לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה
 


הסאטירה של ישרא
Avatarכינוי: 

בן: 24פרטים נוספים:  אודות הבלוג


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


<<    אוגוסט 2014    >>
אבגדהוש
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

 
הבלוג חבר בטבעות:
 הוסף מסר

קטעים בקטגוריה: ֳ ֳ°ֳ¨ֳ© ֳ®ֳ®ֳ±ֳ£ֳ©. לקטעים בבלוגים אחרים בקטגוריה זו לחצו .

ח"כ שמעון אוחיון


זוכרים את ח"כ שמעון אוחיון? לא? בטוחים? אז הרשו לי להזכיר לכם: ח"כ שמעון אוחיון הוא האיש שעומד מאחורי הצעת החוק לפיה ייאסר להגיד את המילה "נאצי" על נגזרותיה ומאחורי הצעת החוק לפיה מטרת מערכת החינוך תהיה לחנך לחיזוק מדינת ישראל כמדינת הלאום היהודי. עכשיו, בגלל שאתם לא זוכרים מי זה, הוא החליט לבוא עם הצעת חוק נוספת. כן, חברים, נראה שח"כ אוחיון לא יירגע עם הצעות החוק המטופשות שלו עד שתזכרו מי זה חבר הכנסת שמעון אוחיון. אז הפעם כדי שנשמע עליו בא ח"כ שמעון אוחיון ודרש להוריד את השפה הערבית ממעמדה כשפה רשמית במדינת ישראל.

 

כבר אין לי כוח להסביר לך, ח"כ שמעון אוחיון, למה מדובר בהצעת חוק מטומטמת, כי אני עושה את זה עם כל הצעה שלך. גם אין לי כוח להתמודד עם אלו שיזכירו לי שגם ח"כ דובר ערבית - ח"כ חמד עמאר - חתם על הצעת החוק הזו, ופשוט אסכם בזה שלהיות דרוזי לא מונע ממך להיות טמבל לפעמים. רק אגיד שבאופן כללי אני מעדיף שלא תהיה שפה רשמית למדינת ישראל ושהצביון שלה ייגזר מהתרבות והלך הרוח של תושביה ואזרחיה ולא באמצעות חוקים שמוכתבים מלמעלה, אבל לבטל שפה רשמית שהיא שפת אם של בין חמישית לרבע מהאוכלוסייה - ואותה בלבד - זו לא רמיזה על כך שהמדינה יהודית אלא על כך שלערבים יש עוד מיליון מדיניות שהם יכולים ללכת אליהם.

 

אז מה כן אעשה? אכתוב את זה: ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון, ח"כ שמעון אוחיון.

 

תקוותי היא, ח"כ שמעון אוחיון, שאחרי ששמך הוזכר פה כל כך הרבה פעמים עד שהוא ייחרט בזכרונו של כל קורא, תעזוב אותנו מהצעות החוק הדביליות שלך ותעזוב אותנו לנפשנו. במידה ולא, אנא דאג מעתה והלאה לצרף לכל הצעת חוק שלך את התמונה הזו:


 

תודה.

 

נ.ב. האם יכול להיות, ח"כ שמעון אוחיון, שהצעת את מה שהצעת עקב כך שערבים שולטים טוב יותר מיהודים לא רק בשפה הרשמית הערבית, אלא במקרים רבים גם בשפה הרשמית העברית, ופשוט רצית לצמצם את גודל הפאדיחה?

