גם כנראה ג'י או משהו כזה כי מאותו רגע הייתי ממש בובת משחק בידם. אני זוכר במעורפל ג'וינטים ואז אני זוכר רק כאב חד באחורי כשהזין הגדול של בני נכנס לתוכי וקדח בי ללא רחמים. אחר כך אני זוכר תחושה של רצון להקיא וסטירות כל פעם שעשיתי צלילים של כמעט הקאה. הבנתי במעורפל שהרצון להקיא לא בא ממשהו שאכלתי או שתיתי, אלא מהזין הגדול והחם של אלי שהיה בתוך הפה שלי וניסה להכנס בכוח לגרון.

"אל תדחף לו לגרון, הוא לא יודע איך, הוא יקיא לנו" אמר בני לאלי. "אז יאללה תביא קצת את התחת שלו, נהנית ממנו כבר מספיק" אמר לו אלי והם התחלפו.

 

אם עד אז חשבתי שהזין של בני גדול הבנתי ששל אלי הרבה יותר גרוע, כי בנוסף להיותו גדול הוא היה גם עבה באופן חריג.

"לא, לא, תפסיק, כואב לי" הצלחתי למלמל, אבל איש מהם לא שמע ולא שעה לתחינותי הלוחשות ורק הגבירו את הקצב של הפמפומים והטחינה של הישבן והפה המסכנים שלי. "רע לי, רע לי, אני הולך להקיא" אמרתי ואז מבלי שהוא יצא מתוכי אפילו לרגע, גרר אותי אלי למקלחת, פתח את זרם המים, אך המשיך לזיין ואמר שאם אני רוצה אני יכול להקיא. הקאתי את הנשמה שלי ובאותו זמן הרגשתי זרם חם של זרע עמוק בישבני. 

"איכס, מגעיל, בא לי לזיין לו את הפה, מה נעשה עכשיו?" שמעתי את בני.

"אין בעיה בכלל" אמר אלי ואחרי רגע הרגשתי זרם מים שכמעט חונק אותי מותז ישירות לתוך הפה שלי. השתעלתי, אך בני לא ויתר, הוא הרים את ראשי, יצק לתוך הפה שלי מי שטיפת פה והורה לי לגרגר ולירוק את זה. "אל תבלע" הוא הזהיר אותי, אבל בלעתי חלק בכל זאת ואז השתעלתי שוב. על שיעול הזה חטפתי עוד זרם של מים לתוף הפה, שירקתי אותו מהר, אבל הפה שלי לא נשאר ריק עוד זמן רב כי עד מהרה הזין החם והמטפף של בני נכנס לתוכו שוב.


"תמצוץ, יא שרמוטה" הוא אמר לי כשהוא מפליק לי שוב ושוב על הלחיים, "קח אותו לגרון" הוא אמר כשאחז בחוזקה בעורפי ודחף את הזין שלו פנימה. הראש של הזין נכנס, כשאני משתנק ואז הוא יצא שוב.

"תקשיב לי, יא שרמוטה" הוא אמר, "אני יודע שאתה יודע לצלול. ראיתי אותך עושה בריכה שלמה בצלילה בלי לנשום ובלי להחנק, אז זה מה שתעשה עכשיו. תצלול על הזין שלי בלי לנשום ובלי להחנק, ברור?"

אני רק יכולתי להנהן, כי חצי זין שלו כבר היה בפה שלי. בפעם הזאת בני כבר לא ריחם עלי. הוא אחז בעורפי בחוזקה, הכניס את הזין עמוק לגרון והתחיל לפמפם. על כל חצי השתנקות שלי הוא צעק: "כמו בבריכה, אתה צולל, אתה רק באמצע הבריכה" והמשיך לפמפם עוד ועוד עד שהרגשתי את הזרם החם של זרעו נשפך בתוכי וחונק אותי ממש הפעם.

"תבלע הכל כמו ילד טוב" הוא אמר כששלף את הזין שלו מגרוני, ואני חצי בלעתי וחצי השתעלתי וירקתי החוצה.

 

חשבתי שאחרי הגמירות שלהם הם ירגעו והפעם כבר רציתי ללכת הביתה, אבל רק חטפתי מהם כאפה נוספת והוראה לחכות להם ערום במיטה. בני קצת ריחם עלי אז נתן לי כוס ודקה תפוזים וג'וינט חשיש חזק. "תעשן טוב עמוק לריאות" הוא אמר "זה יעזור לך". ואני שתיתי ועישנתי ולא ידעתי מה עוד ימציא מוחם החרמני והמאוד לא רחמני. זו היתה הפעם הראשונה שלי, מה הם חושבים להם? כמה אני עוד יכול? ואז הוודקה והג'וינט טשטשו את הכאב וטשטשו לי את המוח.

 

המוח נשאר מטושטש, כנראה מעוד ג'י שהם שמו לי במשקה כי הם המשיכו להשתמש בי שם כל אותו הלילה. עשו בי מה שהם רצו. זיינו אותי ביחד ולחוד, אחד בפה ואחר בתחת, עשו לי חדירה כפולה, שיפדו אותי עד שהרגשתי שאני נקרע ואז נתנו לי להסניף משהו שארגע וגמרו בתוכי שוב ושוב. אחרי לילה שלם של זיונים, אונס והשפלה הם לקחו אותי למקלחת, נתנו לי ארבע כוסות של קפה שחור ובני התכונן לקחת אותי הביתה. שמעתי אותם מצחקקים כי זיון כזה טוב לא היה להם אף פעם.


