לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

הוֹ פּילוֹ - פילוסופיה בלי סופיה


"לעולם אל תשפוט ספר על פי כריכתו. שפוט אותו על פי התמונות היפות שבפנים" - נו הזה עם הראסטות שקופץ. (ולא, לא הייתה לי חברה שקראו לה סופיה. אני עובד על זה.)

Avatarכינוי: 

בן: 30

Skype:  dragon_18_18 

תמונה
הבלוגים הקבועים שלי
קוראים אותי

מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    ינואר 2018    >>
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

1/2018

קשר זין


פה ושם אני משחק סקווש עם חברים ואחרי כל משחק מיוזע אנחנו הולכים ביחד למקלחות.

אנחנו מתפשטים, מתקלחים, מתנגבים ומתלבשים זה לצד זה, אבל בשבוע שעבר הסתכלתי טוב טוב על החבר לידי שבדיוק סיים לשים תחתונים והגעתי להבנה שמאוד טרדה את מנוחתי.

אין לי מושג איך נראה הזין שלו.

כן, זה יהיה פוסט שבו מופיעה המילה זין כמה פעמים. ראיתם את הכותרת, למה ציפיתם? אני יודע שזה מביך את כולנו אבל נצטרך לקבל את זה כמו ילדים גדולים.

בתחת.

זהו סיימנו עם הבדיחות הילדותיות לפוסט הזה תודה.

 

נכון שזה פשוט הזוי? כלומר, מספר רב של פעמים בחיי כגבר מצאתי את עצמי בחברת גברים עירומים (ברוב המוחלט של המקרים זה קרה בסיטואציות מתקבלות על הדעת, כמו מקלחות או פסטיבלים של היפים. נראה לי שמעולם לא מצאתי את עצמי מופתע ע"י גבר עירום. החיים טובים אלי.), אבל אם תבקשו ממני לתאר באופן ויזואלי את כל הזרגים שזכורים לי מחיי, אוכל לתת תיאור טוב רק של הבולבול שלי ושל כמה שחקני פורנו שהשאירו את חותמם עלי, ולא באופן חיובי.

למעשה, במהלך פסטיבל מידברן אפילו שטפתי את חבר הסקווש המתואר לעיל באופן אישי מכף רגל עירומה ועד ראש מכוסה שיער באמצעות שפריצר מים ולמרות שעברתי בקפידה על כל ס"מ בגוף שלו כדי להוכיח לו ולעולם שאני מאוד טוב בלקלח אנשים אחרים, עדיין אין לי מושג קלוש איך בגדול נראה הזין שלו. כלומר, אולי לא בגדול? אפילו את זה אני לא יודע! (נראה לי שהיו לו ביצים גדולות, אבל לא על זה אנחנו מדברים!) (למה אני צועק?!?!?)

 

הדחקת הפינים המשונה הזו היא תוצר ישיר של מצב פסיכולוגי שאני קורא לו... אממ... "הדחקת פינים". כן לא בדיוק חשבתי על המבנה התחבירי של המשפט הזה מההתחלה.

אני לא יודע איך זה אצל הרבה גברים אחרים, אבל עד גיל יחסית מאוחר די התביישתי בעירום שלי (תודה לאל על הטירונות בגיל 19 שעזרה לי עם זה). דבר מוזר בהתחשב בעובדה שאבא שלי היה מסתובב תמיד בעירום בבית. בעצם אולי זו נחשבת פסיכולוגיה הפוכה? אבא שלי עשה לי פסיכולוגיה הפוכה עם הזין שלו? אני צריך לרשום את זה בצד איפשהו ליום שבו אבין שאני באמת צריך פסיכולוג מקצועי מעבר לניהול שיחות עם עצמי דרך מראה שמצויר עליה זקן של זיגמונד פרויד?

אהמ, אז כמו שאמרתי, עד שלב מתקדם מאוד התביישתי בעירום שלי. כתוצאה מזה, היחס שלי לעירום תמיד היה מאוד זהיר ומנומס. גם כשאחרים הרגישו בנוח עם העירום שלהם לידי (אחחח, טירונות!), מעולם לא הסטתי מבט לכיוון אזור החלציים של אדם עירום שעמד לידי. אני זוכר איך קינאתי בגברים אחרים שהיו מרגישים בנוח עם עירום ועושים שטויות עם הבולבולים שלהם מול כולם בשביל הצחוקים. משער שאלה גברים שגדלו עם אחים או עם חברים שבהם זו הייתה התנהגות מקובלת בקרב גברים. אצלי זה מעולם לא היה המצב. לא כשגדלתי עם אמא שלי ואחותי ולא בקרב החברים הגברים שהקפתי את עצמי בהם. פה ושם שמעתי שמועות על קבוצות בנים שבהן יש קטעים מאצ'ואיסטיים קבועים כמו להניח את הזין אחד על השני, אבל מעולם לא חוויתי את סוג הפתיחות הזו באופן ישיר.

 

הרבה השתנה בי מאז הטירונות.