נכתב על ידי , 29/8/2014 12:38   בקטגוריות איך שהזמן מתבזבז לו, אנטי ממסדי, הומור בלי טעם, הרבה נזק בפחות מאמץ, ח"כ = חולה כוח/כסף/כיסא, חוק בלי סדר, טפשת נפוצה, פוליטיקה לעניים, רק בישראל, אקטואליה, פסימי  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של אוגניה ב-1/9/2014 09:25
 צריך להגידהמלחמה (כן, זו מלחמה. קוראים לזה "מבצע" רק כדי לא לפצות אף אחד אחרי שזה ייגמר) נמשכת ולא נראה שזה הולך להיגמר בימים הקרובים, אז בינתיים כמה דברים שהייתי רוצה להגיד לכמה גורמים:
  • לתקשורת הישראלית: בכל פעם בה אתם מראיינים את יובל שטייניץ על המלחמה (אחרי שלושה ימים כבר נגמרו המרואיינים, אה?) אתם כותבים "השר יובל שטייניץ". אולי די עם זה כבר? יש לו תפקיד, תתייחסו אליו בבקשה. תכתבו "יובל שטייניץ, בזבוז הכספים עקב הצורך לחלק ג'ובים לחברי הליכוד".
  • לחמאס: לא, באמת? מטח למרכז בשתיים וחצי לפנות בוקר? שיהיה ברור - לא קמתי מהמיטה במטח הזה ואני לא מתכוון לעשות את זה גם במטחים הבאים. יש דברים יותר גרועים ממוות מבחינתי.
  • ליאיר לפיד: ברצינות, יש מלחמה בחוץ, אין דיון ציבורי על שום דבר שלא קשור לשאלה מתי החרא הזה ייגמר - איך לכל הרוחות אתה מצליח שלא להעביר את החוק המטומטם שלך על אפס אחוז מע"מ על דירה ראשונה (נתעלם כרגע מזה שזה הולך להיות כישלון) ונזקק להפוך את זה להוראת שעה (או, במקרה הזה ראוי לה שם פחות רשמי. חשבתי על "אני לא מצליח להעביר את החוק בדרך דמוקרטית בפרלמנט אז אני אעקוף את זה")? איך, קיבינימט, איך?!
  • למאיר שטרית: לא שכחתי לך את זה שאתה מנצל את המלחמה כדי להעביר במחטפים את הרעיון של המאגר הגנטי לתינוקות שלך. אני לא מבין, כמה חברים בתחום יש לך שאתה צריך לסדר להם עבודה?!
  • לשאול מופז: ראיתי שאתה עדיין חבר כנסת. נשבע לך ששכחתי.
  • לבוגי יעלון: בחייאת, אתה לא יכול לבוא לכל הצהרה לתקשורת עם אותו נאום ועם אותה החולצה. טוב, בקשר לחולצה, אתה לא החלפת אותה מאז שהתחלנו עם העסק הזה או שזה רק אני?
  • לג'ון קרי: שתדע שאני לא שותף לעליהום עליך. אתה בסך הכל בא לקיים את מדיניות החוץ של ארצות הברית מאז תחילת המלחמה הקרה - להרוס כל מה שאתם נוגעים בו.
  • למעוניינים בכיבוש הרצועה: בבקשה תטרחו לבוא עם תכנית קצת יותר מסודרת מ"לכבוש את רצועת עזה!!1". גם אם אתם חושבים שזה בסדר לפגוע באוכלוסייה אזרחית כדי לפגוע בחמאס, אתם מודעים לזה שאחרי שנכבוש את הרצועה נצטרך לטפל באלו שנשארו בחיים, נכון? ואני מקווה שלא הבאתי לכם רעיונות עכשיו. כמו כן, לבנות שם התנחלויות זו לא תכנית. ולא, גם לא לעשות מהמקום מגרש כדורגל.
  • לבנימין נתניהו: תגיד, אתה מוכן להגיד בדיוק מה אתה רוצה להשיג במלחמה הזו? שמעתי משהו על זה שאתה רוצה בפירוז הרצועה. ברור לך שאם אתה הולך להמשיך את המלחמה כמו שהיא מתנהלת כרגע אנחנו צפויים להישאר שם פחות או יותר לנצח, והחיילים שלנו ימשיכו להיהרג, וכך גם אזרחים ישראלים ופלסטינים. יש כל מיני דרכים להגיע ליעד שאותו הצבת, יהיה נחמד אם תבחר באחת מהן. כמו כן, כשאתה אומר "אין מלחמה צודקת מזו", אתה חייב להגיד את זה יותר מהר, אחרת זה נשמע בהתחלה כמו "אין מלחמה צודקת" וזה מבלבל.