"וואחד כוסית גדל לנו מתחת לאף" אמר אלי, ובני אמר: "לא כוסית אלא כוסון הומו נטחן, אני לא זוכר שאי פעם השפרצתי כמויות כאלה".

"וואלה, נכון", גם אני אמר אלי "שיגיד תודה שזה היה רק שנינו ושלא הבאנו עליו עוד כמה..חחח".

"זין אני יביא עליו אחרים. הוא השרמוטה הפרטית שלנו. נשתמש בו עכשיו קבוע, כל חפלה אחרי שכולם הולכים."

"ואם הוא לא ירצה?"

"אם הוא לא ירצה אני אשלח את התמונות ערום שלו שצילמתי עם השפיך נוזל מהתחת ואספר לכל המשפחה שמצאתי את התמונות האלה במחשב שלו ושהוא הומו מזדיין בתחת".

"חחח.." צחק אלי ואז שניהם שמעו את הדלת של הבית נטרקת כשעזבתי משם בריצה, צולע ומדדה מרוב שהם פירקו לי את התחת לילה שלם.

"תפוס אותו" שמעתי את אלי אומר אבל בני הגיב "שילך ברגל המזדיין הזה, מה פתאום שאני ארוץ אחריו. רציתי להסיע אותו כמו נסיכה, אבל אם בא לו ללכת ברגל חצי שעה שילך. מה אכפת לי".

"וואלה צודק, דפוק וזרוק, כמו כל השרמוטות...חחח" סיים אלי.

 

זו היתה אמא שקלטה מה קרה אחרי שמעדתי במדרגות כשניסיתי לעלות לחדרי ופשוט לישון כדי למחוק ולשכוח את כל הבושה והכאב. היא הוציאה ממני את עיקרי הדברים לפני שהתמוטטתי לגמרי והבינה שהיה פה אונס, ניצול מיני והדחת קטין לסמים אסורים. במקום לדפוק לעצמה כאפות על הלחיים ולצעוק "וואי לי , וואי לי" כנהוג אצל נשות המשפחה, יצאה בשקט מהבית, נסעה למשטרה והגישה תלונה. אחרי הליך חקירה ארוך, מעמת ולא נעים, אלי ובני הודו בעבירה. אמנם הם טענו כי אני פיתיתי אותם, אבל כשהבינו שלא יעזור להם כלום הגיעו להסדר טיעון וישבו שנתיים בכלא אחרי הורדת שליש על התנהגות טובה.

 

אני עוד פוגש אותם פה ושם באירועים משפחתיים אבל תופס מרחק כמה שיותר גדול מהם. אני גם מעדיף להשאר בבית ולהמנע עד כמה שאפשר מאירועים משפחתיים בשביל לא לראות את הפרצוף של המנייאקים האלה, אבל פעם אחת, אולי חמש שנים אחרי המעשה, באחד המפגשים המשפחתיים שכן הלכתי אליהם, שאלתי אותם: "איך יכולתם לעשות לי את זה? לבן משפחה שלכם? איך לא ריחמתם עלי?"

"אתה כל כך שונה מכולם, שאף פעם לא הרגשנו שאתה מישהו מהמשפחה. הרגשנו שאנחנו מזיינים בחור זר." אמר אלי.

"כן, איזה רוסקי הומוב מזדיינוב בתחת כזה או משהו" הוסיף בני, אבל באותו רגע חטף מבט מאיים מאלי שאמר לו: "תרגיע ומהר" ואז אלי הוסיף: "תדע לך שיש עוד כמה הומואים במשפחה שלנו, אז כנראה שזה באמת גנטי."

"אז כנראה שהוא בכל זאת חלק מהמשפחה שלנו, ההומו הקטן המשתפד הזה" זרק בני שכנראה לא למד כלום.


"השיפוד היחידי שיהיה כאן זה השיפוד הזה שיתקע לך בבטן אם עוד פעם אפילו תתקרב אלי" אמרתי ונופפתי בשיפוד ברזל של הקבב שאכלתי קודם לכן, ואז הסתובבתי והלכתי למנגל לקחת עוד שיפוד, כי הייתי רעב. שבע שנים אחרי היום השחור ההוא, ואחרי שהורדתי יותר מעשר קילו וחיטבתי גופה הורסת בחדר כושר, אני יכול פה ושם גם להרשות לעצמי. רצוי עם הרבה טחינה. כן, טחינה, חשבתי ונזכרתי שכבר כמה חודשים לא היתה לי טחינה טובה. אפילו לא זיון. בקושי איזה מציצה פה ושם, אבל שום דבר שווה באמת. הלכתי לי הצידה, פתחתי גרינדר וראיתי שבמרחק של קילומטרים ספורים ממני יש גבר בוגר שצילום הבטן השטוחה השחומה והגברית שלו הדליק אותי, אז שלחתי לו: "מה המצב?" והגבר ענה: "שלום חתיך".


נכתב על ידי , 28/4/2015 21:24   בקטגוריות אוראלי, אירוטי, אנאלי, בהירים, ג'וינט, גייז, גמירות, הומואים, זין, הפעם הראשונה, חרמנות, יחסים אסורים, ישבנים, מין במשפחה, מין בכפיה, ניצול מיני, סקס חזק, פיתוי, פער גילים, צעירים, שחומים, תמונות, תשוקה, אהבה ויחסים, סיפרותי  
4 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של פילבוקס ב-14/5/2015 00:36
 
דפים:  
392,692
הבלוג משוייך לקטגוריות: גאווה , סקס ויצרים , סיפורים
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לפילבוקס אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על פילבוקס ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2016 © נענע 10 בע"מ