הגישה שלי לעירום ולמיניות נהייתה הרבה יותר ליברלית והיפית. אני לא מאמין שיש משהו פסול בעירום או במיניות, וכל עוד הם אינם מבוטאים באופן תקיף או אלים, אני לא חושב שהם טאבו שיש להרחיק ולהסתיר אותו מהציבור. כשאהיה הורה, אני מתכנן לגדל את הילדים שלי בסביבה בה מובן שעירום ומיניות הם דברים נורמליים ומקובלים שאפשר ומקובל לדון בהם בחופשיות.

לפני שנתיים, למשל, עלתה בפייסבוק מחאה שמאוד תמכתי רעיון שמאחוריה. תמונות של נשים חשופות פטמות הוסרו מהאתר, בעוד שפטמות גבריות לא הוסרו מאחר והן "מקובלות חברתית ואינן מיניות באופיין". כתוצאה מתחושת האפלייה, עלתה מחאה פמיניסטית שבה בין היתר העלתה אמנית תמונה של פטמה גברית וביקשה מנשים אחרות בפייסבוק לכסות את הפטמות הנשיות שלהן בתמונות של פטמות גבריות. כשחושבים על זה באופן הגיוני ומופשט, זה באמת פשוט הזוי ולא שוויוני, נכון?

 

אז כן, כיום אני פמיניסט היפי ליברל ניו-אייג' בדעותיי וכל החרא הזה.

ועדיין - יש לי חבר קרוב ואהוב שכל שבוע מתפשט לידי ואני אפילו לא יודע איך הזין שלו נראה.

איזו צביעות! איך זה מסתדר עם סולם הערכים שלי? אני אוכל להמשיך להסתכל על עצמי כל בוקר במראה שמצויר עליה זקן של זיגמונד פרויד?!?

מסיבה שאינה מאוד ברורה לי, ברגע שעלתה בי אותה ההבנה במקלחות הסקווש, נזכרתי פתאום בקטע שרץ לפני כמה שנים שבו אנשים ישבו ויצרו קשר עין אחד עם השני במשך ארבע דקות רצופות, בעקבות מאמר שטען שחוויה מסוג זה משפרת משמעותית את האינטימיות בקרב שני אנשים, אפילו זרים. ופה עלתה בי הברקה.

במעגל החברים הקרוב שלי אני מוכר בתור אדם שדוגל בכנות ופתיחות ואוהב לפתח דיונים מעמיקים על חוויות אישיות שקשורות לסקס ולאינטימיות ולהרבה נושאים אחרים שבני אדם לרוב מרגישים לא בנוח לדבר עליהם. במקום מסוים, נראה לי שבזכותי קבוצת החברים שלי מרגישה בנוח לדבר על כמעט כל נושא שהוא, לא משנה כמה מביך ואישי הוא.

אבל אפילו שאנחנו מאוד קרובים ופתוחים, עירום הוא עדיין סוג של טאבו שמעולם לא ניפצנו. למעט אלו ששוכבים זה עם זו, אין לנו שמץ של מושג איך החברים הקרובים והאהובים שלנו נראים בלי בגדים. כמו שהם, בשר ודם ועור ועוד מלא סוגים שונים של רקמות ביולוגיות מגעילות.

אז עלה בי הרעיון המרגש הבא:

 

"קשר זין":

דקה של עירום.

דקה שבה אנחנו חייבים להסתכל אחד לשני ישירות על הזין.

בלי להסיט מבט. בלי להתפדח. פשוט להסתכל ולקבל את העובדה שמה שאנחנו מסתכלים עליו הוא חלק אמיתי ולא מפחיד מהאדם שאנחנו אוהבים.

עירום. איברי מין. שום דבר פסול או מגעיל. גוף אנושי נפלא ומקסים כמו שלכולנו יש.

... כלומר, הטקסט מנוסח בלשון זין כי חשבתי על הבנים במקלחות, אבל מן הסתם שהוא תקף גם למקבילה הנשית \(=

כרגע זה רק רעיון בראש שלי, אבל נראה לי שאדבר על זה הערב עם חבורת החברים שלי ואשמע את דעתם בנושא ^^

וגם דעתכם תהיה נחמדה, כל עוד לא תהיו "ללא שם" ששם לעצמו מטרה ביזארית להעליב אותי ולפגוע בי בכל אחד מהפוסטים האחרונים שלי \=

ג'יזס, בחיי שאין לי מושג מה הקטע עם זה. אם זה ימשיך ככה כנראה שאעביר את הבלוג למצב של "תגובות מורשות בלבד".

 

וופס תראו מה השעה, אני צריך לזוז!

 

מלא אהבה ואפס טאבו,

פילו 3>

נכתב על ידי , 12/1/2018 21:20   בקטגוריות מנבכי הוורוד והאדום  
9 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של Dragon 18 ב-22/1/2018 11:30
84,651
הבלוג משוייך לקטגוריות: 20 פלוס , האופטימיים , הומור וסאטירה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לDragon 18 אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על Dragon 18 ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2018 © נענע 10 בע"מ