ושיהיה לנו בהצלחה.

נכתב על ידי , 29/7/2014 14:24   בקטגוריות אנטי ממסדי, הומור, הצעות לעולם טוב יותר, הרבה נזק בפחות מאמץ, ח"כ = חולה כוח/כסף/כיסא, טפשת נפוצה, מלחמה ושלום, מעט בושה, פוליטיקה לעניים, רק בישראל, אקטואליה, פסימי  
1 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של ב-29/7/2014 16:46
 עלילות שטבון באקדמיה


כבר הייתי בטוח שעוד רגע המלחמה הזו תשחק אותי לגמרי ותכניס אותי לדיכאון, ואם עוד להוסיף על זה שאנחנו נכנסים למציאות בה אין לשמעון פרס שום תפקיד רשמי בשירות המדינה ואני ממש לא יודע איך להתמודד עם זה (גם אם אף פעם לא נמניתי על מעריציו) אז בכלל, אבל למזלי הגיע הגיבור שלי עם משהו לא קשור למלחמה והצליח קצת לעודד את רוחי. לגיבור הזה קוראים יוני שטבון, המשתייך לחבורת הדבילים של מירי רגב, איילת שקד, דני דנון ואופיר אקוניס (בהנחה שהם לא אותו אדם), שולי מועלם ושאר גאונים (וכן, אני מודע לזה שגם לשמאל יש את המטומטמים שלו, לא צריך לספר לי על זה). לא, זה לא ששטבון עשה משהו חכם שעודד אותי ונתן לי תקווה באנושות (אין לה תקווה, צאו מזה), אבל הוא פשוט הראה לי שגם בימים קשים עולם כמנהגו נוהג ושלשטבון אין מושג מהחיים שלו.

 

במה דברים אמורים? טוב ששאלתם. ח"כ שטבון מדווח בדף הפייסבוק שלו שהוא העביר בוועדת הכספים את "חוק המשתמטים" שלו, לפיו משתמטים ועריקים לא יוכלו לקבל מלגות לימודים מהמדינה כשהם ילכו ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה. אל תדאגו, שטבון הוא אמנם חסר מוח אך לא חסר לב, והוא הבטיח שהחוק לא יפגע ב"אוכולוסיות או דמויות שקיבלו פטור מכל סיבה שהיא!" (סימן הקריאה במקור). או, במילים אחרות, שטבון יצר פחות או יותר את החוק הכי מיותר על כדור הארץ, אפילו יותר מאותו חוק באחת ממדינות ארצות הברית (אני לא זוכר איזו) שאוסר על דיג באמצעות לאסו.

 

למה אני אומר את זה? שוב, טוב ששאלתם. כנראה שאף אחד לא סיפר לשטבון, אבל אין קטגוריה כזו "משתמטים". יש אנשים ששירתו בצבא, יש עריקים (כאלו שלא הגיעו לבקו"ם ביום פקודה או שהחליטו באמצע השירות שלא להופיע יותר) ויש כאלו שקיבלו פטור משירות. לא רק ערבים, בני ישיבה ונכים מקבלים פטור מסודר משירות - גם שחרור מהצבא באמצעות הקב"ן מהווה פטור משירות לכל דבר ועניין, וכנ"ל לגבי שחרורן של נשים שטוענות שהן דתיות. נכון, יש כאלו שמוציאים את הפטור הזה במרמה, אבל לצערו של שטבון אין רישום בשום מקום שמחלק לקטגוריות "נפשו אכן לא מסוגלת להתמודד עם המערכת הצבאית ולכן מוטב לשחררו כדי למנוע דיכאון ו/או התאבדות" ו"חתיכת מניאק עצלן מפונק שחושב רק על עצמו שרימה את המערכת וצריך להיות מנודה מהחברה". מאחר שמרבית הלא משרתים משיגים פטור חוקי (גם אם בדרכי מרמה לא מאוד חוקיות, ודבר כזה הוא מחובתה של המדינה להוכיח), על מרבית אלו שלא שירתו החוק הזה לא ישפיע במאום.

 

כמובן, החוק נוגע גם לעריקים, אז נקדיש להם דקה: עריקים הולכים לכלא. לעריקים פותחים תיק פלילי. בגלל שלעריקים פותחים תיק פלילי כל מקצוע שדורש תעודת יושר מהמשטרה סגור בפניהם. בניגוד לדימוי על אלו שלא עשו צבא, עריקים לא מטיילים להם בסבבה ברחובות תל-אביב בזמן ששופכים עליהם כסף מכל עבר. מעבר לזה, מדובר באלפים בודדים כל שנה, ככה ששטבון למעשה מזיין את השכל על כמה שהוא הולך נגד ההשתמטות כשבעצם הוא מחוקק חוק שנוגע לפסיק מהאוכלוסייה. כפיים.

 

אבל מעבר לזה, כדאי שמישהו יספר לשטבון שרבים מהעריקים לא עושים את זה כי לא בא להם לשרת או משהו (ואני בעד צבא מקצועי כי לא לרצות לשרת בצבא זו סיבה מצוינת שלא לשרת בצבא), אלא כי הם באים ממשפחה קשת יום ושהם חייבים לעזור בפרנסת המשפחה. מעבר לזה ששולחים אותם לכלא ודופקים בכך את המשפחות, החוק הזה ידאג להשאיר אותם בתחתית הסולם החברתי - כי נכון שלא כולם מתאימים לאקדמיה או צריכים ללמוד בה, אבל אנחנו לא יכולים לדעת אם מדובר באותם אנשים שלא צריכים לקחת בה חלק. שטבון, אולי אתה מתכוון לטוב, אבל שוב - כפיים.

 

ידוע לכולנו שאתה חושב (סליחה, מאמין, אני לא בטוח שיש לך את הפונקציה הזו של "לחשוב") שפקידה שהכינה קפה למפקד שלה תרמה למדינה יותר ממי שהלכה לעבוד ושילמה מסים שיכסו את ההוצאות על אותה פקידה (סתם, מסים של מישהי בת 20 לא באמת מכסים הוצאות של 3,500 שקל בחודש. נכתב בלשון נקבה אך מדבר על שני המינים), וזכותך להאמין בזה כי אנחנו בכל זאת דמוקרטיה. אבל, נסה למצוא מישהו שיוכל להסביר לך בשפה שאתה מבין שהחוק החמוד שלך לא יקדם כלום בתחום של גיוס החובה וסתם יתקע אנשים עניים במעגל העוני.

 

בתמונה: דביל.


נכתב על ידי , 24/7/2014 15:00   בקטגוריות אנטי ממסדי, הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם, הצעות לעולם טוב יותר, הרבה נזק בפחות מאמץ, ח"כ = חולה כוח/כסף/כיסא, חוק בלי סדר, חצי הומוריסטי חצי רציני, טפשת נפוצה, לכו תלמדו מה זה אומר, משרד הביטוח, פוליטיקה לעניים, רק בישראל, רשמים שלי, שקר שקר תרדוף, אקטואליה, פסימי, צבא  
2 תגובות   הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
תגובה אחרונה של אוגניה ב-26/7/2014 10:35
 
דפים:  
53,789
הבלוג משוייך לקטגוריות: אקטואליה ופוליטיקה , תקשורת ומדיה , הומור וסאטירה
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לאוריה בר-מאיר אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על אוריה בר-מאיר ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2014 © נענע 10 בע"מ